Bastian Schweinsteiger

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez Scholli » 2006-06-02, 23:43

KuBa napisał(a): z Luksemburgiem zanotowal 2 asysty, z Japonia zdobyl gola, a z Kolumbia zdobyl gola i zanotowal asyste
z Japonią również zaliczył asystę! :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez KuBa » 2006-06-03, 10:09

Scholli napisał(a):
KuBa napisał(a): z Luksemburgiem zanotowal 2 asysty, z Japonia zdobyl gola, a z Kolumbia zdobyl gola i zanotowal asyste
z Japonią również zaliczył asystę! :)

Mozliwe. :wink: Tak jak juz wczesniej napisalem opieralem sie tylko na newsach ze strony a tam pisalo tylko, ze strzelil gola. A to jest kolejny dowód, ze moja teoria jest wlasciwa. :P
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez DamKam » 2006-06-03, 10:47

Forma Schweinsteigera wyraźnie rośnie i oby na samym Mundialu, jak i po tej imprezie było identycznie. Widać, że we wszystkich sparingach rep. Niemiec jest on najjaśniejszym punktem całej drużyny. Bardzo cieszy również jego zaskakująca bramkostrzelność, której nie powstydziłby się nie jeden napastnik. W każdym meczu Szweini strzela gole i asystuje... na dodatek są to zazwyczaj piękne bramki (np. ta z Kolumbią czy Japonią). No cóż, należy życzyć sobie, żeby jego forma utrzymywała się teraz jak najdłużej. Oby tak dalej Szweni :D
Ostatnio edytowano 2006-06-03, 12:47 przez DamKam, łącznie edytowano 1 raz
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez lukas » 2006-06-03, 11:54

sadxze ze on z podolskim stworza nam maszynke do zdobywania goli w nastepnym sezonie oby tak bylo

[ Dodano: 2006-06-03, 12:56 ]
zapomnialem dodac ze on sie jeszcze rozwija on moze byc tym naszym rozgrywajacym typowym 3maj sie schani i szlifuj dlaej sie
FcB Forever !!!
lukas
Bawarczyk
 
Posty: 13
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-05-10, 08:30
Lokalizacja: Gryfino
Online: 0s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez Żaba » 2006-06-04, 21:15

Ja również mam nadzieje że dwaj przyjaciele Lukas i Bastian sprawią nam wiele, wiele radości w tym sezonie :)
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez Simin » 2006-06-05, 23:26

BILD zastanawia się: co jest takiego szczególnego w naszym nowym narodowym bohaterze? Przede wszystkim ogromna ruchliwość, której nie ma chyba żaden inny niemiecki piłkarz.

Felix Neureuther, niemiecki narciarz ma swoje zdanie na ten temat: - Schweinsteiger zawdzięcza to treningom narciarskim. Takie zajęcia uczą koordynacji i ruchliwości.

Schweinsteiger i Neureuther to dobrzy znajomi. Razem trenowali narciarstwo do momentu, gdy Bastian zrezygnował z tego sportu przed pięcioma laty na rzecz futbolu. - Obie dyscypliny dawały mi frajdę. Jednak pojawiła się oferta Bayernu i musiałem zrezygnować z nart- opowiada Schweini.

Buahahahaahah niewiele brakowalo, a nasz chyba najbardziej utalentowany mlodzik zdobywal by medale w skokach narciarskich bijac na glowe Malysza :lol: :D :mrgreen: Swoja droga dobrze, ze Schweini wybral jednak pilke nozna i moze grac dla tak wielkiego kklubu jak Bayern - kto wie, moze za 10-12 lat to on bedzie ciagle zywa legenda naszego zespolu... :569: :P - nigdy nie wiadomo!!

A bardziej na powaznie - bardzo cieszy jego wysoka forma i w sumie to mam nadzieje, ze walnie brame w kazdym meczu Niemieckiej reprezentaacji... oprocz meczu z nasza prosta Polska!! :)

[ Dodano: 2006-06-06, 00:30 ]
Poza tym chyba żaden niemiecki piłkarz nie jest tak zwariowany jak Schweinsteiger. Po meczu, w którym strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach Bayernu, w nocy "włamał się" ze swoją dziewczyną do szatni Bayernu, gdzie położyli się razem w jacuzzi. Jednak po paru minutach w szatni zjawił się personel i przerwał Schweiniemu "zabawę". Co powiedział na to młody piłkarz? - Sorry, to była moja kuzynka, której chciałem pokazać naszą szatnię- tłumaczył się.

buahahahah co za koles - zaczynam go coraz bardziej lubic!! :mrgreen: Dobry kolo nie ma co! :P
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez Scholli » 2006-06-06, 00:51

Simin napisał(a):
Poza tym chyba żaden niemiecki piłkarz nie jest tak zwariowany jak Schweinsteiger. Po meczu, w którym strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach Bayernu, w nocy "włamał się" ze swoją dziewczyną do szatni Bayernu, gdzie położyli się razem w jacuzzi. Jednak po paru minutach w szatni zjawił się personel i przerwał Schweiniemu "zabawę". Co powiedział na to młody piłkarz? - Sorry, to była moja kuzynka, której chciałem pokazać naszą szatnię- tłumaczył się.

buahahahah co za koles - zaczynam go coraz bardziej lubic!! :mrgreen: Dobry kolo nie ma co! :P
ha! już całkowicie zapomniałem o tej historyjce! :lol: swoją drogą ciekawe co następnego dnia zrobił z nim Hoeneß, bo to mogło być jeszcze ciekawsze! :mrgreen:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez Żaba » 2006-06-06, 07:59

Ja także już zapomniałem o tej historii, całe szczęście że po tym zajściu Hoeness nie wyrzucił Schweinsteigera z klubu :)
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez upek » 2006-06-06, 19:53

www.bayern.munchen.pl napisał(a):Zainteresowanie jego osobą wzrasta tak szybko, że niektórzy mówią już o początku "Schweini-manii". Jego zdjęcia znajdują się na okładkach wielu niemieckich gazet i czasopism, a jego życie prywatne jest dokładne prześwietlane.

tak go przeswietla ze go spala :/ mam nadzieje ze tak nie bedzie ale bedzie zbyt duza presja !! bleeee nie lubie takiego swirowania ...
Fachowcy określają go "największym zwycięzcą okresu przygotowawczego przed mistrzostwami świata" i podkreślają, że po ostatnich meczach trudno wyobrazić sobie drużynę narodową bez pomocnika Bayernu Monachium

miejmy nadzieje ze nie stanie sie jednym z wielu przegranych ....
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez haj » 2006-06-06, 20:34

JEstem przekonany o tym, że Oliver Kahn na współkę z Ulim Hoenessem nie pozwolą na roztrwonienie przez niego tak wielkiego talentu 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez upek » 2006-06-06, 20:43

Ale jednak Haj media robia swoje .... to wszystko zaczyna przypominac Malyszomanie :lol: a Bastian jest jeszcze mlody ... ale fakt ze Olli jest dla Bastiana jak tata ;) w ktoryms wywiadzie powiedzial ze karci go jak zaczyna nosic nos za wysoko :) i bardzo dobrze ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez haj » 2006-06-06, 21:34

Przecież już podczas Pucharu Konfederacji, kiedy to Bastian zrobił sobie irokeza, manager Bayernu Monachium Uli Hoeness zapowiedział stanowczo, że wracając do stolicy Bawarii musi zmienić swój image na poprzedni ;) Także - jak już wspomniałem - jstem pewny, że włodarze bawarskiego klubu sprawnie pokierują karierą swojego jednego z najbardziej utalentowanych wychowanków ostatnich lat.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez upek » 2006-06-06, 21:36

obys mial racje :D :D oby oby ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez Grzechoo » 2006-06-07, 18:53

Witam po dłuższej przerwie spowodowanej problemami z netem :D Mam łącze wymienione na mocniejsze, wiec bede mógł znowu was denerwować moimi niekiedy nielogicznymi postami :P

Bastian Schweinsteiger wyrasta ostatnimi czasy na czołową postać reprezentacji Niemiec. Być może po odejsciu Ze Roberto przejmie taką rolę w Bayernie :D W sumie mam nadzieję, że Bastian na takiego lidera wyrośnie - wszak gwiazda klubu będąca jednoczesnie jego wychowankiem to jest powód do dumy zarówno dla klubu, jak i sztabu trenerskiego, że wyhodowali taki diamencik :D Jak wspomniałęm na początku - warto, aby ten zawodnik się rozwijał, pan Hoeness zaoszczedzi troche pieniedzy :P
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Bastian Schweinsteiger

Postprzez Simin » 2006-06-19, 18:21

Taka ciekawostka - moze was zainteresuje... teraz tak sobie przegladam, ze Bastian urodzil sie w tej samej miescince (Koolbermoor) co... PAUL BREITNER!!! :mrgreen:
Nie mam nic przeciwko temu, by jego zaslugi dla FCB byly takie same jak Paula, albo nawet jeszcze wieksze :wink: choc pozycja troche inna :wink: :P
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości