Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2014-01-04, 23:47

izi91 napisał(a):Pytanie do niezadowolonych
Jakie macie konkretnie argumenty przeciwko Lewandowskiemu w Bayernie? Ja za gościem też specjalnie nie przepadam, ale fakty są takie, że przyjdzie za darmo, zarabia rzeczywiście sporo, ale w granicach rozsądku, w Borussii strzelał mnóstwo bramek (ostanie 2 sezony odpowiednio 22 i 24 gole w BL), w Lidze Mistrzów strzela równie dużo.

Bardzo krótko zwięźle i na temat. Pokaż mi 3 bramki lewego gdzie wymagany był skill min. 70+
Oglądasz czasem mecze BVB lub reprezentacji ? Oglądasz. A jak oglądasz to czemu takie smutne pytania zadajesz ? Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.
Nie zauważyłeś że ten koleś ma zero skilla ? Wszystkie , Powtarzam WSZYSTKIE jego gole to jest poziom Koniarka z Widzewa. No niech mi ktoś pokaże jakąś piękną bramkę Roberta, taka gdzie trudno było strzelić, gdzie wymagane były specjalne umiejętności, gdzie drewniany Gomez by tego nie strzelił. STAWIWAM KRATĘ BROWARA jak ktoś mi pokażę takie 3 bramki, w stylu top-snajpera jak to o nim się mówi.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Kubik » 2014-01-04, 23:50

Radosław Lubor napisał(a):Jest jeszcze najbardziej prawdopodobna wersja. Zagra w rotacji, trochę postrzela, trochę posiedzi, zgarnie kilka trofeów z Bayernem jako jego pełnoprawny zawodnik (szczerze życzę mu, by zdobył ich w barwach Bayernu jak najwięcej, najlepiej z kilkanaście) i np za 3-4 lata odejdzie gdzie indziej w transferze gotówkowym - lub przedłuży kontrakt i zajmie w drużynie takie miejsce, jakie ma Pizarro. Taka pośrednia. Ani czarna, ani biała, ot, szara :)


Za nieco ponad 3 tygodnie minie rocznica wielkiego wydarzenia dla nas jakim była Twoja rejestracja na forum. Ciekawe czy do tego czasu przekroczysz bariere 3500 postów. Na początku nas raczyłeś dłuuuuuugimi wywodami, teraz dodajesz jeszcze proroctwa :564: Tak dalej Radku i będziesz znany w Polsce jak ten cały co Policji pomaga odkrywać zwłoki, zapomniałem nazwiska.

Wracając do tematu. IMHO fakty są takie:
1. Przychodzi do nas napastnik z czołówki światowej, o czym świadczą wszelkie wyróżnienia i nominacje dla niego. Świadczą też o tym zdobyte bramki w minionych sezonach i postęp jaki uczynił.
2. Przychodzi do nas ZA DARMO.
3. Borussia traci swoje największe żądło w ostatnich latach.
4. Dostajemy naszego rodaka w naszym klubie - to chyba szczególnie powinno cieszyć.

A co do skuteczności ... szkoda, że nie marnował tak sytuacji w finale Pucharu Niemiec jak nam 3 wsadził, czy tam w lidze. Może ostatnio stracił troche na skuteczności, ale może to fakt braku konkurencji w Borussi? Bo kto go wygryzie ze składu? Julian? :D

Przed sezonem też były jęki, bo po co nam Thiago, jak mamy już Goetze, Kroosa, Mullera ... a jednak był potrzebny. Także niech przeciwnicy dają mu czas, a nie wsadzają se w avatara przekreślone zdjęcie Lewego, bo może się tak zdarzyć, że będzie trzeba szybciuteńko, pocichu avatara podmienić.

Oczywiście minusem jest ta cała szopka medialna, ale za to każdego dnia będziemy mieć świeżutki newsy z Monachium :D

[ Dodano: 2014-01-04, 23:52 ]
Klinsmann napisał(a):
izi91 napisał(a):Pytanie do niezadowolonych
Jakie macie konkretnie argumenty przeciwko Lewandowskiemu w Bayernie? Ja za gościem też specjalnie nie przepadam, ale fakty są takie, że przyjdzie za darmo, zarabia rzeczywiście sporo, ale w granicach rozsądku, w Borussii strzelał mnóstwo bramek (ostanie 2 sezony odpowiednio 22 i 24 gole w BL), w Lidze Mistrzów strzela równie dużo.

Bardzo krótko zwięźle i na temat. Pokaż mi 3 bramki lewego gdzie wymagany był skill min. 70+
Oglądasz czasem mecze BVB lub reprezentacji ? Oglądasz. A jak oglądasz to czemu takie smutne pytania zadajesz ? Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.
Nie zauważyłeś że ten koleś ma zero skilla ? Wszystkie , Powtarzam WSZYSTKIE jego gole to jest poziom Koniarka z Widzewa. No niech mi ktoś pokaże jakąś piękną bramkę Roberta, taka gdzie trudno było strzelić, gdzie wymagane były specjalne umiejętności, gdzie drewniany Gomez by tego nie strzelił. STAWIWAM KRATĘ BROWARA jak ktoś mi pokażę takie 3 bramki, w stylu top-snajpera jak to o nim się mówi.


Dam Ci pierwszy http://www.youtube.com/watch?v=PmIgP8iea9E i pewno zaraz będą następne
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2014-01-04, 23:52

Nie przychodzi za darmo i nie jet to ścisła czołówka.Kubik, z dywanu na podłogę spadłeś ?
Sorry i bez obrazy, ale pieprzysz jak potłuczony.

Te z realem znam na pamięć. Chyba sobie żartujesz? dawaj nast.
Ostatnio edytowano 2014-01-04, 23:53 przez Klinsmann, łącznie edytowano 1 raz
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-04, 23:52

Kubik, wy naprawdę nie potraficie odpuścić sobie bezsensownych osobistych wycieczek z pisaniem bzdur? Nie można wyrazić opinii, wyważonej i z podkreśleniem możliwości, nie pewności i z miejsca kolejny naskakuje z takimi tekstami.

Jak masz coś do mnie, chociaż w ogóle Cię nie znam a Ty mnie to masz od tego PW, Kubik, nie forum. Albo siedź cicho pod tym względem.
Ostatnio edytowano 2014-01-04, 23:54 przez Radosław Lubor, łącznie edytowano 2 razy
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez scaloni » 2014-01-04, 23:53

Klinsmann jesteś kretynem, gratulacje
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Quebo » 2014-01-04, 23:55

Klinsmann napisał(a):Nie przychodzi za darmo i nie jet to ścisła czołówka.Kubik, z dywanu na podłogę spadłeś ?
Sorry i bez obrazy, ale pieprzysz jak potłuczony.

Te z realem znam na pamięć. Chyba sobie żartujesz? dawaj nast.


Co sądziłeś o Gomezie i co sądzisz o Mandzukiciu?
Queba hombre, wpadam jako gwóźdź programu
Quebo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 745
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-02-02, 19:03
Lokalizacja: Toruń
Online: 1d 21m 48s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2014-01-04, 23:58

Radosław Lubor napisał(a):Po co takie zaczepki, poprawia wam to humor?

To nie są zaczepki, ja nie zamierzam tu robić sobie wrogów.
Tylko niech nie piszą takich bzdur bo to świętego by wq. Lewy nie przyszedł za darmo, a tym bardziej nie jest światowej klasy napastnikiem. No nie wiem jak ślepym trzeba być żeby tak twierdzić, albo oglądać tylko mecze Bundesligi. Anonimowy Adrian Ramos bije na łeb lewego i nie kosztował by więcej, a pensję dostał by 1/3 tego co lewy.


Klinsmann jesteś kretynem, gratulacje
Kurde :( byłeś moim wzorem tego forum, brałem przykład z ciebie. Sorry że cie zawiodłem.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-05, 00:00

Klinsmann, to było do Kubika. Napisałem normalnie na temat transferu a ten wyskoczył na mnie z nie wiadomo czym. Nie do Ciebie. To dla wyjaśnienia, by nie było nieporozumień.

Napisałbym coś o klasie Lewandowskiego jako napastnika, ale musiałbym chyba zawrzeć w tym tysiąc obostrzeń, warunków, możliwości, innych opinii bo nie wystarczy zaznaczyć, że to własna, możliwych scenariuszy bo kilkanaście już nie wystarczy i potem skonfrontować to co kolejkę przez następne kilka lat.

Ale wtedy z proroka wrócę do długich postów i znowu będzie źle :>
Ostatnio edytowano 2014-01-05, 00:01 przez Radosław Lubor, łącznie edytowano 1 raz
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Starfoxik » 2014-01-05, 00:01

Klinsmann napisał(a):Bardzo krótko zwięźle i na temat. Pokaż mi 3 bramki lewego gdzie wymagany był skill min. 70+


Dobry skill miał przy trzeciej bramce z Realem w Dortmundzie. Świetnie się zachował w którymś meczu z Bayernem, gdzie piętką strzelił bramkę Neuerowi. I kilka ładnych bramek strzelił w reprezentacji, ja zapamiętam tę z Andorą, co przyjął piłkę na klatę i od razu z woleja wpakował do bramki :) To takie trzy bramki, co z pamięci mogę wymienić, resztę mogę najwyżej wypisać, chyba że potrafisz korzystać z youtube, to wpisz sobie tam 'Lewandowski goals' i coś znajdziesz dla siebie :)
Starfoxik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Wiek: 37
Dołączył(a): 2014-01-04, 21:26
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Kubik » 2014-01-05, 00:02

Klinsmann napisał(a):Nie przychodzi za darmo i nie jet to ścisła czołówka.Kubik, z dywanu na podłogę spadłeś ?
Sorry i bez obrazy, ale pieprzysz jak potłuczony.

Te z realem znam na pamięć. Chyba sobie żartujesz? dawaj nast.


Skoro Fifa nominuje kogoś do 11 roku, skoro ktoś buja się w czubie rankingów Castrola, Kickera i innych magazynów sportowych to skąd się urwał? Z choinki?

Więc nie mów mi tu, że gdzieś skądś spadłem. Jak nie przychodzi za darmo? Płacimy coś Borussi? Nie. Dołącza do nas na zasadzie wolnego transferu. Dostanie coś za podpis, jak każdy zawodnik i jego ziomki managerowie.

A jak dla Ciebie ta bramka w tej bramce nie ma skilla to nie mamy o czym rozmawiać.

Rozumie, że KHR, też z dywana na podłoge spadł?

- Robert jest jednym z najlepszych napastników na świecie i teraz to on będzie wzmacniać drużynę Bayernu. To umowa na pięć lat, do 2019 roku i to wyjątkowo nas cieszy - zakończył Rummenigge.

Raduś nie spinaj sie tak. Solidnie warzyłeś cały rok, więc teraz musisz wypić to :564:
Ostatnio edytowano 2014-01-05, 00:17 przez Kubik, łącznie edytowano 1 raz
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Radosław Lubor » 2014-01-05, 00:05

Zasadniczo co za różnica, Starfosik i Klinsmann, jakie bramki strzelał wcześniej, ważne, jakie i ile będzie strzelać w Bayernie.

Tutaj dodatek dla czepiających się:
O ile będzie strzelać, o ile nie przejdzie z Bayernu oraz zależnie od subiektywnej opinii stylu i wkładu w te gole, co właściwie dla niektórych może mieć znaczenie, ale dla niektórych nie musi albo wręcz nie powinno, co i tak jest tylko wierzchołkiem wkładu w grę, bo nie samym strzelaniem bramek pracuje sie na boisku, chociaż część stwierdzi, że tylko/głównie/przeważnie powinno się z tego rozliczać napastników, chociaż nie wiadomo do końca, czy Guardiola ustawi go jako napastnika, czy jako skrzydłowego lub rozgrywającego, chociaż nie jestem w zarządzie to nie mogę określić, czy Guardiola będzie dalej trenować drużynę, ewentualnie kto wie, czy to on podejmuje wszystkie decyzje przy ustawieniach mając tak szeroki i świetny sztab oraz taki zarząd nad sobą, chociaż nie kazdy musi uznać ich kompetencje w tym zakresie.
I tak coś znajdziecie ;)
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Starfoxik » 2014-01-05, 00:07

Dla mnie nie ma różnicy, bramka to bramka, Klins chciał ładne bramki, to mu tak wymieniłem co kojarzyłem. Uważam, że to świetny napastnik i da nam dużo radości i masę bramek :) Życzę mu tego z całego serca, jako fan drużyny i jako rodak :)
Ostatnio edytowano 2014-01-05, 00:08 przez Starfoxik, łącznie edytowano 1 raz
Starfoxik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Wiek: 37
Dołączył(a): 2014-01-04, 21:26
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez lo4n4n » 2014-01-05, 00:07

doczekam się pierwszego Polaka w Bayernie! (który raczej będzie poważnym graczem pierwszego planu)

marzenia się spełniają :D
lo4n4n
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2012-09-05, 17:19
Online: 0s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez izi91 » 2014-01-05, 00:08

Klinsmann napisał(a):Bardzo krótko zwięźle i na temat. Pokaż mi 3 bramki lewego gdzie wymagany był skill min. 70+

Jak dla mnie napastnika rozlicza się z ilości bramek, a nie z ich urody czy pokazanego skilla... Z resztą tego skilla Polak też nieraz pokazywał, nie tylko przy strzelonych bramkach, ale i przy dogrywaniu, dryblingach itd itp. Trzeba być naprawdę uprzedzonym, żeby tego nie widzieć.

Porównanie do Ramosa to już w ogóle abstrakcja dla mnie. Niech on pogra ze 3 sezony na takim poziomie, sprawdzi się w Lidze Mistrzów, strzeli parę goli Bayernowi, Realowi, City, Arsenalowi to będzie można mówić, że jest napastnikiem klasy Lewego. Na razie to jest zawodnikiem, który trochę strzela w Bundeslidze. Nic więcej.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Oldman » 2014-01-05, 00:20

izi91 napisał(a):
Klinsmann napisał(a):Bardzo krótko zwięźle i na temat. Pokaż mi 3 bramki lewego gdzie wymagany był skill min. 70+

Jak dla mnie napastnika rozlicza się z ilości bramek, a nie z ich urody czy pokazanego skilla...

Dokładnie. Taki Inzaghi strzelał gole piszczelem, dupą albo nosem, często z metra, a dla mnie był napastnikiem klasy światowej. Nie to, żebym był fanem Lewusa, bo za nim nie przepadam, nie uważam też, że to ścisły top na swojej pozycji, ale nie zgadzam się z tezą, że trzeba strzelać "trudne" bramki, żeby się do tego topu zaliczać.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości