Pep Guardiola

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy Pep Guardiola powinien w kolejnym sezonie być trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2015-06-11, 23:59

TAK - powinien zostać na dłużej w Bayernie, przedłużyć wygasający w 2016 roku kontrakt
3
7%
TAK - trzeba mu dać ostatnią szansę i zostawić go na najbliższy sezon
16
35%
NIE - Należy go zwolnić zaraz po zakończeniu tego sezonu!
24
52%
NIE MAM ZDANIA
3
7%
 
Liczba głosów : 46

Re: Pep Guardiola

Postprzez Grzechoo » 2013-01-18, 14:58

Odkąd kibicuję Bayernowi, nasi piłkarze zawsze potrafili bardzo celnie podawać na małym obszarze - zwracałem na to uwagę, bo bardzo mi się to podobało. I grały tak nie tuzy światowej piłki, jak Ribery, Robben i Schweinsteiger, a piłkarze, których teraz nazwalibyśmy uzupełnieniem składu.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Pep Guardiola

Postprzez haj » 2013-01-18, 15:00

scaloni napisał(a):http://www.igol.pl/article,58472.html - odnośnik z poprzedniego artykułu

"Czy ktoś wyobraża sobie, żeby Schweinsteiger, Robben i Ribery wymieniali na dwóch metrach kwadratowych dwadzieścia podań w pięć sekund?"

ale Kehl-Grosskreutz-Błaszczykowski pewnie by tak zrobili :576:


złe zestawienie - takie rzeczy potrafi tylko Kuba, Robert i Łukasz!
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scaloni » 2013-01-18, 15:11

nie chciałem dolewać oliwy do ognia więc podstawiłem tak jak jest u nas czyli 2 skrzydłowych z czego jeden to rezerwowy + środkowy pomocnik.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Borussen » 2013-01-18, 15:16

No jak już to Gundogan, Kuba i Reus. :-D
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Mohamad » 2013-01-18, 15:20

dmagio napisał(a):
Mohamad napisał(a):I tak najbardziej szkoda Don Juppa. Zastanawiam się na ile w tej rezygnacji było jego suwerennej decyzji a na ile została ona wymuszona przez zarząd, który napalił się na Guardiolę.

w temacie "stanowisko trenera"(chyba 108 strona:d) bartek959 wrzucił wypowiedź Rummenigge,z której można wywnioskować,że Heynckes jest zdecydowany na emeryturę więc decyzja o zatrudnieniu Guardioli jest jak najbardziej fair wobec Juppa.


A jednak ostatnie doniesienia wskazują na to, że moje przypuszczenia nie były bezpodstawne. Masz nauczkę, zeby nie wierzyć we wszystko co mówią w mediach, od razu to śmierdziało na kilometr, bo Heynckes mówił, że dopiero w marcu będą na ten temat rozmawiać a tu nagle w styczniu taka wiadomość. Wg mnie to jest żałosne, gościu zrobił przez 2 lata kawał dobrej pracy z Bayernem, w tabeli klub ma znaczną przewagę nad resztą stawki, gra we wszystkich rozgrywkach a oni go po prostu bezceremonialnie kopneli w dupe. I w mediach pieprzyli, że niby Heynckes ma pierwszeństwo przy negocjowaniu umowy, a w rzeczywistości już dawno knuli za jego plecami przyszłość z Guardiolą. Ja na jego miejscu czułbym się potraktowany jak śmieć i on raczej tak się czuje. W zasadzie to oni od poczatku traktowali go jak śmiecia, najpierw zatrudnili go jako tymczasowego trenera, gość uratował nam sezon, to i tak dostał kopa na rzecz Van Gaala. Jak już okazało się, że Van Gaal to kretyn, to zatrudnili go na stałe od niechcenia, po czym pokazał, że jest wielkim trenerem, a oni i tak przy pierwszej nadarzającej się okazji za jego plecami szybko dogadali się z Guardiolą, To tylko pokazuje prawdziwe oblicze Rummenigge i Heynckesa. Dno. Mam nadzieję, że pójdzie gdzies za granicę (a mówiło się o Realu Madryt) i złoi nam dupę w 1/16 finału LM.
Mohamad
Bawarczyk
 
Posty: 119
Wiek: 112
Dołączył(a): 2012-02-19, 15:44
Online: 17m 29s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Kejker » 2013-01-18, 15:24

Mohamad napisał(a):
dmagio napisał(a):
Mohamad napisał(a):I tak najbardziej szkoda Don Juppa. Zastanawiam się na ile w tej rezygnacji było jego suwerennej decyzji a na ile została ona wymuszona przez zarząd, który napalił się na Guardiolę.

w temacie "stanowisko trenera"(chyba 108 strona:d) bartek959 wrzucił wypowiedź Rummenigge,z której można wywnioskować,że Heynckes jest zdecydowany na emeryturę więc decyzja o zatrudnieniu Guardioli jest jak najbardziej fair wobec Juppa.


A jednak ostatnie doniesienia wskazują na to, że moje przypuszczenia nie były bezpodstawne. Masz nauczkę, zeby nie wierzyć we wszystko co mówią w mediach, od razu to śmierdziało na kilometr, bo Heynckes mówił, że dopiero w marcu będą na ten temat rozmawiać a tu nagle w styczniu taka wiadomość. Wg mnie to jest żałosne, gościu zrobił przez 2 lata kawał dobrej pracy z Bayernem, w tabeli klub ma znaczną przewagę nad resztą stawki, gra we wszystkich rozgrywkach a oni go po prostu bezceremonialnie kopneli w dupe. I w mediach pieprzyli, że niby Heynckes ma pierwszeństwo przy negocjowaniu umowy, a w rzeczywistości już dawno knuli za jego plecami przyszłość z Guardiolą. Ja na jego miejscu czułbym się potraktowany jak śmieć i on raczej tak się czuje. W zasadzie to oni od poczatku traktowali go jak śmiecia, najpierw zatrudnili go jako tymczasowego trenera, gość uratował nam sezon, to i tak dostał kopa na rzecz Van Gaala. Jak już okazało się, że Van Gaal to kretyn, to zatrudnili go na stałe od niechcenia, po czym pokazał, że jest wielkim trenerem, a oni i tak przy pierwszej nadarzającej się okazji za jego plecami szybko dogadali się z Guardiolą, To tylko pokazuje prawdziwe oblicze Rummenigge i Heynckesa. Dno. Mam nadzieję, że pójdzie gdzies za granicę (a mówiło się o Realu Madryt) i złoi nam dupę w 1/16 finału LM.


:lol:
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Pep Guardiola

Postprzez dmagio » 2013-01-18, 15:33

Mohamad napisał(a):
dmagio napisał(a):
Mohamad napisał(a):I tak najbardziej szkoda Don Juppa. Zastanawiam się na ile w tej rezygnacji było jego suwerennej decyzji a na ile została ona wymuszona przez zarząd, który napalił się na Guardiolę.

w temacie "stanowisko trenera"(chyba 108 strona:d) bartek959 wrzucił wypowiedź Rummenigge,z której można wywnioskować,że Heynckes jest zdecydowany na emeryturę więc decyzja o zatrudnieniu Guardioli jest jak najbardziej fair wobec Juppa.


A jednak ostatnie doniesienia wskazują na to, że moje przypuszczenia nie były bezpodstawne. Masz nauczkę, zeby nie wierzyć we wszystko co mówią w mediach, od razu to śmierdziało na kilometr, bo Heynckes mówił, że dopiero w marcu będą na ten temat rozmawiać a tu nagle w styczniu taka wiadomość. Wg mnie to jest żałosne, gościu zrobił przez 2 lata kawał dobrej pracy z Bayernem, w tabeli klub ma znaczną przewagę nad resztą stawki, gra we wszystkich rozgrywkach a oni go po prostu bezceremonialnie kopneli w dupe. I w mediach pieprzyli, że niby Heynckes ma pierwszeństwo przy negocjowaniu umowy, a w rzeczywistości już dawno knuli za jego plecami przyszłość z Guardiolą. Ja na jego miejscu czułbym się potraktowany jak śmieć i on raczej tak się czuje. W zasadzie to oni od poczatku traktowali go jak śmiecia, najpierw zatrudnili go jako tymczasowego trenera, gość uratował nam sezon, to i tak dostał kopa na rzecz Van Gaala. Jak już okazało się, że Van Gaal to kretyn, to zatrudnili go na stałe od niechcenia, po czym pokazał, że jest wielkim trenerem, a oni i tak przy pierwszej nadarzającej się okazji za jego plecami szybko dogadali się z Guardiolą, To tylko pokazuje prawdziwe oblicze Rummenigge i Heynckesa. Dno. Mam nadzieję, że pójdzie gdzies za granicę (a mówiło się o Realu Madryt) i złoi nam dupę w 1/16 finału LM.

wiesz co,jednak pozostanę przy słuchaniu i wierzeniu mediom niż takim bzdurom jakie Ty wypisujesz.
Prześpij się,bo widzę,że masz ciężki dzień.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 40m 5s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scaloni » 2013-01-18, 15:41

Borussen napisał(a):No jak już to Gundogan, Kuba i Reus. :-D


który z dwójki Reus-Kuba jest rezerwowym?
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Borussen » 2013-01-18, 15:46

Schweinsteiger, Robben i Ribery to zawodnicy pierwszego składu. To, że jeden miał kontuzję nie zmienia faktu, że gra jak jest w dobrej dyspozycji fizycznej.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scaloni » 2013-01-18, 15:52

na ten moment Robben to rezerwa Mullera. jeśli zacznie regularnie grać to pewnie będą się wymieniać jak Javi z Gustavo, ale tylko wtedy jeśli będzie zdrowy.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Lothar » 2013-01-18, 16:01

scaloni napisał(a):na ten moment Robben to rezerwa Mullera. jeśli zacznie regularnie grać to pewnie będą się wymieniać jak Javi z Gustavo, ale tylko wtedy jeśli będzie zdrowy.


Ej no bez jaj.Raczej Toni z Thomasem się będą wymieniać.
Robben bez urwanej nogi to pierwsza 5 skrzydłowych na świecie.
lelum polelum
Lothar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 666
Wiek: 35
Dołączył(a): 2010-01-21, 09:39
Online: 0s

Re: Pep Guardiola

Postprzez froostrat44 » 2013-01-18, 16:15

Lothar napisał(a):Robben bez urwanej nogi to pierwsza 5 skrzydłowych na świecie.

Poprawka - Robben bez urwanej nogi BYŁ pierwsza piątką skrzydłowych na świecie. Ze starego Robbena już tylko nazwisko zostało po poprzednim sezonie...
Thomas może pozazdrościć Robbenowi techniki, ale ma coś czego Arjen nie będzie miał nigdy - serce do walki. I to powinno decydować o tym, że to Thomas, a nie Arjen jest podstawowym zawodnikiem. O skuteczności i przydatności drużynie nawet nie ma co obecnie dyskutować, bo różnica na korzyść Tomka jest zbyt duża.
Obrazek
froostrat44
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2012-12-08, 21:41
Online: 0s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Grzechoo » 2013-01-18, 16:23

froostrat44 napisał(a):ale ma coś czego Arjen nie będzie miał nigdy - serce do walki.


Tu się nie zgodzę. Jako jedyny w zeszłym sezonie miał jaja podejść do karnych i wolnych w kluczowych momentach, gdy pozostali robili w gacie. I choć nie zawsze był skuteczny, to nie załamywał się, wciąż biegał po boisku i nie bał się brać na siebie odpowiedzialności.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Pep Guardiola

Postprzez audia4 » 2013-01-18, 16:54

Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Qwess » 2013-01-18, 17:07

Grzechoo napisał(a):
froostrat44 napisał(a):ale ma coś czego Arjen nie będzie miał nigdy - serce do walki.


Tu się nie zgodzę. Jako jedyny w zeszłym sezonie miał jaja podejść do karnych i wolnych w kluczowych momentach, gdy pozostali robili w gacie. I choć nie zawsze był skuteczny, to nie załamywał się, wciąż biegał po boisku i nie bał się brać na siebie odpowiedzialności.



Ja bym to raczej nie zaliczył tego jako pozytywnego aspektu jego poprzedniego sezonu. Jeśli dobrze pamiętam, to Muller jako jedyny został po treningu przed finałem LM aby trenować karne, inni myśleli że wygrają w 90 minut. To też świadczy o Mullerze. W Kluczowym momencie LM gdy do karnego nie miał kto podejść, to Neuer wykonywał karnego, a Robben jak dla mnie już nie podchodził bo nie chciał niczego więcej spieprzyć .. ciekaw jestem jakby karne wyglądały gdyby pozostał do końca Muller.



Edit://
Up.
Bez przesady znowu z tym Lewandowskim wyskakują.. no i do tego wisienka na torcie Vidal.. jak dla mnie Vidal nei ma już czego w Monachium szukać i pewnie nigdy nie zawita u nas niczym VdV.
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości