Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-11-10, 22:08

alien666 napisał(a):W 46 min. Barcelona grała już w 9, a i tak wygrała 2-1.


Nie grali w 9 bo Pique dostał czerwo siedząc na ławce. Nawiasem mówiąc za obrażanie matki sędziego. Poziom gimnazjum, ale cóż zrobić - jaki klub taka legenda.

grejfrut napisał(a):Boli mnie gdy czytam takie bzdury, że każda krytyka jest bólem sukcesu innej osoby :lol: Ogólnie mnie nie interesuje kto ile zarabia, co osiągnął itd. Wszystkim życzę dobrze, bo to korzystne dla gospodarki ;)

Jednak Roberta odkleiło, zachował się jak kawał chama i tyle. Nie można tego napisać wprost? To już jest zazdrość :roll: Poziom myślenia niektórych forumowiczów jest naprawdę wyjątkowo niski.


Otóż to, śmieszy mnie niesamowicie jak za każdym razem gdy ktoś napisze coś co nie wychwala Robercika pod niebiosa przylatują wielcy obrońcy z argumentami o "bólu dupy", zawiści czy zazdrości :lol:
A spróbuj go tylko skrytykować, to już w ogóle się świete oburzenie zaczyna.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-11-11, 08:42

Mam wrażenie, że chcesz to oburzenie zobaczyć. Specjalnie dla Ciebie przeczytałem wszystkie posty od tego o czerwonej kartce. Przecież tu się nikt nie oburza i nikt go nie broni. Sam cytujesz Grejpfruta, który stwierdził, że koleś zachował się jak kawał chama. I co, czy ktoś zaprzeczył? Ktoś wyśmiał krytykantów?

Widać też natomiast dobrze te radosne posty z info, że gościu dostał czerwo i przegrywają. Ktoś tu już napisał, że go po prostu nienawidzi i wciąż tą nienawiść i oczekiwanie widać, że typowi będzie gorzej. Dla mnie to wygląda jak taka typowa żółć.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 37s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-11-15, 00:20

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna, ... 24598.html

No to co, żółci ciąg dalszy c'nie Panowie? :D

Bobuś zaraził się barcelonką od kszawiego i zaczyna szukać wymówek i usprawiedliwień na to, że nie będzie go widać na mundialu :lol:
Zaraz napiszecie, że zawistny jestem i ogólnie to antypolak ze mnie ale ja tu widzę gwiazdorskie podejście i ratowanie swojego PRu kosztem morale drużyny. Robercik dosłownie nasrał na reprezentację, której jest KAPITANEM, powiedział że przez patałachów, z którymi musi grać nie ma szansy zostać gwiazdą mundialu. Już tak kiedyś szczekał na naszych chłopaków jak przez swoją nieudolność wypuścił króla strzelców BL, pamiętacie czy o tym też nie wolno mówić? :wink:

https://www.sport.pl/pilka/7,65081,2198 ... carlo.html

Spoiler:


Tak dla przypomnienia zostawiam tutaj, jakby ktoś chciał przeczytać coś innego niż słodkie pierdzenie o polakurodaku.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez grejfrut » 2022-11-15, 10:55

Ale to chyba nic nowego. Lewy to po prostu świetny napastnik i tyle. Daleko mu do takich ludzi jak Ronaldo czy Messi, którzy potrafili sami wygrywać mecze. Lewy bez dobrych partnerów już tak nie bryluje. Ma skilla, to oczywista kwestia, ale bez podań jest lipton. Żadna nowość. Dlatego jak sam się kiedyś porównywał do tej dwójki, to w sumie było zabawne. W przekroju całej kariery na pewno jest lepszy od Benzemy, ale nie miał nigdy takiego sezonu, jak Karim minionego. Po prostu Polak jest dobry, ale nie wygra sam niczego w trudnych dla zespołu chwilach. Norma znana od lat.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 6s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-11-15, 12:22

Oczywiście, po co więc o tym mówić tuż przed mundialem deprymująco tym samym kolegów z zespołu? Kapitan powinien budować morelale,nie je niszczyć.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-11-15, 13:39

Koleś stwierdza, że będzie grał inaczej niż w Barcelonie to nie znaczy, że (cenzura) z tego będzie, ale:
Jestem bardziej zaangażowany w grę zespołową i pomagam w kreowaniu akcji. A kiedy cały zespół działa razem, łatwiej jest osiągnąć coś wyjątkowego. .

Wypowiedź jest także moim zdaniem niefortunna, ale na moje to raczej w Barcelonie i Bayernie mogą się wkurzyć, że dlaczego w reprezentacji będzie się "angażował w grę zespołową", a u nich tylko czeka na podania? Także nie wiem kogo on tu kopie, Barcę czy reprę, ale z tego co widzę obiecuje zespołowe zaangażowanie prowadzące do czegoś dobrego.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 37s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez baymann9 » 2022-11-15, 14:03

Myślę, że potrzeba dużo złej woli, żeby w tych wypowiedziach Lewego dopatrywać się deprymowania reprezentacji. Przecież wypowiedź dotyczyła szans Lewandowskiego na jakieś indywidualne osiągnięcia.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 20m 57s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-11-15, 14:28

baymann9 napisał(a):Myślę, że potrzeba dużo złej woli, żeby w tych wypowiedziach Lewego dopatrywać się deprymowania reprezentacji. Przecież wypowiedź dotyczyła szans Lewandowskiego na jakieś indywidualne osiągnięcia.


Tak. Nie zapominaj jeszcze o żółci i zazdrości :lol:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-11-15, 16:13

Bayern fun napisał(a):Nie zapominaj jeszcze o żółci i zazdrości :lol:

Dokładnie tak.

Śmiejesz się z tej żółci ale przecież to Ty przyznałeś, że go nienawidzisz! To nie jest zatem moja diagnoza, to jest Twoja diagnoza, że żółć się z Ciebie wylewa ;)

Typ powiedział w sumie, że sam nie zabłyśnie, bo będzie musiał grać zespołowo i wie, że to da lepsze efekty (czyli chyba podniósł morale, co nie?). Dziwnym trafem zamiast typa z Barcelony (bo z tego tak trochę wynika, że tam gra egoistycznie) wkurzyłeś się Ty. Dla mnie niepojęte.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 37s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-11-15, 18:03

Recit napisał(a):Śmiejesz się z tej żółci ale przecież to Ty przyznałeś, że go nienawidzisz! To nie jest zatem moja diagnoza, to jest Twoja diagnoza, że żółć się z Ciebie wylewa ;)


:573:

Klinsi napisał(a):Ja się cieszę z sukcesów Polaków - 1GA Świątek, Małysz, Pudzian - Oni sami zapracowali na to żeby być nr1
Lewy sobie sam zapracował na to żeby go nie lubić - ja go nienawidzę i nie ukrywam tego.


Bayern fun napisał(a):Ja tam Bobka nie nienawidzę, jest dla mnie postacią zapisana w historii ukochanego klubu, która w mojej ocenie postąpiła źle. Cieszę się, że mojemu klubowi idzie lepiej niż człowiekowi, który nie jest już związany z moim klubem. Ale się że mnie żółć wylewa, jak śmiem śmieć nie wychwalać Robercika :roll:


:lol: :lol: :lol:
I wy mi chcecie wmowic że nie szukacie wszędzie na siłę jakiejś wyimaginowanej nienawiści do polakarodaka. To się nazywa syndrom oblężonej twierdzy. Nie zadałeś sobie minimum trudu żeby cofnąć się dosłownie 3 strony do tyłu i sprawdzc kto napisał to, co usilujesz przypisać mi. Nie jest to niestety pole do jakiejkolwiek dyskusji.

Wg mnie Robercik naszczał publicznie na kolegów z zespołu chwilę przed wyjazdem na najważniejsza imprezę w ich życiu. Kilka osób z którymi rozmawiałem ma podobną opinię, ale oni też pewnie nienawidzą Roberta i żółć się z nich wylewa. Jak dla mnie to mu możesz ten ołtarzyk w domu postawić, nie interesuje mnie to, po prostu z boku to wygląda mega groteskowo.


baymann9 napisał(a):Myślę, że potrzeba dużo złej woli, żeby w tych wypowiedziach Lewego dopatrywać się deprymowania reprezentacji. Przecież wypowiedź dotyczyła szans Lewandowskiego na jakieś indywidualne osiągnięcia.



Które nie będą możliwe bo Robert przyznał, że będzie musiał grać inaczej, bardziej zespołowo, czy pomagać w kreowaniu akcji bo zespół nie stwarza tyłu sytuacji, czyli dosłownie powiedział, że przez kolegów z drużyny i ich jakość. Trzeba robić niezle fikołki żeby to interpretować w jakikolwiek inny sposób. No ale niektórzy lubią mówić, że deszcz pada jak ktoś na nich pluje.


P.S trzymamy kciuki żeby Robert zdobył swoją pierwszą bramkę na mundialu, miejmy nadzieję że ogrom pracy jaką będzie musiał wykonać za swoich nieudolnych kolegów nie przekresli jego szans na to historyczne osiągnięcie :wink:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2022-11-15, 19:14

Że wam się chce:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D smiechłem srogo:⁠-⁠)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-11-15, 21:21

Jak się odechce to po co forum? :-P I tak to miejsce już ledwo żyje, a w tych grupach na Fejsie nie umiem się odnaleźć.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 37s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-11-16, 13:54

Robert Lewandowski zawieszony na trzy mecze LaLiga za obraźliwy gest w kierunku sędziego.

Cóż, na pewno w komisji zasiadali zawistni antypolacy, kipiący żółcią i zazdrością w stronę Wielkiego Polaka.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-11-16, 15:30

Zachował się jak kretyn to dostał karę. Nikt gościa tu nie wybiela.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 37s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2022-11-16, 15:57

Ten Bayer ful to chyba przekleja swoje posty. Co tu wchodze to ciągle te same teksty od tygodni żolc, antypolactwo. NIKT nic nie pisze żeby bronić Roberta ale swoje (cenzura) trzeba i tak napisać w internecie:⁠-⁠D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości