Owen Hargreaves

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Owen Hargreaves

Postprzez fcbayern16 » 2005-06-28, 15:04

Napisz co œšdzisz o naszym swietnym pomocniku
Owenie Hargreavesie

Na drugi raz jak zakladasz temat o jakims pilkarzu i chcesz zeby inni o nim sie wypowiedzieli to ty tez moglbys to zrobic !!!
Admin DamKam
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez piotraldinho » 2005-06-28, 15:27

tyle razy chcial odejsc z Bayernu to niech odejdzie bo nie gra rewelacyjnie aczkolwiek tez nie najgorzej . On jest sredniakiem i wielka gwiazda nie bedzie . nie wroze w kazdym razie mu wielkiej kariery . troche czasu temu myslalem troszke inaczej i sadzilem , ze cos z niego moze byc , ale teraz mysle ze raczej wielkim pilkarzem nie bedzie ... Ale jak bedzie to zobaczymy . Na miejscu FCB bym go po prostu sprzedał ...
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez DamKam » 2005-06-28, 15:49

piotraldinho napisał(a):tyle razy chcial odejsc z Bayernu to niech odejdzie bo nie gra rewelacyjnie aczkolwiek tez nie najgorzej . On jest sredniakiem i wielka gwiazda nie bedzie . nie wroze w kazdym razie mu wielkiej kariery . troche czasu temu myslalem troszke inaczej i sadzilem , ze cos z niego moze byc , ale teraz mysle ze raczej wielkim pilkarzem nie bedzie ... Ale jak bedzie to zobaczymy . Na miejscu FCB bym go po prostu sprzedał ...
pzdr


Zgadzam sie w 100%
Moim zdaniem Owen nie ma szans przebic sie do podstawowego skladu FCB a na rezerwie w nadchodzacym sezonie bedzie bardzo ciasno i watpie zeby to wlasnie Owen byl najczesciej wprowadzany na boisko jako zmiennik !!! On juz w FCB jest jakis czas i nic wielkiego nie zdzialal wiec uwazam podobnie jak piotraldinho ze Bayern moglby go sprzedac, najlepiej do Anglii bo sam chce tam grac !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez Lmollu » 2005-06-28, 17:47

Po tym sezonie wygasaja kontrakty 12 pilkarzom. Wiadomo, ze nie zatrzymamy wszystkich, bo jednych nie chcemy zatrzymac a drugich nie uda sie zatrzymac. Uwazam, ze juz teraz powinni sprobowac przedluzyc umowe z Hargreavesem, a jezeli on jej nie zaakceptuje to powinni go szybko sprzedac. Za rok odejdzie tez Jeremies i bedzie nam niezbedny jakis nowy defensywny pomocnik.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez Adams » 2005-06-29, 11:07

Owen jest jednym z moich ulubionych piłkarzy FcB Co prawda jego gra jest œrednia, ale jest pożytecznym piłkarzem. Miał w swojej dotychczasowej karierze kilka naprawdę dobrych występów i jestem zdania, że powinniœmy go zatrzymać na dłużej. Hargreaves jest naszym wychowankiem, który osišgnšł już wszystko z Bayernem.
Myœlę, że przyszły sezon, może być przełomowym w jego karierze i da odpowiedŸ czy nadal pasuje do Bayernu, czy też nie.
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez fcbayern16 » 2005-06-30, 12:32

Ja jestem optymistš i o każdym piłkarzu Bayernu myœle
dobrze nawet o Wahidzie Hashemianie miał zły sezon
ale nigdy go nie skrytykowałem a więc do owena
nic nie mam poczekamy zobaczymy co będzie
ale mam nadzieje że Hargreaves będzie szczelał
dla nas piękne bramki.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez zborek » 2005-06-30, 14:19

Owen to bardzo dobry pilkarz.Niestety jednak nie widzę go w pierweszj jedenastce Bayernu.Może jakby (niesamowity błąd, cenzura) dawał mu więcej szans do gry to by coœ pokazał.Uważam,że w tej chwili Bayern powinien go sprzedac.


Pozdro
:D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez Matis1991 » 2005-06-30, 14:58

Tak jak wszyscy nie sadze zeby Owen przebil sie do pierwszej jedenastki.Chociaz umiejetnosci jakie posiada widze go w innym klubie chyba ze (niesamowity błąd, cenzura) zaskoczy wszystkich i owen bedzie gral w pierwszej jedenastce moze wtedy obudzi sie i bedzie jednym z lepszych w Bayernie
Matis1991
 

Re: Owen Hargreaves

Postprzez fcbayern16 » 2005-07-02, 09:07

Owenowi trzeba jeszcze troche czasu przcież niczego nie można
mieć odrazu ,owen musi się rozgrzać a jak się rozgrzeje to już
nikt go nie zatrzyma np.w meczu z hannowerem owen weszedł
na 3 minuty i szczelił pięknego gola na wagę 3 pkt.
Dla mnie owen jest wielkim talentem.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez Toro_Toro » 2005-07-02, 22:10

szczelil :lol: :lol: Chłopie(FcBayern16) skad Ty wytrzasnales taka polszczyzne?:-)

Ogólnie Owen to dobry piłkarz. Jednak tak jakby zatrzymał się w rozmowoju kilka lat temu.. Był rewelacje sezonu 2001 i tyle z neiego było. Jak chce odejsc niech odchodZi nie bede za nim płakał
Toro_Toro
 

Re: Owen Hargreaves

Postprzez Scholli » 2005-07-03, 00:50

Chłopie(FcBayern16) skad Ty wytrzasnales taka polszczyzne?
ja myœlę, że to dzieło naszych komentatorów/ekspertów od piłki nożnej w polskiej tv którzy bez przerwy widzš szczały a nie strzały... może zamiast na boisko patrzš na kible? ;-)

Owen jest dobrym piłkarzem i jego głównym atutem jest wszechstronnoœć, moim zdaniem jego największym pechem jest to iż w Bayernie gra Brazzo... a tak wogóle to nie można oceniać jego gry skoro praktycznie nie gra, ale z drugiej strony ciężko znaleŸć dla niego miejsce w podstawowym składzie (bo niby kto by miał z niej wylecieć?) :( ale jednš rzecz na pewno zapamiętam - jego bramka z minonego sezonu w meczu z Hannoverem :D nie doœć że piękna i praktycznie w ostatniej minucie meczu to jeszcze jak ważna dla zwyciękiej walki o mistrzostwo...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez Piecia » 2005-07-03, 08:07

No, ale od jednej bramki nie zależy być albo nie być w zespole. :wink: Od dłuższego czasu Owen nie wpada na stałe do pierwszej 11-stki i wszystko na to wskazuję na to że już się nie wbije. Skoro tak bardzo chce, to niech odejdzie do Premiership do Aston Villi czy Middlesborough. Płakać nie będę. :570: :-P
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez baymann9 » 2005-08-06, 09:10

Ja wcale nie jestem zwolennikiem pozbycia się Hargreavesa i nie chodi mi tylko o jego œwietny wczorajszy mecz. Ostatni sezon to wina... Fringsa! Podczas gdy Niemiec ciagle otrzymywał okazję, których nie wykorzystywał Anglik musiał grzać ławę, choć nie jest gorszym piłkarzem. Owen od 2001 nie rozwinšł się tak, jak mogłoby sie to zdawac na poczštku, ale mimo wszystko jest to bardzo wartoœciowy zawodnik, który może zagrac na każdej pozycji na pomocy i w obronie. Wg mnie głównym atrybutem Owena jest jego dynamika, której Fring był własnie pozbwiony. Moim zdaniem nadchodzacy sezon będzie na prawdę dobry dla Hargreavesa. Wierzę, że nie odejdzie, a zostanie w FCB na kolejne lata!
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 27s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez Piecia » 2005-08-06, 09:43

No i po raz kolejny Owen strzela bramkę w ważnym meczu. Wczoraj grał jako obrońca, ale liczyłem na to że zagra jako defensywny pomocnik, którego raczej grał wczoraj w rzeczywistoœci. Brawo Owen i oby tylko tak dalej.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Owen Hargreaves

Postprzez baymann9 » 2005-08-06, 11:18

Jak ci wyszło, że Owen grał na obronie :| ??
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 27s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości