Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez alien666 » 2022-11-16, 16:00

Matifcb napisał(a):Ten Bayer ful to chyba przekleja swoje posty. Co tu wchodze to ciągle te same teksty od tygodni żolc, antypolactwo. NIKT nic nie pisze żeby bronić Roberta ale swoje (cenzura) trzeba i tak napisać w internecie:⁠-⁠D

I do tego Niemcy najwspanialsze! :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-11-16, 16:20

Matifcb napisał(a):Ten Bayer ful to chyba przekleja swoje posty. Co tu wchodze to ciągle te same teksty od tygodni żolc, antypolactwo. NIKT nic nie pisze żeby bronić Roberta ale swoje (cenzura) trzeba i tak napisać w internecie:⁠-⁠D


Śmieje się po prostu z takich klaunów jak ty, widać że boli skoro to wytykasz. Bardzo dobrze, ma boleć :D

alien666 napisał(a):I do tego Niemcy najwspanialsze! :D


Na pewno lepsze niż Polska :twisted:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2023-03-14, 00:40

https://gol24.pl/klasyfikacja-zlotego-b ... 2-17366269

Trafiłem na ciekawy artykuł, nawet nie wiedziałem że to aż tak śmiesznie wygląda :lol:

No nic, przynajmniej plaża pod nosem i już nie musi grać w środy... ani czwartki. Złota piłka też jakoś tak bliżej się wydaje, chociaż do Paryża chyba jednak bliżej z Monachium niż z Barcelony 8)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2023-03-14, 01:25

W Hiszpanii ludzie już na plaży się kiszą, a u nas zimno, w Bawarii zresztą też. Piszę bez złośliwości, Lewy ma spokój, piękną pogodę i luz. Widziałem, że ostatnio przestał strzelać gole, ale ważne, że strzelił wystarczająco dużo żeby Bayern dodatkowo zarobił :mrgreen:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 37s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez baymann9 » 2023-03-14, 08:43

Niech mu się wiedzie!
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 20m 57s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2023-03-14, 10:54

Haha pewnie że tak, ja też już zabukowałem loty na Korfu żeby się wygrzać jeszcze przed polskim latem. Trzeba masowo palić oponami to za 10/15 lat też będziemy mieć ciepły klimat w Polsce :P
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez grejfrut » 2023-04-11, 15:21

Lewy zalicza w tym roku gigantyczny zjazd. Sprzedaż go za 45 mln to był strzał w dziesiątkę. Szanuję chłopa, jest legendą FC Baja, ale odejście z Monachium to nie był dobry pomysł. Niby zapisze kartę w Katalonii, zyska marketingowo, pogoda lepsza i dołoży majstra, ale pod względem sportowym to jest zupełnie nie to.

Nie dość, że klub sam w sobie dużo gorszy i wielkie mecze to Robert ogląda w TV. To jeszcze styl gry nie jest szyty pod niego. Robert to napastnik trochę takiego starego typu, ale jednak nieco lepszy - bo potrafi się nieźle zastawić itd. Niezależnie od tego żyje z podań. To nie Messi, nie Ronaldo, a nawet nie Benzema czy Haaland. Nie weźmie ciężaru na siebie, bo to nie jest poziom. Jest wybitny, ale nie najlepsze w historii. To na pewno. Koledzy w Baja mnożyli mu akcję za akcją, widać to, że nawet Czupo u nas wyrasta na potwora :lol: A w Barcelonie tego nie ma. Czy było warto? Pewnie chciał odejść, bo poszło o Norwega, ale co możemy zrobić.

Nie obniżam wartości Lewego, bardzo go cenię. Dlatego dziwi mnie to, że kibice Barcy są zdziwieni, że on nie strzela jak w Bayernie. I tak ma dobre liczby, biorąc pod uwagę, że klub nie gra pod niego.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 6s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2023-04-11, 16:42

Masz racje z mojej strony po oglądnięciu filmu z nim jak to tam komentowane to sobie myślę że koleś zmienia na ciepłe plaże i marketing bo to jego ostatnie lata. Zaraz zagra z Messim królem i pewnie jeszcze później hajsy w milionach $$$ w MLS i życie w Ameryce. Z Bayernem nagrał się wiele lat i wygrał wszystko, jest legendą pobijająca ilości goli Niemców :⁠-⁠D u nas wypalony a może sobie pozwolić nad wyborem pracodawcy. Barca w CV kiedy jak nie teraz taka zmiana a nie kiszenie w niemczech kolejnej dekady. Wyszło to i jemu i nam na +. Dziś by się przydał na MC:⁠-⁠)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez grejfrut » 2023-04-11, 19:01

No marketingowo i pogodowo na pewno jest na plusie. Nie ważne jak słaba, skompromitowana i zadłużona jest Barcelona, fanów ma więcej od Bayernu. I to dużo więcej. Przecież Robert po tym transferze na Insta praktycznie dogonił Bayern. To dużo mówi o potencjale marketingowym, a to dla Lewego na pewno ważne, szczególnie że to było teraz albo nigdy.

Jedynie ten transfer mi się gryzł z jego wypowiedziami o ambicjach. Zawsze je miał, a jednak Barcelona jest na poziomie, jakim spodziewałem się, że będzie. Więc zaskoczenia nie ma, że zjazd sportowy jest duży. Mimo wszystko na pewno marketingowo zyskał ogromnie. A pogoda bajka, w tym tygodniu od 21 do 26 stopni. W Monachium od 7 do 15 :)
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 6s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez kjon » 2023-04-12, 08:34

Tylko, że Lewy sportowo na pewno wybrałby Real jeśli chodzi o Hiszpanię, no ale biorę co dają :lol:
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez grejfrut » 2023-04-12, 09:11

Tylko w Realu czekałaby na niego ławka :lol: Nie rozumiem dyskusji kto jest lepszy, Karim czy Robert. Benzama to zawodnik z innej półki, który potrafi sam ciągnąć zespół i wygrywać mecze. Lewy to światowej klasy killer, ale bez kroplówki w postaci dobrych partnerów ginie w tłumie. Karim potrafi sam sobie te kroplówkę podać, taka jest różnica. Może nie wykręca takich liczb, ale zobaczcie co on robi w LM. Rok temu to był poziom chyba wyższy od Ronaldo i Messiego prime. Odwrócił trzy dwumecze, strzelając kilka hattricków! I to z takimi rywalami jak PSG, Chelsea i City :shock: Robert jedyny taki mecz zaliczył w 2013 roku z Realem i nasze media do dziś żyją tym wspomnieniem. A Karim znowu wznosi się na wyżyny i ciągnie zespół do glorii w dwumeczu z Liverpoolem. Niesamowity kot!
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 6s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez dmagio » 2023-04-12, 10:09

Lewemu trzeba oddać to że się nie boi podjąć ryzyka.Bardzo go szanuję że nie poszedł do takiego PSG .
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 39m 24s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2023-04-13, 17:27

A jakie to ryzyko iść do klubu w którym będzie się jedynym napastnikiem?
Właśnie gdyby poszedł do PSG podjąłby większe ryzyko, kilka słabszych meczy tam i od razu grzalby ławę, w Barcelonie może nie strzelać sobie od lutego (nie licząc meczu z ostatnią drużyną LL nie trafił do siatki od 19.02 :lol: ) a i tak xavi będzie go upychał do 11 bo nie ma kompletnie nikogo na zmianę.

Btw, czytaliście wywiad z Kucharskim? Niezłe smrodki wyciąga na św. Roberta, wiadomo, sporo pewnie koloryzuje ale i tak wychodzi z tego obraz niezłego buca.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez sebtech » 2023-05-22, 11:43

I jak tam hej po lewym , jest lament >? . Zaraz pewnie że nie , super interes lewy za 50 baniek .
Obecnie Bundesliga po odejsciu Lewego i Halanda to wygląda żałośnie i nie widąć końca upadku .
sebtech
Bawarczyk
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2014-08-17, 19:12
Online: 1h 29m 55s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2023-05-22, 12:32

Przecież to nie jest ryzykowna teza, że z Lewym w składzie Bayern byłby mistrzem Bundesligi. Nie wiem jak można było posłuchać tego wuefisty i nie kupować kogoś na 9, jak cała drużyna ma we krwi granie z takim gościem co było widać jak wchodził MCM.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 17m 37s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości