Carlo Ancelotti

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy jesteś zadowolony, że to właśnie Carlo Ancelotti poprowadzi Bayern w następnym sezonie?

Ankieta wygasła 2016-01-19, 22:49

TAK, to świetny fachowiec
15
79%
NIE, lepiej żeby został Guardiola
3
16%
NIE, powinien być wybrany ktoś inny
1
5%
 
Liczba głosów : 19

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Krasus » 2015-12-21, 22:36

OSZA napisał(a):Heynckes,Guardiola,Ancelotti-uwazam,ze do tej trojki dorzucic jeszcze Mourinho i mamy najlepszych trenerow ostatnich 10 lat:)

Bez przesady z Heynckesem. Gość miał jeden wybitny sezon z Bayernem, a oprócz tego tak naprawdę nie wygrał nic przez ostatnie 10 lat. Dużo więcej zrobił choćby Ferguson czy del Bosque z reprezentacją Hiszpanii.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Klinsmann » 2015-12-21, 22:39

tomal125 napisał(a):Klinsmann opanuj się
Ja wiem że zapanowała moda na przyp. się do mnie. Ale z łaski swojej możesz pokazać poziom i wytłumaczyć mi dlaczego akurat mi zwróciłeś uwagę?
Poprzednicy zasłużyli na to wyróżnienie chyba bardziej ode mnie?
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez OSZA » 2015-12-21, 22:42

Moze i troszke przesadzilem z Heynckesem,ale dzieki trypletowi juz na zawsze bedzie w panteonie Bayernu.Sukcesow Fergusonowi i Del Bosque nie umniejszam,jednak w sporcie druzynowym naprawde trudno znalezc jednoznaczne kryteria okreslajace fakt kto jest najlepszy/najgorszy.Van Gaal mimo srednich wynikow moim zdaniem zrobil naprawde wiele dobrego dla Bayernu,a nigdzie nie moze zagrzac miejsca:)
Gdyby Carlo nie postanowil przedluzyc umowy to nie mam nic przeciwko Del Bosque w Munchen.Tylko czy jeszcze dalby rade prowadzic klub?Reprezentacja to jednak troszke co innego.



Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2015-12-22, 00:38

Krasus napisał(a):
OSZA napisał(a):Heynckes,Guardiola,Ancelotti-uwazam,ze do tej trojki dorzucic jeszcze Mourinho i mamy najlepszych trenerow ostatnich 10 lat:)

Bez przesady z Heynckesem. Gość miał jeden wybitny sezon z Bayernem, a oprócz tego tak naprawdę nie wygrał nic przez ostatnie 10 lat. Dużo więcej zrobił choćby Ferguson czy del Bosque z reprezentacją Hiszpanii.


Chyba żarty sobie robisz jeśli według Ciebie Heynckesa nie można uznać jako jednego z najlepszych trenerów :roll: Tryplet już sam mówi za siebie, że powinniśmy. Ba 2 finały LM pod rząd również czyż nie? Pomijając nawet czy przegrane, czy wygrane. Na sam koniec dodam, że to nie pierwszy Puchar Ligi Mistrzów na Jego koncie, bo zdobył Go również z Realem, fakt że trochę wcześniej ale to również mocny argument. Dlatego nie umniejszaj Juppowi bo poprostu nie wypada! Widać, że co niektórzy stawiają tu poprzeczkę bardzo wysoko, co jeszcze musiałby zrobić don Jupp by znaleźć się według Ciebie Krasus w gronie tych najwybitniejszych trenerów ostatnich lat ?
A jeszcze jedno śmiać mi się chce, bo wielu ludzi na tym forum psy wieszało na Juppie wyzywając go od starych dziadów po przegranym sezonie 2011-2012,a prawda jest taka, że Bayern pod Jego skrzydłami zaledwie sezon później zmiażdżył system. I On nie siedział u nas na ławce trenerskiej jak Ferguson 26 sezonów czyż nie?

OSZA napisał(a): Moze i troszke przesadzilem z Heynckesem,ale dzieki trypletowi juz na zawsze bedzie w panteonie Bayernu


Panie wcale nie przesadziłeś! Jupp dał nam kibicom Bayernu powody do dumy i na zawsze pozostanie w naszych sercach, a to co zrobił ze swoją drużyną jest fenomenalne i poprostu nie do opisania. Nie chodzi mi nawet o zdobycie tego najcenniejszego trofeum jakim jest niewątpliwie puchar Champions League (choć rzecz jasna to dla mnie osobiście najważniejsze) na które musieliśmy tak długo czekać, ale chodzi mi o sam styl w jaki to zrobił! Zapisał się na zawsze w kartach historii Klubu :D
OSZA napisał(a): Gdyby Carlo nie postanowil przedluzyc umowy to nie mam nic przeciwko Del Bosque w Munchen.Tylko czy jeszcze dalby rade prowadzic klub?Reprezentacja to jednak troszke co innego.


:roll: O matko chłop jeszcze tak na dobrą sprawę nie zaczął trenować, a Ty piszesz już o przedłużaniu umowy? Dalej o sprowadzaniu Del Bosque do Monachium śmiech na sali :573:
Najpierw to dajmy rozegrać ten sezon do końca Guardioli, bo jeszcze nie odszedł i nie powiedział ostatniego słowa,( następnie przyjdzie czas na podsumowanie Jego pracy w Monachium) póżniej dajmy szansę Carlo, a dopiero później skupmy się może nad dalszą przyszłością bo to poprostu na chwilę obecną nie ma większego sensu

Pietras napisał(a): Tak na marginesie wydaje mi się, że po Ancelottim przyjdzie Klopp, ale to chyba zbyt daleko wybiegłem w przyszłość  :P


Właśnie Pietras nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość bo to poprostu nie ma sensu :P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez grejfrut » 2015-12-22, 05:45

tomal125 napisał(a):Możecie dyskutować na poziomie a nie jak prymitywy ? Klinsmann opanuj się


A czy jesteś w stanie pokazać co takiego Klinsmann źle napisał, że chcesz aby się opanował? Jak widzę argumentów nie masz żadnych, napisałeś tak bo to jest modne, czy jak?

Jurgen napisał całą prawdę w bardzo prosty sposób oraz całkiem kulturalnie. Nic tylko się zgodzić, nalać kieliszek i cieszyć się, że nieudacznik odchodzi. Cała prawda o naszej grze. Idealnie podsumowane, że za Juppa potrafiliśmy świetnie zamykać rywali, dobrze atakować, a teraz? Klepiemy bez celu, aż coś się może uda. Nasze mecze ze słabszymi rywalami to masakra dla oka, czasem praktycznie w ogóle nie kreujemy okazji do strzelenia gola. Nie zawsze oczywiście jest tak źle, ale Jurgen ma sporo racji.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 24s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Krasus » 2015-12-22, 07:29

scholli7 napisał(a):co jeszcze musiałby zrobić don Jupp by znaleźć się według Ciebie Krasus w gronie tych najwybitniejszych trenerów ostatnich lat ?

Na przykład wygrać coś przez pozostałe 9 lat, żeby być uznanym na jednego z najlepszych trenerów ostatnich 10 lat? Guardiola i Mourinho też zdobywali potrójne korony, ale oprócz tego jeszcze górę innych pucharów. Ferguson i Ancelotti przez ostatnie 10 lat zdobyli Ligę Mistrzów i po kilka mistrzostw i pucharów. Heynckes poza trypletem nie wygrał nic. Jest w czołówce najlepszych trenerów ostatnich 10 lat, ale do tych najlepszych to mu dużo brakuje.

A prawda jest taka, że gdyby nie osiągnął tego z Bayernem tylko z innym klubem, nawet byś nie pomyślał, że rozważyć go jako najlepszego trenera ostatnich 10 lat. Cały twój post o tym świadczy, nic tylko 'Bayern historia', 'na kartach klubu', 'dał kibicom powody do dumy'. Piłka nożna nie kończy się na Bayernie, ale nawet się nie łudzę, że jesteś w stanie to zrozumieć.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Klinsmann » 2015-12-22, 08:40

Tylko jakich miał piłkarzy w całej swojej karierze Carlo a jakich Jupp.

Ancelotti się ślizgał w LM na dużym farcie, ligi już nie ogarniał bo tam za dużo spotkań było. Gdyby Jupp prowadził taki Milan czy obecny Bayern przez 20lat to miałby trochę więcej niż 2x LM.

Pewnie z BMG albo Tenerife miał zdobyć LM :lol: Brawo ty.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez przodowy » 2015-12-22, 08:43

Krasus 100% racji, bez wątpienia Jupp to genialny trenejro, ale na pewno nie jest wśród najlepszych trenerów ostatnich 10 lat ! Co do tego co wypisuje grejfrut to szaleństwo osiągneło apogeum !
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez grejfrut » 2015-12-22, 12:33

przodowy napisał(a):Krasus 100% racji, bez wątpienia Jupp to genialny trenejro, ale na pewno nie jest wśród najlepszych trenerów ostatnich 10 lat ! Co do tego co wypisuje grejfrut to szaleństwo osiągneło apogeum !


A czy jesteś w stanie coś konstruktywnego napisać? Bo na razie rzucasz frazesami jak Magda Gesler talerzami. Nic więcej. Mówisz o szaleństwie i innych sprawach, ale człowieku daj jakiś argument, podyskutuj. Wiesz jaka jest przewaga ludzi inteligentnych? Taka, że potrafią dyskutować, a u Ciebie nie ma dyskusji, frazes i jesteś najlepszy. Na forum jest dużo takich ludzi niestety.

Jeżeli nie masz argumentów do dyskusji to lepiej nic nie mów, chociaż masz wolność słowa, możesz korzystać - jednak nie wszystko co dobre przynosi korzyść.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 24s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez przodowy » 2015-12-22, 13:30

Ale jak tu z Tobą dyskutować skoro twierdzisz że Guardiola to nieudacznik i ogólnie słabeusz ? Wybacz ale ja wobec takich słów nie widze sensu poważnej dyskusji z Tobą !
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez yarpen » 2015-12-22, 13:35

Krasus napisał(a):Ferguson i Ancelotti przez ostatnie 10 lat zdobyli Ligę Mistrzów i po kilka mistrzostw i pucharów. Heynckes poza trypletem nie wygrał nic.

W trzy sezony raz przegrał wszystko i raz zdobył tryplet. Nie udało się, zdarza się, ale byliśmy o krok od dwóch trypletów pod rząd - przecież za coś takiego zostałby pewnie kanonizowany za życia.

Inną kwestią jest to jaką piłkę grał Bayern w mistrzowskim sezonie. Cała Europa patrzyła na nas z podziwem i strachem, doceniając iście barcelońską dominację nad przeciwnikiem połączoną z niesamowitą skutecznością i agresywnością gry - gdy raz chwyciliśmy ofiarę za gardło to nie puszczaliśmy do 90 minuty. Dla mnie (i myślę że dla wielu fanów) Bayern w tamtym sezonie to był futbol perfekcyjny, jako drużyna nie mieliśmy tak naprawdę słabych punktów. Za to moim zdaniem należy mu się godne upamiętnienie.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez przodowy » 2015-12-22, 13:41

Oczywiście że nalezy mu sie godne upamiętnienie, jednak patrząc przez pryzmat ostatnich 10 lat to nawet do pierwszej piątki najlepszych szkoleniowców sie nie łapie !
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Krasus » 2015-12-22, 13:48

Dokładnie. To tak jak powiedzieć, że skoro Dante miał wybitny sezon 2012/13, bo wygrał wszystko w doskonałym stylu bo czyścił cały sezon bez najmniejszego problemu, to koniecznie musi znaleźć się w piątce albo dziesiątce najlepszych stoperów ostatniej dekady. A jest w piątce? No nie jest, zapisał się bardzo pozytywnie w historii Bayernu i europejskiej piłki, jest doceniany i to tyle.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Klinsmann » 2015-12-22, 14:15

Pieprzycie od rzeczy aż się słabo robi. Heynckes prowadził takie potęgi jak:
Borussia Mönchengladbach, Athletic Bilbao, Eintracht Frankfurt, Tenerife, Benfica Lizbona, Schalke, Bayer Leverkusen. Gdy prowadził duży klub (Bayern i real) to LM wygrywał i nie potrzebował na to dziesięciu sezonów.

Anceltti prowadził same potęgi i miał piłkarzy wybitnych w tamtym okresie, jednych z najlepszych, a niektórych nr1 na swoich pozycjach. Teraz też wybrał przepotężny klub z piłkarzami najwyższego formatu.
To tak jakby porównać wyścig dookoła stodoły z wyścigiem F1.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez przodowy » 2015-12-22, 14:22

To że prowadził słabsze kluby nie zmienia faktu jakim jest to iż patrząc przez pryzmat ostatnich 10 lat do czołówki sie nie łapie, tyle!
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości