Claudio Pizarro

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-07-02, 09:41

Napisz co sšdzisz o naszym napastniku który miał œwietny sezon i
strzelił w Champions League 5 bramek chociaż mogło być 6
bo trafił w słupek w meczu z ajaksem.
Ostatnio edytowano 2005-10-13, 21:58 przez fcbayern16, łącznie edytowano 1 raz
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Scholli » 2005-07-02, 10:04

chociaż mogło być 6
bo szczelił w słupek w meczu z ajaksem.
pamiętasz wszystkie słupki i poprzeczki graczy? :D
wracajšc do tematu: dobry napastnik, który nie tylko czeka z przodu na podania ale i sam potrafi cofnšć się i powalczyć w œrodku pola, bardzo cenny zawodnik dla Bayernu...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez zborek » 2005-07-02, 10:43

Nie Pizzaro tylko Pizarro.
Wracajšc do tematu to bardzo dobry piłkarz.Potrafi œwietnie grać głowš i ma brdzo dobry strzał.Po Makaayu jest najlepszym napastnikiem w FCB.


Pozdro
:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Lmollu » 2005-07-02, 10:50

Z nim jest troche dziwna sprawa. Ostatni sezon mial naprawde bardzo dobry i zaskoczyl mnie na plus. Jednak wczesniej bardzo mnie denerwowal taki jego egoizm, wieczny luz i cfaniakowanie na boisku. Pamietalem go z wystepow w Werderze i tam gral takze bardzo dobrze, tworzac swietny duet z Ailtonem. Obawiam sie ciagle, ze przyszly sezon w wykonaniu Pizarro moze byc podobny do jego wczesniejszych lat w Bayernie. Mam nadzieje, ze sie myle i ze Pizarro bedzie tak samo wazny dla nas jak w poprzednim sezonie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Max » 2005-07-02, 11:33

w tym sezonie pizza (wreszcie) gral na miare oczekiwan, tworzyli z royem swietny duet i mam nadzieje ze bedzie tak tez w tym sezonie 8)
za kilka lat jesli trafi do nas podolski to pewnie claudio bedzie gral u jego boku, ciekawe jakie skutki bedzie przynosila ich wspolpraca :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Grzechoo » 2005-07-02, 12:32

Co tu dużo mówić - Claudio Pizarro jest œwietny. W Werderze z Ailtonem strzelali mnóstwo goli i mam nadzieję, że w następnym (2005/06) również będzie strzelał dużo bramek i być może powalczy nawet o koronę Króla Strzelców :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-07-02, 13:44

Lmollu napisał(a):Z nim jest troche dziwna sprawa. Ostatni sezon mial naprawde bardzo dobry i zaskoczyl mnie na plus. Jednak wczesniej bardzo mnie denerwowal taki jego egoizm, wieczny luz i cfaniakowanie na boisku. Pamietalem go z wystepow w Werderze i tam gral takze bardzo dobrze, tworzac swietny duet z Ailtonem. Obawiam sie ciagle, ze przyszly sezon w wykonaniu Pizarro moze byc podobny do jego wczesniejszych lat w Bayernie. Mam nadzieje, ze sie myle i ze Pizarro bedzie tak samo wazny dla nas jak w poprzednim sezonie.


Ja inaczej do tego podchodze no jest troche w tym racji kiedyœ słabo grał w FCB
ale być może teraz zaczynajš się jego piękne lata chce go czelsi no no............
wierze w Pizze i wiem że stać go na więcej pozdro FCB.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez DamKam » 2005-07-02, 14:01

Ja osobiscie ogolnie lubie Pizarro i uwazam ze to nasz najlepszy napastnik po Royu oczywiscie !! To fakt ze czasem jest chimeryczny... mnie tez ta cecha denerwuje ale patrzac czysto pilkarsko to Claudio jest po prostu bardzo dobry !! Przede wszystkim jest wszechstronny bo potrafi i strzelac i podawac !! Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie tak jak w poprzednim bedzie tworzyl wspnialy duet z Royem !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2005-07-17, 02:12

Pizza - krotko napisze bo ide spac :
Swietny zawodnik!! Potrafi skonstruowac sam akcje, a takze ja wykorzystac! Czesto podaje i ogolnie podoba mi sie jego styl gry i no jest wporzo koles!! A poza tym nosi nazwisko hiszpanskiego konkwistadora :mrgreen:
P.S. Bardzo mnie ciesza jego udane mecze w poprzednim sezonie i licze na wiecej w nastepnym!! Claudio jeszcze moze cos podzialac w pilce bo nijak patrzac NIE JEST STARY :P
Ogolnie jest jednym z moich ulubionych graczy FCB
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-07-19, 14:23

Simin napisał(a):Pizza - krotko napisze bo ide spac :
Swietny zawodnik!! Potrafi skonstruowac sam akcje, a takze ja wykorzystac! Czesto podaje i ogolnie podoba mi sie jego styl gry i no jest wporzo koles!! A poza tym nosi nazwisko hiszpanskiego konkwistadora :mrgreen:
P.S. Bardzo mnie ciesza jego udane mecze w poprzednim sezonie i licze na wiecej w nastepnym!! Claudio jeszcze moze cos podzialac w pilce bo nijak patrzac NIE JEST STARY :P
Ogolnie jest jednym z moich ulubionych graczy FCB


niom zgadzam się z tym Pizza jest wysoki ja też go lubie strzela
sredniš iloœć goli ale często nas wycišga z dołka np.FCB VS arsenal
2 bramki Pizzy i jesteœmy w ćwierćfinale .
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2005-08-02, 17:34

Pizza jest wysoki

LOL... a co ma piernik do wiatraka?? :570:
Ja nie napisalem nic ze on jest wysoki :evil: a jak chciales to uznac za jego zalete to postaraj sie lepiej 'ubrac' to w zdania na nastepny raz, bo twoja wypowiedz jest conajmniej chaotyczna :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez dmowski » 2005-11-05, 12:11

JA TO POWIEM TAK DLA MNIE PIZARRO W TEJ CHWILI JEST GORZEJ DYSPONOWANY NIŻ SANTA CRUZ


I NIE WIDZĘ GO W PODSTAWOWEJ JEDYNASTCE :P :P :P

Nie pisz z wlaczonym Caps Lockiem !!
Admin DamKam
dmowski
 

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Grzechoo » 2005-11-05, 12:29

dmowski napisał(a):JA TO POWIEM TAK DLA MNIE PIZARRO W TEJ CHWILI JEST GORZEJ DYSPONOWANY NIŻ SANTA CRUZ





I NIE WIDZĘ GO W PODSTAWOWEJ JEDYNASTCE :P :P :P


Ja bym powiedział, że Santa Cruz nie jest dysponowany w jakikolwiek sposób, bo jest kontuzjowany... a teraz Pizarro jest w najlepszej formie z napastników (takie odniosłem wrażenie) i musi grać w pierwszej 11-tce.

I wydaje mi się, że pokładano w niego większš nadzieję i sšdzono, że pokaże coœ więcej noż do tej pory. W Werderze (podobno, nie interesowałem się wtedy jeszcze tak bardzo piłkš niemieckš, więc nie wiem dokładnie) strzelał mnóstwo bramek z Ailtonem i właœnie dlatego kupiono go po odejœciu Janckera. Strzela kilka bramek w sezonie (no, może coœ koło 10-12), a to mnie raczej nie bardzo przekonuje zwłaszcza dlatego, że ma również okresy słabszej formy i zazwyczaj nie błyszczy instynktem snajperskim jak np. Makaay (oczywiœcie gdy jest w przyzwoitej formie). Ale ogólnie go lubię :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez killy » 2005-11-05, 12:34

Pizzaro to typ napastnika ktory cofa sie w glab boiska i stara sie cos porozgrywac z kolegami, oczywiscie rowniez bardzo dobrze znajduje sie w polu karnym, w tamtym sezonie strzelil kilka naprawde ladnych i trudnych do zdobycia goli,

Mi utkwily w pamieci gl mecze w Cl z Makabi(strzal z 25m :shock: ) i 2 bramy z Kanonierami, procz tego strzelil tez brame z bardzo malego kata tylko nie pamietam z kim.

Porownujac jego osobe w pelni formy i Roque to mysle ze praktycznie nie roznia sie pod wieloma wzgledami, szkoda ze paragwajczyk ma kontuzje bo napewno pd. amr duet napstnikow spisywal by sie dobrze.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2005-11-05, 13:59

strzelil tez brame z bardzo malego kata tylko nie pamietam z kim.


Jesli chodzi Ci o to samo co mi, to Peruwianczyk zmiescil pilke w taki sposob w meczu na Olimpiastadion z Hannoverem ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron