Niko Kovač

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Niko Kovač

Postprzez grejfrut » 2019-11-02, 21:43

Drużyna ma być skuteczna, a nasza nie jest. Nie dość, że w pomocy brakuje od kilku sezonów człowieka od czarnej roboty i nikt z tym nic nie robi, to jeszcze nasz chorwacki magik, który ustawia wszyskich defensorów na innych pozycjach i Kimmicha na DP :lol: Przecież co mogło pójść nie tak :lol:

Bawią mnie słowa Uliego, że nie chce aby było jak z Juppem, ale że jak? Że Juppa wywalili i to był błąd? Nie, po prostu na tamten moment się nie nadawał, nabrał doświadczenia, zdobył trofea i proszę - stał się jednym z najlepszych. Kovac dzisiaj na Bayern też się nie nadaje, ale nie mówię, że za 10, 15 czy 20 lat nie będzie to jeden z najlepszych na świecie. Daj mu Boże, ja mu nie żałuję. Fakt jest jednak taki, że gościowi brakuje samokrytyki, wyciągania wniosków i pomysłu. Najpierw chciał 3-5-2, ale Uli nie chciał, no to nie grał. Potem robił rotacje, Uli nie chciał to nie robi. Chciał jakichś leszczy do nas kupić, Uli nie chciał (tu akurat dobrze). Ten gość na razie nie ma pomysłu i robi wszystko co mu opinia publiczna z Ulim na czele powie.

No nic, ja mu życzę dobrze, ale niech uczy się gdzie indziej. Bayern to nie miejsce do nauki.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 9s

Re: Niko Kovač

Postprzez Wookie » 2019-11-02, 21:50

Tak jak byłem przeciwko Mourinho tak z każdą godziną coraz bardziej przekonuję się do jego kandydatury. Owszem, jego taktyczne preferencje rozjeżdżają się z oczekiwaniami względem stylu gry Bayernu. Ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Naszym piłkarzom brakuje taktycznego wsparcia, słychać to w ich wypowiedziach, o tym piszą media. Taktyka, oraz autorytet na ławce. Mourinho niewątpliwie go ma. Dla nas może być już trenerem po swoim prajmie, ale dla piłkarzy, którzy zazwyczaj nie interesują się piłką, nie śledzą innych lig, a często i nawet swojej. Pojawienie się Mourinho w szatni zrobi na nich większe wrażenie niż pojawienie się ten Haag, Rangnick, pewnie i Pochettinho którego dopiero co wysoko puknęli. Mourinho to wciąż marka, jeden z 3 najbardziej znanych trenerów, i części piłkarzy zaświecą się oczy na jego widać, oraz nabiorą chęci do cięższej pracy. Nie mówiąc o młodych. To może się udać a jeśli na urlopie wyciągnął wnioski... Tylko ten Uli..
Ostatnio edytowano 2019-11-02, 21:55 przez Wookie, łącznie edytowano 2 razy
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Niko Kovač

Postprzez alien666 » 2019-11-02, 21:51

Za to co dzisiaj zrobił pójdzie ku%%% do piekła. Jest beztalenciem i jeba%%m prostakiem! Upokorzył nasz klub w Europie i zrobił z nas frajerów jak jakiś ManUnited! Niech wypier%%la! :evil:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Niko Kovač

Postprzez Wookie » 2019-11-02, 21:53

grejfrut napisał(a):Bawią mnie słowa Uliego, że nie chce aby było jak z Juppem, ale że jak? Że Juppa wywalili i to był błąd? Nie, po prostu na tamten moment się nie nadawał, nabrał doświadczenia, zdobył trofea i proszę - stał się jednym z najlepszych. Kovac dzisiaj na Bayern też się nie nadaje, ale nie mówię, że za 10, 15 czy 20 lat nie będzie to jeden z najlepszych na świecie. Daj mu Boże, ja mu nie żałuję. Fakt jest jednak taki, że gościowi brakuje samokrytyki, wyciągania wniosków i pomysłu. Najpierw chciał 3-5-2, ale Uli nie chciał, no to nie grał. Potem robił rotacje, Uli nie chciał to nie robi. Chciał jakichś leszczy do nas kupić, Uli nie chciał (tu akurat dobrze). Ten gość na razie nie ma pomysłu i robi wszystko co mu opinia publiczna z Ulim na czele powie. .
Spoiler:


No i pewnie właśnie dla tego Uli będzie pewnie chciał go trzymać jak najdłużej, to jego kandydatura, to jego pomysł, to będzie jego osobista porażka. Tym bardziej, że Kalle go nie chciał, chciał się go pozbyć już wcześniej.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Niko Kovač

Postprzez Matifcb » 2019-11-02, 22:10

Ile to afer z piłkarzami miał. Problemy w realu problemy z chelsi. Afery z kretami w szatni. Ciśnie kibicow przeciwnika , chamskie podkrecanie emocji. Nienawidzę go. Jest dla mnie chamem i Bayern jest na wyższym poziomie. Obawiam się że zaczął ten język niemiecki, ale płota poszła że chodziło o BVB, spokojny jestem że zarząd woli mieć rękę na pulsie a z Jose mieliby naprawdę Meksyk.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Niko Kovač

Postprzez alien666 » 2019-11-02, 22:24

To byłaby katastrofa wizerunkowa gdyby go zatrudnili. Zaprzeczyliby we wszystko w co kur%% wierzę jeżeli chodzi o Bayern. Jeba% tego prostaka niech wypier%%%% do srealu! :evil:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Niko Kovač

Postprzez Matifcb » 2019-11-02, 22:34

Dlatego opcja dogrania sezonu czyt. Spisujemy kolejny sezon na straty, z Flickiem i Hermanem. A Ten Hag od lata. Pracował już u nas czyli swój xhlop, idealnie pasuje dla zarzad a i kasy tyle co cep nie weźmie. Ja go nie znam nie wiem jak sobie poradziłby z gwiazdami i seniorami w fcb. To jednak większy ciężar niż młodziki z ajaxu
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Niko Kovač

Postprzez Recit » 2019-11-02, 22:47

Matifcb napisał(a):Nienawidzę go
Wyluzuj :D

Mourinho miał niesamowitą magię i skuteczność, ale to było dawno temu. Zostawił ją w Mediolanie, gdy piłkarze płakali jak ten "burak" ich odchodził. Mam wrażenie, że piłka się zmieniła do tego czasu i gdzieś mu "odjechała". Wiem, że to dziwne, bo kim ja jestem, żeby mówić to o takim geniuszu tego sportu jak Mourinho, ale od czasu przygody w Realu taki Guardiola stał się jego kryptonitem. I frustracja narastała. Nie zdziwię się, jeżeli nic już nie osiągnie.

Natomiast nie wiem co Wy macie do Allegriego. Makaron w Bayernie może być OK. Ancelotti dał plamę, ale dobrze wspominam Trapattoniego :D Był fun. A Allegri o ile wiem nawet zna niemiecki. CV wcale nie ma pustego, ze schyłkowym Milanem wyciągnął jeszcze mistrzostwo Włoch. Z odbudowanym Juventusem zdominował Italię i co ciekawe 2 razy dotarł do finału CL. A to nie był taki Juventus jak teraz, nie byli nawet w gronie faworytów.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Niko Kovač

Postprzez Matifcb » 2019-11-02, 23:12

Recit napisał(a):Wiem, że to dziwne, bo kim ja jestem, żeby mówić to o takim geniuszu tego sportu jak Mourinho,


100% ludzi na forach to amatorzy ale to nie skreśla nas przecież żeby swojej opinii nie napisać. Geniuszem on byl 20lat temu i tak jak mówisz piłka poszła z duchem czasu a on się zatrzymał. Nie wierzę w jakąś reaktywację czy wyciśnięcia jeszcze czegoś z niego.

Naprawdę od kiedy śledzę piłkę to nigdy go nie trawiłem. Nie mówię tu w ogóle o wynikach i taktyce a jego charakterze. Jest niekulturalnym aroganckim osobnikiem. Nie przesadzam i pisze spokojnie o nim że go nie trawie za jego ruchy z przeszłości. Bayern w ogóle nie pasuje do niego, dlatego na szczęście tu widzę ratunek że nie jest on tematem.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Niko Kovač

Postprzez Recit » 2019-11-02, 23:26

Napisałem swoją opinię ;) Tylko dziwnie mi formułować tak dosadne stwierdzenia o typie, który jest spokojnie w ścisłym topie trenerów z czasu, gdy interesuję się piłką. Ale z tym odjechaniem coś jest, dlatego angażowanie go przez Bayern byłoby jak dla mnie błędem. Co innego Allegri. Nawet jak zobaczymy jego powody rozstania z Juve to można się uśmiechnąć. Jeszcze nie wiadomo, czy nie będą żałować.

Co do nielubienia typa to czaję. Może być odpychający. Browca z nim nie piłem i widziałem go tylko w TV, ale mam wrażenie, że to jest poza, rodzaj parasola nad drużyną. Kiedyś to działało. Jednak zawodnicy przez długie lata go kochali miłością czystą i nieskalaną, w ogień za nim chcieli iść, a tak by nie było, gdyby Mou był zwykłą świnią. https://www.youtube.com/watch?v=IpGMy5RunVY
Mam wrażenie, że nawet w następnej przygodzie w CFC nie nawiązał już tak silnej więzi z drużyną. Co potwierdza tezę, że nie warto.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Niko Kovač

Postprzez Olszesky » 2019-11-03, 09:04

trener to jedno, kovac nic nie daje druzynie i chyba kazdy to widzi. to nie jest jakis magik ktory jest w stanie wykrzesac cos wiecej z tych pilkarzy.

inna sprawa to jakosc druzyny. jak sobie popatrzycie indywidualnie to widac, ze po prostu ekipa jest slaba.

lewego pomijam bo jest w mega formie.

obrona - boa, pavard, obaj sa slabi, jeden popelnia bledy drugi jest pilkarzem drugiej kategorii (i nawet ladna bramka z mundialu go nie ratuje)
pomoc - thiago, muller, tolisso, goretzka - przecietniacy, zaden z nich nie poprowadzi druzyny do zwyciestwa w ciezkim meczu.
coman, gnabry - chimeryczni, niezłe tempo i praktycznie nic wiecej. ani strzalu ani podania - jeden i drugi to taki grosicki.
coutinho - na razie rozczarowanie, nic nie pokazuje poza kiwkami i czasem niezlymi podaniami - typ thiago.

no jak dla mnie to sklad jest bardzo przecietny, nowy trener moze pomoze na zasadzie miotły, ale dlugoterminowo to po prostu nie mamy czym walczyc na 3 frontach IMO.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Niko Kovač

Postprzez bartek959 » 2019-11-03, 10:02

Kovac zjawił się dziś przed 8 w siedzibie Bayernu. Wg sport1 zarząd spotka się dzisiaj żeby omówić jego przyszłość.

TZ: ostatnio zawodnicy zaczęli dystansować się od Kovaca, nawet jego ulubieniec Thiago. Atmosfera jest napięta.
Ostatnio edytowano 2019-11-03, 11:32 przez bartek959, łącznie edytowano 1 raz
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Niko Kovač

Postprzez dmagio » 2019-11-03, 11:30

Niech okaże trochę klasy i sam poda się do dymisji.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 40m 5s

Re: Niko Kovač

Postprzez baymann9 » 2019-11-03, 11:35

Podobno Kovac chciał posadzić wczoraj Muellera za to, że ten gwizdał idąc na rozgrzewkę :D
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 36s

Re: Niko Kovač

Postprzez Mars » 2019-11-03, 11:46

dmagio napisał(a):Niech okaże trochę klasy i sam poda się do dymisji.


Mówił że wie co się może wydarzyć po takim meczu ale też że się nie poddaje... Chyba nikt nie ma złudzeń że zarząd kombinuje już tylko jak dobrać następców Kovaca zanim to zwolnią
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości