Holger Badstuber

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Holger Badstuber

Postprzez Mars » 2015-11-12, 17:28

Forza AC Milan napisał(a):Uważasz, że zyczenie komuś aby się połamał jest na wyższym poziomie niż wyzwiska gimbusów, już nie wspominając o zasadach netykiety? Przerasta Cię dyskusja na jakiś temat bez wycieczek słownych wobec mojej osoby czy mojego ulubionego klubu? Serio będziesz mieszać w stan zdrowia Bastubera Milan? Na przyszłość życzę więcej merytoryki a mniej głupot w postach.


Ale ładnie napisałeś, ślicznie 5+...

Palnąłeś głupote i głupio sie przyznać a pisanie że "i tak sie połamie" to co ? A ja ci powiem, że sie nie połamie i pogrąży nie raz jak nie wielkie kluby to na pewno jakiś średniaków typu Milan ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Forza AC Milan » 2015-11-12, 18:24

Mars napisał(a):
Forza AC Milan napisał(a):Uważasz, że zyczenie komuś aby się połamał jest na wyższym poziomie niż wyzwiska gimbusów, już nie wspominając o zasadach netykiety? Przerasta Cię dyskusja na jakiś temat bez wycieczek słownych wobec mojej osoby czy mojego ulubionego klubu? Serio będziesz mieszać w stan zdrowia Bastubera Milan? Na przyszłość życzę więcej merytoryki a mniej głupot w postach.


Ale ładnie napisałeś, ślicznie 5+...

Palnąłeś głupote i głupio sie przyznać a pisanie że "i tak sie połamie" to co ? A ja ci powiem, że sie nie połamie i pogrąży nie raz jak nie wielkie kluby to na pewno jakiś średniaków typu Milan ;)


Nie głupotę tylko dosadniej ująłem to co choćby wyżej ktoś napisał "Badstuber wiadomo będzie walczył tylko jestem pewien że znowu kontuzje złapie ;/". Łapał tyle kontuzji, wypadał z gry na tak długo, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem znów złapie. Odnosiło się to do powyższych komentarzy o tym, że jak wróci to wygryzie Benatię. Jak ma wygryźć jak ciągle leczy kontuzje?? Tak mnie nazywasz nostradamusem a sam wymyslasz jakies urojone fantazje o pograżeniu przeciwników i znów wycieczka do Milanu .... :roll: Marnie się dyskutuje na taki poziomie ....
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: Holger Badstuber

Postprzez przodowy » 2015-11-12, 20:50

Twój milan obecnie nie istnieje, takiego Badstubera nawet ze złamana nogą wasi prezesi cenili by bardziej niż całą zgraje miernych kopaczy jakich macie, merytorycznie powiedziawszy nasz "C" skład zjadł by taki milan bez wzdęcia z Badstuberem na czele :) Pozdrawiam
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Holger Badstuber

Postprzez ironlemon » 2015-11-12, 20:54

Wy się wszyscy dobrze czujecie?
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Forza AC Milan » 2015-11-12, 20:59

przodowy napisał(a):Twój milan obecnie nie istnieje, takiego Badstubera nawet ze złamana nogą wasi prezesi cenili by bardziej niż całą zgraje miernych kopaczy jakich macie, merytorycznie powiedziawszy nasz "C" skład zjadł by taki milan bez wzdęcia z Badstuberem na czele :) Pozdrawiam


Obrazek Jak tak bardzo chcesz pogadać o Milanie to zapraszam tutaj http://bayern.vot.pl/viewtopic.php?f=9&t=1808&view=unread#unread. Jak widze kolejna osoba nie potrafi uzyc argumentów w dyskusji. A co do istnienia Milanu to zapraszam do Mediolanu, widziałem fotki z dziś i jeszcze istniał :D Co do przygarniania kalek to już jedna była w postaci Pato i odeszła w zapomnienie na szczęście, kolejna Shaarawy juz prawie na pewno zostanie w Monaco. Więcej zdecydowanie nie jest potrzebne. Badstuber z takim zdrowiem byłby gorszy nawet od 15 latków biegających po Milanello. Nie pozdrawiam
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: Holger Badstuber

Postprzez przodowy » 2015-11-12, 21:03

Akurat Shaarawy swego czasu był mega, bardzo podobała mi sie jego gra, nawet widziałem go w FCB, nie wiem co sie stało że został sprzedany do kasyniarzy, ale koleś był świetny.
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Mars » 2015-11-12, 21:19

Forza AC Milan napisał(a):Marnie się dyskutuje na taki poziomie ...


Chamsko sie wypowiedziales to i poziom odpowiedzi taki sam. No ale dowartościować sie musisz chyba.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Holger Badstuber

Postprzez adamekFcB » 2015-11-12, 21:19

Smutne że przychodzi kibic innego klubu który punktuje was jak dzieci, a waszym jedynym argumentem jest wjazd na Milan. Nie wiem gdzie to forum zmierza.

Jeśli ktos uważa że Badstuber będzie podstawowym obrońcą Bayernu i wygryzie kogoś ze składu, to chyba żyje w świecie gier komputerowych. Z całą sympatią do jego osoby, ten chłopak od 3 lat nie miał kontaktu z poważną piłką, a umiejętnościami na tę chwilę ustępuję Benatii, nie mówiąc już o Boatengu czy Martinezie. Gdzie wy chcecie go wcisnąć do składu?
adamekFcB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1231
Wiek: 30
Dołączył(a): 2012-02-20, 19:21
Online: 23d 15h 12m 28s

Re: Holger Badstuber

Postprzez przodowy » 2015-11-12, 21:22

Niedługo zobaczysz gdzie mądraliński
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Mars » 2015-11-12, 21:29

Punktuje haha :D a wjazdy na Milan wiadomo, że pół żartem, no ale trzeba sie przy.ebać :)

Ja mogę się założyć o powrót Badiego do formy sprzed kontuzji, są chętni? Badstuber to nie pizd.a i ma mocny charakter, jest silny psychicznie i wróci na właściwy tor, zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
Przypomina mi się wyśmiewanie z Mullera przed MŚ 2010, i beka że "może jeszcze królem strzelców zostanie".
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Holger Badstuber

Postprzez przodowy » 2015-11-12, 21:34

Mars święte słowa, uważam identycznie, a komentarzami niektórych bajtli nie ma co się przejmować.
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Holger Badstuber

Postprzez adamekFcB » 2015-11-12, 21:43

A co ma do tego mocny charakter? Temu nie można zaprzeczyć ale jeśli za tym nie idzie sprawność fizyczna, to co z takiego piłkarza? Widać to po Benatii który umiejętności ma niebywałe ale są one marnotrawione przez kontuzje i wtedy wszystko inne przestaje mieć znaczenie.
adamekFcB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1231
Wiek: 30
Dołączył(a): 2012-02-20, 19:21
Online: 23d 15h 12m 28s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Mars » 2015-11-12, 21:49

adamekFcB napisał(a):A co ma do tego mocny charakter? Temu nie można zaprzeczyć ale jeśli za tym nie idzie sprawność fizyczna, to co z takiego piłkarza? Widać to po Benatii który umiejętności ma niebywałe ale są one marnotrawione przez kontuzje i wtedy wszystko inne przestaje mieć znaczenie.


Tyle ma, że kilku piłkarzy na jego miejscu zapewne byłoby już na piłkarskiej emeryturze. A w nim widać ambicje, motywacje i siłe. Kontuzje i pech skończą się w końcu, limit pecha wykorzystany miejmy nadzieje.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Holger Badstuber

Postprzez Forza AC Milan » 2015-11-13, 13:25

Mars napisał(a):Tyle ma, że kilku piłkarzy na jego miejscu zapewne byłoby już na piłkarskiej emeryturze. A w nim widać ambicje, motywacje i siłe. Kontuzje i pech skończą się w końcu, limit pecha wykorzystany miejmy nadzieje.


A jeżeli to nie pech tylko on ma po prostu tak genetycznie? Przecież były już takie przypadki w piłce, że mimo najwiekszych chęci kontuzje krzyzowały karierę. Chyba Wam nie muszę przypominać Deislera .... Owszem Badstuber może mieć silniejsza psychikę, ale juz jest w takim wieku i tyle stracił, że dalszy sens kontynuowania kariery przy kolejnych urazach staje pod poważnym znakiem zapytania. Może warto w pewnym momencie dać sobie spokój i zając się czyms innym (np. szkolenie młodziezy czy skauting)? Poza tym klub też ma swoją cierpliwość i trzymac "miejsce" w kadrze dla ciągle kontuzjowanego gracza wydaje się nie najmądrzejszym podejściem i później brakiem stoperów na mecze ....
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: Holger Badstuber

Postprzez przodowy » 2015-11-13, 14:21

Badi będzie tworzył z Boa najlepszą parę stoperów w europie, jak nie teraz, to za rok, ludzie w Monachium mają łeb na karku i wiedzą co robią, jeśli ominą go kontuzje, to jestem pewien że będzie podstawowym stoperem FCB. Holger ma 27 lat, najlepszy wiek dla stopera to lata w okolicach 29-32 więc zaskoczy jeszcze nie jednego "eksperta"
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości