Mitchell Weiser

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Mitchell Weiser

Postprzez tomal125 » 2017-03-12, 10:50

Reakcja nieadekwatna. Czy tutaj widzimy reakcję z opóźnionym zapłonem?
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Mitchell Weiser

Postprzez Mars » 2017-03-12, 12:38

Obrazek
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Mitchell Weiser

Postprzez scholli7 » 2017-03-13, 14:04

rad napisał(a):http://giphy.com/gifs/n8bVOMmlS8gnK

Jak dobrze ze koleś u nas już nie gra. Zachowanie zalosniejsze od nurków z hiszpanii


Sic napisał(a):I wszystko jak sędzie stoi metr obok xD, geniusz.


Mars napisał(a):
rad napisał(a):Symulka symulką, a patrz jak się rzucił na ziemię i 10 obrotów, po czymś takim chyba kariere powinien zakończyć jakby był uderzony proporcjonalnie do reakcji ;)


No to akurat śmieszne, w każdym przypadku a takich co raz więcej... szczególnie w hiszpańskich klubach


Kilka postów wyżej nasz kolega uznawał Go już po jednym świetnym zagraniu jako klase światową :twisted: ja tam po czymś takim jak tu widzieliśmy powiem tylko tak - podziękował za taką klasę światową. :roll: Ale jak to się często mówi trochę teatru nigdy nie zaszkodzi prawda? :mrgreen: :lol: :D
Jak widać Klinsi uwielbia takich zawodników klasy światowej jak właśnie Weiser czy wychwalany przez Niego Suarez, który jest "miszczem" w takiego typu sytuacjach-symulacjach, a do tego potrafi też i ugryźć kiedy potrzeba :mrgreen: w dokładnym znaczeniu tego słowa, ot to jest właśnie klasa światowa :573: :587:
A to zdjęcie nogi, to jest po tej akcji, czy miał w tym meczu jeszcze jakąś taką stykową sytuacje, po której aż takie obrażenia? Bo nie widziałem tego meczu a, skróty zobaczę dopiero dziś wieczorem.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Mitchell Weiser

Postprzez Mars » 2017-03-13, 14:36

Ale co ma aktorzenie do umiejętności :) ? Mitchell potencjał ma, jest jeszcze młody i przed nim Mistrzostwa Europy u-21, na których z pewnością będzie podstawowym obrońcą reprezentacji Niemiec
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Mitchell Weiser

Postprzez Klinsmann » 2017-03-13, 15:29

scholli7 napisał(a):Jak widać Klinsi uwielbia takich zawodników klasy światowej jak właśnie Weiser czy wychwalany przez Niego Suarez, który jest "miszczem" w takiego typu sytuacjach-symulacjach

Przestań prdl. głupoty i nie rób ze mnie jasnowidza.
Gdy wychwalałem Weisera to był pod tym względem nieskazitelny. No przynajmniej w Bayernie był grzeczny.
Chwaliłem go za umiejętności, a jak Mars słusznie zauważył, co ma aktorstwo do umiejętności/klasy światowej.

Jak już tak jedziesz po aktorach, to powiedz mi ile razy lewy aktorzył i czemu przemilczałeś każdą jego aktorską scenę.
A może nie widziałeś przedziwnych zachowań lewego? Ja Ci powiem, ze było ich bardzo dużo. Pierwszy z brzegu: dostał w klatkę piersiową a złapał się za szyję/głowę padając na glebę. Kojarzysz taką scenę? :lol:

Sam nie lubię symulantów i takiego nejmara czy żela za żadne skarby bym nie chciał w Bayernie. Nie rób z Weisera pajaca po jednym wybryku bo to zahacza o hipokryzje.
A jeśli chodzi o Suareza, uwierz mi, ze jako człowieka coraz mniej go lubię, ale czysto piłkarsko nadal jest to zawodnik najwyższych lotów.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Mitchell Weiser

Postprzez Mars » 2017-03-13, 16:24

Klinsmann napisał(a):Jak już tak jedziesz po aktorach, to powiedz mi ile razy lewy aktorzył i czemu przemilczałeś każdą jego aktorską scenę.
A może nie widziałeś przedziwnych zachowań lewego? Ja Ci powiem, ze było ich bardzo dużo. Pierwszy z brzegu: dostał w klatkę piersiową a złapał się za szyję/głowę padając na glebę. Kojarzysz taką scenę? :lol:


U Lewego chyba jeszcze gorsze są te chamskie i celowe nadepnięcia rywala, tak żeby sędzia nie widział. A przyaktorzyć potrafi :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Mitchell Weiser

Postprzez scholli7 » 2018-05-08, 17:00

Weiser przenosi się z Herthy do Leverkusen. Myślę, że to dobry krok w Jego karierze
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Mitchell Weiser

Postprzez xeremeleque » 2018-05-09, 07:37

Rowniez uwazam ze to swietny ruch. Powinien swietnie sie uzupelniac z Henrichsem.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Poprzednia strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości