Carlo Ancelotti

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy jesteś zadowolony, że to właśnie Carlo Ancelotti poprowadzi Bayern w następnym sezonie?

Ankieta wygasła 2016-01-19, 22:49

TAK, to świetny fachowiec
15
79%
NIE, lepiej żeby został Guardiola
3
16%
NIE, powinien być wybrany ktoś inny
1
5%
 
Liczba głosów : 19

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Mad » 2015-12-20, 13:32

Nic zaskakującego. Gratuluję Wam trenera i życzę radości z oglądania meczów, bo jednak dało się to robić za czasów jego pobytu w Madrycie.
Ciekawi mnie jak będzie rotował. Tym razem dostanie jednak szeroką ławkę jakiej w Madrycie nie miał.
Mad
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 211
Wiek: 31
Dołączył(a): 2014-02-22, 21:41
Online: 1d 22h 41m 7s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Gabo Gabi » 2015-12-20, 13:49

Właśnie, rotacje. W Realu jest Perez ale ciekawi mnie jak to wyglądało np. w Milanie za jego kadencji. Nasz forumowy fan Milanu mógłby się wypowiedzieć. :D
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 1h 55m 12s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Forza AC Milan » 2015-12-20, 14:22

Gabo Gabi napisał(a):Właśnie, rotacje. W Realu jest Perez ale ciekawi mnie jak to wyglądało np. w Milanie za jego kadencji. Nasz forumowy fan Milanu mógłby się wypowiedzieć. :D


Wtedy w Milanie to były inne czasy. Składu tak szerokiego jak obecnie Bayern i na taki poziomie to chyba jeszcze nigdy nikt nie miał (pomijam bramkarza i napastnika, ale oni akurat w ogóle nie maja kontuzji). Do tego wtedy był genialny MilanLab, który robił cuda ze zdrowiem wszystkich piłkarzy. Więc w sumie to zawsze grał najlepszy skład i raczej rotacji było bardzo mało. Trochę zawsze odbijało się to na lidze czy pucharze krajowym, gdzie Milan mimo swojego potencjału potrafił zaliczać wtopy (jak grali w LM z mega klubami to na ligowych slabiaków nie chciało im się spinać i gra wyglądała jak na wakcjach :/). Wtedy było rzucanie całych sił na LM i gdzieś to pasowało zarówno kibicom jak i zarządowi klubu, ale i przynosiło rezultaty. jeżeli miałbym to przełozyć na Bayern to zakładam, że będzie więcej zmian chociażby w pucharze niemiec (czytaj wchodzi drugi skład) i na kilka ligowych spotkań nawet jak by BVB była przed Bayernem (chociaż w Chelsea przecież w lidze zrobił mega wynik). Jednak na LM będzie mega spina i zapewne też bardzo dobry wynik. Jednak trzeba pamietać, że Carlo od tego 2009 roku sporo trenował w różnych klubach więc może też się trochę zmienił.

Ogólnie gratulacje dla Bayernu ściagnięcia najlepszego możliwego trenera. Życzę Wam wygrania LM i wielu ciekawych i emocjonujących meczów z nim na ławce. Będe uważnie śledził jak mu idzie ;)
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez yarpen » 2015-12-20, 14:25

Co mogę powiedzieć - mam wrażenie że się nie obudziłem jeszcze po sobotniej imprezie i mam po prostu piękny sen :D Pep out, a w zamian świetnej klasy fachowiec.

Ale przede wszystkim jestem dumny z klubu, że działa tak skutecznie i efektywnie. Jest wizja którą starają się realizować, nie dryfujemy w nieznane tak jak United czy Real.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez bartek959 » 2015-12-20, 15:10

Ogólnie uważam tą zmianę za dobrą dla obu stron - zarówno dla Bayernu, jak i Guardioli.
Za Pepem przemawiają statystyki - zdobyte trofea, wiele hokejowych wyników, wiele świetnych meczów które aż chciało się oglądać (piękne akcje, piłka chodząca jak po sznurku), sprowadzenie do Bayernu kilku świetnych przyszłościowych grajków, trzeba też przyznać że nasi piłkarze pod jego opieką polepszyli technikę i grę na jeden kontakt. Jednym słowem - dla przeciętnego kibica Pep to trener idealny. Jednak jeśli spojrzy się na to od środka, to nie wygląda już to tak bajecznie - dziwne ustawienia i decyzje, rzucanie piłkarzami po różnych pozycjach, granie bez przerwy tak samo z każdym przeciwnikiem (defensywnie nastawiony, dobrze kontrujący przeciwnik=spore kłopoty), wiele meczów wymęczonych i wyklepanych (niektórych nie da się oglądać), spadek formy w decydującej fazie sezonu. Zadania nie ułatwiła mu masa kontuzji które ciągną się po dziś dzień (i końca nie widać), jednak moim zdaniem mimo wszystko pobyt Guardioli w Bayernie wyszedł pozytywnie - nie jestem ani jego zwolennikiem ani hejterem, staram się patrzeć na to obiektywnie :D

Jestem ciekaw gdzie pójdzie teraz Guardiola - obstawiam Anglię, a zwłaszcza kogoś z trójki City/United/Chelsea. Najbardziej moim zdaniem poradziłby sobie w City, bo ma tam dużo dobrych technicznie grajków - United pod tym względem wygląda już gorzej, a Chelsea nie wiadomo co po sezonie zrobi z Hiddinkiem.

Ancelotti dostanie świetną kadrę z ogromnym potencjałem - każdą pozycję obstawioną co najmniej 2 dobrymi piłkarzami. Naprawdę mam nadzieję że to wszystko wypali - liczę na powrót 4-2-3-1, dostosowywanie taktyki pod przeciwnika, zróżnicowany futbol, wyciśnięcie z naszych grajków wszystkiego co najlepsze no i przede wszystkim triumf w Lidze Mistrzów - ale kto wie, może to czeka nas jeszcze za kadencji obecnego trenera :D Brawa dla naszego zarządu za taki ruch!
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Gabo Gabi » 2015-12-20, 16:02

Miło poczytać na forum Realu jak zazdroszczą nam zarządu i 'normalności' :D :D
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 1h 55m 12s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Robben86 » 2015-12-20, 16:26

Kapitalna wiadomosc, tyle ze liga bedzie jeszcze nudniejsza :>
Robben86
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2014-02-22, 20:25
Online: 4h 56m 52s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Serek_ » 2015-12-20, 16:40

Robben86 napisał(a):Kapitalna wiadomosc, tyle ze liga bedzie jeszcze nudniejsza :>
Akurat on radzi sobie lepiej w pucharach niż w lidze :P
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scaloni » 2015-12-20, 17:08

Dupa, mistrz dla BVB, a my LM. :mrgreen: Biorę taki układ.

A tak na serio, to nie umrzemy jeśli zdobędziemy te 5/10 pkt mniej w lidze. Podskoczą za to skille w LM.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Serek_ » 2015-12-20, 19:17

scaloni napisał(a):Dupa, mistrz dla BVB, a my LM. :mrgreen: Biorę taki układ.
Nawet przez najbliższe trzy lata taki układ by mi pasował :D
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2015-12-20, 20:32

3 Puchary Champions League to świetny dorobek Carlo, fajnie byłoby żeby u nas dorzucił do swoich osiągnięć 4ty taki Puchar myślę, że ciężko byłoby komukolwiek pobić taki rekord. Póki co życzę Guardioli, aby godnie pożegnał się z Bayernem
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez dmagio » 2015-12-20, 20:47

scholli7 podoba mi się Twoje myślenie i tez jestem za tym aby do Bayern był pierwszym klubem broniący puchar Ligi Mistrzów.

Podczas gdy Guardiola obejmował Bayern miałem obawy czy ten będzie chciał wprowadzić "tiki takę" tak przy Carlo żadnych obaw nie mam.Super wybór i jedyny trener który z obecnie dostępnych mógł do nas trafić
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 59m 9s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Cejmi » 2015-12-20, 21:20

Świetna wiadomość. Znowu będziemy mieli trenera, który potrafi dostosować się do rywala a nie na siłę, utopijnie grać swój futbol. Rummenigge świetnie go scharakteryzował a wzmianka o zróżnicowanym futbolu mówi sama za siebie. I nasi włodarze wiedzą, że ta jednolita koncepcja gry jest świetna by ustanawiać kolejne rekordy ale nie wystarczająca by wygrywać trofea w Europie. Carlo ma wszystko jeśli chodzi o trenerkę, dostanie świetną kadrę i IMO z nim mamy o wiele większe szanse na regularne sukcesy w LM :) Witamy na pokładzie 8)
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 3m 13s

TYTUŁY CARLO

Postprzez pablo89 » 2015-12-20, 23:02

Jeśli chodzi o zdobyte trofea to ciężko znaleźć obecnie kogoś lepszego 8)

3x Liga Mistrzów (2x Milan, real)
1x Mistrzostwo Włoch (Milan) [11 pkt przewagi nad drugą Romą]
1x Mistrzostwo Anglii (Chelsea) [103 zdobyte bramki w lidze!!!)
1x Mistrzostwo Francji (PSG) [12 pkt przewagi nad drugą OM]
1x Puchar Włoch (Milan)
1x Puchar Anglii (Chelsea)
1x Puchar Hiszpanii (real)
3x Superpuchar Europy (2x Milan, real)
2x Klubowe MŚ (Milan, real)
1x Superpuchar Włoch (Milan)
1x Tarcza Wspólnoty (Chelsea)
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2015-12-21, 02:10

pablo89 napisał(a):Jeśli chodzi o zdobyte trofea to ciężko znaleźć obecnie kogoś lepszego 8)

3x Liga Mistrzów (2x Milan, real)
1x Mistrzostwo Włoch (Milan) [11 pkt przewagi nad drugą Romą]
1x Mistrzostwo Anglii (Chelsea) [103 zdobyte bramki w lidze!!!)
1x Mistrzostwo Francji (PSG) [12 pkt przewagi nad drugą OM]
1x Puchar Włoch (Milan)
1x Puchar Anglii (Chelsea)
1x Puchar Hiszpanii (real)
3x Superpuchar Europy (2x Milan, real)
2x Klubowe MŚ (Milan, real)
1x Superpuchar Włoch (Milan)
1x Tarcza Wspólnoty (Chelsea)


Naprawdę bardzo imponująco to wygląda, swoją drogą to drugi Włoch, który będzie siedział za sterami w Bayernie zaraz po Trapattonim, który prowadził FC Bayern 2 krotnie :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości