Felix Magath

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Felix Magath

Postprzez Max » 2005-06-27, 21:16

rok temu zwolniono ottmara hitzfelda a jego miejsce zajal wlasnie magath czy waszym zdaniem postapiono slusznie? czy moze ottmar mial wypelnic kontrakt ?
moim zdnainiem wymiana byla sluszna bo druzyna potrzebowala zmian
ottmar z bayernem osiagnal niebywale rzeczy i nalezy mu sie za to ogromny szacunek, jakim go darze, jednak w ostatnich 2 sezonach jego pracy nie bylo juz tak wspaniale i nie sadze aby zdolal wygrac bundeslige w tym sezonie (ze o polfinale cl nie wspomne), a zespol pod wodza magatha sprawuje sie bardzo dobrze, mlodzi gracze sie rozwijaja i ogolnie wszystko idzie tak jak powinno 8) :)
Ostatnio edytowano 2007-01-31, 18:06 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Felix Magath

Postprzez Matis1991 » 2005-06-27, 21:33

No ja mysle ze Ottmar Hitzfeld zrobil to co do niego nalezy ale zmiana byla sluszna i byla potrzebna bo Hitzfeld Nie dawal juz sobie rady (niesamowity błąd, cenzura) przyszedl zdobyl Mistrzostwo Niemiec no i W Lidze Mistrzow No moglo byc lepiej ale zle nie bylo!
Matis1991
 

Re: Felix Magath

Postprzez haj » 2005-06-27, 22:31

Max po czesci sie z Toba zgadzam, ale pisanie ze dwa ostatnie sezony byly nie udane to dla mnie kompletne nieporozumienie :roll: a dlaczego? Bo w sezonie 2002-2003 Bayern praktycznie zdemolowal wszystkich w lidze niemieckiej, a w Lidze Mistrzów z kazdym rpzeicwnikiem mial p[rzewage, tylko zabraklo skutecznosci. Do dzisiaj pamietam mecze oba z Ac Milanem w ktorym Bayern byl bez apelcyjnie duzo lepsza druzyna, ale jakies kasztany ze strony wlochow wpadly do siatki i niestety Bayernu zabraklo w dalszej fazie...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Felix Magath

Postprzez Max » 2005-06-27, 22:37

ja tylko napisalem ze nie byly tak wspaniale jak poprzednie lata (bo tak faktycznie bylo) owszem wygralismy bundeslige w imponujacym stylu ale w champions league bylo juz znacznie gorzej a sezon pozniej... lepiej nie mowic

[ Dodano: 2005-06-27, 23:39 ]
jestem w stanie pokusic sie nawet o stwierdzenie ze sezon 02/03 byl (w miare :P) udany, ale na pewno nie tak jak chociazby 00/01 :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Felix Magath

Postprzez baymann9 » 2005-06-27, 22:54

Ja od pocżštku wierzyłem w Magatha. Drużynie po sezonie 04 potrzebna była diametralna zmiana. Styl Ottmara nie miał już niestety szans na powodzenie. Ciekawy jestem teraz wypowiedzi w tym temacie, wszystkich tych, którzy tak bardzo kryrtycznie nastawieni byli do wymiany szkoleniowców.
Bo w sezonie 2002-2003 Bayern praktycznie zdemolowal wszystkich w lidze niemieckiej, a w Lidze Mistrzów z kazdym rpzeicwnikiem mial p[rzewage, tylko zabraklo skutecznosci

Bundesliga poszła nam tak łatwo min. "dzieki' odpadnięciu z Ligi Mistrzów... Poza tym w tym sezonie nie było żadnej druzyny, którš możnaby było uznac za rywala- Werder "poddał" sie po pierwszej rundzie, a dla VFB wywlczone wiosnš wicemistrzostwo i tak bylo ogromnym sukcesem.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 49s

Re: Felix Magath

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-27, 23:12

ja byłam załamana odejœcie Hitzfelda... bo tyle dla Bayernu zrobił... a tu jeden sezon nie wyszedł i zara zmieniajš ... nie lubie takiego czegoœ.... fest mi było smutnio ;( i na poczštQ nie przepadałam z Magathem ... ale potem ;] w sumie liczy siem tylko dobro klubu ;) a jak narazie Felix spełnia wszelkie wymagania ;) i jush go lubie ;)
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez killy » 2005-06-27, 23:38

Felix glowny nacisk stawia na sile i kondycje, do tego druzyna zawsze gra ofensywnie a zarazem ostroznie na tylach ---->czegoz wicej chciec :D 8)

ps. zarobki Magatha 2,3mln euro rocznie---sa sukcesy
zarobki generala 4,5mln euro-----byly jeszcze wieksze sukcesy

a wiec jedyna recepta na zdobycie CL jest podwyzszenie garzy Felixowi :wink: :D :lol: :lol:
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Felix Magath

Postprzez Scholli » 2005-06-28, 00:59

można mu podwyższyć, ale dopiero po tym jak wygra Champ. League! :D
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez piotraldinho » 2005-06-28, 07:09

Dobrze ze zatrudnili Magatha i Hitzfeld odszedł . Wydaje mi sie ze taka zmiana była potrzebna . Owszem Hitzfeld zdobył z zespołem wszystko co było do zdobycia , prowadził zespoł bardzo udanie i ostatni sezon co prawda nie miał zbyt udany ale jego prace w FCB mozna ocenic na 5/6 . Teraz za Magatha zawodnicy ciezej pracuja . On dał rowniez szanse gry młodym czyli Schweinsteigerowi i Guerrero . Bayern prezentuje ofensywny styl gry i skuteczny . Rowniez pewniej gra defensywa , choc czasami szwankuje ale nie jest to bardzo czesto . Z Magathem Bayern odniesie duze sukcesy . A co do jego płacy do mozna mu smialo podwyzszyc :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez zborek » 2005-06-28, 10:31

Ja uważam,że dobrze się stalo,że taki człowiek jak Magath został trenerm Bayernu.On umie œwietnie ustawić drużynę i ma dobrš taktykę.Już w swoim pierwszym sezonie w Bayernie wygral dwa puchary.Oby tak dalej!.


:D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Luke » 2005-06-28, 10:35

A ja odrazu wiedziałem, że Felix sprawdzi się w Bayernie, wystarczy popatrzeć na to co zrobił ze Studgartem, z drużyny która nie raz walczyła ze spadkiem do drugiej Bundesligi zrobił zgrany, młody zespół który we wspaniałym stylu pokonał Man Utd i o mało co nie wywaliłby Chelsea z ligi mistrzów, za jego czasu Hildebrand ustanowił rekord, przez co widac jak wspaniała była ich obrona, nie mówišc już o tym, że z nie dosyć, że z prawonożnego chłopaczka jakim jest każdy z nas (Mowa oczywiœcie o Lahmie :P ) zrobił lewostronnš gwiazdę o którš bił się nawet Real Madryt.

Poczštki był cieżkie, ale ostatecznie udało mu się w pierwszym sezonie zdobyć dublet co już jest wg. mnie niebywałym sukcesem, no i podoba mi się jego system treningów, zero litoœci :P Bayern to poprostu sportowcy, a sportowiec aby osišgnšć sukces musi trenować, wierzę że za jego kadencji piłkarze Bayernu będš mieli lepszš tężyznę fizycznš niż kiedykolwiek. :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Felix Magath

Postprzez Lmollu » 2005-06-28, 10:44

Ja od poczatku bylem za zatrudnieniem Magatha. Nie chodzi juz tu o wyniki Ottmara, ktore byly w ostatnim jego sezonie nawet przyzwoite. Tutaj chodzi o gre. Mecze Bayernu byly fatalne, bylem po nich wkurzony. Gral wlasciwie tylko Makaay, ktore strzelal dla nas gole i zdobywal punkty. Zatrudnienie Magatha bylo strzalem w "10". Wszystko ulozylo sie wedle scenariusza, ktory wymyslilem sobie dokladnie rok temu.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Piecia » 2005-06-28, 10:47

Ottmar osišgnšł bardzo dużo z FCB i powinniœmy być mu za to dozgonnie wdzięczni i jesteœmy. Dał nam wiele radoœci zdobywajšc wraz z Bayernem m. in Lige Mistrzów czu Puchar Interkontynentalny. Jednak zmiana trenera oczywiœcie była potrzebna, potrzeba było troche œwieżoœci i nowej myœli trenerskiej i pojawił się Magath, który w pierwszym swoim sezonie zdobył krajowy dublet i chwała mu za to.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Adams » 2005-06-28, 11:51

Tak jak kiedyœ obiecałem, wypowiem się w tym temacie po zakończeniu sezonu i tak też robię :wink:
Ottmar osišgnšł z nami bardzo, bardzo wiele i powinniœmy mu być ogromnie wdzięczni za jego zasługi. Przeżyliœmy z nim naprawdę piękne chwile, podczas gdy zdobywał Ligę Mistrzów, Mistrzostwa Niemiec i inne cenne trofea.
Jednak nadszedł sezon 2003/2004 w którym Hitzfeld nie miał już zupełnie pomysłu na grę drużyny, panowała swego rodzaju samowolka, dzięki której Werder zdobył mistrza.
Uważam, że dobrze się stało, iż Bayern zmienił trenera, ponieważ Magath wprowadził ożywienie do gry oraz do innych rzeczy, ten rok obfitował naprawdę w piękne momenty jak i przykre. Od poczštku byłem na tak dla Magatha i na szczęœcie się nie pomyliłem, moim zdaniem jest to idealny trener dla FcB.
Miejmy nadzieję, że będzie pracował w następnych latach również tak dobrze jak w tym roku, a może i jeszcze lepiej. :wink:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Felix Magath

Postprzez Marcin_ » 2005-06-28, 15:11

Ottmar był bardzo dobrym trenerem. Dużo, a nawet bardzo dużo osišgnšł z Bayernem, któremu dziękuje. Ale nadszedł czas, w którym musiał odejœć(gorsze wyniki, słaba gra). Dobrze zrobiono zatrudniajšc (niesamowity błąd, cenzura), jest to wysokiej jakoœci fachowiec. Który ma szansę wejsć w następnej edycji do finału LM. :D
Marcin_
 

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości