Jupp Heynckes

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Jupp Heynckes

Postprzez SoSeductive » 2017-10-09, 19:36

To, że grają to o niczym nie świadczy :roll: bo widzimy jaka BL jest wspaniała na tle europejskim.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez xeremeleque » 2017-10-09, 19:39

mancipium napisał(a):
xeremeleque napisał(a):
Dziadek Mróz napisał(a):Ale musi poćwiczyć dośrodkowania i zacząć myśleć.

No właśnie z tym może być problem :wink: To właśnie oddziela takiego Quaresmę od C.Ronaldo - myślenie.
Mnie Coman nie przekonuje,czy ktoś taki byłby brany pod uwagę jako gracz pierwszej 11 w innych czołowych klubach? Nie wydaje mi się.On powinien się ograć w jakimś Leverkusen,tam się pokazać jak kiedyś Kroos i wtedy myśleć o pierwszej 11 w Bayernie.Heynckes na pewno też to widzi.
Szkoda,że Bayern nie współpracuje z takim Bayerem w tej kwestii.Taki Renato Sanches też mógłby tam trafić.

Mówiło się niedawno o jakiejś współpracy Bayernu z PSV, ale to wszystko chyba upadło. W związku z tym powinniśmy nawiązać współpracę z kimś z podwórka, Hoffe najlepiej. Gnabry już tam siedzi, może i Comana warto wysłać?
Trzeba młodych zawodników ściągać i wypożyczać tak jak to robi większość zespołów, między innymi real. Ileż można grać tymi samymi skrzydłowymi...


kur wa marzyciel sie znalazł. Bayern a jego klubem filialnym będzie 4 zespół BL grający w el. do LM... boże święty zejdzcie na ziemie i przestańcie graćw fife i fma.

Racja, lepiej niech grzeje ławę w top Bayernie i stoi w rozwoju ;)
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez Wookie » 2017-10-10, 13:19

Transfery 100 mln… dajcie spokój, to bajka dla dzieci. Takimi tekstami jak np. nikt nie jest wart 100 mln, nie będziemy się ścigali, itp., chcą przykryć tylko i wyłącznie swoją nieudolność transferową. Tyle, nic innego pod tym się nie kryje. Mówią tak, jakby za 30 czy 40 mln nie można było ściągnąć eleganckiego piłkarza. Wystarczy spojrzeć na transfery z poprzednich okienek aby zobaczyć, że cała masa dobrych zawodników chodzi w rozsądnych kwotach. Nie chce mi się już pisać o zaniedbanym skautingu, o głupim wydaniu pieniędzy, o naszych rekordowych wpadkach jak Martinez – jeden dobry sezon później pojedyncze spotkania, Sanches – porażka, Tolisso przy nim nie chcę krakać, ale mam obawy… Odpalcie TM, transfery z tego okienka, czy poprzedniego, sami zobaczycie, że w przedziale 0-45 jest cała masa eleganckich piłkarzy, którzy byliby dla nas wzmocnieniem. U nas po prostu wychodzą zaniedbania z poprzednich lat i niecelne strzały, tyle. A takie teksty to tylko krzyk rozpaczy i bezradności.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez Mars » 2017-10-10, 13:29

Oczywiście, ze da się kupić zajebistych zawodników za te cene i Bayern próbował, ryzykowal ale nie wychodziło to. Costa, Sanches kto mogl wiedziec ze im nie wyjdzie a wszyscy wiazali z nimi nadzieje. Teraz Bayern chce isc wydaje mi sie w strone mlodych Niemców, zobaczymy czy im wyjdzie. Mlodzi ofensywni zawodnicy mieli u nas czesto problemy sie przebic. Na pewno trzeba będzie sprowadzic wlasnie jedna taka juz gwiazdę. Nastepne okienko znowu będzie rekordowe, moge sie zalozyc :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez Wookie » 2017-10-10, 13:51

Nie chce mi się już pisać, bo to i tak nie ma żadnego znaczenia, ale "Teraz Bayern chce isc wydaje mi sie w strone mlodych Niemców, zobaczymy czy im wyjdzie." problemem jest to, że nawet spośród młodych Niemców nie ma z czego wybierać. Brandt, Goretzka, czy pociągną Bayern, czy utrzymają nas na poziomie Top 5? Mam wątpliwości... Werner? Innych nie ma.

A co do Costy, to po nim nawet Lucescu się przejechał, że to nie jest poziom FCB, może jak potrenuje, ale do RR nawet nie podskoczy, to tak a propos oceny umiejętności.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez SoSeductive » 2017-10-10, 13:59

A czy Werner będzie chciał do Bayernu? Jeśli będzie miał świetny sezon to cala Europa będzie się o niego biła.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez Mars » 2017-10-10, 14:05

Wookie Niemcy maja teraz najbardziej utalentowanych zawodników ponizej 22 lat w Europie. Jest z czego wybierać. Problemem moze byc tylko to czy sobie poradzą w Bayernie bo te eksperymenty czesto nie wychodziły.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez Wookie » 2017-10-10, 14:22

Może i utalentowane, ale jak prześledzisz skład z PK i ME21 zobaczysz, że brakuje indywidualności, zawodników którzy wybijaliby się umiejętnościami ponad resztę drużyny. Kolektyw, w mniejszym stopniu indywidualności, no i pewnie dlatego tak łatwo poszło Niemcom z Hiszpanią w finale. Nie ma zawodników, którzy byliby w stanie wejść z marszu do Bayernu i podnieść nasz poziom. Po odjęciu tych, który są już w dużej piłce i do nas raczej nie przejdą, wygląda to naprawdę mizernie. Bayern przespał najciekawsze kąski.
Obrazek
W u21 nie ma nikogo kto mógłby do nas przyjść i wnieść coś do naszej gry.
W PK znalazłoby się kilku, ale…
Ter Stegen, Mustafi, Rudiger, Sane, raczej nie do wyjęcia za rozsądne pieniądze, podobnie jak Werner i być może Draxler. Pewnie trafi do nas Goretzka i Brandt, wolny będzie Can i Younes. Szału nie ma.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez SoSeductive » 2017-10-10, 14:56

rad napisał(a):To ze draxlera nie bralismy jak byl do wyjecia to jest kryminal. Dla mnie koles jakby pogral u nas >1 rok w pierwszym skladzie to bylby blisko poziomu Reusa.


W tym miejscu warto przypomnieć znane słowa

Jeśli ściągniemy Draxlera, to pojawia się pytanie jak w przypadku pozyskania Jamesa: Co stanie się z Thomasem Muellerem? To oczywiste, że Julian Draxler jest idealnym zawodnikiem pasującym pod Bayern, ale nie chcemy sprzedawać kogokolwiek z naszego składu."


:573: Przyszłe letnie okno transferowe będzie bardzo ciekawe z naszej strony, chociaż jak czytam o serbskich talentach z Bundesligi to mam mieszane uczucia.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez xeremeleque » 2017-10-10, 16:43

Dupa, a nie. Zidane nie widzi miejsca dla Jamesa, do tego w tym roku przyszedł jeszcze Ceballos i Llorente. Nie wiem też czy James mógłby LM w realu grać. Ponadto to zwykłe nabijacze wejść, bo zmienił się u nas trener i już spekulacje dot. Jamesa.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez Mars » 2017-10-10, 16:56

Ja tam widze wlasnie kilku mlodych ktorzy mogliby do nas trafic, a ze sa w doroslej pilce juz to o nich dobrze swiadczy. Co do Draxlera to wielka szkoda bo on wnosi sporo do drużyny i jest wlasnie taka indywidualnoscia.

A te doniesienia z Jamesem smieszne, na stronie Realu pisza nawet o karzr dla Bayernu za zerwanie umowy :D
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez xeremeleque » 2017-10-10, 17:07

Tam gimbusy łykają wszystko co pismaki piszą, nie potrafią logicznie myśleć czy trzeźwo podejść do tematu. Zresztą, na stronach barcy to samo. I jeszcze te teksty w artykuł "problem z językiem u Jamesa w klubie". Jakby to mało u nas było Hiszpanów, zresztą nawet na zdjęciach widać że James trzyma się z nimi.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez SoSeductive » 2017-10-10, 17:11

No James może czuć się niezadowolony jeśli nie będzie grał a na treningach będzie się pokazywał. Jemu po prostu trzeba dać grać, żeby się rozwijał. :| A w Realu teraz by miał naprawdę ciężko.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez Cejmi » 2017-10-10, 19:33

James ma wszystko czego potrzebujemy by grać w lepszym tempie i bardziej płynnie. Jeśli tylko Jupp da mu szansę na "10" to jestem spokojny, że Kolumbijczyk ogarnie temat i to z nawiązką. Jego ruchliwość i chęć bycia pod grą, to to czego brakuje naszej szarej drugiej linii. Jeśli zaś ma grać na skrzydle to nie idzie do Realu choćby jutro.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: Jupp Heynckes

Postprzez scholli7 » 2017-10-10, 20:36

Obrazek
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości