Michael Rensing

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Michael Rensing

Postprzez Piecia » 2005-05-01, 07:59

Co uważacie o naszym drugim golkiperze, młodym talencie Michaelu Rensingu? Wczorajszy bardzo dobry występ przeciwko Kaiserslautern, powinien dać mu okazje gry w pierwszej 11 do końca sezonu, bo przecież chłopak ma talent, a Mistrza już mamy :-P

Obrazek
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez piotraldinho » 2005-05-01, 08:20

hmm Rensig ... Coz o nim sadzic ? Na pewno jest to dosc dobry bramkarz . W przyszlosci moze zastapi Olivera Kahna ... Ale czy go bedzie godnie zastepowal ... Mysle ze i tak i tak Bayern powinien sie postarac w przyszlosci o Hildebranda ale i tak i tak Magath musi sie mocno zastanowic nad ta sprawa ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez ostry99 » 2005-05-01, 08:25

No wczoraj Rensign bronił bardzo dobrze i pewnie. Miał tylko jednš takš sytuację, jak jeden z zawodników FCK strzelił bardzo mocno Rensign chwycił piłkę i jš puœcił. Na szczęœcie ona uderzyła "tylko" w poprzeczkę. Resztę interwencji Rensigna była już pewniejsza. Ogólnie występ bardzo dobry wczoraj zaliczył. Potrzeba mu obycia w Bundeslidze, a na pewno on się odpłaci bardzo dobrš grš.
FC Bayern Munchen Deutscher Rekordmaister !!!
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez Piecia » 2005-05-01, 08:30

Hildebrandowi mówię nie :-P Oczywiœcie jestem za wychowywaniem Rense'go na następce Olivera w bramce Bayernu i Reprezentacji Niemiec. Rensing dlatego miał mało pewne interwencje, bo w końcu nie jest ograny w 1 Bundeslidze. A jakby teraz dać mu szanse w tych 3 ostatnich meczach w lidze to może by pokazał na co go stać.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez zborek » 2005-05-01, 08:33

Rensing jest młodym utalentowanym bramkarzem.Myslę,że kiedyœ będzie bronił w pierwszym składzie Bawarczyków.Bardzo dobrze bronił z Kaiserslauten i teraz (niesamowity błąd, cenzura) powinien dać mu szanse do końca sezonu.Bo i tak mistrza już mamy!.
Pozdro


:-P :-P :-P :-P :-P :D :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez baymann9 » 2005-05-01, 09:29

Powiedzmy sobie szczerze, wczorajszy wysep wcale nie był dobry. Lautern nie stwarzało zagrożenia i Micheal nie miał szczególnie duzo roboty. Jeden mocny (prsto w bramkarza) strzał omal nie zakończył się bramkš...
Nie możemy zwalac tego na młodoœc. Przyszły sezon będzie najprawdopodobniej ostatnim,w którym Rensing jest 2. bramkarzem.
Moim zdaniem działacze popełeniajš błęd, że od 2 lat tršbiš, że on zostanie zastępcš Kahna. Pewnoœc siebie może go zgubić.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: Michael Rensing

Postprzez olek » 2005-05-01, 10:12

moim zdaniem wczoraj rensing bronil dobrze oprocz tej jednej "feralnej" interwencji kiedy to zlapal pilke a ta wyslizgnela mu sie z rak i trafila w poprzeczke mimo to mysle ze gral dobrze kilka strzalow wybronil (moze to nie byly bardzo trudne strzaly ale zawsze cos :D ) ja takze podzielam zdanie iz powinien on grac do konca sezonu w pierwszej 11 aby sie ograc a najlepszym sprawdzianem byloby spotkanie z walczacym o 2 miejsce vfb stuttgart ktore wczoraj dosc niespodziewanie przegralo z hansa 1-2 (z czego ja sie ciesze bo chcialbym zeby hansa sie utrzymala)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez DamKam » 2005-05-01, 10:17

Ja uwazam ze Rensingowi nic do Hilderbranda nie brakuje !!!
Jest to swietny mlody talent, ktory powinien zostac wykorzystany.
Gdy patrze na gre Rensinga to tak jakby byl to Kahn !!! Maja poodbne ruchy, podobnie paraduja i oboje maja super refleks !!! To wszystko zasluga Seepa Maiera ktory ich tego wszystkiego uczy !!!
Moim zdaniem za kilka lat Rensing powinien u nas bronic w 1 skladzie !!
A narazie niech broni Kahn bo on nadal jest w swiatowej czolowce !!!
Moim zdaniem po MS 2006 Kahn powinien zakonczyc kariere a do akcji wkroczyc Rensing !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez Luke » 2005-05-01, 10:48

Przy tej jednej sytuacji przyznam nie popisal sie, to byla rutyna pilka nie byla specjalnie silna ani podkrecona powinien ja zlapac bez problemu, ale nie mozna oczekiwac rewelacji od kogos kto caly sezon gra w regional lidze a to nie z tad ni z owad musi grac w tak waznym meczu pierwszej druzyny, Rensing musi jeszcze zdobyc doswiadczenie i tak jak inne mlode gwiazdy niemieckiej pilki np. Schweinsteiger czy Hitzelsperger musi pozbyc sie tej mlodzienczej arogancji i samowoli jak juz sie to stanie to bedzie z niego wielki bramkarz, chociaz on jeszcze ma czas, ja jednak sadze ze po Kahnie powinnismy zainwestowac w Timo Hildebranda.

Ps. oprócz tej jednej sytuacji mecz wcale nie byl taki nie stracilismy bramki wiec jest dobrze.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Michael Rensing

Postprzez Max » 2005-05-01, 10:55

trudno mi oceniac rensinga po 3 widzianych przeze mnie meczy w bundeslidze w amatorach ponoc gra dobrze
nic wielkiego nie pokazal ale skoro sam maier mowil o nim ze to wielki talent to ja mu wierze mam nadzieje ze sodowka mu nie uderzy i bedziemy mieli z niego pozytek :D ale to sie okaze za kilka lat
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Michael Rensing

Postprzez dragi » 2005-05-01, 10:57

niech zagra do konca sezonu!!!mam nadziejie ze Magath pomysli o tym bo przecierz Mistrza juz mamy , a chlopak napoewno chcialby sobie pograc
dragi
 

Re: Michael Rensing

Postprzez Toro_Toro » 2005-05-02, 05:27

Mnie Rensing niczym nie zachwycił. Gra przeciętnie ma problemy z byle mocniejszym strzałem w jego stronę. JA bym sie nim nie zachwycał. Lepsze wrażenie robił na mnie Wessels
Toro_Toro
 

Re: Michael Rensing

Postprzez Piecia » 2005-05-02, 06:59

Wessels? Taa szczególne dobre wrażenie w meczu z Milanem jak miał zastšpić Kahna :-P Michael'owi trzeba dać szansę, aby sie chłopak nie zmarnował, bo sam Sepp mówił, że talent to on ma i to wielki.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez Lmollu » 2005-05-02, 09:50

Jezeli Kahn nie bedzie w pelni sil to niech Rensing broni z Mainz. Potem jednak uwazam, ze w 3 ostatnich meczach powinien bronic Kahn. Musimy byc w dobrej formie na mecz z Schalke! Rensing ma jeszcze czas.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Michael Rensing

Postprzez Jaca_FCB » 2005-05-02, 10:05

Rensing powinien już bronić do końca sezonu. To jest bardzo dobra a równoczeœnie bedzo żadko spotykana szansa, aby nabrać tak cennego doœwiadczenia jakim sš występy w 1. Bundeslidze.
Ostatni mecz z K'lautern był doœć dobry w wykonaniu Michaela, oprócz tej "piłki na poprzeczce". Ale trzeba również powiedzieć, że nie miał on tam zadużo pola do popisu, aby w pełnie mógł się wykazać.

W przyszłoœci może to być pewny punkt Bayernu, ale na dzień dzisiejszy pozycja Kahna jest niepodważalna.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości