Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez shadow7 » 2019-02-20, 17:42

Cejmi napisał(a):Mimo wszystko nie ma lepszego napastnika do wyciągnięcia w tym momencie na rynku.


Było brać Piątka :mrgreen:
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez dmagio » 2019-02-20, 17:54

Cejmi napisał(a):Myślę, że ważnych goli było trochę więcej. Spokojnie, wiele klubów z topu chciałoby mieć takiego Lewego. Suarezowi już chyba 25 h bez gola naliczyli i cisza, a jak strzeli 2 bramki z Realem to od razu najlepszy snajper na świecie. Roberto to maszyna do strzelania bramek, choć faktycznie w fazie pucharowej LM wygląda gorzej. Mimo wszystko nie ma lepszego napastnika do wyciągnięcia w tym momencie na rynku.

Suarez od kwietnia 2015 bez gola w fazie pucharowej.
Dobre są te statystyki bo czasami tak się gada na swoich i zachwala innych a wcale takiej tragedii nie mamy
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 1m 19s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez mancipium » 2019-02-20, 18:05

mamy obecnie w 4 najlepszego strzelca w LM spośród grających (wyżej benzema, ronaldo i messi) no i też 5 ... muellera :p
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Mars » 2019-02-20, 21:07

alien666 napisał(a):. W Bundes może strzelać praktycznie każdy, który gra na szpicy w Bayernie. W LM i tak Robert nie trafia jak tego potrzebujemy.


Otóż to, w Bayernie strzela każdy napastnik. Rozwala mnie twierdzenie wielu dziennikarzy polskich że bez Roberta Bayern nie istniał by. Gole strzelałby kto inny. Dzisiaj Bayern jak i Bundesliga są bardziej ofensywni i strzela się więcej bramek. Tak więc te rekordy również nie są miarodajne.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez alien666 » 2019-02-20, 22:14

Tutaj statystyki Roberta z wczorajszego meczu. Dobrze go nazwali - defensywy napastnik.
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-noz ... al-glownie
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2019-02-22, 00:31

alien666 napisał(a):W naszych barwach chyba strzelił tylko 1 ważną bramkę - z Juve?
Dokładnie tak. W Borussi chyba żadnej? :lol:
Powiem więcej, to co on strzelił to nie dało się tego nie strzelić. Więcej pożytku było z Mullera, Thiago i Comana. To co Coman wsadził (i asystował) to Lewy by nigdy nie zdołał - dlaczego tak sądzę? Bo nigdy tekiej asysty i gola nie miał w karierze.
Lewy dostawił łeb na pustaka i tyle go widziano - wielka mi klasa światowa, a prawda jest taka, że on tylko przeszkadzał i graliśmy w 10.

Ogarnijcie 2:34min. :lol: Czy to nie jest paralityk?
https://www.youtube.com/watch?v=A0VVknV ... u.be&t=151 Główny hamulcowy Bayernu :!:

Takich popisów on ma w każdym meczu od pyty - także nie dziwcie się, że mam takie a nie inne zdanie o tym półpiłkarzu.
On nie ma podstaw - w ekstraklasie są lepiej gówniarze wyszkoleni.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Arti » 2019-02-22, 07:32

Logika Klinsmanna. Coman, jeździec bez głowy, który gówno gra, a ma w zasadzie tylko nieliczne przebłyski - zajebisty. Lewandowski, jeden z najlepszych napastników na świecie, który strzela masę goli - beznadziejny. Rozpędź się i walnij głową w ścianę.

Choć muszę Ci przyznać rację, że w wielkich meczach Robert zwykle znika i mógłby się bardziej postarać.
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 14h 11m 19s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2019-02-22, 08:33

Nie bronie lewego ale taktyka była inna i tyle. Był skreślony w tym meczu. Nie wiem czemu pamiętam jak strzelał Realowi 4 bramki w BVB.. przecież wtedy ich zmiażdżyli no ale pewnie to sie nie liczy, on przecież nic nie strzela i basta.

Ja go nie bronie ale nie lubię jak ktoś jest nieobiektywny.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez alien666 » 2019-02-22, 08:51

Robert sam się obroni, przynajmniej w tym meczu - statystyki nie kłamią. Też byłem wkurzony na jego grę z Liverpoolem dopóki nie dotarło do mnie że postawiliśmy na defensywę. Jestem bardzo ciekawy co Kovac wymyśli na rewanż?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2019-02-22, 10:24

jedynym Bogiem na ziemi jest Zlatan :D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez mancipium » 2019-02-22, 10:34

@rad: kompletnie nie zgadzam się, że Bayern znikał w najważniejszych meczach od zdobycia trypletu. Przecież ciągle graliśmy w czołówce i ogólnie żadnego blamażu nie zaliczyliśmy jak we wczesniejszych latach (przed 2013 np. sławne 4-0 z Barcą). Akurat nasi piłkarze w LM grają zawsze wiele lepiej niż w lidze i chyba ciężko temu zaprzeczyć. Najpierw hamulcowym był Guardiola, który się spalał a potem już jakość co by nie mówić niższa wiele.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez dmagio » 2019-02-22, 10:39

Matifcb napisał(a):jedynym Bogiem na ziemi jest Zlatan :D

Przypomniało mi sie jak kiedyś na pytanie co kupi żonie na urodziny odpowiedział "przecież ma mnie "

Wracając do tematu. Klinsmann jeszcze trochę a Lewy częściej będzie na ławce. Czy taki rezerwowy będzie odpowiadał?a na szpicy Jovic?
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 1m 19s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2019-02-22, 13:38

Wszystko ładnie pięknie, ale skoro jest w tej topce to chyba można od niego wymagać żeby w ważnych meczach strzelał z pół sytuacji? Nie po to kreuje się na jedną z największych gwiazd futbolu i nie po to otrzymuje ogromna gażę, żeby usprawiedliwiać go tekstami,że cały Bayern zagrał słabo to on nie musiał strzelić.

rad napisał(a): 3-0 z Barca i szybkie dwie kontry w rewanżu, Lewy strzela w rewanżu


krótką masz pamięć, ale w tym meczu Lewy przy stanie 0-0 maił taką patelnie (oglądać od 1:34) :

https://www.youtube.com/watch?v=D3HTnyQAN38

W innych meczach które wspomniałeś również miał swoje sytuacje, ale wolisz o nich nie pamiętać.
Poza tym próbujesz robić tak samo jak Klinsmann, tylko w drugą stronę. On próbuje wmówić wszystkim, że nasze porażki są winą Lewego, Ty zaś całkowicie go wybielasz.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2019-02-22, 15:37

bo tak naprawde Klinsmann to Kucharski. Jak byl lata agentem to musial marketingowo Lewego promowac. A gdzie lepiej jak nie na polskim Forum klubowym :) teraz Polak ma nowego agenta z Izraela i Klinsmannowi dupe zal sciska to pisze dalej brednie o pilkarzu, zaczepka jest lapana no i Polak ma 190 stron tylko na jednym forum napstrykane :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2019-02-23, 01:37

rad napisał(a):Nie kojarze żebyśmy zagrali dominujący mecz przeciwko jakimś koksom a Lewy by dołował
Takich meczów było mnóstwo. Nie muszą to być mecze przeciwko koksom :lol: Dominowaliśmy i nokautowaliśmy leszczy i średniaków - lewy miał wtedy po pięć setek i ledwo wykorzystywał jedną albo wcale.

dmagio napisał(a): Klinsmann jeszcze trochę a Lewy częściej będzie na ławce. Czy taki rezerwowy będzie odpowiadał?a na szpicy Jovic?
Proszę Cię, nie rób mi nadziei.
rad napisał(a):a w których meczach z topem Bayern zagrał ekstra a Lewy dał dupy?
w Każdym :!: Powtarzam w każdym :!: To, ze strzelił na pustaka albo whoscored czy jak mu tam, dał mu wysoką ocenę, to nic nie znaczy.
Daj mi link do meczu w którym cały Bayern zagrał ekstra i wypunktuje ci twojego dupowłaza momentalnie. Udowodnie ci, ze był najgorszy na boisku. Ty chłopie nie widzisz (cenzura) że on nie umie nawet prostej piłki przyjąć i odskakuje mu tak, że już nie jest jej w stanie opanować?
Bayern fun napisał(a):Wszystko ładnie pięknie, ale skoro jest w tej topce to chyba można od niego wymagać żeby w ważnych meczach strzelał z pół sytuacji?
No brawo brawo brawo - wreszcie ktoś to głośno powiedział. Szkoda, że nikt nie ma jaj (borek, hajto i inni ćwierćeksperci) tylko ja ciągle to powtarzam i jestem uważany za debila. Top topów, a jak co niektórzy uważają go za nr1 - powinien dawać coś od siebie. Prawda jest taka, że on wali jak Bayern jest w gazie albo ktoś mu wystawi na pustaka.

Będą się (cenzura) podniecać 4 golami z realem do końca życia - a nikt nie bierze pod uwagę, że to były proste gole i miał wystawioną piłkę na milimetry - w dodatku Borussia była w niesamowitym gazie a sreal zagubiony w ch.
Czasem i ślepej kurze trafi się ziarno.

Matifcb napisał(a):bo tak naprawde Klinsmann to Kucharski. Jak byl lata agentem to musial marketingowo Lewego promowac. A gdzie lepiej jak nie na polskim Forum klubowym :) teraz Polak ma nowego agenta z Izraela i Klinsmannowi dupe zal sciska to pisze dalej brednie o pilkarzu, zaczepka jest lapana no i Polak ma 190 stron tylko na jednym forum napstrykane :)
Wątpię czy sam rozumiesz siebie. Taki bełkot, że ch wie o co Ci chodzi. Żyj dalej w świadomości, że mamy super snajpera :lol: Cud by musiał się stać, żeby drużyna z Lewym w składzie wygrała LM.
Jestem tego absolutnie pewien, ABSOLUTNIE (cenzura), ze z Lewym zamiast Mandzu, nie wygralibyśmy LM w 2013r. Wiem ile zrobił Mandzur w tamtym meczu i wiem ile by zrobił Lewy.

Ja Lewego od samego początku uważałem za amatora (brak dryblingu, szybkości, przyjęcia, zwodu, strzału z dystansu, woleja, rogala itp itd) i nigdy nie zmieniłem zdania. Kucharski zmienił zdanie jak go Lewy pogonił. Także wybacz, ale chyba się najarałeś pokrzyw.

Brak szybkości (nie raz widziałem, jak go obrońcy wyprzedzają) brak dryblingu, brak zwodu, brak przyjęcia, brak przeglądu pola, brak strzału z dystansu, brak dokręcenia piłki, brak precyzji, brak (cenzura) wszystkiego. Radovic z Realem więcej zrobił w jednym meczu niż klasa światowa w całej karierze :!: A takich przykładów jak Radovic są tysiące. Obejrzyjcie sobie Mecz Legia - real i zobaczcie gole i akcje Legii :!: Postaw w każdej dobrej akcji tam Lewego :lol: Skończyłoby się to stratą albo strzałem w trybuny.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości