Anatolij Tymoszczuk

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez trocky » 2010-01-15, 15:28

wojtas69 napisał(a):a jakby odszedł do Barcy to musiałbym zostać ich kibicem


módl się, żeby Florentino Perez nie uczynił z niego nowego Galacticos, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Tymoszczuk jest celem transferowym nr 1 Pereza i ten może pobić nawet rekord transferowy Ronaldo aby mieć miszcza Tymo u siebie, a wszystko wskazuje na to, że Bayern nie będzie w stanie go zatrzymać, wtedy zostaniesz wojtas kibicem Realu <-
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez haj » 2010-01-15, 15:36

Trocky jeszcze bardziej z takiego obrotu spraw może być niezadowolony Ribery! Bo teraz zostało rzucone nowe światło "pokera transferowego" wokół Francuza - Real mydli nam oczy kuszeniem Francka, a tak naprawdę robi podchody pod Tymo! Aż ten cwany lis Perez!
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez patrykk_ » 2010-01-15, 15:43

wojtas69 napisał/a:
a jakby odszedł do Barcy to musiałbym zostać ich kibicem


.. jak był w szachtarze to też im kibicowałeś ?
Obrazek

NYAN CAT!
patrykk_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2010-01-11, 19:13
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Online: 0s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez trocky » 2010-01-15, 15:48

haj napisał(a):Trocky jeszcze bardziej z takiego obrotu spraw może być niezadowolony Ribery! Bo teraz zostało rzucone nowe światło "pokera transferowego" wokół Francuza - Real mydli nam oczy kuszeniem Francka, a tak naprawdę robi podchody pod Tymo! Aż ten cwany lis Perez!


może Real chce kupić obu naraz w pakiecie za 500 mln euro? Tymoszczuk miałby być cenną zdobyczą dla drużyny oldbojów Realu,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez baymann9 » 2010-01-15, 16:06

Scholli napisał(a):
baymann9 napisał(a):Obawiam się, że ten piłkarz po prostu "nie leży" van Gaalowi.
trudno żeby mu "leżał" skoro na boisku prezentuje totalną padkę... :roll:

Mark na starcie dostał opaskę kapitana, więc chyba w tym momencie zakończyła się jakakolwiek rywalizacja.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez haj » 2010-01-15, 16:09

O ile mi wiadomo Mark już ją miał, gdy do klubu przychodził Louis van Gaal.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez wojtas69 » 2010-01-15, 16:09

patrykk_ napisał(a):wojtas69 napisał/a:
a jakby odszedł do Barcy to musiałbym zostać ich kibicem


.. jak był w szachtarze to też im kibicowałeś ?


oczywiście, uprzedzając kolejne pytanie Zenitowi też kibicuję :P

Tymoszczuk na pewno nie odejdzie dla większej kasy. Pieniądze nie są dla niego czymś ważnym. Dla niego liczą się tylko 2 rzeczy w życiu:

rodzina i bimber tylko w odwrotnej kolejności :mrgreen:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez baymann9 » 2010-01-15, 16:39

haj napisał(a):O ile mi wiadomo Mark już ją miał, gdy do klubu przychodził Louis van Gaal.

Zgadza się, ale wydaje mi się, że van Gaal nie powierzył Bommelowi funkcji kapitana tylko dlatego, że był nim już u Klinsmanna.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez haj » 2010-01-15, 17:04

Jeżeli insynuujesz, że Van Bommel dostał opaskę za swoje obywatelstwo to daj sobie spokój. Na takim poziomie nie ma sentymentów. Zresztą nie ma ku temu żadnych przesłanek.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez baymann9 » 2010-01-15, 17:25

Wcale nie miałem tego na myśli. Chodzi mi jedynie o to, że dla van Gaala MvB to numer jeden wśród defensywnych pomocników. Pewniak do pierwszej jedenastki. Nie podważam tej decyzji. Holender pewnie czymś się kieruję, że akurat Bommela widzi w tej swojej wizji. Moim zdaniem Tymoszczuk jest typem zawodnika, dla którego nasz trener nie widzi miejsca w składzie i gdyby to zależało od van Gaala Ukrainiec wcale by do Bayernu nie przeszedł.
Nie widzę w tym żadnych spisków, rasizmu, ani nawet kwestii aklimatyzacji, którą poruszał bodajże Rummenige. Przez "nie leży" rozumiałem tylko i wyłącznie styl gry Tymoszczuka.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez patrykk_ » 2010-01-15, 18:18

baymann9 napisał(a):Wcale nie miałem tego na myśli. Chodzi mi jedynie o to, że dla van Gaala MvB to numer jeden wśród defensywnych pomocników. Pewniak do pierwszej jedenastki. Nie podważam tej decyzji. Holender pewnie czymś się kieruję, że akurat Bommela widzi w tej swojej wizji. Moim zdaniem Tymoszczuk jest typem zawodnika, dla którego nasz trener nie widzi miejsca w składzie i gdyby to zależało od van Gaala Ukrainiec wcale by do Bayernu nie przeszedł.
Nie widzę w tym żadnych spisków, rasizmu, ani nawet kwestii aklimatyzacji, którą poruszał bodajże Rummenige. Przez "nie leży" rozumiałem tylko i wyłącznie styl gry Tymoszczuka.



jak narazie jest numerem jeden. A zarząd niekoniecznie może wysłuchać go, żeby spełnili wymagania van Bommela i żeby za wszelką cenę pozostał w klubie. Jeżeli van Bommel nie przedłuży kontraktu - jestem pewien, że Tolik będzie jego numerem jeden i będzie grał w pdst. 11. z hajem też zgadzam się co to tego co napisał - van bommel z pewnością nie otrzymał opaski z powodu narodowości

[ Dodano: 2010-01-15, 18:19 ]
wojtas69 - jak poszedłby do TSV to też byś im kibicował ? ..
Obrazek

NYAN CAT!
patrykk_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2010-01-11, 19:13
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Online: 0s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez wojtas69 » 2010-01-15, 18:24

patrykk_ napisał(a):
baymann9 napisał(a):Wcale nie miałem tego na myśli. Chodzi mi jedynie o to, że dla van Gaala MvB to numer jeden wśród defensywnych pomocników. Pewniak do pierwszej jedenastki. Nie podważam tej decyzji. Holender pewnie czymś się kieruję, że akurat Bommela widzi w tej swojej wizji. Moim zdaniem Tymoszczuk jest typem zawodnika, dla którego nasz trener nie widzi miejsca w składzie i gdyby to zależało od van Gaala Ukrainiec wcale by do Bayernu nie przeszedł.
Nie widzę w tym żadnych spisków, rasizmu, ani nawet kwestii aklimatyzacji, którą poruszał bodajże Rummenige. Przez "nie leży" rozumiałem tylko i wyłącznie styl gry Tymoszczuka.



jak narazie jest numerem jeden. A zarząd niekoniecznie może wysłuchać go, żeby spełnili wymagania van Bommela i żeby za wszelką cenę pozostał w klubie. Jeżeli van Bommel nie przedłuży kontraktu - jestem pewien, że Tolik będzie jego numerem jeden i będzie grał w pdst. 11. z hajem też zgadzam się co to tego co napisał - van bommel z pewnością nie otrzymał opaski z powodu narodowości

[ Dodano: 2010-01-15, 18:19 ]
wojtas69 - jak poszedłby do TSV to też byś im kibicował ? ..


ja nie czuję jakieś specjalnej niechęci do TSV :wink:

mimo, że nie mają Tymoszczuka w składzie to kibicuję im i życzę jak najszybszego powrotu do 1 Bundesligi, żeby móc znowu cieszyć się na derby Monachium
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez patrykk_ » 2010-01-15, 18:28

wojtas69 napisał(a):ja nie czuję jakieś specjalnej niechęci do TSV :wink:


bez komentarza .. ;D nie no to twoja sprawa, ale ja ich z całego serca nienawidzę !

Obrazek
Obrazek

NYAN CAT!
patrykk_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2010-01-11, 19:13
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Online: 0s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez wojtas69 » 2010-01-16, 18:43

Ruskie i ukraińskie serwisy są pewne, że Tymoszczuk wróci do Zenitu :?

Podobno kluby porozumiały się wczoraj, a Anatolij ma przyjechać do Petersburga w przyszłym tygodniu, żeby wszystko załatwić ostatecznie.

Ma być wypożyczony za 2 mln $

Luciano Spalletti już od dłuższego czasu zabiegał o Ukraińca, Zenit swoją ofertę wypożyczenia wysłał już pod koniec zeszłego roku, ale niby kluby się dopiero teraz dogadały.

Mam nadzieję, że to plota. Tym bardziej, że wypożyczyliśmy Ottla i w przypadku odejścia Tymochy zostałby sam MvB.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Anatolij Tymoszczuk

Postprzez olek » 2010-01-16, 19:58

patrykk_ napisał(a):bez komentarza .. ;D nie no to twoja sprawa, ale ja ich z całego serca nienawidzę !


To dosyć dziwne, bo nawet wśród rdzennych kibiców Bayernu nie ma jakiejś specjalnej niechęci do TSV.

Właśnie, w zimie Tymoshchuk nie pójdzie. Oddaliśmy Ottla, więc oprócz Bombla i Ukraińca mamy jeszcze typowego przecinaka jedynie w osobie Ekici'ego. A jednak mimo jego notorycznej padaki, wolę już Tymoshchuka niż młodziana z zespołu amatorów. Inaczej sprawa się ma w lecie. Kolejna słaba runda w wykonaniu Tymoshchuka powinna zwiastować jego rozbrat z Monachium na koniec sezonu.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości