Thiago Alcantara

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Thiago Alcantara

Postprzez Wookie » 2017-09-28, 07:10

Poprzedni sezon miał fajny, ale... pomnę jego predyspozycje boiskowe, które kompletnie mi nie odpowiadają, nie lubię takich piłkarzy w środku. Takich jak on, Tolisso... W środku musi być moc, a on nawet nie jest liderem, nie poprowadzi naszej gry, jak np. Alonso, któremu wiele można zarzucić w szczególności w ostatnim okresie gry w FCB, jego wpadki denerwowały niemiłosiernie, ale z każdym meczem coraz bardziej rozumiem dlaczego Pep tak mu ufał. Poza tym mam wrażenie, że Thiago u nas po prostu jest, tak po prostu. Jest i koniec. Chodzi mi o charakter. Taka pipa. Nie krzyknie, nie marudzi jak Lewy, nie zezłości się. Nie wiem czy mu zależy, czy ma wyj3bane, zaczyna mnie to wkurzać. Nie wyczuwam w nim DNA Bayernu, nie pasuje tu. Niby ma predyspozycje do bycia gwiazdą a mu się chyba nawet tego nie chce... W środku zazwyczaj mieliśmy osobowości(pomijam te wszystkie sezonowe wynalazki z pierwszej dekady). Nawet jak brakowało umiejętności to był charakter. Nie chodzi mi o to aby zasuwał od bramki do bramki, aby ciął przeciwników równo z trawą, łamał kości, chodzi mi o to coś w zachowaniu, charyzma, osobowości, czy jak tam by to nazwać. On nie ma nic. On po prostu jest. Taki np. Kroos również wydaje się być spokojną osobą, ale ten to ma boiskową charyzmę, na boisku jest typem przywódcy. Dostojny generał, który jak trzeba i nogi nie odstawi. A ten? Dupa. Dlaczego gdyby nadarzyła się okazja, gdyby pojawił się chętny, to za dobre pieniądze oddałbym go bez zastanowienia.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez jun_or » 2017-09-28, 07:52

Akurat charakteru Thiago nie można umówić - kilka razy pokazał, że utożsamia się z drużyną - pamiętam któryś z meczów, gdy jako rezerwowy biegał i podawał piłkę zawodnikom z pola żeby jak najszybciej ja wznowić z autu.
Natomiast fakt faktem, że wczorajszy mecz kompletnie przeszedł obok niego. Zero zaangażowania, szarpania - kilka razy próbował zagrać jakąś piłkę przez środek, ale nic z tego nie wynikało.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez Wookie » 2017-09-28, 08:04

jun_or napisał(a):Akurat charakteru Thiago nie można umówić - kilka razy pokazał, że utożsamia się z drużyną - pamiętam któryś z meczów, gdy jako rezerwowy biegał i podawał piłkę zawodnikom z pola żeby jak najszybciej ja wznowić z autu.

No to się wykazał... +5 do charyzmy.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez jun_or » 2017-09-28, 09:18

Chodziło mi o to, że pokazuje że mu zależy, a nie że jest charyzmatyczny.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-09-28, 13:15

Już dawno pisałem "WON",potem trochę zamydlił nam oczy kilkoma niezłymi meczami,aż w końcu wrócił do swojej normalnej (słabej) dyspozycji.Nie ma dla niego miejsca w tym klubie.
Dlaczego w Bayernie ma grać 3 Hiszpanów co się albo nie łapią do kadry,albo ledwo,na ławkę?
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez Arti » 2017-09-29, 14:43

W niemieckich mediach pojawiają się informacje dotyczące tego, że podobno zawodnicy byli wkurzeni na Carlo za faworyzowanie Alcantary, który - jak sami widzimy - jest bardzo słaby.
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 820
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 15h 3m 51s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez SoSeductive » 2017-09-29, 15:12

Muller jest faworyzowany przez zarząd ;) i to jest problemem. Na dłuższą metę trener nie ma w tym klubie zbyt wiele do powiedzenia. Przez co jego autorytet też nie jest tak duży.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez mancipium » 2017-09-29, 17:33

wychodzi na to, że z klubu który non stop zdobywał półfinał LM i finały LM staliśmy się komplegtnie nieudanie zarządzanym klubem :)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez scholli7 » 2017-09-29, 19:35

rad napisał(a):Sorry ale jakby przyszedł Mourinho to po pol roku Ribery by grał w Besikstasie, Robben grzecznie by wchodził z ławy, Muller w rezerwach.


Jakby szafa miała sznurek to by była windą :mrgreen:
rad napisał(a):Dla mnie Muller jest teraz obciążeniem jak Rooney jeszcze niedawno w MU.


Na całe szczęście dla Ciebie. Nie wiem czy potrafisz zauważyć, że to obciąźenie pomimo tego, że zacięło się jeśli chodzi o strzelanie bramek nadal asystuje ---> Patrz podanie do Lewego w meczu z Mainz, powiem więcej stwarza sobie sytuacje bramkowe.Także wyluzuj troszeczkę.
Dziwne jest to, że jakoś jeszcze za Pepsona razem z Lewym był duetem sezonu w Bundeslidze i już spekulowano i dopatrywano się czy pobiją Grafite - Dżeko.
Dziwne, że przychodzi nowy trener i chłopak nadal nie potrafi wrócić do swojej dyspozycji. Czyja to wina samego Mullera czy też trenera, a może Zarządu co?
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez SoSeductive » 2017-09-29, 20:55

Nie dla niego tylko. Dla milionów kibiców piłkarskich również jest obciążeniem bez talentu. Calej kariery na farcie, gdy piłka się odbija od każdej części ciała i wpada do bramki, przejechać nie można. Wielu ludzi powtarzało już to od lat, w tym ja no i wyszło.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez scholli7 » 2017-09-29, 21:18

SoSeductive napisał(a):Wielu ludzi powtarzało już to od lat, w tym ja no i wyszło.

A no fakt zapomniałem, że Ty przecież jesteś największym ekspertem tego forum :twisted:
Wiesz co Ci powiem pojęcia człowieku nie masz co mówisz i jest dokładnie tak jak napisał Ci Mars zbyt często chyba nie bywasz na meczach w Monachium, o ile wogóle bywasz.
Szkoda tylko, że dla milionów kibiców Muller jest jednym z ulubieńców w Monachium. A skoro jest taki surowy jak piszesz to takie Man U.nie wykładałoby za Niego takich pieniędzy jakie wykładali :oops: zaświeciłeś teraz jak latarnia morska w Niechorzu :lol:
Na farcie strzelał bramki Barcie :oops: :lol: , na farcie srzelał też Argentynie hahaha ja pier... :573: Słuchaj jak dla mnie to może mu się nawet od małego piłka odbijać, nie napiszę inaczej bo chyba jednak nie wypada tak jednoznacznie tu na forum od czego może mu się jeszcze odbijać.

SoSeductive napisał(a):Wielu ludzi powtarzało już to od lat, w tym ja no i wyszło.


Wielu ludzi to znaczy Ty i Twój kolega innej drużyny :twisted:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez Mars » 2017-09-29, 21:25

I na farcie strzelił 10 goli na mistrzostwach świata, będąc jednym z najlepszych strzelców w historii a przed nim przynajmniej jeden mundial.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-09-29, 21:50

SoSeductive napisał(a):Nie dla niego tylko. Dla milionów kibiców piłkarskich również jest obciążeniem bez talentu. Calej kariery na farcie, gdy piłka się odbija od każdej części ciała i wpada do bramki, przejechać nie można. Wielu ludzi powtarzało już to od lat, w tym ja no i wyszło.


Są jakieś granice absurdu,Klinsmann przynajmniej był zabawny,a ty po prostu (cenzura) takie głupoty,że głowa boli.Ogarnij się,chociaż w sumie rób co chcesz - wyłapujesz ignora.

Ciekawe czy Barka by chciała swojego "geniusza" Thiago z powrotem? Oni się raczej z kasą nie liczą,posprzedawałbym ze 2/3 takich ananasów jak ten Alcantara i by się zebrała jakaś ładna sumka na wzmocnienia.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez SoSeductive » 2017-09-30, 09:33

Głupoty bo coś mówię o Tomaszku? :568: Dobrze, że będzie miał okazję pokazać już jutro swoje umiejętności, gdy piłka będzie się odbijała od kłody. Macie straszny problem z krytyką gdy chodzi o kogoś z bawarczyków. Szczególnie, że Muller nie łapałby się w żadnej drużynie z top 20-30 na pierwszy skład teraz, a każdy normalny trener, który dobiera skład według własnych planów by go wywalił. Mullera chroni jedynie Uli w tym klubie i to się już nie zmieni.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Thiago Alcantara

Postprzez Mars » 2017-09-30, 11:21

dlatego Manchester oferowal za niego ponad 100 baniek zeby grzal tam lawe
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości