Claudio Pizarro

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Claudio Pizarro

Postprzez ILU » 2005-12-17, 20:53

To co zrobil w dzisiejszym meczu z Borussia PIZZA było niesamowite. Normalnie miód dla moich ust i melodia dla mojego serca :D heheheh Licze ze po pozadnym okresie przygotowawczym Pizza nie zgubi formy i pokaze na co go stac w dwumeczu z Milanem w LM :D :D :D
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez PiotrekFCB » 2005-12-27, 10:15

Pizarro jest świetny gra dosyć równe mecze myśle że ma szanse zdobyć króla strzelców w bundeslidze to nasz najlepszy napastnik
PiotrekFCB
 

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Liga » 2005-12-27, 16:16

Jest znakomitym napastnikiem w parze z makaayem może ustanowić najskuteczniejszy atak w europie.
F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE
Liga
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-12-23, 19:41
Lokalizacja: Mielno
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Scholli » 2006-09-13, 00:33

wszyscy już zapomnieli o Pizarro - nawet obrońcy Spartaka :) ładny gol mu wyszedł, nie ma co...

a widzieliście jaki on sprytny? jak zszedł z boiska to szybko poleciał do Rzymu i strzelił jeszcze w 89 minucie na 4:0 dla Romy w meczu z Shakhtarem ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Grzechoo » 2006-09-13, 15:22

Scholli napisał(a):wszyscy już zapomnieli o Pizarro - nawet obrońcy Spartaka :) ładny gol mu wyszedł, nie ma co...

a widzieliście jaki on sprytny? jak zszedł z boiska to szybko poleciał do Rzymu i strzelił jeszcze w 89 minucie na 4:0 dla Romy w meczu z Shakhtarem ;-)


A wcześniej wypełnił jeszcze formularze, pozałatwiał wszystkie formalności w urzędach i zmienił imię na David :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2006-09-13, 16:02

Nie zapominajmy, że musiał też wstąpić do fryzjera w celu ścięcia swoich peruwiańskich włosów ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Lmollu » 2006-09-13, 19:12

haj napisał(a):Nie zapominajmy, że musiał też wstąpić do fryzjera w celu ścięcia swoich peruwiańskich włosów ;)


Nie przeceniajmy go, moim zdaniem w Monachium grał w peruce :D

Cieszę się, że Pizza uporał się ze swoimi zdrowotnymi kłopotami i będzie teraz wracał do formy. Wśród napastników będzie walka na noże. Makaay, Pizarro, Podolski, Santa Cruz - ostra konkurencja. Aczkolwiek Roque ze Spartakiem nieźle zaprezentował się w pomocy potwierdzając, że jest w stanie grać na tej pozycji.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2006-09-15, 21:53

Pizza rulez!! :mrgreen:
KONIECZNIE musza z Nim przedluzyc umowe w Bawarii!! :569: Brama, ktora strzelil w meczu ze Spartakiem na prawdee wyszla klasowo :D Pojechal 2-3 pasterzy i walnal :P Na prawde stwierdzam, ze to bez watpienia moj ulubiony zawodnik FCB! :)
Co do jego kontraktu, to slyszalem, ze zada az 4mln euro rocznie, ale po mojemu jest wart kazdego centa - zawodnik blyskotliwy, wracajacy sie nawet do obrony :shock: jest po prostu wszedzie!! Strzela, asystuje, a nawet... aktywny w obronie!! Po prostu PIZZA!! :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez upek » 2006-09-15, 21:56

optymizmu Simina w sprawie przedluzenia kontraktu z Pizza nie podzielam :d tj podzielam ale nie za 4 banki rocznie :lol:
co do stwierdzenia ze Claudio jest wart kazdego centa ... rozumiem ze Twoj ulubieniec ;) dla mnie kazdego centa sa warci Philipp und Bastian ;)
przyznam ze bramka bardzo dobra, Pizze bardzo lubie itd ale nie moge sie do niego przekonac w 100 % : )
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2006-09-26, 16:13

Lecz na tym jeszcze nie koniec: Pizarro już 10 miesięcy temu został złapany pijany za kółkiem, a zgodnie z prawem niemieckim kierowca, który wielokrotnie zostanie zatrzymany w stanie nietrzeźwości zostaje uznany za...niepoczytalnego i teraz Pizarro grozi test, który ma stwierdzić umysłowe zdrowie Peruwiańczyka. W Niemczech egzamin ten potocznie nazywany jest „Idiotentest”


To mnie rozwaliło :lol: żeby się czasem nie okazało, że mamy czubka w drużynie ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez upek » 2006-09-26, 16:28

a mi sie taki przepis podoba :d nawet bardzo :P ale .... jak Claudio bedzie biegal na treningu z lapkami zwiazanymi kaftanikiem z tylu to srednio :lol:
w ogole to powinnie mu trzasnac baaaardzo pozadna kare finansowa, zeby sie chlopak obudzil :/
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Luke » 2006-09-26, 17:50


To mnie rozwaliło :lol: żeby się czasem nie okazało, że mamy czubka w drużynie ;)


Hehe taka jest prawda, w niemczech jezeli jedziesz po pijanemu to uznaja, ze jestes nienormlany :P

I dlatego musza zrobic test czy tak faktycznie jest, wiem bo moj wujek mial ten test :D Co ciekawe za pierwszym razem nie zdal :lol: Dopiero za drugim :lol:

Ale najlepsza byla sytuacja jak przyjechala policja, auto wujka bylo w rowie i lezalo na skos, policjant pyta sie wujka:"Pil pan cos ?". Wujek:"...Niiiieeee..." i w tym momencie spod siedzenia (cytuje wujka) "wykulało sie 5 pustych butelek po Jagermeistrach" :lol:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Scholli » 2006-09-27, 02:04

haj napisał(a):
Lecz na tym jeszcze nie koniec: Pizarro już 10 miesięcy temu został złapany pijany za kółkiem, a zgodnie z prawem niemieckim kierowca, który wielokrotnie zostanie zatrzymany w stanie nietrzeźwości zostaje uznany za...niepoczytalnego i teraz Pizarro grozi test, który ma stwierdzić umysłowe zdrowie Peruwiańczyka. W Niemczech egzamin ten potocznie nazywany jest „Idiotentest”


To mnie rozwaliło :lol: żeby się czasem nie okazało, że mamy czubka w drużynie ;)
skoro Basler nie biegał po boisku w kaftanie to i o Pizze nie mam obaw ;-) a co do tego zdrowia umysłowego to w Polsce nie jest to potrzebne - bez testów wiadomo, że tu większość jest mocno niepoczytalna :lol:
a na miejscu zarządu to ja bym mu wynajął szofera i po problemie... swoją drogą podejrzewam, że policjant który go zatrzymał nie jest kibicem Bayernu :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez dominik_fcb » 2006-09-27, 09:52

Lecz na tym jeszcze nie koniec: Pizarro już 10 miesięcy temu został złapany pijany za kółkiem


Wkońcu się to dla niego źle skończy... :?
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Max » 2006-09-27, 22:08

Jak dla mnie to może sobie jeździć pod wpływem nawet i częsciej byleby regularnie zdobywał tak piękne i ważne bramki jak dzisiaj. :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości