Zé Roberto

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Zé Roberto

Postprzez haj » 2005-06-01, 09:48

co do tej drugiej ligi to niemozliwe, poniewaz nie ma nic gorszego niz polski futbol
na pewno tam nie jest wyzszy poziom niz u nas, na krajowych boiskach...

kochaja takiego bastiana i chca zeby to on grał........
a wiesz dlaczego? Bo jest to wycvhowanek klubu - takiego zawodnka juz od dawien dawna nie mielismy i trzeba dbac o jego rozwoj. We wczorajszym meczu pokazal sie ze swietnej strony wiec Twoje argumenty odnosnie Bastiana legly w gruzach wczoraj o godzinie 21:15...

wez mi nie mów jeszcze o nim nawet meczu nie zagrał a już jest dla ciebie lepszy od ze
z tym sie akurat zgadzam.

FIFY Iran zajšł miejsce przed Niemcami
zapewne spowodowane jest to tym, ze reprea naszych zachodnich sasiadow nie bierze udzialu w spotkaniach punktowanych przez FIFA :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Zé Roberto

Postprzez DamKam » 2005-06-01, 11:17

Ja bylem przekonany ze Ze definitywnie odchodzi wraz z zakonczeniem sezonu a tu dowiaduje sie takich informacji :shock:
Ale ja sie ciesze bo uwazam ze Bayern potrzebuje wlasnie takiego zawodnika jak Ze :!:
On jest swietnie wyszkolony technicznie i to jest jego najwieksza zaleta... potrafi przejsc kilku graczy w srodkowej strefie boiska jak malo kto i idealnie dograc do kolegow badz wymusic faul :wink:
Ja bede sie cieszyl jak zostanie !!!
A co do kasy to moim zdaniem w Bayernie placš i tak raczej malo jak na potege swiatowego futbolu, wiec nie ma co robic tragedii ze Ze dostanie kilka mln Euro !!! Wkoncu jak chcemy miec w skladzie swiatowej klasy zawodnikow to trzeba na nich wydac troche pieniedzy.... oczywiscie bez przesady :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez Simin » 2005-06-01, 12:18

na pewno tam nie jest wyzszy poziom niz u nas, na krajowych boiskach...

Tego nie powiedzialem!!Jest podobny, lub nawet troszke lepszy :P Ale nie porownuj ich 1 ligi do naszej 2, bo tak to juz na abank nie jest!! :wink:
zapewne spowodowane jest to tym, ze reprea naszych zachodnich sasiadow nie bierze udzialu w spotkaniach punktowanych przez FIFA

No jasne!!
On jest swietnie wyszkolony technicznie i to jest jego najwieksza zaleta... potrafi przejsc kilku graczy w srodkowej strefie boiska jak malo kto i idealnie dograc do kolegow badz wymusic faul

:) Raczej ostatnimi czasy wymusza faule :( Poza tym jest to pomocnik, w dodatku czesto dosc wysuniety i zobacz ile ma bramek... 3 bodajze a w lidze 1 :cry:
Nic tylko plakac! Rywalizacje z Bastianem przegrywa na kazdym kroku :!:
Co do Karimiego to macie troche racji! Faktycznie nie widzialem jego meczy, ale jest najlepszym graczem Azji, a z pomocy kiedys zostal nim Nakata, ktory byl lepszy od Ze z tego co pamietam prawie zawsze, a zwlaszcza kiedy otrzymal to wyroznienie :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez haj » 2005-06-01, 12:22

tak to juz na abank nie jest
ostatnimi czasu to u Ciebie jest wszystko na bank :wink:

Poza tym jest to pomocnik, w dodatku czesto dosc wysuniety i zobacz ile ma bramek... 3 bodajze a w lidze 1
jak to mowia - Ze Roberto nie jest pilakrzem ktory ma strzelac bramki ale je wypracowywac. W tym sesonie zrobil to w Bundesldie tylko 5 razy, ale w dwoch poprzednich dwa razy po 11 :P

z pomocy kiedys zostal nim Nakata, ktory byl lepszy
Nakata blyszczal tylko jeden sezon, a i blyszczal to za duzo powiedzniane...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Zé Roberto

Postprzez Tomachawek » 2005-06-03, 20:26

najprawdopodobniej po meczach reprezentacji jak Ze wróci do Monachium to się wszystko wyjaœni czy zostanie czy też nie
Tomachawek
 

Re: Zé Roberto

Postprzez Simin » 2005-06-03, 23:35

Tomachawek napisał(a):najprawdopodobniej po meczach reprezentacji jak Ze wróci do Monachium to się wszystko wyjaœni czy zostanie czy też nie

No mi sie wydaje, ze decyzja juz zapadla tylko zostanie podana do szerszej publiki jak Ze wroci...mam nadzieje (niestety zdaje sobie z tego sprawe, ze plonna :( ), ze Ze nas opusci... no ale zobaczymy!! Cos mi sie zdaje, ze ostatnim wystepem Ze Roberto zamydlil oczy Uliemu i Kalle'mu i beda chcieli z nim przedluzyc umowe... :( :cry: Po co nam kolejny pomocnik a w dodatku bezproblemowy do zastapienia :(
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez Piecia » 2005-06-04, 07:14

Dokładnie, Ze można zastapić spokojnie Schweinsteigerem, a pozatym dla Brazylijczyka trzeba płacić sporš sumke w ramach kontraktu, więc niech działacze usišdš, pomyœlš i niech nie przedłużajš z nim umowy.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez baymann9 » 2005-06-04, 07:47

BAstian podpisał nowy kontrakt- pensja 1,8 miliona. Wiem, że jest duzo młodszy od Brazylijczyka, aleróżnica jest wg mnie dużo za duża.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 24s

Re: Zé Roberto

Postprzez Lmollu » 2005-06-04, 10:09

baymann9 napisał(a):BAstian podpisał nowy kontrakt- pensja 1,8 miliona. Wiem, że jest duzo młodszy od Brazylijczyka, aleróżnica jest wg mnie dużo za duża.


A moim zdaniem wcale nie jest za duza. Za 1,8 mln. euro Bastian bedzie zyl jak krol. Po co mu wiecej? Przynajmniej mu sie w glowie nie przewroci. Uli chyba wyciagnal wnioski po tym jak zmarnowal Santa Cruza i bardzo dobrze.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez baymann9 » 2005-06-04, 11:52

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :| Wcale nie napisałem, że zadużo. Odniosłem sie do pensji Ze Roberto, która ma byc ponad dwukrotnie większa.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 24s

Re: Zé Roberto

Postprzez Simin » 2005-06-04, 12:02

baymann9 napisał(a):Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :| Wcale nie napisałem, że zadużo. Odniosłem sie do pensji Ze Roberto, która ma byc ponad dwukrotnie większa.

No wiec wlasnie i powiedzcie mi ze jest jakis sens w przedluzaniu kontraktu z takim staruszkiem jak Ze i to za taka kwote pieniezna!! :(
A Schweini faktycznie bedzie zyl jak krol :wink:
P.S. Fajnego masz avka Baymann :wink: :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez Lmollu » 2005-06-04, 15:41

baymann9 napisał(a):Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :| Wcale nie napisałem, że zadużo. Odniosłem sie do pensji Ze Roberto, która ma byc ponad dwukrotnie większa.


Dobrze zinterpetowalem twoja wypowiedz :P Ze Roberto nie jest w formie, ale jest doswiadczony i wyrobil sobie marke, wiec nie ma sie co dziwic, ze chce wielka kase. Bastian na razie musi na to sobie zapracowac.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez haj » 2005-06-05, 22:13

Ze Roberto - ah super mecz w jego wykonaniu przeciwko Paragwajowi. Cudowne zagrania, kiwka, drybling, podania, strzal w poprzeczke a take piekna bramka. Majstersztyk to zagranie z 90. minuty. Szkoda ze w Bayernie tak rzadko pokazuje tak wybitna gre :(
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Zé Roberto

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-05, 23:00

no włšsnie... to jest Ze ... ma talent a w Bayernie marnie ostatnio ... ale on jeszcze siem zmobilizuje !! ;] przecież jest œwietny !! co nam udowdnił w meczu z Paragwajem ;] nie no go trzba jeszcze zatrzymac w Bayernie !!
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Zé Roberto

Postprzez Giovane » 2005-06-06, 06:40

Po œwietnym występie Ze Roberto, panowie z zarzšdu powinni jak najszybciej przedłużyć z nim umowę, ale wydaje mi się, że już za póŸno.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości