Douglas Costa

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy Douglas Costa powinien zostać sprzedany w tym oknie transferowym?

Ankieta wygasła 2017-06-20, 14:06

Tak, niezależnie czy uda się odzyskać pieniądze z zakupu
0
Brak głosów
Tak, ale tylko za dobrą sumę
1
100%
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1

Re: Douglas Costa

Postprzez grejfrut » 2015-09-24, 06:24

Statystyki Costy to miazga, prawda. Ja jestem ciekawy tylko jak będzie wyglądała jego gra za kilka lat, kiedy straci na motoryce. Bardzo bazuje na szybkości, ale widać, że technikę i drybling też ma dobry. Genialny transfer - szczególnie jak sobie przypomnę, że za Di Maria wołali 70 mln ojro, a od Costy gościu lepszy nie jest.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 24m 34s

Re: Douglas Costa

Postprzez Klinsmann » 2015-09-24, 07:31

grejfrut napisał(a):Ja jestem ciekawy tylko jak będzie wyglądała jego gra za kilka lat, kiedy straci na motoryce.
Straci albo zyska :P Facet ma dopiero 25lat i 10dni :wink: Za kilka lat to on może być w życiowej formie :)

Robben ma 31? lat a motoryką miażdży wszystkich w koło :wink:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Douglas Costa

Postprzez shadow7 » 2015-09-24, 08:55

Obrazek
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Douglas Costa

Postprzez bartek959 » 2015-11-14, 22:22

bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Douglas Costa

Postprzez Serek_ » 2015-11-18, 20:13

Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Douglas Costa

Postprzez Dave » 2015-11-19, 10:39

Dalej się zastanawiam jakim cudem on tak długo się ukrywał w tym Szachtarze... przecież ten gość ma tak niesamowity talent i umiejętności, że ciężko to opisać. Geniusz.
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Douglas Costa

Postprzez scholli7 » 2015-11-19, 20:57

iloon ale to się nie ma nad czym zastanawiać wszystko dla niego odbyło się poprostu w odpowiednim momencie i tyle.Nasi skauci też nie są z pierwszej łapanki prawda? na pewno Go dobrze prześwietlili, a szczególnie po Jego występach w zeszłej edycji Champions League przeciwko nam. I jedno co Wam powiem mówcie co chcecie ale to jest też zasługa Pepa, czy to się niektórym podoba, czy też Jego przeciwnikom nie, bo poniekąd On zabiegał o ten transfer. I jak Klinsmann wciągnął i pozostawił nam po sobie Müllera, a Van Gaal zostawił po sobie Alabe, czy też Ottmar jeszcze wcześniej Schweiniego, tak Pep jeśli odejdzie czy też nie - pozostawi fajnych, perespektywicznie zapowiadających się skrzydłowych Costę - Comana [WINKING FACE]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Douglas Costa

Postprzez grejfrut » 2015-11-20, 12:39

Scholli7 daj namiary do swojego dilera, Jurgen Klinsmann mówił, że Thomas Mueller jest za słaby, aby grać i zagrał u niego kilka minut, strzelił gola Sportingowi na AA w wygranym 7-1 meczu i tyle. Mówienie, że zostawił go Jurgen nie jest na miejscu. Tomka zostawił van Gaal i tyle w temacie, on go wypatrzył, uwierzył i dał szansę na pokazanie się szerszej publiczności. Tyle w temacie, proszę nie przekłamywać faktów.

Co do tego kto chciał ściągnąć Costę to nie wiemy tego na 100%, ale polać mu. Zauważyłem, że od czasu ściągnięcia Breno na zasadzie, a może się uda nasze kroki są znacznie rozważniejsze na rynku transferowym. Zarząd podchodzi na chłodno i nieźle im to wychodzi. Wiadomo, że czasem trafi się jakiś niespełniony talent vide Xerdan, ale tego się nie da uniknąć. Ogólnie transfery typu Mandzukic, Costa, Martinez, Gustavo, Boateng to były strzały w przysłowiową dyszeczkę.

Douglasowi życzę zdrowia, bo o resztę nie ma się co martwić. Tytan pracy i tyle!
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 24m 34s

Re: Douglas Costa

Postprzez mancipium » 2015-11-20, 12:50

Xerdana tez ciezko uznac za wielki niewypał, co by nie mówić jak grał to grał solidnie, może nie błyszczał nadzwyczaj ale mocno poziomu moim zdaniem nie obniżał :). No po prostu był wart połowe tego co za niego zapłacono.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Douglas Costa

Postprzez Pietras » 2015-11-20, 15:37

Generalnie nasza polityka transferowa znacząco się zmieniła po odejściu Nerlingera. Zarząd mocno się z nim poróżnił, a finał z Chelsea był gwoździem do jego trumny. Forsował on bowiem filozofię transferów za niskie kwoty, typu Usami, natomiast bardzo kręcił nosem na rozwiązanie, w którym mamy mega silną ławkę i w razie plagi kontuzji czy kartek nie ma straty na jakości. Jak się takie myślenie skończyło, było widać gołym okiem w finale na AA, gdzie z powodu zawieszeń za kartki z konieczności w obronie grali chociażby Tymoszczuk czy Contento, a w dogrywce również nie miał kto pociągnąć z przodu. Jak widać zmiana wyszła na plus, za czasów Sammera praktycznie nie sprowadzamy wynalazków, w większości są to zawodnicy z uznaną już marką (Lewy, Thiago, Costa) lub też młode talenty, które też dostają dużo szans już na samym początku swojej przygody z Bayernem (Coman, Kimmich).
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Douglas Costa

Postprzez scholli7 » 2015-11-20, 21:44

grejfrut napisał(a):Scholli7 daj namiary do swojego dilera, Jurgen Klinsmann mówił, że Thomas Mueller jest za słaby, aby grać i zagrał u niego kilka minut, strzelił gola Sportingowi na AA w wygranym 7-1 meczu i tyle. Mówienie, że zostawił go Jurgen nie jest na miejscu. Tomka zostawił van Gaal i tyle w temacie, on go wypatrzył, uwierzył i dał szansę na pokazanie się szerszej publiczności. Tyle w temacie, proszę nie przekłamywać faktów.

Co do tego kto chciał ściągnąć Costę to nie wiemy tego na 100%, ale polać mu. Zauważyłem, że od czasu ściągnięcia Breno na zasadzie, a może się uda nasze kroki są znacznie rozważniejsze na rynku transferowym. Zarząd podchodzi na chłodno i nieźle im to wychodzi. Wiadomo, że czasem trafi się jakiś niespełniony talent vide Xerdan, ale tego się nie da uniknąć. Ogólnie transfery typu Mandzukic, Costa, Martinez, Gustavo, Boateng to były strzały w przysłowiową dyszeczkę.

Douglasowi życzę zdrowia, bo o resztę nie ma się co martwić. Tytan pracy i tyle!


Podaj mi proszę źródła wypowiedzi Klinsmanna na temat tego, że Muller jest za słaby, bo ja takich wypowiedzi nie pamiętam i jakoś sobie nie przypominam. A jeśli chodzi o ścisłości mam kolego nagranych kilka meczów przedsezonowych, w których to Tomek grał już za sterami Jürgena i o ile dobrze pamiętam to już za Klinsmanna rozegrał On też kilka meczów w Bundeslidze i u Niego zadebiutował w meczu z HSV, a bodajże w 2 wchodził pod koniec i chyba w ostatnich spotkaniach już za wodzą Juppa, bo jak wiemy On przejął Bayern na sam koniec sezonu.Tak więc jak sam napisałeś to już Klinsmann dał mu szanse na pokazanie się szerszej publiczności :P Patrz ---> debiut Müllera :!:
Dlatego to nie Louis zostawił nam Tomka jak napisałeś i to nie jest Jego zasługa.Druga rzecz skoro po meczu ze Sportingiem o którym wspomniałeś, w którym Tomek zresztą strzelił bramkę graliśmy w dwumeczu z Barceloną, to chyba nie jest dziwne że nie zagrał prawda :?: Sorry bardzo przeciwko takiemu przeciwnikowi dla mnie to nie jest dziwne ,dlatego szanujmy się ;)
Pamiętam również doskonale jaką wtopę podczas pierwszych występów zaliczył Alaba za Van Gaala, co nie ujmuje właśnie Louisowi za to, że to właśnie Van Gaal postawił jako pierwszy na Niego i pozostawił po sobie Davida, bo u Niego zadebiutował proste :evil: , a Klinsmann na Tomka, bo również zadebiutował u Niego i zostawił Go po sobie czy Ci się to podoba czy też nie i to nie jest naciąganie faktów.Rzekłbym ,że to Ty je naciągasz nie znając nawet kilku szczegółów, pisząc jakieś bzdury ,że mówił że jest za słaby, hahaha a dając mu mimo to możliwość debiutu w pierwszym składzie w 1 Bundeslidze :?: ba w Champions League :?: :?: :?: (pomijając już nawet to ,że w swym debiucie w tak elitarnych rozgrywkach strzelił bramkę !) No proszę Cię :573: i do tego dodając fakt, że miał wówczas zaledwie 19 lat .Wydaje mi się że jeśli Klinsmann stwierdziłby jak to napisałeś, że jest "za słaby" nie dałby mu szansy gry w sparingach z pierwszą drużyną,dalej nie dałby mu szansy debiutu w Bundeslidze, ba co więcej w Champions League i nie brałby Go nawet pod uwagę biorąc Go na ławkę rezerwowych takiego klubu jakim jest Bayern czyż nie :?:
P.s
Twój diler jest jeszcze lepszy jak mój i bez dwóch zdań :-P mój do Twojego się chowa :570: :twisted: :mrgreen:

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Douglas Costa

Postprzez Mars » 2015-11-21, 10:08

Wielką rolę w odkryciu tych wszystkich naszych talentów odegrał na pewno też Hermann Gerland
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Douglas Costa

Postprzez scholli7 » 2015-11-21, 10:24

Mars napisał(a):Wielką rolę w odkryciu tych wszystkich naszych talentów odegrał na pewno też Hermann Gerland

Zgadzam się z Tobą w 100% widać jak zawodnici Go traktują ,było to również widać chociażby po tym jak Schweini podszedł do Niego kiedy to kadra Reprezentacji Niemiec gościła w centrum treningowym Bayernu przy Säbener Straße ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Douglas Costa

Postprzez yarpen » 2015-11-27, 18:11

https://www.fcbayern.de/de/news/news/20 ... ha-bsc.php
Costa wypada na mecz z Herthą - problemy mięśniowe. Mecz z Gladbach także stoi pod znakiem zapytania.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Douglas Costa

Postprzez filip97 » 2015-12-10, 23:08

filip97
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 952
Dołączył(a): 2014-02-15, 15:39
Online: 125d 15h 18m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości