Renato Sanches

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Renato Sanches

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-05-10, 21:18

Gabo Gabi napisał(a):
Robben, Ribery, Alaba, Neuer, Alcantara, Vidal, Hummels, Sanchez... Bayern zawsze nas dymał na rynku transferowym.

Pozdro


Fan United z Devilpage. :564: :564:


Za 99 to i tak za mało,jeszcze z 10 graczy minimum trzeba im podebrać : )

A co do niewypału Gotze - zgoda,ale też bez przesady.Statystyki ma przynajmniej przyzwoite,jak Mario to całkowity niewypał,to co powiedzieć o Depayu? : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Renato Sanches

Postprzez bartek959 » 2016-05-10, 21:19

grejfrut napisał(a):A co do tych bonusów, to wszystkich podnieconych uspokajam, dla każdego kibica Bayernu chyba byłoby świetnie jakby się spełniły. Poprzeczka tam jest podniesiona wręcz kosmicznie, aby dostali 80 baniek to Sanches musi być najlepszym piłkarzem globu, wtedy by się zwrócił razy kilka. To tak jak z Comanem, zaryzykowaliśmy 7 baniek, a ten spłacił je asystą i golem przeciwko Juventusowi :lol: klasa..


Dokładnie. Fajnie to wszystko zostało wymyślone, bo o ile jakimś cudem ten gość zdobyłby złotą piłkę i zostałby umieszczony w jedenastce sezonu FIFA (a to baaardzo wątpliwe, przynajmniej teraz) to wtedy swoją genialną grą na pewno spłaciłby się z nawiązką :D Ryzyko jest, to nieuniknione, kwota też duża, ale trzeba być dobrej myśli.
Tutaj próbka umiejętności Portugalczyka: https://www.youtube.com/watch?v=HBGcIts2GE8
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Renato Sanches

Postprzez Gabo Gabi » 2016-05-10, 21:24

Wychodzi na to, że to taki box to box, z tyłu powalczy, a i w przodzie potrafi coś zdziałać. Będą z niego ludzie.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Renato Sanches

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-05-10, 21:37

Dwa, Renato Sanches mimo, że jest dobry (nawet b. dobry), to już wokół niego wyrosło wiele kontrowersji. Po pierwsze, ostatnia część sezonu to w jego wykonaniu piach (poza meczami z Bayernem), po drugie, typ już w tym wieku gra dość brutalnie, i poza Portugalią, gdzie Benfica ma fory, może być często odpalany, a największe 2 kontrowersje, to to, w jaki sposób gość został w kilka miesięcy rozdmuchany w "największy portugalski talent od czasów Ronaldo warty 100 milionów" przez prezesa Benfiki i media. Strasznie śmierdząca sprawa, ale nie dziwota, w końcu Portugalia = Jorge Mendes. No i najważniejsza sprawa. Są dokumenty, udowadniające, że Renato Sanches wcale nie ma 18 lat, tylko jest o 5 lat starszy, dokumenty, zarówno uchodźztwa jego rodziców do Portugalii, jak i urodzenia. Oczywiście, Benfica wszystkiemu zaprzecza, ale biorąc pod uwagę, że 18 latek nie wygląda na 18 lat, nie gra na 18 lat a ponadto w wieku 18 lat dorobił się cysty(!), zapewne niedługo dowiemy się o skandalu i pierwszym takim kręceniu licznika zawodnika na wysokim poziomie. Ahhh, ta Afryka.

taki komentarz znalazłem : D Faktycznie,18 bym mu nie dał,ale w Bayernie chyba nie pracują idioci? xD Wklejam jako ciekawostkę.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Renato Sanches

Postprzez grejfrut » 2016-05-10, 21:55

Renato urodzł się w Lizbonie, a nie na jakieś afrykańskiej wsi :lol: Już widzę jak tam w szpitalu powstał spisek :lol:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 24m 32s

Re: Renato Sanches

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-05-10, 22:00

Może fan United z bólem pewnej części ciała to pisał :-P Zresztą,skoro czarny to na pewno jest uchodźcą i ma przebite blachy - proste :wink:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Renato Sanches

Postprzez grejfrut » 2016-05-10, 22:04

Kibice United nie potrafią zrozumieć tego, że ich klub to aktualny średniak europejskich boisk i nikt nie będzie chciał jakoś szczególnie tam grać. Marzą im się najlepsi :lol: Najpierw muszą wyjść z kryzysu i odzyskać blask. To samo było przecież jeszcze 8 lat temu w Bayernem, kto chciał do nas przychodzić? Transfery z 2007 roku to był hit i szok, że taki Ribery idzie do Bayernu, a nie do lepszych klubów. Tak to już jest w życiu. Dobra i konsekwentna polityka Bayernu pozwoliła być tam, gdzie jesteśmy aktualnie.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 24m 32s

Re: Renato Sanches

Postprzez pablo » 2016-05-10, 22:31

A to niespodzianka :shock: My to umiemy czasami zrobic transfer po cichutku, pelna dyskrecja. Co do Renato to oczywiscie ma papiery na wielkie granie ale w tym wieku to ciezko stwierdzic , roznie moze byc. Ale w sumie stac nas, wiec czemu nie. Slabo znam tego zawodnika ale kilka meczy z nim kojaze, obejrzalem tez jakies kompilacje i to co sie rzuca w oczy to, ze gosc ma papiery na skrzydlowego a nie na CM, no ale w nowoczesnej pilce szybkosc i technika sa coraz bardziej potrzebne na wszystkich pozycjach, jadnak dla mnie ma wszystko na super skrzdlowego: szybkosc, drybling, technika, balans, warunki fizyczne. Drugie co mi sie odrazu skojarzylo to bardzo podobny do Seedorfa , zarowno z wygladu jak i w poruszaniu sie po boisku.

Czas pokaze, mam nadzieje, ze trafilismy wielkiego gracza. Patrzac na jego gre w tym wieku mozna miec spore oczekiwania, oby ladnie sie u nas rozwinal. Ale mowie wam to bedzie skrzydlowy :P
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Renato Sanches

Postprzez norbi » 2016-05-10, 23:16

jako że praktycznie cały dzień byłem odcięty od neta, gdy zobaczyłem na fb news że Bayern zakontraktował Hummelsa i Sanchesa pomyślałem że ktoś się tak podjarał że zrobił literówkę w nazwisku Alexisa Sancheza :lol: :lol:

jestem w szoku, bo o ile w temacie o Hummelsie napisałem że to transfer w stylu Bayernu, tak tutaj zupełne przeciwieństwo :shock: 18 lat i 35 mln odstępnego :shock: do tego grał przeciwko Bayernowi w LM i zupełnie nie kojarzę gościa, za to bardziej w pamięci zapadł mi ten piłkarz co strzelił bramkę z wolnego i chwilę później z kolejnego stałego fragmentu gry był bliski pokonania Neuera.

jeżeli ten transfer został skonsultowany z Ancelottim to rozumiem decyzje o jego ściągnięciu do klubu, gorzej gdy to ktoś w zarządzie zrobił "prezent" trenerowi jak to było z guardiolą i Gotze :roll:

skoro przyszedł ŚP (nie wiem czy to piłkarz bardziej broniący czy atakujący, jest ktoś na forum kto śledzi i oglada mecze portugalskiej ligi ?) to młodzi pomocnicy w Bayernie mają przesrane- Hojbjerg może nie wracać lub go sprzedać, Gaudino chyba niech dalej siedzi w szwajcarskiej lidze, Scholl o ile się wyróżnia na tle FCB II to go wypożyczyć na 2 lata, i teraz tak: Rode myślę że się pożegna z Bayernem, i dobrze bo zasługuje by grać zdecydowanie więcej, Kimmich.... i tu jest problem, bo nie wiadomo jak on będzie traktowany przez szkoleniowca, jako DM czy ŚO ? podobnie sprawa wygląda z Martinezem.... i zostaje 2 puplków guardioli- Thiago (liczę że guardiola odegra swoją scenkę przed dzianymi właścicielami City "Thiago lub nikt" i pójdzie za ok 40 mln do City :D) i Alonso, który przedłużył kontrakt o rok więc raczej go wypełni i jako zmiennik na ostatnie 5 min meczu może być ok.

Z pomocników, z tym że bardziej ofensywnie usposobionych zostaje Gotze, który chyba też pakuje walizki

ale wracając portugalczyka, tak zobaczyłem te kilka filmików zamieszczonych w newsie na stronce, to trochę przypomina mi style gry Pogbe (wiem, zupełnie inne warunki fizyczne), utrzymywanie się przy piłce i to że go ciągnie do przodu. Z wyglądu to trochę taki Breno, ciekawe czy za jakiś czas transfery obu panów też będzie można porównać xD

EDIT: piszecie że ani 1 newsa nie było łączącego tego gościa z Bayernem, ale bodajże TZ.de jakiś czas temu informowało że Sanches może być na celowniku Bayernu ;)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Renato Sanches

Postprzez scaloni » 2016-05-11, 07:30

Czytałem, że życzeniem Włocha było właśnie ściągnięcie i Sanchesa i Hummelsa.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Renato Sanches

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-05-11, 10:12

Rummenigge z lampą Aladyna i bach - "twoje życzenia zostały spełnione" :-P
Jeśli serio to zasługa Carlo,to już ma na wstępie dużego plusa.Żadne tam Bernaty,konkrety :wink:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Renato Sanches

Postprzez grejfrut » 2016-05-11, 10:39

Ciężko być gorszym od Bernata. Piłkarz totalnie bylejaki.

Rad, to już nie tak hajs jak kiedyś. Dzisiaj 35 mln to w czasach jak za Robbena płaciliśmy 25 mln jakieś 10 mln ojro max. Kluby się coraz szybciej bogacą i mniejsze to wykorzystują biorąc więcej kasy za swoje gwiazdy, to chyba normalne i moim zdaniem dobrze wpływa na rozwój mniejszych klubów, zmniejsza to dystans, bo mniejsze kluby sprzedają swoje talenty za naprawdę solidną gotówkę, którą można dobrze zainwestować.

Czy to będzie strzał w 10 czy też nie, to się okaże. Tak czy siak same warunki transferu to mistrzostwo. Benfica nie zaakceptowała oferty United na 60 mln + bonusy, a my ryzykujemy 35 mln, to sporo mniej niż 60. Daj Boże, abyśmy dopłacili do niego te 45 mln i żeby wyszło 80 mln. Wtedy musiałby być tak dobry jak Messi czy Ronaldo, kto by za nich w szczycie wieku i formu nie dał 80 mln? Chyba tylko ten kto nie ma.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 24m 32s

Re: Renato Sanches

Postprzez mancipium » 2016-05-11, 11:50

a i ten wzialby na to kredyt, bo by sie szybko spłacił :).

Dla mnie ryzykowne, ale na boga my naprawde mamy najlepsza polityke transferowa z wielkich i najmniej porazek. Najbardziej bolesna dotyczyla 15mln na Breno, to podejrzewam już nawet sredniaki z Hiszpanskiej wieksze wtopy zaliczyly ;).

To już wydalismy 70mln. Przypominam, ze poprzednio tyle wydalismy, jak byly rekordowe transfery z RIberym Tonim itd. i chyba wtedy co Martineza sciagnelismy :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Renato Sanches

Postprzez grejfrut » 2016-05-11, 13:02

Tak jak już powiedziałem - od czasu do czasu warto zaryzykować. Z Breno się nie udało i tyle, jedna tak poważna wpadka na cały XXI wiek, a i tak nie mówimy tutaj o dziesiątkach milionów tylko o 12 mln za transfer + pensje, no ale najdroższe w Breno jednak było odejście Hummelsa :)

Ja powiem tak, faktycznie transfer nie w stylu Bayernu, ale jeżeli już tak się stało to:

1. Bayern musi wiedzieć w nim potencjał
2. Bayern jest świadomy ryzyka
3. Bayern wie, że stać go na to ryzyko
4. Bayern wie, że jak ryzyko się opłaci to będzie do przodu

Wiadomo, że cena to nie taki majstersztyk jak przy Comanie, ale Kingsleya nie starało się tyle klubów, praktycznie to nikt poza nami, a ten chciał odejść z Juve, więc sprawa była znacznie łatwiejsza. Tutaj United dawało jeszcze więcej kasy od nas, więc uważam, że negocjacje poszły fantastycznie. Jego agentem jest Mendes, a ten to dobry biznesman i wiadomo, że wolałby go puścić do United jakby miał mniej zarobić.

Czas pokaże, ja liczę na chłopaka, bo już mi się podobał w meczu z nami w 1/4 LM. Dynamiczny, silny - czego chcieć więcej? Życzę mu samych sukcesów i długiej kariery w Monachium.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 24m 32s

Re: Renato Sanches

Postprzez GKSeba12 » 2016-05-11, 15:05

Gabo Gabi napisał(a):
Robben, Ribery, Alaba, Neuer, Alcantara, Vidal, Hummels, Sanchez... Bayern zawsze nas dymał na rynku transferowym.

Pozdro


Fan United z Devilpage. :564: :564:

United chciało Alabe zanim grał w Bayernie [emoji15]?
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron