Carlo Ancelotti

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy jesteś zadowolony, że to właśnie Carlo Ancelotti poprowadzi Bayern w następnym sezonie?

Ankieta wygasła 2016-01-19, 22:49

TAK, to świetny fachowiec
15
79%
NIE, lepiej żeby został Guardiola
3
16%
NIE, powinien być wybrany ktoś inny
1
5%
 
Liczba głosów : 19

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2017-09-30, 18:25

SoSeductive napisał(a):Dodaj jeszcze, żebym kibicował Realowi. Jestem kibicem klubu, nie graczy. Jeśli ktoś nie widzi, że ciągnie zespół w dół to jak można powiedzieć, że zależy mu na klubie? Obecnie ribery jest dla mnie nikim, po akcji z koszulką, po akcji z wywaleniem Carlo. Stracił dla mnie szacunek, nic dziwnego, że miażdżąco wygrywał we Francji konkurs na najbardziej nielubianego sportowca. Świetnie się teraz czyta obrończe teksty wobec Riberego, pamiętając o tekstach Alonso . Gdy wszyscy tak chętnie chcieli się go pozbyć bo nie miał formy, dobrze, że Ribery ją teraz ma. Nie każdy sportowiec potrafi odejść w odpowiednim momencie i w ten sposób tylko psuje wspomnienie o sobie.



Wcale bym się nie zdziwił, że Im właśnie kibicujesz z kibicem innej drużyny jak to często podkreślasz :mrgreen: hahaha. Szkoda, że nie straciłeś szacunku do Lewego, który to we własne gniazdo zaczął srać jeszcze przed końcem zeszłego sezonu. Wszyscy inni są be, ale Lewy to profesjonalista w każdym calu. Ribery zły, Robben zły, Boa zły., Muller zły zarząd zły. Wszyscy są źli
Powiem Ci jeszcze coś ten Ribery był najlepszym zawodnikiem w 2013 roku i został tak samo oszukany na poczet Ronaldo, jak Bayern w ćwierćfinale LM w zeszłym sezonie przez sędziów. I jeszcze Ci coś powiem w Twoim przekonaniu może psuje wspomnienie o sobie, ja natomiast będę Go zawsze cenił i będę miał najlepsze wspomnienia i nigdy nie zapomnę dnia kiedy będąc w Monachium dane było mi Go spotkać i zrobić sobie z Nim pamiątkowe zdjęcie. To był jeden z moich najpiękniejszych dni w życiu :mrgreen:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez mancipium » 2017-09-30, 20:04

scholli7 napisał(a):
SoSeductive napisał(a):Dodaj jeszcze, żebym kibicował Realowi. Jestem kibicem klubu, nie graczy. Jeśli ktoś nie widzi, że ciągnie zespół w dół to jak można powiedzieć, że zależy mu na klubie? Obecnie ribery jest dla mnie nikim, po akcji z koszulką, po akcji z wywaleniem Carlo. Stracił dla mnie szacunek, nic dziwnego, że miażdżąco wygrywał we Francji konkurs na najbardziej nielubianego sportowca. Świetnie się teraz czyta obrończe teksty wobec Riberego, pamiętając o tekstach Alonso . Gdy wszyscy tak chętnie chcieli się go pozbyć bo nie miał formy, dobrze, że Ribery ją teraz ma. Nie każdy sportowiec potrafi odejść w odpowiednim momencie i w ten sposób tylko psuje wspomnienie o sobie.



Wcale bym się nie zdziwił, że Im właśnie kibicujesz z kibicem innej drużyny jak to często podkreślasz :mrgreen: hahaha. Szkoda, że nie straciłeś szacunku do Lewego, który to we własne gniazdo zaczął srać jeszcze przed końcem zeszłego sezonu. Wszyscy inni są be, ale Lewy to profesjonalista w każdym calu. Ribery zły, Robben zły, Boa zły., Muller zły zarząd zły. Wszyscy są źli
Powiem Ci jeszcze coś ten Ribery był najlepszym zawodnikiem w 2013 roku i został tak samo oszukany na poczet Ronaldo, jak Bayern w ćwierćfinale LM w zeszłym sezonie przez sędziów. I jeszcze Ci coś powiem w Twoim przekonaniu może psuje wspomnienie o sobie, ja natomiast będę Go zawsze cenił i będę miał najlepsze wspomnienia i nigdy nie zapomnę dnia kiedy będąc w Monachium dane było mi Go spotkać i zrobić sobie z Nim pamiątkowe zdjęcie. To był jeden z moich najpiękniejszych dni w życiu :mrgreen:


dlatego też go inczej oceniasz:), takie coś mocno zmienia percepcję.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez scholli7 » 2017-09-30, 20:16

mancipium napisał(a):dlatego też go inczej oceniasz:), takie coś mocno zmienia percepcję.


nie do końca mancipium oceniam i doceniam Go tak samo jak Scholla,Elbera,Robbena, Kahna, Neuera, Müllera,czy też Schweiniego, z którym też udało mi się zrobić fotę ;)
A byle burak z forum jak np pan rad, który narzeka dosłownie na wszystko, na co tylko może nie będzie mi wpajał, że jest inaczej. I wyzywał mnie tylko dlatego, że potrafię uszanować zawodnika, Klub czy też np. Zarząd :wink: I, że mam odmienne zdanie jak On czy też Kolega SoSeductive :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Bayern fun » 2017-09-30, 22:44

SoSeductive napisał(a):Świetnie się teraz czyta obrończe teksty wobec Riberego, pamiętając o tekstach Alonso :twisted:. Gdy wszyscy tak chętnie chcieli się go pozbyć bo nie miał formy, dobrze, że Ribery ją teraz ma. Nie każdy sportowiec potrafi odejść w odpowiednim momencie i w ten sposób tylko psuje wspomnienie o sobie.


ty w ogole czasami uzywasz tego co masz pomiedzy uszami czasami czy piszesz losowo stukajac w klawiature?
Porownujesz Ribery`ego, jednego z ludzi ktorzy ogromnie przyczynili sie do wyniesienia Bayernu na poziom najlepszych klubow swiata do emertyta, ktory zagrał u Nas 2 sezony z czego 3/4 nie miał formy i był jednym z najsłabszych ogniw? :lol: :lol: :lol:
Musisz trollowac, ja innej opcji nie widze
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez SoSeductive » 2017-10-01, 12:19

Nie trolluje ;) dla mnie po prostu nie powinno się grać za zasługi. Co jest w Bayernie nadmierne. Nie rozumiem dlaczego beztalencie Muller czy Ribery bez formy mają być bronieni za jej brak. Zrobili co swoje ale czas leci dalej. Sympatie sympatiami. Dobrze, że nikt z was nie trenuje klubów.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Bayern fun » 2017-10-01, 12:43

SoSeductive napisał(a):Nie trolluje ;) dla mnie po prostu nie powinno się grać za zasługi. Co jest w Bayernie nadmierne. Nie rozumiem dlaczego beztalencie Muller czy Ribery bez formy mają być bronieni za jej brak. Zrobili co swoje ale czas leci dalej. Sympatie sympatiami. Dobrze, że nikt z was nie trenuje klubów.


wielu rzeczy nie rozumiesz jak widze :)
obiecalem sobie nie wchodzic w polemike z niektorymi tutaj no ale ciezko pozostac bierny na taka ignorancje

Ja sie ciesze z Ty nie trenujesz Bayernu, pewnie swego czasu tez posadziłbys Lahma jak juz nie dawał rady grac na 100% swoich mozliwosci ;)

poza tym, nie mowie ze Ribery ma grac 90 minut co mecz, nie jest juz w stanie tyle grac i obecnie nie ma na to formy
Ale jako zmiennik od 60` sie nadaje idealnie

a gadka o tym ze nie mozesz sie doczekac az duetowi RR sie skoncza kontrakty jest zalosna, osobiscie wolałbym pożegnac 100 000 takich "kibicow" jak ty niz Francka czy Arjena
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez tomal125 » 2017-10-01, 12:48

Tylko chyba problem w tym, że gościu jak będzie wchodził z ławy to będzie obrażony :D
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Cejmi » 2017-10-01, 13:05

Dokładnie, przecież brak regularnych występów po 90 minut naszych skrzydłowych przyczynił się do sytuacji, w której obecnie jesteśmy. Jak grają to nie wyróżniają się, a jak nie grają to psują atmosferę i kopią dołki pod trenerem. Nie zazdroszczę następcy Carlo.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Wookie » 2017-10-01, 13:31

Bayern fun napisał(a): pewnie swego czasu tez posadziłbys Lahma jak juz nie dawał rady grac na 100% swoich mozliwosci

Jak Lahm nie dawał rady grać na 100% to podjął decyzje o zakończeniu kariery, choć spokojnie mógł grać i miałby pewne miejsce w składzie.
Bayern fun napisał(a):nie mowie ze Ribery ma grac 90 minut co mecz, nie jest juz w stanie tyle grac i obecnie nie ma na to formy
Ale jako zmiennik od 60` sie nadaje idealnie

No i właśnie to jest problem, on nie chce grać od 60', on chce od początku i do końca, bo inaczej foch.

No i taka jest różnica pomiędzy Lahmen a Riberym. Jeden wolał zejść ze sceny prezentując wysoki poziom, drugi nie dostrzega, że już niedomaga.

Bayern fun napisał(a):a gadka o tym ze nie mozesz sie doczekac az duetowi RR sie skoncza kontrakty jest zalosna, osobiscie wolałbym pożegnac 100 000 takich "kibicow" jak ty niz Francka czy Arjena


Chyba każdy kibic Bayernu chciałby aby grali jak najdłużej, problemem jest jednak to, że nie do końca dają radę. Nie dość, że na boisku zawodzą to na dodatek rozsadzają ekipę od środka. Rzucanie koszulką, niepodawanie ręki, latanie na skarę do Uliego, fochy itd. jest słabe, nawet bardzo, tym bardziej że całą winę za swoją kiepską postawę zrzucili na Ancelottiego.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Bayern fun » 2017-10-01, 13:49

Ale dlaczego nie dopuszczasz do siebie mysli, ze to ze strony Ancelottiego doszło do zaniedbań, na przykład na poziomie rozmowy z zawodnikami, czego efektem bylo takie a nie inne zachowanie naszych gwiazd.
To ze kilku zawodnikow sie "zbuntowalo" (uwazam ze to za duze słow rozdmuchane przez media), moim zdaniem jest dowodem na to ze Ancelotti zmaścił po całości i jego winą jest taka a nie inna atmosfera w zespole.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez haj » 2017-10-01, 13:51

Ile razy by nie chodził to nic nie tłumaczy Ancelottiego z braku wyłonienia przez ponad rok podstawowych środkowych obrońców. I to nie wina piłkarzy a trenera. To szok że taki szkoleniowiec tego nie ogarnął. A teraz spekuluje się że razem z Frqncuzem na skargę chodził nasz rodak 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Wookie » 2017-10-01, 16:31

Bayern fun napisał(a):Ale dlaczego nie dopuszczasz do siebie mysli, ze to ze strony Ancelottiego doszło do zaniedbań, na przykład na poziomie rozmowy z zawodnikami, czego efektem bylo takie a nie inne zachowanie naszych gwiazd.
To ze kilku zawodnikow sie "zbuntowalo" (uwazam ze to za duze słow rozdmuchane przez media), moim zdaniem jest dowodem na to ze Ancelotti zmaścił po całości i jego winą jest taka a nie inna atmosfera w zespole.


Jeśli ten tekst do mnie, to tak, dopuszczam takie myśli. Mało tego, pewnie byłem jednym z pierwszych na tej stronie, który żądał pogonienia tego Pana. Jednak uważam, że koleś jest tylko jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy. Są jeszcze władze klubu i ich decyzje, oraz zawodnicy i ich ego. Zresztą już mi się nie chce.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez SoSeductive » 2017-10-01, 21:55

Z dzisiaj :mrgreen:

Obrazek
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Matifcb » 2017-10-01, 21:57

wlasnie czekalem na glos prawdziwych kibicow co oni na to
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: Carlo Ancelotti

Postprzez Bayern fun » 2017-10-01, 23:17

jeden malutki obrazek, jeden malutki transparent malutkiej części kibiców i juz wasze ujadanie potwierdzone :lol:
to ja koncze dyskusje z wami, bo to sa prawdziwi kibice a ja nie bo mieszakm 1000 km od Monachium i dzieki temu nie moge miec racji :573:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości