Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2022-10-27, 17:02

ale grilujecie ciagle to samo.. nic nowego nie jest powiedziane a wy w kolko strona po stronie to samo:) odszedl to odszedl na uj drazyc temat. Wyszlo na nasze wiec Baja jest wielki i git.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez mancipium » 2022-10-30, 08:00

Zarzuty, że Lewy kariere ustawił pod siebie w kontekście naszych zawodników w ostatnich 20 latac sa bardzo niecelne.
De facto jedynym zawodnikiem, o którym można powiedzieć, że bezwarunkowo chciał być bawarczykiem był Lahm. Reszta? Nie wiem czy Kahna ktoś chciał podkupić. Mueller też nie był nigdy tematem, raczej niedoceniany zawodnik. Chyba zresztą za Ancelottiego były dość często powtarzane plotki o jego możliwym odejściu. Chodzi mi o to, że nie jest to zawodnik, który jest pożądany poza Bayernem jakoś bardzo tak jak Lewy jest i był. W ogóle z czego widzę to Muellerowi brakuje 60 występów do tego, aby pobić rekord występów Maiera. Chyba do zrobienia?:)

Lahm odmawiał Barcelonie jżeli mnie pamięć nie myli. Ribery by odszedł gdyby nie przespał się znieletnią.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-10-30, 08:19

Dokładnie, z Riberym zaczynała się drama, ale skandal i wsparcie Bayernu, przy jednoczesnej rezygnacji Realu, zrobiło swoje.
Z Bayernu odszedł w fatalnym stylu Ballack, który zwodził klub do samego końca kontraktu, a potem nawiał do Chelsea. Alaba też gra Hiszpanii, bo chciał więcej kasy i nowych wyzwań. Druga część argumentacji podobna, nie? Zobaczcie jak Lewy musiał tych wyzwań pragnąc, że zgodził się tam na mniejszą kasę (wiem, że ma swoje wyjdzie). A dlaczego Lewy jednak nie gra w Realu? A m.in. dlatego, że poprzedni kontrakt podpisał jednak w Monachium zamiast odejść za darmo tam...i może żałuje.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 4m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-10-30, 09:04

No oczywiście, że Ballack odszedł w złym stylu, a czy ktoś potem go gloryfikował i wybielał jak polakarodaka? Alaba odszedł, ale czy robił syf w mediach i zaczął publicznie pieprzyć, że coś się w nim wypaliło i mimo ważnego kontraktu nie wyobraża sobie wrócić do Bayernu? Lewy wziął sobie żyda za agenta żeby go wypchnął siłą z klubu i pomimo 8 lat wielkich sukcesów nie miał skrupolow zrobić wokół siebie ogromnego syfu. Dlatego baaardzo się cieszę że jego ukochana Barcelonka z której ma ponoć bliżej do ZP praktycznie przekreśliła szansę na jej otrzymanie :D
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3673
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 27m 31s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-10-30, 10:16

Jeszcze 8 goli i Bayern dostanie 1,25 mln z Katalonii. Jeżeli ich stać i nie będą się migać, bo podobno starych rachunków jeszcze nie zapłacili :D

Nie wiem czy ktoś Lewego wybiela, każdy wie, że styl był gówniany. Patrzę na to tylko tak, że koleś walczył o swoje i chyba faktycznie innego wyjścia nie miał żeby na swoim postawić, a jak to mówią Niemcy wo gehobelt wird, da fallen Spane. Już teraz widać w wypowiedziach władz Bayernu, że ciśnienie spadło.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 4m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez alien666 » 2022-10-30, 10:19

Strasznie przebija przez Ciebie nienawiść do Lewandowskiego. Aż mi się nie chce wierzyć, że te wszystkie twoje słowa to tylko dlatego, że Lewandowski powiedział, że nie wyobraża sobie dalszej gry u nas?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2022-10-30, 10:44

alien666 napisał(a):Strasznie przebija przez Ciebie nienawiść do Lewandowskiego. Aż mi się nie chce wierzyć, że te wszystkie twoje słowa to tylko dlatego, że Lewandowski powiedział, że nie wyobraża sobie dalszej gry u nas?


Ale jakie słowa? Co takiego złego napisałem wobec Robercika? Jesteście serio grubo przewrażliwieni na jego punkcie.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3673
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 27m 31s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez alien666 » 2022-10-30, 10:57

Jesteście? Po co te uogólnienia, to ja napisałem a nie my. A nie, w zasadzie nie piszesz nic złego... tylko ta nienawiść - taka typowo polska.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2022-10-30, 11:34

No nic nie chciałem mówić bo chłop na mnie jest cięty ale co od rana tu czytam to śmiech na sali:⁠-⁠) dokładnie jak mówisz jakie to polskie te komentarze i wiecznie odgrzewanie kotleta Roberta jaki to antypolak i dobrze mu bo nie chce do śmierci w baja super grać:⁠-⁠)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-10-30, 11:42

No przecież widać, że żółć się z kolesia wylewa bo RODAK naprawdę coś osiągnął. Podkreślam - to, że w kibice piłkarscy czują mocno powoli gasnące przywiązania narodowościowe to nic dziwnego. Pisałem tu o profesorze z Norwegiii, który gada z moim zespołem na Teams w koszulce City - Haalanda. O Turkach, dla których idolem jest Calhanoglu. I to wszystko jest spoko, tylko to, że POLACY jarają się POLAKIEM to oczywiście jest żenujące :lol:

Jeszcze żeby ktoś się nim faktycznie tutaj jarał, ale widzę tylko bieżące komentarze i zaciekawienie.

Fun fact - na tym forum chyba NIKT nigdy nie napisał, że uważa odejście Lewego za jakąś wielką stratę dla Bayernu. Większość (wszyscy?) wyrażają zadowolenie, że odszedł teraz, w dodatku za taki hajs. Mati, o co Tobie chodzi? Tu nie ma żadnego fan klubu ani tym bardziej ołtarza postawionego Robertowi.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 4m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2022-10-30, 11:50

Pewnie nie trzeba mu ołtarzyka w chacie robić ale po prostu zakończyć temat iść dalej ale nie lepiej za każdym razem jak mu nie pójdzie wytykać że zrobił błąd bo śmiał śmieć odejść:⁠-⁠)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsi » 2022-10-30, 16:06

Ja się cieszę z sukcesów Polaków - 1GA Świątek, Małysz, Pudzian - Oni sami zapracowali na to żeby być nr1
Lewy sobie sam zapracował na to żeby go nie lubić - ja go nienawidzę i nie ukrywam tego.

Jeszcze jak grał w BVB to jebał mnóstwo setek, nigdy nie podawał jak kolega lepiej był ustawiony, jak podawał to bardzo niecelnie - zwykły kopacz jakich miliony a już wtedy zrobili z niego boga.
Dwa razy widziałem jak celowo zdeptał leżącego przeciwnika. Kilka razy widziałem jak nie trafił w piłkę i zapier. w murawę aż trawę wyrwało :lol:
Mnóstwo razy widziałem jak podawał zupełnie do nikogo - do kolegi widmo. Ost. raz chyba nawet w meczu z nami na Allianz. Nie potrafię tego wytłumaczyć, jak można podać tam gdzie zupełnie nikogo nie ma - upośledzonym trzeba chyba być? :lol:

Cały czas macha łapami - to się nie zmieniło do dzisiaj, non stop się oblizuje jak jakiś (cenzura) debil, puszcza dziwne oczka do kamery chcąc być miłym - no ok, ale niech się najpierw nauczy to robić.
Ciągle narzeka/krytykuje wszystkich w koło jakby sam był ideałem - koleś co najbardziej zawalił nie powinien zabierać głosu.
Napalił się na złotą piłkę jak szczerbaty na suchary :lol: On chyba naprawdę wierzy borkowi i hajcie że jest najlepszy :lol:

Mbappe, Neymar, Haaland, De Bruyne i wielu lepszych od niego było za nim w plebiscycie - a on mówi, że to kabaret :lol:
Kabaretem to jest jego wysoka pozycja w tym śmiesznym plebiscycie.

W pierwszym meczu z nami Barcelona powinna min. 4:0 prowadzić w pierwszej połowie - ale oczywiście wszystko zatrzymywało się na roberciku - był najgorszy na boisku i zawalił ponad 10 syt. bramkowych tylko w pierwszej połowie.

Najlepszy piłkarz na świecie co podaje do nikogo, przewraca się o własne nogi albo o piłkę, kopie w murawę i depcze przeciwników. Nie podaje kolegom którzy są idealnie wystawieni tylko wali w obrońców - tak jakby za ilość strzałów były punkty.
On po prostu nie widzi co się w okół niego dzieje. Nieprawdopodobne jest to, że ktoś tak cienki gra w tak potężnych klubach.

Haaland przewyższa go kilkukrotnie w każdym aspekcie gry - no ale jeszcze dzisiaj są tacy co twierdzą inaczej :mrgreen:
W najważniejszych meczach zawsze jest głównym hamulcowym - czy jemu mózg wybucha pod presją i za bardzo chce? Czy trenerzy o tym nie wiedzą/nie widzą tego? :shock: Czemu gra zawsze 90min jak jest pierwszym do zmiany.

W reprezentacji z lepszym przeciwnikiem też zawsze zawodzi.
W mojej ocenie jego nie ma w top 100 najlepszych piłkarzy i nigdy nie było. W ekstraklasie są lepiej wyszkoleni i szybsi piłkarze od niego.

Bayern gdyby dopłacił do jego odejścia też by nie stracił 8) A tu jeszcze znalazł się frajer co zapłacił 50baniek za nic nie wartego kopacza :lol: Najlepszy interes w historii piłki nożnej.
Klinsi
Bawarczyk
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2022-07-31, 16:37
Online: 4h 33m 38s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez baymann9 » 2022-10-30, 16:13

Nienawidzisz człowieka, którego nawet nie znasz? Nie myślałeś o udaniu się do specjalisty?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 27s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2022-10-30, 17:09

Klinsi napisał(a): ja go nienawidzę i nie ukrywam tego.

No i mamy sedno sprawy :D Wiedziałem, że to jest niemożliwe, żeby bez takich negatywnych emocji latami po gościu jeździć, wytykać mu co najgorsze i czynić to z pasją niczym urząd skarbowy. Dalej nie czytam, sorry. Nie warto, bo jest tam z pewnością tylko hejt. Mogę tylko polecić: https://www.znanylekarz.pl/szukaj?q=psy ... D%5B%5D=93
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 4m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez alien666 » 2022-10-30, 17:18

Zbanujcie go to zjeb!
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości