Jose Paolo Guerrero

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Simin » 2006-06-14, 16:33

Calkiem mozliwe,ze to z tym Nistelrooyem to mega plota, a ewentualne sianko z Guererro (jestem pewnien, ze nie przekraczalo to 5 baniek €) moze sie przydac na dolozenie do jakiegos klasowego srodkowego pomocnika... byle nie Camoranesi!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Max » 2006-06-14, 17:18

Nie wydaje mi się aby jego odejście miało jakiś związek z transferem Holendra (obym sie mylił). Jestem zaskoczony tą decyzją, ale potępiam jej.
Ciekawa polityka HSV, za słabi na gre w Bayernie, ale wystarczająco dobrzy na gre w silnym zespole w Bundeslidze. W ten sposób moznaby zbudować ciekawy zespół. ;)

Dzieki Paolo za wszystko, powodzenia w Hamburgu.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Żaba » 2006-06-15, 08:19

Według transfermarkt.de sprzedaliśmy JPG za 2.3 miliona euro, za mało...
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez PTK » 2006-06-15, 09:48

:( ... Pryed chwila ,gdy przeczytalem ta wiadomosc ,to nie moglem uwierzyc wlasnym ocza ... No coz - zycze Paolo swietnych wystepow w nowej druzynie .
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Rasenith » 2006-06-16, 10:33

Aż nie mogłem uwierzyć że Bayern sprzedał Guerrero. Już sądziłem że i tak szybciej poleci ktoś z dwójki Pizarro- Santa Cruz. No cóż, dla mnie JPG był dobrym prospektem i gdyby nabrał u nas doświadczenia mógłby naprawdę być jednym z filarów tej ekipy. Zarząd mnie na prawdę zaskoczył. Mam nadzieję że podstawą tej decyzji było ewentualne przyjście Ruuda van Nistelrooy'a. Jeżeli Holender do nas przyjdzie do wybaczę władzom klubu decyzję o sprzedaży Paulo ;). Powinniśmy teraz zawalczyć o Ruuda bo druga szansa nie wiadomo kiedy się zdarzy, a jest to piłkarz swiatowej klasy.
Powodzenia w Hamburgu JPG, tam spokojnie będziesz mógł pokazać cały swój talent :).
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez olek » 2006-06-16, 11:48

owinniśmy teraz zawalczyć o Ruuda bo druga szansa nie wiadomo kiedy się zdarzy, a jest to piłkarz swiatowej klasy.


Szansy na sprowadzenie Ruuda juz pewno nie bedzie, bo teraz bedzie podpisywal najprawdopodobniej swoj ostatni kontrakt. Chociaz moze jak Van Hooijdonk wroci pozniej do Holandii, moze tak jak Pierre, do swojego pierwszego klubu- Den Bosch czy moze Heerenveen. Bo wydaje mi sie, ze to bedzie ostatni kontrakt Holendra z klubem najlepszej europejskiej klasy ;).
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Grzechoo » 2006-06-16, 15:32

Skoro to był taki perspektywiczny zawodnik, tak go zachwalano, to dlaczego został sprzedany? I dlaczego do najwiekszego w poprzednim sezonie rywala? Nie rozumiem tego troche... Będzie za to troche wiecej pieniedzy na zakupienie klasowego rozgrywającego, ale za jakie pieniądze sprzedano Guerrero? Ktoś wczesniej napisał 2,3mln € - czy to są powazne pieniądze za takiego (jak napisałem wczesniej: młodego, perspektywicznego, utalentowanego) zawodnika? Szkoda, szkoda :?
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez olek » 2006-06-16, 16:14

Ktoś wczesniej napisał 2,3mln € - czy to są powazne pieniądze za takiego (jak napisałem wczesniej: młodego, perspektywicznego, utalentowanego) zawodnika?


A myslales, ze ile nam dadza za niego? Za Santa Cruza czy Pizarro byloby na pewno wiecej pieniedzy, ale zarzad zdecydowal, ze to JPG odejdzie.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Scholli » 2006-06-16, 23:42

Grzechoo napisał(a):Ktoś wczesniej napisał 2,3mln € - czy to są powazne pieniądze za takiego (jak napisałem wczesniej: młodego, perspektywicznego, utalentowanego)
wydaje mi się, że przejście Guererro było jakoś powiązane z transferem van Buytena więc ew. cena może nie mieć znaczenia... a swoją drogą to aż tak utalentowany i prespektywiczny to on w mojej opinii nie jest....
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Simin » 2006-06-20, 13:22

a swoją drogą to aż tak utalentowany i prespektywiczny to on w mojej opinii nie jest....

No wiec wlasnie - proponuje nie popadanie w hurrapessymizm teraz - jak byl to go tak nie wychwalaliscie w nieboglosy jak teraz...
No zobaczymy co pokaze w Hamburgu, ale na bank nie streli wiecej niz 10 bramek...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Scholli » 2006-06-20, 23:56

Simin napisał(a):
a swoją drogą to aż tak utalentowany i prespektywiczny to on w mojej opinii nie jest....

No wiec wlasnie - proponuje nie popadanie w hurrapessymizm teraz - jak byl to go tak nie wychwalaliscie w nieboglosy jak teraz...
No zobaczymy co pokaze w Hamburgu, ale na bank nie streli wiecej niz 10 bramek...
ekhm... ja rozumiem, że to pewnie tak do ogółu, ale nie zamieszczaj w tym kontekście mych słów, bo ja od zawsze byłem powściągliwy wobec Guerrero i nie widziałem w nim nikgo więcej niż zawodnika który może ewoluować w kierunku po prostu dobrego napastnika poziomu BL :569: gdzieś pewnie nawet w tym temacie znajduje się moja wypowiedź...

[ Dodano: 2006-06-21, 00:59 ]
o znalazłem - moja wypowiedź w tym temacie z 10 lipca 2005 :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Simin » 2006-06-22, 01:18

ja rozumiem, że to pewnie tak do ogółu

No dokladnie - do ogolu! :wink:
A co do umieszczania slow Scholliego to po prostu sie do tego przybijam i nie chcialo mi sie tego przepisywac... to zle?? :?: :?
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Scholli » 2006-06-22, 14:07

Simin napisał(a):A co do umieszczania slow Scholliego to po prostu sie do tego przybijam i nie chcialo mi sie tego przepisywac... to zle?? :?: :?
a spytałeś o zgodę? :P łamiesz moje prawa autorskie! :lol: ;-)

a tak na serio to źle zrozumiałem twoją wypowiedź i myślałem, że piszesz, że teraz wszyscy mówią, że jest słabszy niż to mówili kiedyś - tak to już jest jak się wpada tu tylko na chwilę między egzaminami i mundialem :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez lukas » 2006-09-02, 18:53

co do naszego mlodego JPG bedzie chyba tak samo odgrywal role jak u nas odgrywal w HSV po przyjsciu liuboji sory za bledy bedzie grzal lawe niestety wiec mogl lepiej chlopeaczek zosatc u nas nistety a nie skusisc sie na to ze moze ebdzie graczem podstawowej 11 bo sie pewnie teraz w brode pluje
FcB Forever !!!
lukas
Bawarczyk
 
Posty: 13
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-10, 08:30
Lokalizacja: Gryfino
Online: 0s

Re: Jose Paolo Guerrero

Postprzez Mars » 2006-09-03, 16:22

lukas napisał(a):co do naszego mlodego JPG bedzie chyba tak samo odgrywal role jak u nas odgrywal w HSV po przyjsciu liuboji sory za bledy bedzie grzal lawe niestety wiec mogl lepiej chlopeaczek zosatc u nas nistety a nie skusisc sie na to ze moze ebdzie graczem podstawowej 11 bo sie pewnie teraz w brode pluje


Poczekajmy, zobaczymy. Ja wierze ze Guerrero wywalczy miejsce w składzie. Ljuboja w bundeslidze rozegral 26 meczow strzelajac 8 bramek a JPG jako zmiennik przy 30 spotkaniach strzelil 10 bramek. Jak jest teraz zobaczymy. W HSV napewno duza konkurencja - Sanogo, Guerrero, Ljuboja i Lauth :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości