Zé Roberto

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Zé Roberto

Postprzez marycha_fcb » 2005-05-30, 17:58

i za to Go trzeba cenić... kazdy ma czasem gorszy sezon ... a Ze znowu wróci do swej swietnej formy !! :P
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez killy » 2005-05-30, 17:59

Mateusz, Tomachawek , Marysia - cieszycie sie z tego ze Ze roberto zostaje i ze trzba bedzie mu placic duze pieniadze przez rok

Ja chcialbym sie was zapytac ile meczy dobrych zagral ze w tym sezonie i wogole w calej jego kadencji i czy tak naprawde jet on nie zastapiony(marysiu :roll: )
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Zé Roberto

Postprzez marycha_fcb » 2005-05-31, 15:26

heh .. no może sezon nie byl najlepszy ... ale On z piłkš potrafi zrobić DUUUZIO ;] no fakt.. można go zastšpić.. ale kim ? :| Bayern nie chce wydywać tyle kasy na transfery ... a narazie nikt nie jest go w stanie z kadry zatspic... a tym bardziej bastian ... bo on a ze to między niebem a piekłem ... -- > moje zdanie :P
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez olli » 2005-05-31, 15:59

killy napisał(a):Mateusz, Tomachawek , Marysia - cieszycie sie z tego ze Ze roberto zostaje i ze trzba bedzie mu placic duze pieniadze przez rok

Ja chcialbym sie was zapytac ile meczy dobrych zagral ze w tym sezonie i wogole w calej jego kadencji i czy tak naprawde jet on nie zastapiony(marysiu :roll: )

Szczerze mówišc ja z tego sezonu pamiętam tylko że w meczu z Nurnberg wszedł i strzelił gola z wolnego, jego kiwki z Chelsea :o i mecz z Juve kiedy Szpakowski powiedział że dzieci jego znajomych podziwiajš jego technike :lol: A wracajšc do tematu to sšdze że Ze Roberto posiada znakomitš technike i możliwoœci ale po prostu tego nie pokazuje, a rzadkimi przebłyskami geniuszu nie zasługuje na gre w Bayernie :o
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Zé Roberto

Postprzez Simin » 2005-05-31, 16:08

marycha_fcb napisał(a):heh .. no może sezon nie byl najlepszy ... ale On z piłkš potrafi zrobić DUUUZIO ;] no fakt.. można go zastšpić.. ale kim ? :| Bayern nie chce wydywać tyle kasy na transfery ... a narazie nikt nie jest go w stanie z kadry zatspic... a tym bardziej bastian ... bo on a ze to między niebem a piekłem ... -- > moje zdanie :P

No mozna go zastapic np. Karimim, ktory jest od niego NA BANK lepszy i nie powinien siedziec na razerwie!! :569: 2. Mozna go z powodzeniem - na korzysc druzyny zastapic Schweinim, ktory jest od niego lepszy i tez potrafi z pilka duzo zrobic (jedynym jego minusem jest tkzw. bieg wsteczny :P czyli cofanie pily do obroncow :( ) ale i tak druzyna na tym skorzysta 3. Deisler jest takze na bank lepszy i jezeli ma wogole nie grac, to niech chociaz idzie na lewa strone i pokaze co potrafi!! Haj tak w niego wierzy, ja moze niezabardzo, ale na pewno bedzie to korzystniejsza opcja niz pozostawienie starego dzaiada za 4,1 miliona EURO na sezon!! :569:
No powiedz ze nie?? :roll:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez baymann9 » 2005-05-31, 16:32

Jego jedynš obecnie zaleta jest jedynie to, że jest lewonożny :lol: Od 2 lat Ze Roberto jest po prostu wypalony. Raz na jakiœ czas zdarzy sie dobry mecz, ale poza tym jego gra wyglšda nędznie,. Jest wolny, na 3 dryblingi wychodzi mu dobrze 0,5 :| Może faktycznie zmoblizuje sie na sezon przed MŒ, ale ja w to nie wierzę.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 24s

Re: Zé Roberto

Postprzez marycha_fcb » 2005-05-31, 16:57

ok Karimim można... oby siem facio sprawdził ... :P bo może mu troszke zajšc zgranie siem z drużynš...
na pewno nie bastianem ... on za duzo sam kciałby siem kiwac i za dużo piłke traci ... osttani mecz niestety z schalke t potwierdził ... niestety nie zasługuje jeszcze na 1 skał :P
deilser fakt... marnuje się...
ale ja jakoœ jak widzem ja ze siem stara :P doœrokowywuje... i w ogóle :P to wole bardziej GO :P i mnie nie przekoncie :P a racji tio no tesh macie duzio ... ;P ale jakaœ chemia do Ze... :D :P
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez haj » 2005-05-31, 17:24

No mozna go zastapic np. Karimim, ktory jest od niego NA BANK lepszy i nie powinien siedziec na razerwie!!
to czy jest lepszy to okaze sie na treningach, bo i Ze Roberto z zamknietymi oczyma dryblowal by sobie wszystkcih w iranskiej lidze...

Mozna go z powodzeniem - na korzysc druzyny zastapic Schweinim, ktory jest od niego lepszy i tez potrafi z pilka duzo zrobic (jedynym jego minusem jest tkzw. bieg wsteczny
Bastian jest bardzo dobry jak na swoj wiek ale takze himeryczny. Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie ustrabiliuzje forme i bedzie pelno wartosciwym zawodnikiem.

Haj tak w niego wierzy,
wierzylem w niego w sezonach 2002-2003, 2003-2004, 2004-2005. Teraz to mam "tylko" nadzieje ze w koncu zacznie grac tak jak powinien :wink:

Od 2 lat Ze Roberto jest po prostu wypalony
troche przesadzasz :roll: tak naprawde to obecny sezon jest marny w wykonaniu Brazylijczyka - w poprzednim sezonie w 30 meczech zaliczyl 11 asyst co jak dla mnie przy nie najlepiej spisujacej sie druzynie jest nawet dobrym osiagnieciem. tyle samo podan otwierajacych kolegom droge do bramki mial w swym pierwszym roku gry w Bayernie...

osttani mecz niestety z schalke t potwierdził
ostatni mecz z Schalke mu nie wyszedl. Wystarczy popatrzec na mecz w Bremie i Kaislerslautenr z tego sezonu, czy na ME 2004 i mecz z Ralem Madryt w LM 2004 a widac jak wiele ten chlopak mlody potrafi.
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Zé Roberto

Postprzez Simin » 2005-05-31, 18:21

to czy jest lepszy to okaze sie na treningach, bo i Ze Roberto z zamknietymi oczyma dryblowal by sobie wszystkcih w iranskiej lidze...

eheheh... GRUBA przesada!! A poza tym Karimi nie gra w lidze iranskiej tylko w ZEA, (tu sie prosi roll, ale nie bede robil, bo Haj tez sie oduczyl, wiec szacunek i nie robie :P) bo Al-Ahly jest przeciez taka potega tamtej ligi, jak Bayern Bundesligi

na pewno nie bastianem ... on za duzo sam kciałby siem kiwac i za dużo piłke traci ...

Oj marycha nie wiem jak Ci to wytlumaczyc...hmmm... powiedzmy, ze Ze Roberto traci pilke znacznie czesciej niz Schweini :wink: a co do tej chemii do Ze (tez mam kumpele, ktora mowi, ze FCB to **** a jedyny pilkarz ktory jej pasuje to ZE ROBERTO - twierdzi, ze Balla nie jest przystojny :shock:) to przeciez nie mozna sie nia delikatnie mowiac kierowac, bo graczem jest kiepskim :( A kolejna sprawa, ze Schweini MUSI grac bo sie swietnie zapowiada, a Ze juz tylko w dol bedzie lecial... :roll:

deilser fakt... marnuje się...
ale ja jakoœ jak widzem ja ze siem stara

No co jak co, ale ze Deisler sie nie stara jest poprostu NIEMOZLIWE :wink:
Przecie on ma jeszcze wieksza motywacje niz Schweini zeby udowodnic W KONCU swoja przydatnosc do zespolu, a nie tylko, ze jest tam od zbierania kasy za gre na treningach!! :wink:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez Lmollu » 2005-05-31, 18:24

W poprzednim sezonie Ze Roberto byl jedna z najjasniejszych postaci w slabo grajacym Bayernie. Jednak przez te trzy lata Ze Roberto nie spelnil moich oczekiwan w zadnym sezonie. Pierwsze dwa sezony w jego wykonaniu byly niezle, ten byl fatalny. Z sezonu na sezon Ze gral coraz gorzej.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez haj » 2005-05-31, 18:33

eheheh... GRUBA przesada!! A poza tym Karimi nie gra w lidze iranskiej tylko w ZEA
jakby na to nie patrzec graja tam kelnerzy, ktorzy mielivby kloipot z graniem w polskiej II lidze :wink:

bo graczem jest kiepskim
kiepscy gracze nigdy nie grali w Bayernie - nie zaliczam tutaj Slwka Wojciechowskiego :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Zé Roberto

Postprzez Simin » 2005-05-31, 18:51

haj napisał(a):
eheheh... GRUBA przesada!! A poza tym Karimi nie gra w lidze iranskiej tylko w ZEA
jakby na to nie patrzec graja tam kelnerzy, ktorzy mielivby kloipot z graniem w polskiej II lidze :wink:

bo graczem jest kiepskim
kiepscy gracze nigdy nie grali w Bayernie - nie zaliczam tutaj Slwka Wojciechowskiego :wink:

Oj Haj, Haj...co do tej drugiej ligi to niemozliwe, poniewaz nie ma nic gorszego niz polski futbol...przecie to jest PARODIA!!
A co do ZE to KIEDYS - zaznaczam wyraznie KIEDYS byl on graczem z troszeczke wyzszej niz srednia polki...problem w tym, ze te czasy DAWNO minely!! :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez marycha_fcb » 2005-05-31, 19:06

dobra :P każdy ma swoje zdanie... ;) ja je szanuje :) ale dla mnie Ze i tak jest dobry ;) Pozdro dla was ;*
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez Mateusz » 2005-05-31, 19:46

JAK MOZNA NIE MIEC MOTYWACJI GRAJAC W FCB???????????????????????????/ ludzie kazdy ma motywacje a ci co go nie chca w FCB sa œlepi bo nie chca go tylko daltego ze go nie lubiš a kochaja takiego bastiana i chca zeby to on grał........

No mozna go zastapic np. Karimim, ktory jest od niego NA BANK lepszy i nie powinien siedziec na razerwie!!


wez mi nie mów jeszcze o nim nawet meczu nie zagrał a już jest dla ciebie lepszy od ze... nieważne czy grał w emiratach omanie iranie czy afganistanie ale grał gdzies gdzie jest bardzo niski poziom i tyle zobaczymy co pokaze..... i jak mozesz mówić ze jest NA BANK lepszy skoro pewnie go widziales tylko na tych zmontowanych filmikach co były na forum ( czemu one nie pokazywały jego słabszych spotkań ???? hęęę )
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez baymann9 » 2005-05-31, 21:19

Odchodzš troche od tematu, w ostatnim rankingu FIFY Iran zajšł miejsce przed Niemcami :lol: :lol: :lol: Niebawem Karimi może byc postrzegany jako ktoœ z wielkiego piłkarsko kraju :mrgreen:
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 24s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości