Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-04, 20:29

Krasus napisał(a):
Radosław Lubor napisał(a):Może zróbcie juz jakieś podsumowanie gry Lewandowskiego w Bayernie, tak mi się nasunęło na myśl po przeczytaniu pierwszych wpisów Poczekajta nieco, ludzie.

Napisał to ten, który stwierdził, że Lewandowski na pewno odejdzie przed końcem kontaktu, bo coś tam będzie chciał :)


Zacytuj gdzie tak napisałem :> Całego posta jakby co :>
Ostatnio edytowano 2014-01-04, 20:29 przez Radosław Lubor, łącznie edytowano 1 raz
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez ironlemon » 2014-01-04, 20:29

No to witamy :) Osobiście się cieszę, że wyraźnie widoczna luka po Gomezie została zapełniona.

Ale trzeba będzie sobie chyba założyć jakieś filtry w przeglądarce na niektóre treści w newsach :p
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Krasus » 2014-01-04, 20:35

Radosław Lubor napisał(a):Zacytuj gdzie tak napisałem Całego posta jakby co

Aż się wysiliłem.

http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?t=2 ... tart=19290

Post o 18:47, ostatni akapit ;)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-04, 20:38

Krasus napisał(a):
Radosław Lubor napisał(a):Zacytuj gdzie tak napisałem Całego posta jakby co

Aż się wysiliłem.

http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?t=2 ... tart=19290

Post o 18:47, ostatni akapit ;)


ten?

"Ale co będzie to będzie. Dla Lewandowskiego to i tak będzie zapewne epizod tak samo jak Lech czy Borussia to w zasadzie nie wiem o co taki raban. Posiedzi na ławie, trochę pogra, za dwa, trzy lata pójdzie sobie i tyla, bez historii, to nie Klose, Podolski, Toni czy Gomez."

"to i tak będzie zapewne epizod" - nie "na pewno". Zapewne, czyli potocznie potencjalnie mimo słownej zbieżności określeń. Ale podziwiam poziom czepiania się, to już najwyższa klasa :D

Do tego nie widzę związku z wypowiedzią moją tutaj, by poczekać aż zagra, bo zagra, skoro trafił, choćby te trzy lata :>

Naprawdę mistrzostwo w wyszukiwaniu najdrobniejszych rzeczy do przyczepienia się :D Ale mam nadzieję, że Ci wyjaśniłem i różnicę w tym co wynalazłeś, i brak zastosowania tego tutaj :) Przepraszam za ten ot, ale zrozumiałem, że Krasus chciał zarzucić mi hipokryzję, to wolałem wyjaśnić :)
Ostatnio edytowano 2014-01-04, 20:39 przez Radosław Lubor, łącznie edytowano 1 raz
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez scaloni » 2014-01-04, 20:39

skończ filozofować :573:
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-04, 20:40

scaloni - niech ludzie przestaną wyszukiwać czegokolwiek do przyczepienia się, bo cokolwiek napiszę to ktoś czegoś szuka, czy ma to sens czy nie. Nawet widzę, że o wyjaśnienie ktoś - Ty - musi się przyczepić. Skończcie z nagonką, będzie prościej. Bo to już jest jakaś absurdalna nagonka.

Ktoś ma jakieś pewne informacje co do kontraktu? Bo trudno mi uwierzyć, by w sumie Lewandowski dostał 70 milionów euro.
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Sztalper » 2014-01-04, 20:46

Według mnie dobry wybór Roberta. Zna kraj i język, więc z tym nie będzie miał problemu, natomiast nie wiem czy będzie pewny gry, tak jak w BVB. Nie oglądam za dużo meczów Bayernu, więc pytam: ma na to szansę? Czy Pep czasami wystawia któregoś z nominalnych pomocników na atak?

Z żółtków przenieśli się na Bayern, przynajmniej każdy mecz w TVP będziecie mieli :lol:

Obrazek
Sztalper
Madridista
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2013-07-11, 22:43
Online: 10m 53s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Krasus » 2014-01-04, 20:47

Bełkoczesz, stary. Wymądrzasz się, że czego to Lewandowski nie zrobi w tym Bayernie, później każesz innym przestać to robić, a na końcu tłumaczysz tak, że oczy bolą od czytania :) Możesz wierzyć, że nie chodzi mi o czepianie się dla czepiania, po prostu masz tak wk*rwiający autorytarno-mądraliński ton wypowiedzi w każdym poście (do tego czasami nie mając racji), że aż prowokujesz do tego, by ktoś się przyczepiał do tego co piszesz. Zamiast za każdym razem biadolić, że naganiają tu na ciebie, zastanów się raz przez chwilę, dlaczego tak jest.

Skończmy ten temat ;)
Ostatnio edytowano 2014-01-04, 20:48 przez Krasus, łącznie edytowano 1 raz
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez OSZA » 2014-01-04, 20:47

Michał Pol- najbardziej januszowaty dziennikarz w kraju.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2014-01-04, 20:47

Mój koszmarny sen się spełnił ;/
Oby się ogarnął i zaczął grać skutecznie, jak będzie grał tak jak w bvb to normalnie zawału dostanę albo monitor rozwalę :D
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez ironlemon » 2014-01-04, 20:52

Klinsmann napisał(a):Mój koszmarny sen się spełnił ;/
Oby się ogarnął i zaczął grać skutecznie, jak będzie grał tak jak w bvb to normalnie zawału dostanę albo monitor rozwalę :D

Tzn. jak? Strzelając 91 bramek w 3,5 sezonu? Nie szkoda monitora? :lol:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-04, 20:53

Krasus napisał(a):Bełkoczesz, stary. Wymądrzasz się, że czego to Lewandowski nie zrobi w tym Bayernie, później każesz innym przestać to robić, a na końcu tłumaczysz tak, że oczy bolą od czytania :) Możesz wierzyć, że nie chodzi mi o czepianie się dla czepiania, po prostu masz tak wk*rwiający autorytarno-mądraliński ton wypowiedzi w każdym poście (do tego czasami nie mając racji), że aż prowokujesz do tego, by ktoś się przyczepiał do tego co piszesz. Zamiast za każdym razem biadolić, że naganiają tu na ciebie, zastanów się raz przez chwilę, dlaczego tak jest.

Skończmy ten temat ;)



Przeczytaj to drugi raz i zastanów się nad sobą. Spokojnie Ci wyjaśniłem, czemu wyszukujesz, błędnie, czegoś do przyczepienia i poprosiłem o koniec nagonki, to dalej najeżdżasz. I kłamiesz mówiąc, że mówiłem coś, czego nie mówiłem, by uzasadnić swoje ataki. Masz okres czy co? I potem dodajesz, że to ja prowokuję, skoro Ty zaczepiasz.

Ton wypowiedzi pisemnej? Hm.

A ja tylko zapytałem ile ma zarabiać i napisałem tu, by poczekać aż zagra w Bayernie. Czy ja Ciebie zaczepiam, napadam czy coś? Nie. A Ty wyskakujesz z takim czymś po normalnym pytaniu i uważasz, że nie mam prawa nazywać tego nagonką, skoro to raz po raz jest.

Trzymaj się tematu, a nie wymyślonych opinii na temat innych użytkowników, proszę. Bo na razie to Ty objawiasz tu jakieś prawdy na temat ludzi, których nie znasz, i którzy nic Tobie nie robią. Ja i tak nie dam się sprowokować do odpowiedzi w podobny sposób.
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2014-01-04, 20:56

ironlemon napisał(a):Tzn. jak? Strzelając 91 bramek w 3,5 sezonu?
Zn. nie marnując 2-3 setek w każdym meczu. No i nie zaliczając kilkunastu strat przez 90min, ale w to akurat wierzę że go Guardiola wyszkoli - albo będzie ławę grzał.



Radosław Lubor napisał(a):Przeczytaj to drugi raz i zastanów się nad sobą. Spokojnie Ci wyjaśniłem, czemu wyszukujesz, błędnie, czegoś do przyczepienia i poprosiłem o koniec nagonki, to dalej najeżdżasz. I kłamiesz mówiąc, że mówiłem coś, czego nie mówiłem, by uzasadnić swoje ataki. Masz okres czy co? I potem dodajesz, że to ja prowokuję, skoro Ty zaczepiasz.

(cenzura) jak potłuczony. Nie lubie tego (******) ale muszę przyznać mu rację.
Ostatnio edytowano 2014-01-05, 06:51 przez Klinsmann, łącznie edytowano 3 razy
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez ironlemon » 2014-01-04, 20:58

Klinsmann napisał(a):
ironlemon napisał(a):Tzn. jak? Strzelając 91 bramek w 3,5 sezonu?
Zn. nie marnując 2-3 setek w każdym meczu. No i nie zaliczając kilkunastu strat przez 90min, ale w to akurat wierzę że go Guardiola wyszkoli - albo będzie ławę grzał.

Gomez potrafił marnować po 7-8, Thomas robi to cały czas - a nosiliśmy/nosimy ich na rękach ;)
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-04, 20:59

Klinnsman, skuteczność Lewandowskiego była już opisywana. Jeżeli jej nie poprawi, to przy wypowiedziach Guardioli o Mandżukicu i Lewandowskim trudno będzie mu o pierwszy skład.

Stąd dziwił mnie ten transfer od strony samego Roberta. Bayern powoli ma grać na fałszywą dziewiątkę, tutaj są Muller i Gotze, czyli dwie gwiazdy niemieckiej piłki należące do jej największych talentów, obaj Bawarczycy, jeden wychowanek, drugi kosztował 37 milionów. Nawet walka z Mandżukicem o miejsce toczyć się będzie, jak sądzę, bo nie wiem jak zespół będzie ustawiony od lata, bazuję na taktyce i wypowiedziach trenera, o rotację, nie pierwszy skład.

Chociaż akurat Mario Guardiola lubi i wystawia go nawet często.

Także nie masz co się martwić, jeżeli Lewandowski skuteczności nie poprawi, to nie jest to sytuacja jak w BVB, że alternatywą jest Schieber, dla klubu tragedii nie będzie.
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości