Najlepszy trener Bayernu?

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez oldzia » 2005-08-31, 08:00

Z Hitzfeldem zdobyliœmy ligę mistrzów :D ale mam nadzieję że z Felixem zdobędziem jeszcze więcej :mrgreen: :P .W tym roku trzeba zdobyć ligę mistrzów!!! :wink: :P :mrgreen:
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-19, 22:37

Ottmar Hitzfeld to był generał, wiele mu zawdzięczamy
zwycięstwo w CL i kilka mistrzostw niemiec,widać że
felix Magath idzie jego œladami, mistrzostwo i puchar niemiec
to dopiero poczštek ery Felixa.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez ILU » 2005-10-30, 19:38

Dla mnie najlepszym trenerem w historii Bayernu był jest i pozostanie Generał Hitzfeld. to był odpowiedni człowek na odpowiednim miejscu. zawsze go podziwiałem i szkoda ze odszedł od nas :( to jest œwietny taktyk i strateg to tego umie dobrze zmotywować cały zespół do gry .... FORZA HITZFELD :d :d :d

[ Dodano: 2005-11-04, 22:39 ]
Chyba nie ma co gadać w tym temacie. Chyba kazdy sie ze mna zgodzi ze jest to Hitzfeld. Byćmoże Magath mu kiedyœ dorówna ale watpie w to. On był swietnym strategiem i oby niedlugo ponownie wrócił do trenerki :)
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez Makaay-10 » 2005-11-28, 20:32

Cremmer, Cjovkovsky(sorry jak źle napisałem), Lattek, Hitzfeld to chyba najlepsi trenerzy, choć za najlepszego uważam LATTKA.
Makaay-10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2005-07-07, 07:12
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-30, 20:34

Udo Lattek odnosił z FCB największe no i najwięcej sukcesów tak więc napewno był najlepszym trenerem w FCB, a na 2 miejscu postawiłbym Hitzfelda to również
geniusz któremu bardzo dużo zawdzięczamy.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez olek » 2005-12-01, 09:05

fcbayern16 napisał(a):Jestem fanem FCB od 2003 a więc jak na razie najlepszy jest nie wontpliwie Otmar Hitzfeld
on był nieobliczalny w każdym sezonie był bliski wygrania CL udało się tylko raz za to 4
mistrzostwa niemiec zdobył z FCB a więc nie ma co narzekać FCB!!!!


fcbayern16 napisał(a):masz rację Ottmar wygrał pszecież CL z borusiiš i z nami 4 razy
mistrza niemiec
Otmar zasłużył się FCB szkoda żę nie ma panteonu najlepszych trenerów..........


fcbayern16 napisał(a):Ottmar Hitzfeld to był generał, wiele mu zawdzięczamy
zwycięstwo w CL i kilka mistrzostw niemiec,widać że
felix Magath idzie jego œladami, mistrzostwo i puchar niemiec
to dopiero poczštek ery Felixa.


fcbayern16 napisał(a):Udo Lattek odnosił z FCB największe no i najwięcej sukcesów tak więc napewno był najlepszym
trenerem w FCB, a na 2 miejscu postawiłbym Hitzfelda to również geniusz któremu bardzo dużo zawdzięczamy.


:shock:

jak to mozliwe ze na przestrzenie 6 miesiecy tak zmieniles poglady? jak dla mnie wiekszosc twoich postow (nie tylko w tym temacie) to po prostu nabijanie..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez Max » 2005-12-02, 17:02

widze ze fabian w moda sie pobawiles :)
ostrzezenie dla fcbayern16
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez fcbayern16 » 2005-12-02, 17:17

jak to mozliwe ze na przestrzenie 6 miesiecy tak zmieniles poglady? jak dla mnie wiekszosc twoich postow (nie tylko w tym temacie) to po prostu nabijanie..

jak dla mnie to nie jest nabijanie, obydwu terenerów pochwaliłem bo dużo zrobili w FCB
a czasami wypowiedz może się powtórzyc, bo nie sposób chyba spamiętać wszystkich swoich postów. :573:
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez Grzechoo » 2005-12-02, 19:10

fcbayern16 napisał(a):
jak to mozliwe ze na przestrzenie 6 miesiecy tak zmieniles poglady? jak dla mnie wiekszosc twoich postow (nie tylko w tym temacie) to po prostu nabijanie..

jak dla mnie to nie jest nabijanie, obydwu terenerów pochwaliłem bo dużo zrobili w FCB
a czasami wypowiedz może się powtórzyc, bo nie sposób chyba spamiętać wszystkich swoich postów. :573:


Ale sęk w tym, że najpierw zachwalasz Ottmara Hitzfelda, a później wynosisz na ołtarze Udo Lattka... Naprawde, dziwna jest ta sytuacja :?
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez DamKam » 2005-12-02, 22:08

fcbayern16 napisał(a):
jak to mozliwe ze na przestrzenie 6 miesiecy tak zmieniles poglady? jak dla mnie wiekszosc twoich postow (nie tylko w tym temacie) to po prostu nabijanie..

jak dla mnie to nie jest nabijanie, obydwu terenerów pochwaliłem bo dużo zrobili w FCB
a czasami wypowiedz może się powtórzyc, bo nie sposób chyba spamiętać wszystkich swoich postów. :573:

:lol: Chyba nie chcesz powiedziec ze w tak mlodym wieku masz juz problemy z pamiecia... moze to skleroza :?: :!: A teraz tak na powaznie: dla mnie rowniez jest to po prostu nabijanie, ktore uprawiasz w wiekszosci tematach :!: Ostrzezenie jak najbardziej zasluzone :!: Radze przemyslec sprawe bo malymi krokami znowu zbliza sie kolejna przerwa z forum :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez kejdzu » 2005-12-03, 09:43

Oczywiscie Hitzfeld z nim wygralismy [glow=olive]LM[/glow] <ah jak fajnie sie wspomina :) :) >ale teraz przeciez nam pod dowodztwem Magatha tez swietnie idzie, tylko czekamy na wieksze sukcesy :) :)
kejdzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-11-08, 09:27
Lokalizacja: Racibórz // Salzburg
Online: 20h 27m 39s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez Max » 2005-12-03, 10:32

fcbayern16 napisał(a):
jak to mozliwe ze na przestrzenie 6 miesiecy tak zmieniles poglady? jak dla mnie wiekszosc twoich postow (nie tylko w tym temacie) to po prostu nabijanie..

jak dla mnie to nie jest nabijanie, obydwu terenerów pochwaliłem bo dużo zrobili w FCB
a czasami wypowiedz może się powtórzyc, bo nie sposób chyba spamiętać wszystkich swoich postów. :573:
miedzy twoimi diametralnie rozniacymi sie postami sa DWA inne posty :roll: nietrudno to zauwazyc...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez fcbayern16 » 2005-12-03, 11:47

może skończymy się kłucić bo kłutnia do niczego nie prowadzi
no ale jeżeli według was nabijam to będę pisał mniej :roll:

Przeciez mozesz pisac duzo !! Tylko po prostu nie nabijaj !!
Admin DamKam


pisz wiecej i na temat, ale nie w kazdym temacie po kilka razy i do tego ciagle co innego :/
poza tym ja tu zadnej klÓ
tni nie widze
Max

[ Dodano: 2005-12-05, 18:58 ]
fabian napisał(a):
fcbayern16 napisał(a):Jestem fanem FCB od 2003 a więc jak na razie najlepszy jest nie wontpliwie Otmar Hitzfeld
on był nieobliczalny w każdym sezonie był bliski wygrania CL udało się tylko raz za to 4
mistrzostwa niemiec zdobył z FCB a więc nie ma co narzekać FCB!!!!


fcbayern16 napisał(a):masz rację Ottmar wygrał pszecież CL z borusiiš i z nami 4 razy
mistrza niemiec
Otmar zasłużył się FCB szkoda żę nie ma panteonu najlepszych trenerów..........


fcbayern16 napisał(a):Ottmar Hitzfeld to był generał, wiele mu zawdzięczamy
zwycięstwo w CL i kilka mistrzostw niemiec,widać że
felix Magath idzie jego œladami, mistrzostwo i puchar niemiec
to dopiero poczštek ery Felixa.


fcbayern16 napisał(a):Udo Lattek odnosił z FCB największe no i najwięcej sukcesów tak więc napewno był najlepszym
trenerem w FCB, a na 2 miejscu postawiłbym Hitzfelda to również geniusz któremu bardzo dużo zawdzięczamy.


:shock:

jak to mozliwe ze na przestrzenie 6 miesiecy tak zmieniles poglady? jak dla mnie wiekszosc twoich postow (nie tylko w tym temacie) to po prostu nabijanie..

nie wiem czy to jest normalne aby szukać kilka postów byle się czegoś czepić :573: :573:
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez lechista_tomek » 2006-10-02, 08:48

No jak dla mnie oczywiście pierwsze miejsce Udo Lattek wielkie sukcesy potem Ottmar Hitzfeld no i myśle albo moze mam nadzieje, że tutaj trafi Felix Magath
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Najlepszy trener Bayernu?

Postprzez Scholli » 2006-10-02, 09:52

lechista_tomek napisał(a):No jak dla mnie oczywiście pierwsze miejsce Udo Lattek wielkie sukcesy
Maier, Hansen, Schwarzenbeck, Beckenbauer, Breitner, Roth, Zobel, U. Hoeneß, Torstensson, G. Müller, Kapellmann - z takimi zawodnikami to i Magath by CL bez problemu zwojował :D
a swoją drogą to ja miałbym pytanie: jak to się stało, że Lattek odszedł z klubu po wygraniu Pucharu Europy w '74?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron