Philipp Lahm

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Philipp Lahm

Postprzez Lmollu » 2005-05-17, 14:58

Wielki dramat przeżywa teraz Philipp Lahm, VFB Stuttgart, Bayern Monachium oraz Jurgen Klinsmann! 21-letni obrońca doznał ciężkiego kontuzji prawego kolana i czeka go bardzo długa przerwa - będzie musiał zrezygnować z gry w piłkę przynajmniej na pół roku, albo i dłużej!

Lahm to jedna z największych nadziei na Mistrzostwa Œwiata 2006, który nie dawno powrócił po złamaniu prawej stopy, powolił zaczynał grywać w meczach.

Jest to tragiczna informacja dla włodarzy Bayernu Monachium, którzy wišzali z młodym obrońcš wielkie nadzieje na przyszłoœć.

W sobotę miał zagrać po raz ostatni w barwach Stuttgartu właœnie przeciwko zespołowi ze stolicy Bawarii, aby pomóc VFB awansować na pozycję, która zagwarantuje start w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Jurgen Klinsmann musi teraz wiele zmienić w swej kadrze - na pewno nie będzie mógł ze swojego faworya skorzystać podczas Pucharu Konfederacji. Ale czy zagrożony jest występ podczas mundialu? Nadal nie jest pewne gdzie i kiedy Philipp przejdzie opercję.

----------------------


Jestem po prostu wœciekły! Czekałem z niecierpliwoscia na jego powrot. Bardzo go lubie. Teraz jest juz pewne, ze Lizarazu zostanie na przyszly rok.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Tschik » 2005-05-17, 15:21

O nie jestem załamany chyba jeszcze bardziej niż teraz Lahm :(
Już tak byłem zadowolony z przyjœcia Philippa,
a tu kolejna kontuzja tego młodego utalentowanego gracza.
Oby Lahm jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Mam nadzieję, iż w 2006 roku na lewej obronie zagra wreszcie Philpp.
Z tego co czytałem to od razu gdy dowiedziano się o kontuzji Lahma to działacze Bayernu podpisali nowy kontrakt z Lizarazu.
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Piecia » 2005-05-17, 16:12

Kurde, a miałem wielkš nadzieję iż ujrzę go na WM 2006 a tu niestety :( Dobrze chociaż że "Liza" przedłużył kontrakt i będzie ktoœ pewny na lewš stronę.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez DamKam » 2005-05-17, 16:17

To fatalna wiadomosc :cry:
To moze miec duze konsekwencje dla jego dalszej jakze swietnie zapowiadajacej sie kariery :!: Tego sie najbardziej obawiam- ze po tak dlugiej przerwie z pilka moze juz nigdy nie wrocic do formy !!! Rau'a tez zniszczyly kontuzje :roll:

Wielka szkoda :(
Ale na szczescie mamy Lize, ktory przedluzyl kontrakt i bedzie kim obstawic lewa obrone na poczatku przyszlego sezonu !!

Lahm wracaj szybko do zdrowia !!!
Liczymy na ciebie !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Max » 2005-05-17, 17:25

:567: :(((((( fatalnie :(
kolejny mlody obronca bayernu z powazna kontuzja :(
oby jeszcze kiedys wrocil do tej formy i pojechal na ms
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Philipp Lahm

Postprzez killy » 2005-05-17, 17:25

A mialo byc tak pieknie..., sadzilem ze w Bayernie stanie sie jednym z lepszych skrzydlowych obroncow na swiecie i ze bedzie on zawodnikiem ktory pomoze powalczyc w LM, jedyna alternatywa pozostaje Liza, moze jednak Philip da rade i do wrzesnia sie wykuruje
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Philipp Lahm

Postprzez zborek » 2005-05-17, 17:37

Kurde tak mi go szkoda.Napewno już myœlał o przyszłym sezonie,że będzie grał w tak wielkim klubie jak Bayern,a tu kolejna kontuzja.Coœ strasznego :( :( :( :( :( .Dobrze,że chociaż pozostaje Lizarazu. :( :( :(



Pozdro
:| :| :|
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Jaca_FCB » 2005-05-17, 17:43

Wchodzę dziœ na stronkę, aby poczytać dobre wiadomoœcie o naszym Bayernie, a tu takie coœ :? .......
Wielka szkoda tego lahma bo naprawde super piłkarz i jeszcze zdšży w Monachium dużo pograć.
Oby leczenie i rehabilitacja trwały mniej niż jest to napisane w newsie, ale to chyba naprawde poważna kontuzja :( .
Jakie szczęœcie, że jest jeszcze Liza, który napewno jeszcze ten przyszły sezon pogra na najwyższym poziomie i brak Philippa nie będzie widoczny.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Luke » 2005-05-17, 18:11

Cholera, a myœlałem, że mój głupi kuzyn kibic Srealu, mnie wkręca, a to jednak prawda :cry:

Tak się cieszyłem na przyjœcie Lahm'a wreszcie mielibyœmy œwiatowej klasy gracza na lewej stronie, takiej sytuacji nie było odkšd Lizarazu miał formę życia :roll:

To jeden z moich ulubionych piłkarzy i tym bardziej się cieszyłem na to aby zobaczyć go w koszulce Bayernu, życie jest niesprawiedliwe.

Najgorsze jest to, że jest to kontuzja z konsekwencjami na dłuższš metę, liczšc od Czerwca Philipp wróci dopiero w Grudniu, w najlepszym wypadku w listopadzie, czyli tak czy inaczej nie będzie w stanie pomóc Bayernowi w jakże ważnej fazie grupowej LM, i może też tak być (Jak często się zdarza), (W tym miejscu odpukuje w niemalowane), że po kontuzji jeszcze przez długi czas nie będzie się mógł odnaleŸć i zrobi się zniego drugi Rau :cry:

Oby tak nie było WRACAJ DO ZDROWIA PHILIPP
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Philipp Lahm

Postprzez baymann9 » 2005-05-17, 18:32

Jeœli chodzi o Lahma to ja już od jakiegos czasu mam pesymistyczne myœli. Ten sezon mało co grał, cišgle jakies kontuzje... Mam nadzieję, że to przypadek i Lahm nie jest kontuzjogenny :| Żal faceta, ale druzyna szczególnie na tym nie ucierpi, bo Lizarazu to Lizarazu 8)
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 20m 57s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Lmollu » 2005-05-17, 18:56

Nie wiem czemu panuje tutaj takie obojetne nastawienie do Lizarazu :? Liza pokazal w tej rundzie kilka razy, ze potrafi mimo wieku bardzo wiele. Jest nadal wytrzymalosciowo dobry, potrafi ruszyc lewa strona. Na pewno bedzie w stanie podolac zadaniu i bedzie naszym pewnym punktem na lewej obronie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Kociol » 2005-05-17, 19:29

Niestety...kontuzja kolana to naprawde powazny uraz w tak mlodym wieku jeszcze spotyka Lahma. Mysle ze Lahm wykuruje sie jak najszybciej jednak przy tak powaznej kontuzji nie powinien sie spieszyc do szybkiego powrotu, a natomiast dobrze sie wyleczyc, zeby nie powrocic a pozniej znowu pauzowac z powodu powiklan...

wiele kontuzji kolana prowadzi rowniez do konca kariery...oby to był ostatni taki uraz Philippa ktoremu zycze powrotu do zdrowka :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Philipp Lahm

Postprzez fcbayern16 » 2005-05-17, 20:20

Ja nie moge i co teraz będzie ?????
Philip będzie pauzował a to jest taki ważny gracz nie wiem jak to pszerzyję!!!!!!
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Adams » 2005-05-17, 20:24

No trudno się z tym pogodzić ale to prawda :roll: Bayern będzie się przygotowywał do nowego sezonu a Philipp będzie ich tylko obserwował na treningach. Dobrze, że Liza został. Przynajmniej przez tš rundę jesiennš pogra. Mam nadzieję, że LAHM wróci do zdrowia jak najszybciej :!:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Philipp Lahm

Postprzez Kit Fisto » 2005-05-17, 21:02

To rzeczywiœcie jest bardzo zła wiadomoœć. Lahm to znakomity obrońca i napewno przydałby się w nadchodzšcym sezonie. Ale i tak Bayern sobie poradzi.
Kit Fisto
 

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości