Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt

Postprzez ironlemon » 2015-04-16, 20:20

Spektakulärer Rückzug beim FC Bayern München: Der langjährige Vereinsarzt Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt tritt zurück. Der 72-Jährige begründet seinen Schritt mit einem "beschädigten Vertrauensverhältnis".

http://www.n-tv.de/newsletter/breakingn ... 20111.html" target="_blank" target="_blank

W skrócie - doktor M-W twierdzi, że jego współpraca z klubem opierająca się na zaufaniu została naruszona i odchodzi. Nie widzę na razie innych źródeł ani potwierdzenia na oficjalnej stronie.

Szczerze mówiąc, zanosiło się na to od początku, jak tylko pojawiły się tarcia na linii między nim, a Guardiolą. Mając za sobą lekturę ostatniej biografii Pepa i jednocześnie wiedząc, jaką renomę i doświadczenie pracy z bayernem ma doktor Wohlfahrt... wydaje mi się, że obie strony mają racjonalne powody, żeby mieć do siebie pretensje.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez grejfrut » 2015-04-16, 20:23

Jeżeli to prawda to mocno się zawiodę na zarządzie, który pozwala Guardioli aż na taką samowolkę. Bayern to był klub świetnie zorganizowany, miał i nadal ma fantastycznego lekarza, który postawił na nogi m.in Robbena, jak i wiele innych gwiazd sportu. Filozof ma jednak swoją wizję i okaże się, że zaraz odejdzie z Bayernu, a pozostanie po nim taki smród, że będziemy odrabiać latami te 2/3 stracone lata.

Mueller - Wohlfahrt to już wiekowy człowiek, ale żeby nie mieć do niego zaufania, przesada... duża przesada. Jeszcze niech odejdą inni + młodzi Niemcy, kupimy Hiszpanów. Klinsmann też Buddę nastawiał wszędzie... to nie jest cyrk, tylko Bayern.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4611
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 11h 33m 23s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez yarpen » 2015-04-16, 20:32

Nie wierzę, to nie może być prawda...

[ Dodano: 16 kwi 2015, o 21:32 ]
Piszą już o tym wszystkie niemieckie media, więc to żadna kaczka dziennikarska:
http://www.spiegel.de/sport/fussball/ha ... 29040.html

Jeśli to naprawdę sprawka Pepa i ludzi, których naściągał Hiszpan - nie chcę wierzyć w to, że zarząd pozwoli na takie szaleństwo i zostawienie przez Katalończyka spalonej ziemi.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez grejfrut » 2015-04-16, 20:34

Guardiola od razu powinien dostać wypowiedzenie za takie szopki. Niech sobie wraca do swoich. Czekam, aż Bayern stanie się hiszpańską kolonią. Koże Rummenige też odejdzie?
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4611
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 11h 33m 23s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez Kubson » 2015-04-16, 20:45

Bardzo ufają Pepowi. Jednak bądź co bądź te niektóre powroty faktycznie na raty albo przeciągane... ale nie ma co mówić. Chyba pochopna decyzja...
UWAGA! Użytkownik gorszego sortu
Kubson
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 823
Wiek: 29
Dołączył(a): 2013-06-18, 16:07
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 10h 7m 17s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez blazq » 2015-04-16, 20:46

Zarząd jest ślepo zapatrzony w Guardiole i pozwolą mu na wszystko. W jego zwolnienie, nawet jeśli Porto nas pyknie w takim stylu jak rok temu Real, niestety też nie wierzę.
blazq
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 360
Wiek: 31
Dołączył(a): 2009-05-23, 13:12
Online: 18h 35m 4s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez ironlemon » 2015-04-16, 20:46

To jest dość skomplikowana sprawa. Z jednej strony mamy Müllera-Wohlfahrta, który jest lekarzem o światowej renomie i który pracuje dla Bayernu od lat, ale który też wymaga pewnego zaufania i dystansu do swoich "podejrzanych" metod. Wszyscy wiedzą, że z jedni wychwalają go jako boga medycyny sportowej z niewątpliwą historią wysokiej skuteczności, podczas gdy inni traktują jak szarlatana. Z drugiej, przychodzi taki Pep - przyzwyczajony do tego, że w Barcelonie miał lekarza na miejscu i miał pełny wgląd w stan medyczny każdego swojego zawodnika - i dziwi się, że w tak wielkim klubie piłkarz kontuzjowany na treningu musi zapierdzielać samochodem do kliniki w centrum miasta, a do tego lekarz nie odpowiada na połowę pytań na temat terapii i prognoz wyleczenia. Z pepowej książki wynikało, że miał on pretensje nie o nietypowe metody pracy, a właśnie o to, że M-W odgradzał się od niego murem i twierdził, że jest to dla niego niezbędne do pracy. Teraz nałóżmy na to sytuację z kontuzjami, która pogorszyła się w zeszłym sezonie i która w tym momencie zakrawa już na katastrofę. Coś wybuchło i szkoda, że nie udało się dojść do porozumienia...
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez norbi » 2015-04-16, 20:47

jedna z gorszych rzeczy jaka może przytrafić się Bayernowi... jest to jeden z najwybitniejszych lekarzy sportowych i na rzecz guardioli długoletnia współpraca z Bayernem ma się zakończyć ?

przykro mi to pisać, ale jeżeli zarząd na to pozwoli to pokaże jak zapatrzony jest w hiszpana za którym coraz większy smród się ciągnie (strasznie mnie irytuje że Lahm jest największą wazeliną trenera a sam stracił najwięcej na przyjściu guardioli do Bayernu)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez Recit » 2015-04-16, 20:49

Jak można stawiać na szali Müllera-Wohlfahrta i Guardiolę? Co znaczy dla Bayernu pierwszy a co drugi?

Guardiola - idź już :evil: Mam serdecznie dosyć tego kolesia. Od czasu jak się pojawił gra Bayernu mnie nudzi, ale to nic. Gorsze, że kolo robi dużo, żeby stłamsić wyjątkowość tego klubu. Co on po sobie zostawi? Klub wyrzutków z Barcelony? Facet nie jest żadnym geniuszem tylko farciarzem i uzurpatorem. Teraz medialne relacje z piłkarzami są miłe, ale jestem ciekawy co Bastian czy Lahm będą pisać i mówić później, co tak naprawdę myślą o współpracy z "geniuszem".

Oby Müller-Wohlfahrt wrócił jak łysy pójdzie już rozwalać inny klub.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5333
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 31m 31s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez Kubik » 2015-04-16, 21:08

https://vine.co/v/ezhLtxI7hnm Pewnie gdzieś tu przelewała się czara goryczy
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez norbi » 2015-04-16, 21:11

Kubik napisał(a):https://vine.co/v/ezhLtxI7hnm" target="_blank Pewnie gdzieś tu przelewała się czara goryczy


:shock: jestem w szoku, śmiałem się gdy w Barcelonie były cyrki, teraz jest w Bayernie podobna komedia :roll:
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez Kubik » 2015-04-16, 21:19

To było na Leverkusen, jak Benatia zszedł z kontuzją.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez bartek959 » 2015-04-16, 21:28

To wszystko zaczyna na prawdę już mi się nie podobać, z tygodnia na tydzień same negatywy jeśli chodzi o Bayern... jak nie kontuzja to co innego. Ciekawi mnie tylko gdzie jest granica po której przekroczeniu nasz zarząd skończy już bezgranicznie ufać Guardioli, który powoli zaczyna naruszać coraz śmielej strukturę tego klubu. Z drugiej jednak strony częstotliwość kontuzji w tym sezonie to jest jakiś absurd, co mecz odpada ktoś inny, to robi się już niepokojące - nie pamiętam sezonu w którym nasi zawodnicy aż w takim stopniu się sypali :roll:
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez yarpen » 2015-04-16, 21:29

No cóż, nie po raz pierwszy widać, że to nie dobry garnitur ani elegancja wyznacza klasę człowieka.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Müller-Wohlfahrt odchodzi?

Postprzez Klinsmann » 2015-04-16, 21:30

Wczoraj kolejne pośmiewisko w Europie a dziś taki news :shock: Wohlfahrt to jest człowiek honoru i wcale mu się nie dziwię że odchodzi, też bym sobie nie pozwolił żeby jakieś ZERO Hiszpańskie pluło mi w twarz.

Jeszcze niedawno cieszyłem się jak Wohlfahrt opowiadał o tym że Robben go docenił i go wychwala, ponoć Robben jest w Bayernie tak długo i nie zamierza odchodzić m.in. z powodu genialnego lekarza, z którego jest bardzo bardzo zadowolony i uważa go za geniusza.
A na pohybel :573:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości