Carlo Ancelotti

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy jesteś zadowolony, że to właśnie Carlo Ancelotti poprowadzi Bayern w następnym sezonie?

Ankieta wygasła 2016-01-19, 22:49

TAK, to świetny fachowiec
15
79%
NIE, lepiej żeby został Guardiola
3
16%
NIE, powinien być wybrany ktoś inny
1
5%
 
Liczba głosów : 19

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez shadow7 » 2017-09-10, 14:00

Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Wookie » 2017-09-10, 14:04

Na stronie, Domino2003 wkleił coś takiego. http://transfery.info/105541,ancelotti- ... c-juz-zima
Były piłkarz Bayernu Monachium, Mario Basler, jest przekonany, że Carlo Ancelotti przeniesie się zimą do Chin.

Szkoleniowiec rozpoczął dopiero swój drugi sezon z drużyną „die Roten”, ale okazuje się, że już wkrótce może się z nią pożegnać. Basler, który bronił barw Bawarczyków w latach 1996-1999 zapewnia, że klub będzie musiał poszukać nowego trenera, bowiem Włoch opuści Monachium już w połowie tego sezonu. Ancelotti ma być bowiem dogadany z jedną z chińskich ekip.

- Kilka dni temu usłyszałem, że Carlo Ancelotti podpisał już umowę, która będzie obowiązywała od tej zimy. Jest to wstępne porozumienie, przejdzie tam, gdzie zarabia się najwięcej pieniędzy, do Chin - wypowiedź Baslera cytuje „Sport1”.

Sam Basler nie uważa, że przenosiny Ancelottiego są już przesądzone, lecz zapewnia, że jego źródło informacji jest wiarygodne i w pełni mu ufa.

- Nie mogę potwierdzić tej informacji na 100 procent, ale moje źródło jest wiarygodne. Powiedzmy tak, nie mogę powiedzieć niczego złego o moim informatorze, któremu ufam. Nie jest powiedziane, że to się na pewno wydarzy, ale krążą takie pogłoski.

Bayern pod wodzą Ancelottiego sięgnął po mistrzostwo oraz dwukrotnie po Superpuchar Niemiec. Walka o obronę tytułu mistrzowskiego rozpoczęła się od zwycięstw z Bayerem Leverkusen oraz Werderem Brema, lecz wczoraj Bawarczycy musieli uznać wyższość Hoffenheim, które wygrał 2:0.

Kontrakt szkoleniowca wygasa w połowie 2019 roku i redakcja „Sport1” wątpi, by Włoch odszedł już teraz, zwłaszcza w środku rozgrywek.


Nie miałbym nic przeciwko, ale kogo my znajdziemy w zimie na jego miejsce, Tuchel? Z BVB go wywalili bo kłapał dziobem i podważał decyzje władz, Uli by tego nie zniósł :)

Może Sagnol? Bordeaux już prowadził, pół roku na próbę a później Nagelsmann.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2017-09-10, 14:51

Ciekawe ile w tym prawdy, a może rzeczywiście działa, że tak powiem zapobiegawczo na wypadek dużych niepowodzeń. I to może taki plan B.Zresztą myślę, że jeśli Bayern się w miarę szybko nie pozbiera to może się okazać, że się z Nim pożegnają. W sumie już to kiedyś przerabialiśmy choćby w przypadku Klinsmanna - tego właściwego nie naszego forumowego :lol:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Mad » 2017-09-11, 15:03

Jeśli Carlo odejdzie to Waszym trenerem będzie Nagelsmann. Traktuję to jako pewną sprawę, tak rozsądnie zarządzany klub jak Wasz po sezonach niepowodzeń z Włochem i Hiszpanem za sterami wróci do niemieckiej wizji, udało się z Juppem, uda się i z młodym trenerem Hoffenheim.
Mad
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 211
Wiek: 31
Dołączył(a): 2014-02-22, 21:41
Online: 1d 23h 1m 11s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez ironlemon » 2017-09-11, 15:17

Tak sobie myślę... z jednej strony jestem pierwszym zwolennikiem zaklepania Nagelsmanna, bo widać, że to, co robi ten gość to zdecydowanie nie przypadek. Z drugiej... w Hoffenheim ma spokój, żeby spokojnie rozwijać swoje pomysły i prawdopodobnie mniejszy problem z przebiciem się do piłkarzy. Natomiast jakby 30-latek z ledwie dwuletnim doświadczeniem w seniorskiej trenerce trafił do klubu, gdzie jest parę gwiazd i gwiazdeczek, zarząd bywa twardogłowy, a presja kibiców i mediów jest gigantyczna - poradziłby sobie? Nie wymiękłby? W sumie jak nie zaryzykujemy, to się nie dowiemy, ale to jest jednak jakaś tam niewiadoma.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Krasus » 2017-09-11, 15:28

Ciekawa kwestia. Bo z jednej strony Bayern to top absolutny, wszystko jak napisałeś. Z drugiej, Hoffenheim to też nie okręgówka, tylko jeden z najlepszych klubów kraju, który operuje milionowymi kwotami, ma dużo kibiców, paru piłkarzy których można nazwać gwiazdami w Niemczech i swoje europejskie ambicje też posiada. Nie jest tak, że to jakiś poligon doświadczalny dla początkujących trenerów, tylko potężna instytucja. Na pewno trener Hoffenheim też potrzebuje sporego autorytetu i umiejętności radzenia sobie z presją, no i wychodzi na to, że chyba Nagelsmann to ma.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez ironlemon » 2017-09-11, 16:45

Nie twierdzę, że nie ma, ale jednak przeskok z jakiegokolwiek klubu w Niemczech - czy to Freiburg czy BVB - do Bayernu to zawsze skok wyżej, jesli chodzi o presję i oczekiwania. No zobaczymy, ja mimo wszystko trzymam kciuki za taki transfer w przyszłości :)
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez bartek959 » 2017-09-11, 17:09

Moim zdaniem zatrudnienie Nagelsmanna już teraz będzie mocno ryzykowne, choć może się opłacić. Owszem, przemawia za nim talent i inteligencja taktyczna, jednak dużym minusem jest brak jakiegokolwiek doświadczenia w lidze mistrzów. Presja ogromna, gwiazdeczki w składzie - ciekawe jakby sobie z tym poradził :D Z drugiej strony taki Zidane jako menadżer doświadczenia nie miał i z marszu wygrał LM dwa razy z rzędu (ma za to kosmiczny skład i sporo szczęścia).
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez SoSeductive » 2017-09-11, 17:30

Plus duży autorytet ;d
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2017-09-11, 17:42

Ja bym chciał zobaczyć Kloppa w Bayernie ;) może Lewy przestałby marudzić :) znają się jak łyse konie. Trener dobry, Bundeslige zna na wylot
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez dmagio » 2017-09-11, 17:52

SoSeductive napisał(a):Plus duży autorytet ;d

otóż to
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 1m 19s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Wookie » 2017-09-11, 18:08

Zatrudnienie Nagelsmanna to takie same ryzyko jak zatrudnienie każdego innego trenera, albo się uda, albo nie Obrazek

Moim zdaniem, Bayern znalazł się na zakręcie. Drużyna wymaga dość konkretnej przebudowy. Nagelsmann ma wszystko aby to ogarnąć i wyprowadzić Bayern na kadrową prostą. To co go wyróżnia to przede wszystkim zmysł taktyczny, potrafi przygotować drużynę pod przeciwnika, widać że taktyka to jego pasja, przypomina mi w tym Kloppa. Wielu naszych zawodników od dłuższego czasu jest pod formą, Julian w Hoffe pokazuje, że przeciętnych zawodników wynosi na wyższy poziom i wydobywa z nich maksimum. Daje szanse młodym. Oczywiście Hoffe to inny poziom, ale jak pokazuje Ancelotti trener z sukcesami czasem też nie ogarnia, nie ma reguły. Dlatego nie wahałbym się i podpisał umowę z Nagelsmann.


scholli7 napisał(a):Ja bym chciał zobaczyć Kloppa w Bayernie ;) może Lewy przestałby marudzić :) znają się jak łyse konie. Trener dobry, Bundeslige zna na wylot

Również bym chciał Kloppa, ale to raczej nierealne. Bayern nie zagwarantuje mu takiej swobody na rynku transferowych jaką ma w Anglii, no i sentyment do Borussii może mu na to nie pozwolić. Poza tym, jak będzie chciał to sprowadzi sobie Lewego do Liverpoolu.
Ostatnio edytowano 2017-09-11, 20:44 przez Wookie, łącznie edytowano 1 raz
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Cejmi » 2017-09-11, 18:25

Póki co The Reds to co najmniej półką niżej niż Bayern, więc co najwyżej może sobie Bernata ściągnąć. Jak się nie zakwalifikują w tym sezonie do LM to na miejscu Uliego zgłosiłbym się do Kloppa po Mane 8)
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 3m 13s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Wookie » 2017-09-11, 18:57

Cejmi napisał(a):Póki co The Reds to co najmniej półką niżej niż Bayern, więc co najwyżej może sobie Bernata ściągnąć. Jak się nie zakwalifikują w tym sezonie do LM to na miejscu Uliego zgłosiłbym się do Kloppa po Mane 8)


Któryś mądry trener powiedział tak, odnosiło się to do planowania kariery: w trenowaniu nie chodzi o to aby brać drużyny na topie(bo zaraz z niego spadną) a te, które są o krok/dwa przed szczytem i ty możesz ja na niego wprowadzić.
Bayern właśnie spada ze szczytu, Liverpool jest u podnóża. Są już w LM, mają sporo kasy, będzie jej coraz więcej i wydanie 80-100 mln na Lewego nie będzie dla nich problemem. Bayern za Mane nie da stówki.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2017-09-11, 19:32

Wookie napisał(a):
scholli7 napisał(a):
Ja bym chciał zobaczyć Kloppa w Bayernie może Lewy przestałby marudzić znają się jak łyse konie. Trener dobry, Bundeslige zna na wylot


Również bym chciał Kloppa, ale to raczej nie realne. Bayern nie zagwarantuje mu takiej swobody na rynku transferowych jaką ma w Anglii, no i sentyment do Borussii może mu na to nie pozwolić. Poza tym, jak będzie chciał to sprowadzi sobie Lewego do Liverpoolu.


W piłce nie ma rzeczy nierealnych, a tymbardziej sentymentów. Patrz --> Ottmar. Poza tym On sobie może chcieć sprowadzić Go do Liverpoolu pytanie czy Bayern zechce się na to zgodzić :wink:

Hehehe Bayern spada ze szczytu a Liverpool jest u podnóża coraz ciekawszych rzeczy się tutaj od Ciebie dowiaduje :mrgreen:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 15 gości