Holger Badstuber

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Holger Badstuber

Postprzez alien666 » 2011-02-26, 21:40

norbi napisał(a):proszę cię .... nasz środek obrony to katastrofa, bo Holger ma spadek formy, a jego kolega obok to nie jest obrońca !! Ja także wolę duet BB, no ale cóż, mamy magika na ławce :)

Bastian za dużo się kiwa, za dużo kółeczek, już nie pierwszy mecz !! zauważyłem że gra tak nieodpowiedzialnie, od kiedy przedłużył kontrakt :/

Franck, to nie wiem co się dzieje... piłki dobrze przyjąć nie potrafi, a jak ją przyjmie to jest na spalonym :O musi się wziąć w garść bo będzie źle :/

co do Kroosa, to uważam że dał bardzo dobrą zmianę, rozgrywał na boki, no i ten strzał minimalnie obok bramki, szkoda, co jak co, ale on potrafi pociągnąć drużynę w trudnym momencie... no cóż, przed nami ciężki mecz z S04... znając życi8e znów Neuer przeciwko nam zagra mecz sezonu, i możemy być w dupie :/


Kolego, wydaje mi się że komentujesz mojego posta powyżej. Bardzo Cię, proszę daruj sobie "rysunek taktyczny" naszych poszczególnych zawodników, ponieważ od czasu do czasu oglądam ich w akcji i widzę co grają. Nie chce mi się rozprawiać na temat tego co się dzieje z naszymi graczami i co powinni oni zmienić w swojej grze. Jeżeli nie rozumiesz znaczenia dwóch prostych zdań to najlepiej nic nie pisz...
Kroos, który ciągnie naszą drużynę w trudnym momencie... błagam. :?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4899
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 4h 26m 3s

Re: Holger Badstuber

Postprzez marcin_fcbm » 2011-02-27, 01:35

Zastanawia mnie na jakiej podstawie Louis bierze Holgera do podstawowego składu. W ostatnich dwóch meczach biegał tak jakby miał pełne gacie... Nie rozumiem tego. Breno jest obecnie o wiele żywszy na boisku.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Holger Badstuber

Postprzez SaLi » 2011-02-28, 22:25

marcin_fcbm napisał(a):Zastanawia mnie na jakiej podstawie Louis bierze Holgera do podstawowego składu. W ostatnich dwóch meczach biegał tak jakby miał pełne gacie... Nie rozumiem tego. Breno jest obecnie o wiele żywszy na boisku.



dokładnie to samo wrażenie tylko ja pójde o jeden krok dalej i zapytam czy uważacie ,że tak mało zwrotny i mobilny do tego często popełniający błędy w ustawieniu piłkarz jest w stanie zostać naszym najlepszym obrońcą ?? jak dla mnie to w tych czasach taki piłkarz może byc jedynie alternatywa dla srodkowego obroncy a nie pierwszym wyborem, na tle napastników w europie może to wyglądać czasem wręcz komicznie
Obrazek
SaLi
Bawarczyk
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:01
Online: 0s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Zari » 2011-02-28, 22:27

Ociężały, wolny, mało zwrotny, taki jest Badstruber, jeżeli dalej tak będzie grał to w lato będzie potrzeba dwóch nowych a nie jednego ŚO
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Holger Badstuber

Postprzez SaLi » 2011-02-28, 22:36

Tyle tylko ,że poza Hummelsem który ma predyspozycje by być naszym podstawowym obrońcą nie widzę innej ciekawej opcji dla naszego zarządu na pozyskanie ŚO mało ,który klasowy obrońca jest do wyjęcia z ciekawych nazwisk przychodzi do głowy tylko Pepe mimo jego skłonności do łamania się umiejętności ma wielkie
Obrazek
SaLi
Bawarczyk
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:01
Online: 0s

Re: Holger Badstuber

Postprzez lechista_tomek » 2011-03-01, 08:01

No tylko, że z Pepe jest taki problem, że on w jednym z wywiadów powiedział ostatnio, że gdyby to od niego zależało to podpisałby już kontrakt, także wydaję mi się, ze nie ma on zamiaru odchodzić z Realu.
Co prawda to prawda, że teraz ciężko znaleźć klasowego i pewnego obrońcę, który będzie chciał nas wzmocnić. W tym momencie duża część dobrych obrońców gra w klubach co najmniej o takiej renomie jak my, dlatego wątpię, żeby mieli oni powody żeby odchodzić.
Patrząc na nasze podwórko, to Hummels raczej niezbyt chętnie odejdzie, a jakiś innych klasowych zawodników w tej chwili niestety nie widzę.
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Ze_Rafaelo » 2011-04-01, 13:45

Zari napisał(a):Ociężały, wolny, mało zwrotny, taki jest Badstruber, jeżeli dalej tak będzie grał to w lato będzie potrzeba dwóch nowych a nie jednego ŚO

Badstuber jest młody jak na swój wiek dobrze gra, pamiętaj że w tamtym sezonie był przemęczony i wyeksplatowany (Liga, LM, Mundial, puchar) a do tego nie miał przyzwyczajonego organizmu. Odpocznie, wzmocni siłę, dostanie dobrego starszego partnera do środka obrony i powinno być dobrze w nowym sezonie. LvG ma nosa do młodych talentów więc nie powinniśmy rezygnować z Badstubera skoro na niego postawił.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-04-02, 00:37

Na mundialu to raczej nie grał ziom :) Badstuber jest świetny i jeszcze to udowodni.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Adams » 2011-04-05, 09:22

Obrazek

takich piłkarzy nam trzeba:) młody Badstuber
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Holger Badstuber

Postprzez norbi » 2011-04-05, 12:37

kiedyś widziałem zdj Mullera jak był takim dzieciakiem, prawdziwych wychowanków w pewnych aspektach nie przebiją najdroższe gwiazdy ;)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Holger Badstuber

Postprzez szimi » 2011-04-06, 09:51

norbi napisał(a):kiedyś widziałem zdj Mullera jak był takim dzieciakiem, prawdziwych wychowanków w pewnych aspektach nie przebiją najdroższe gwiazdy ;)

Sorry za offtop, ale to zdanie pasuje idealnie do sytuacji Krafta i próby sprowadzenia Neuera.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Scholli » 2011-04-06, 10:26

szimi napisał(a):
norbi napisał(a):kiedyś widziałem zdj Mullera jak był takim dzieciakiem, prawdziwych wychowanków w pewnych aspektach nie przebiją najdroższe gwiazdy ;)

Sorry za offtop, ale to zdanie pasuje idealnie do sytuacji Krafta i próby sprowadzenia Neuera.
Kraft nie jest do końca naszym wychowankiem i nie wiem czy był fanem Bayernu za młodu... i raczej się nie dowiemy jak było naprawdę, o ile ktoś nie dostarczy takiego zdjęcia jak to Holgera :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Holger Badstuber

Postprzez mario_mk » 2011-04-06, 13:30

Scholli napisał(a):o ile ktoś nie dostarczy takiego zdjęcia jak to Holgera :)


nie wiem czy takie wystarczy, ale mnie się podoba jego miłość do Bayernu od takiego małego dziecka :P

Obrazek


normalnie nie mogłem się powstrzymać he he :) kiepska może i ta mistyfikacja, ale ile miałem przy tym śmiechu to moje :lol:
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Scholli » 2011-04-06, 13:38

brzydkie dziecko z niego było... ;)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Holger Badstuber

Postprzez norbi » 2011-04-06, 14:31

mario_mk napisał(a):
nie wiem czy takie wystarczy, ale mnie się podoba jego miłość do Bayernu od takiego małego dziecka :P

Obrazek



miazga :lol: świetna robota 8)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości