Felix Magath

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Felix Magath

Postprzez Lmollu » 2007-02-01, 07:59

Felix miał wiele krytyków, ja do nich nie należałem. Owszem, były rzeczy, które mi się u naszego byłego już trenera nie podobały, ale ogólnie przez dwa i pół roku wyniki miał dobre. Zdobył dwa razy z rzędu dublet, a to poważny wyczyn. Pretensje miałem przede wszystkim, co do stylu jaki prezentowaliśmy. Uważam, że Felix jest dobrym trenerem, ale do klasy światowej trochę mu brakuje. Jestem mu wdzięczny za te dwa i pół roku. Na pewno będę trzymał kciuki za niego :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Luke » 2007-02-01, 11:59

Doll zwolniony z HSV :!:

Czyżby szykował sie powrót Magath'a na ławkę trnerską klubu z którym wygrał LM :?: :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Felix Magath

Postprzez grejfrut » 2007-02-01, 12:43

Ja też dziękuje Magathowi za ten dublecik ale to nie jest trener, który wygrywa LM. Dużo mu brakuje do klasy światowej. Ale nie rozumiem ludzi którzy go wyzywają to jest tragedia tak się nie zachowują prawdziwi kibice. Ja go nie popierałem jego styl był bardzo słaby ale jednak żegnam go z wielkim szacunkiem bo to dzięki niemu mogliśmy świętować dublet. No HSV zrobi dobry ruch zatrudniając Felixa na pewno jest lepszy od Dolla, który zrobił z HSV coś strasznego.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4621
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 6m 52s

Re: Felix Magath

Postprzez upek » 2007-02-02, 14:07

No i jednak ploty ;) Felix nie jest trenerem HSV ...... a juz myslalem o spotkaniu Bayernu z HSV :twisted:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Felix Magath

Postprzez Scholli » 2007-02-02, 15:47

Upek napisał(a):No i jednak ploty ;) Felix nie jest trenerem HSV ...... a juz myslalem o spotkaniu Bayernu z HSV :twisted:
jak dla mnie to w tej sytuacji HSV już spadło - Magath było ostatnią szansą dla HSV... cóż - bywa... :mrgreen:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez lechista_tomek » 2007-02-18, 19:47

Dla mnie trochę głupio, że Magath odszedł. Ja zostawiłbym go chociaż do końca sezonu. Może poprostu te 2 pierwsze mecze nie wyszły?
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Felix Magath

Postprzez Michał L » 2007-06-16, 13:39

Ja mam mieszane uczucia co do niego.

Z jednej strony o wiele wolę Hitzfelda, jednak on mimo wszystko ligę niemiecką przynajmniej dość solidnie prowadził. W LM różnie to wyglądało i w sumie początek tej rundy wiosennej trochę zawalił, ale myślę, że ogólnie to nie była tylko jego wina, ale większej liczby czynników.
Michał L
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 42
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-06-15, 23:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez OSZA » 2007-06-28, 02:12

Juz mija blisko pol roku odkad odszedl od nas Felix. Czy byl on naprawde taka katastrofa? Ja osobiscie uwazam,ze nie,ale dobrze zarzad zrobil,ze na koniec zimowego okienka transferowego zwolnil Felixa.
przenalizujmy sezony jego pracy:
2004-2005: Bardzo pasjonujacy sezon w BL(do 25 kolejki) pod koniec to hardkor 9 zwyciestw pod rzad. Wygrana w DFB Pokal. Cwiercfinal Ligi Mistrzow(w pierwszym meczu z Chelsea pauzowali badz bylo kontuzjowanych kilku podstawowych zawodników)
Takze ocena pracy naprawde bardzo pozytywna(choc z takim skladem chyba kazdy by wygral w Niemczech wszystko). Ogolnie taki doplyw swiezej krwi i pomyslu na zespol byl potrzebny.
2005-2006: Kadra ubozsza niz rok wczesniej. Odeszlo trzech srodkowych obroncow(Kuffour,Kovac,Linke) w zamin przyszedl jeden-Ismael z Werderu. Odszedl Rau,Frings,Hashemian,Zickler.Przyszli mlodzieniec Ottl,Lahm(powrot z VFB),Dreher(znudzila mu sie trenerka) czarodziej z Iranu Ali Karimi. W zimie doszedl Dos Santos. Glowni rywale do tytulu mocno sie wzmocnili. Na slabeuszy ten skald wystarczal i wygrywal. Z lepszymi zespolami bylo trudniej. Z 2 Werderem i 3 HSV zdobylismy az 3 punkty(wszystkie 3 porazki z tymi zespolami 0:3 z Werderem, 0:2 i 1:2 z HSV).DFB Pokal zdobyte. Pilkarzom brakuje swiezosci i takiego pomyslu na gre jak sezon wczesniej. Szykuja sie zmiany.W Lidze Mistrzow kompromitujace 1:4 z Milanem na San Siro w 1/8 finału. Nie jest tragicznie-dublety jednak widac,ze zdobyte w wielkim trudzie. Mimo wszystko ustanowilismy rekord 15 zwyciestw pod rzad(26-34 i 1-6 kolejka BL).
2006-2007:Widac efekty pracy. Calkowite znuzenie,brak zaangazowania. Ale jakoz,e Bayern to Bayern w scislej czolowce zawsze byl. Potrzeba swiezosci-> nastapila zmiana na Ottmara.
Podsumowac mozna tak: Dwa dublety zdobyte w dwa lata. Lepszy wynik niz mial Ottmar. Jednak dla mnie nie bylo one az tak radosne niz te zdobywane przez team Ottmara. Czemu? Otoz w 1998/99 gralismy cudowny futbol,bylismy mistrzami kraju gralismy w finel Ligi Mistrzow i Pucharu Niemiec. Bylismy liczaca sie sila wszedzie! W 1999/2000 byl dublet. O jeden tytul wiecej niz rok wczesniej. Nasz glowny rywal Bayer Leverkusen znacznie sie wzmocnil. Liga byla ciekawsza. Zdobylismy fartownie mistrzostwo w ostatniej kolejce!! Taki tytul cieszy bardziej niz ten zdobyty kilka kolejek wczesniej. Na dokladke zrewanzowalismy sie w DFB Pokal Werderowi pokonujac ich 3:0(w 1999 przegralismy w karnych 5:4 ktore u nas przestrzelili legendarni Matthaus i Effenberg). W LM polfinal.
Sezon 2000/2001 jak i w calej Europie byl takim sezonem znizkowym. Kluby potrzebowaly stosunkowo malo punktow by byc wysoko(np. Bayern z 63 punktami i 9 porazkami zostal mistrzem,czyli tyle samo ile mial w roku 1998/1999 i 1999/2000 razem w bundeslidze). Tutaj tez tytul zdobyty w ostatniej kolejce(wlasciwie stracony i zdobyty w ostatnich sekundach). No i zdobyty Puchar Mistrzow. Bylismy wtedy sila liczaca sie wszedzie! Nasze mecze z Realem w latach 2000-2002 decydowaly o tym kto zdobedzie Cl... Poezja. Mam nadzieje,ze teraz bedzie to samo. Ze w 2009 bedziemy conajmniej w polfinel LM,a w tym sezonie zdobedziemy Puchar Uefa!!
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Felix Magath

Postprzez emem » 2009-06-21, 10:05

Felix Magath: "Ich will mit Schalke Meister werden" - to brzmi jak jakieś science-fiction! :lol:

Jednak patrząc na wcześniejsze osiągnięcia Felixa - może tego dokonać, o ile się nie mylę dla Wolfsburga również było to pierwsze Mistrzostwo. Ale halo Felixie! Bayern wraca do gry :twisted:
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Poprzednia strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości