Jose Paolo Guerrero

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-27, 09:47

Ostatnio ciężko z Makaayem może powinien sobie odpoczšć??
a za to Jose Paolo Guereero dostałby szansę na grę
w 1 składzie.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Żaba » 2006-06-14, 12:27

SZOK

JPG przechodzi do HSV

SZOK
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Olszesky » 2006-06-14, 12:29

LOOOL

czuje, ze przyjdzie do nas ruud.

tego sie nie spodziewalem.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez carry » 2006-06-14, 12:36

Jesli na miejsce JPG nikt nie przyjdzie to sie troche (cenzura).
Myslalem, ze z tym Ruudem to plotka, ale patrze ze moze cos jeszcze z tego wyniknie.
Jesli kupilibysmy Ruuda bylbym bardzo ucieszony, ale tez troche zdziwiony, ze kasa jest na wszystko oprocz nastepcy Ballacka :!: ...
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Lmollu » 2006-06-14, 12:54

W tym momencie nie mogę powiedzieć czy działacze źle zdecydowali sprzedając Guerrero do HSV. Będzie można coś więcej powiedzieć po pierwszych spotkaniach Paolo w nowym klubie. Darzyłem go dużą sympatią, ale prawda jest taka, że miał znikome szanse na grę, a teraz gdy dojdzie Podolski to sytuacja Paolo byłaby jeszcze trudniejsza. Jeśli zainkasowali za niego odpowiednią sumę to może dobrze zrobili? Paolo był na pewno dobrym i bardzo perspektywicznym zawodnikiem, ale nie wiem czy kiedykolwiek stałby się podstawowym graczem w Monachium. Myślę, że sprzedaż Guerrero może otworzyć drogę do Bayernu nowemu napastnikowi. Może van Nistelrooy'owi, zobaczymy co wyniknie z zainteresowania Holendrem.

DZIĘKI PAOLO, ŻYCZĘ CI DALSZYCH SUKCESÓW W NOWYM KLUBIE :!:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez haj » 2006-06-14, 12:58

Ja od siebie dodam tylko tyle, że pozostaje nam mieć nadzieję, że zarząd doskonale wie co robi. Wierzę ten transfer jak i patyk ( ;) ) ma dwa końce i coś na drugim końcu kryje się dobrego dla nas 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Luke » 2006-06-14, 13:03

Bez jaj, Dzisus przecież dziś nie pierwszy kwietnia :roll:

Ta wiadomość pojawiała się tak niespodziewanie...nie wiem co napisać teraz, JPG ma wielki talent on w moich oczach mógłby stać się kiedyś zawodnikiem na miarę Makaay'a, to rasowy egezkutor, wspaniały Joker, nie można było go wyporzyczyć ? :x

Mam nadzieję że to zwiastuje przyjście kolejnego zawodnika mianowicie Van Nistelroya, bo inaczej będzie to wg. mnie osłabienie dla FCB mam nadzieję, że wyłusakli przynajmniej za niego jakąś porządną kwotę, ale ja coś czuje że on poszedł w rozliczeniu za Van Buytena...

No cóż, zostaje życzyć mu szczęścia w nowym klubie :570:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Olszesky » 2006-06-14, 13:03

no dokladnie, guerrero malo gral, teral gralby jeszcze mniej. czuje, ze zarzad cos szykuje i jeszcze ktos do nas przyjdzie. ktos ciekawy.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez DamKam » 2006-06-14, 13:10

Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczony tą informacją. Nie dość, że stało się to tak nagle (dziwne, że prasa wcześniej nic o tym nie wiedziała) to na dodatek pamiętam, iż nasi włodarze wielokrotnie mówili, że JPG jest nadzieją naszego klubu i wiążą z nim plany na przyszłość. Choć z drugiej strony (tak jak wspominał Lmollu) sprowadzenie Podolskiego skomplikowałoby i to bardzo kiepską sytuację Guerrero w FCB. Po dojściu jednego napastnika zapewne jego sytuacja uległa by pogorszeniu a i tak nie była za ciekawa. Jeżeli chodzi o jego dobro to na pewno w HSV będzie miał więcej szans na grę, ale czy Bayern w tym momencie nie popełnia takiego błędu jak z Trochowskim. Ciężko powiedzieć, to się okaże. Ciekaw jestem czy sprzedaż JPG ma coś wspólnego z Van Nisterlooyem. Ale wątpię aby Bayern polował na kolejnego snajpera.
Ciekawe za ile sprzedaliśmy JPG. Dziwie się, że Bayern nie chce ujawnić kwoty. Tak samo było z Podolskim i Van Buytenem. Troche to nie podobne do naszego klubu i szczerze mówiąc dziwie się dlaczego nie chcieli ujawnić kwot.

No cóż... żegnaj JPG.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Lmollu » 2006-06-14, 13:13

DamKam napisał(a): Troche to nie podobne do naszego klubu i szczerze mówiąc dziwie się dlaczego nie chcieli ujawnić kwot.


Proste: próbują oszukać skarbówkę! :D Urząd Skarbowy by się przyczepił skąd mają tyle kasy, może kręcą jakieś lewe interesy i dlatego mają tyle kasy w tym roku :wink:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Simin » 2006-06-14, 13:55

Mam nadzieję że to zwiastuje przyjście kolejnego zawodnika mianowicie Van Nistelroya, bo inaczej będzie to wg. mnie osłabienie dla FCB

No dokladnie - ja uwazam tak samo!!

ja coś czuje że on poszedł w rozliczeniu za Van Buytena...

Tez cos tak mi sie zdaje - np. Guerrero + 5/6 baniek za Van Buytena...

Jezeli mialby przyjsc do nas Van Nistelrooy to mowie Guerrero poprostu papa :516: :516: :516: - jezeli to bedzie konieczne, to mozemy sie taakze pozegnac z Pizza, choc nie bedzie to dla mnie latwe :( - wszystko jednak pod warunkiem pozyskania Ruuda!! :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez baymann9 » 2006-06-14, 13:56

To juz wiadomo,m czemu tak łatwo z van Buytenem poszło... Miedzy włodarzami z Monachium i Hamburga panuje ostatnio dobra aura do "interesów". Nie chodzi mi juz o NIko Kovaca czy Davida Jarolima, bo to stare dzieje. HSV spriowdza już drugiego po Trochowskim młodego zawodnika FCB, który pewnie swietnie wkomponuje sie w nowa druzyne... Może transfer Guerrero ułatwił przejście belgijskiego obrońcy, a może van Nisterlooya. Chociaz w HSV gra jeszcze jeden "van", który bardzo by sie nam przydał :lol:

Ciekawe, czy w kontraktach Trochowskiego czy Guerrero jest jakas klauzula dote ew. pierwokupu?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 49s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Grzechoo » 2006-06-14, 14:58

Eeee... on podobno miał być kreowany na wielkiego zawodnika, a tutaj go sprzedają :/ Tym bardziej jesztem teraz za sprowadzeniem Ruuda van Nistelrooy'a. Ale przyznam - ta wiadomość jest dla mnie szokiem. Chociaż moim zdaniem lepiej sprzedać Guerrero niż Pizarro czy Makaay'a... no ale cóż - duzo na tym transferze raczej nei zarobili, oddali rywalowi zawodnika, który mógł sie stać waznym ogniwem zespołu. Ale nie ma co rozpaczać, sprzedaż i kupno zawodników to w dzisiejszym futbolu normalka :P
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Scholli » 2006-06-14, 15:21

i dobrze, że go sprzedali - niczego aż tak wspaniałego nie pokazał, a w HSV będzie mieć większe szanse na grę niż miałby u nas... a jak się by rozwinął - w co prawde powiedziawszy wątpię, to się go ściągnie spowrotem... no to co? Ruud? :shock: nawet jakby nie on, to na rezerwowego napatnika lepiej nadaje się ktoś doświadczony niż taki młodzian jak Guerreo, tylko, że kogoś takiego trzeba by było jeszcze kupić...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez olek » 2006-06-14, 16:24

Ciekawe, czy w kontraktach Trochowskiego czy Guerrero jest jakas klauzula dote ew. pierwokupu?


Wydaje mi sie, ze klauzula pierwokupu wystepuje teraz jedynie przy wypozyczeniach a nie w transferach definitywnych.


Szkoda, ze odchodzi JPG, ale, jak juz ktos pisal, zwiastuje to, ze jeszcze cos sie wydarzy w Bayernie w tym okienku transferowym. Zaluje tylko, ze nic nie bylo wiadomo o negocjacjach Peruwianczyka z HSV. Poza tym, Guerrero nie ma europejskiego paszportu ;).
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości