Claudio Pizarro

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2005-11-20, 10:54

duet Pizza-Podolski


Troche by mi nie pasowalo, gdyby obaj zbiegali do pomocy a w przodzie by nikogo nie bylo :P a nie sadze, aby ktorys z nich chcial grac na szpicy jak to teraz robi Roy :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez kejdzu » 2005-11-20, 13:55

Pizzaro jest swietnym zawodnikiem nie od dzisiaj i kazdy o tym wie.Nie jednokrotnie dzieki jego skutecznosci wygrywalismy mecze.Wczoraj jego 2 gole zdobyte w koncowce meczu daly nam 3 pkt ale jak ogladam ta 2 bramke to smiac mi sie chce z obroncy Arminii :D Caly mecz Piza raczej gral raczej na niewysokim poziomie ale jednak pokazal ze gdy Makaay "śpi" to na niego mozemy liczyc :)


[glow=indigo][shadow=cyan]B A Y E R N[/shadow][/glow]
kejdzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-11-08, 09:27
Lokalizacja: Racibórz // Salzburg
Online: 20h 27m 39s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Scholli » 2005-11-20, 14:20

haj napisał(a):
duet Pizza-Podolski


Troche by mi nie pasowalo, gdyby obaj zbiegali do pomocy a w przodzie by nikogo nie bylo :P a nie sadze, aby ktorys z nich chcial grac na szpicy jak to teraz robi Roy :P
a mi bardzo podobał by się atak w ustawieniu z Royem na szpicy i Pizarro i Podolskim jako cofnięci napastnicy - idealne ustawienie jeśli potrzebowalibyśmy mocnego uderzenia...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2005-11-20, 14:48

Coz - trzech napastnikow to zawsze wiecej niz dwoch :P ale wtedy kogo wywalic z pomocy? Mniemam ze wowczas chcialbys ustaweinia podobnego do tego:

----------------- Kahn --------------------

Sagnol ----- Ismael ------ Lucio ----- Lahm
------------- Demichelis ------------------
--Deisler -----------------------Schweinsteiger
--------Pizarro ------------- Podolski-------
-----------------Makaay ------------------

Cos podobnego do tego ?:P Nie wiem - jakby to mialo zagwarantowac lepsza nasza gre to czemu nie - choc jest sceptyczny nastawiony do takiej gry :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Lmollu » 2005-11-20, 16:26

haj napisał(a):ale wtedy kogo wywalic z pomocy?


Myślę, że to byłoby niegłupie ustawienie w przypadku odejścia Ballacka :D Na pozycji takiego cofnietego napastnika moze grac tez Santa Cruz, Karimi. Mysle, ze Scholl, Salihamidzic albo Deisler tez daliby sobie rade na tej pozycji. Podolski moze grac tez jako srodkowy ofensywny pomocnik, ale to ustawienie jest ciekawe :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez zborek » 2005-11-20, 17:30

Pizza wraca do wielkiej formy.Pokazał to wczoraj.Dwa gole i dał nam 3 punkty.Nareszcie znowu funkcjonuje tak jak należy atak Bayernu.Grazzie Pizarro!!!!!!!!!
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez DamKam » 2005-11-20, 17:38

No no Pizza gra coraz lepiej :D Jednak trzeba przyznac iz wczoraj do bramek Pizzy przyczynil sie w duzym stopniu Guerrero :!: Moim zdaniem w kolejnym meczu Magath powinien wystawic napad JPG-Pizza :wink: Makaay z Arminia po prostu nic nie gral :/
Niestety to juz nie pierwszy raz w tym sezonie :roll:
Pod wrazeniem gry Pizzy postanowilem umiescic jego wizerunek na moim avatarze 8)
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Grzechoo » 2005-11-21, 14:11

Bardzo się zdziwiłem (w pozytywnym znaczeniu tego słowa), że to Pizarro strzelił te dwie bamki. Spodziewałem się Ballacka, Makaay'a, Deislera itd. Ale to dobrze, że Claudio strzelił - im więcej piłkarzy strzelających bramki, tym lepiej :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2005-11-25, 11:38

Grzechoo napisał(a):Bardzo się zdziwiłem (w pozytywnym znaczeniu tego słowa), że to Pizarro strzelił te dwie bamki. Spodziewałem się Ballacka, Makaay'a, Deislera itd. Ale to dobrze, że Claudio strzelił - im więcej piłkarzy strzelających bramki, tym lepiej :wink:

Hehe no wiadomo!! :wink:
Poza tym Pizza dla mnie zawsze byl lepszy niz Roque i niezbyt rozumialem szczerze mowiac wystepy tego drugiego na poczatku sezonu(inna rzecz, ze udane, wiec nic wielkiego sie nie stalo)! No ale w sumie od tego jest Magath, zeby ocenic kto jest w lepszej formie i wystawic tego lepszego... :wink:
Problem w tym, ze watpie zeby Magath posadzil chociaz raz Roya na lawce! (wcale bym sie nie obrazil - wrecz przeciwnie - nie jest to juz ten sam Rudolphus :P co w zeszlym sezonie :( )
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-25, 20:37

Nieżle sobie Pizza radzi ostatnio s trzelił 2 gole w lidzie
mam nadzieję że taką formę będzie trzymał do końca sezonu.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez kanonier88 » 2005-11-26, 13:39

Pizarro jest najlepszym napastnikiem Bayernu.Zawsze jest w wysokiej formie.Makaay raz strzela dużo,a pozniej nie moze sie przelamac.Gdyby do Bayernu przyszedl Lukas Podolski to Bayern mialby najlepszy atak w Bundeslidze.
kanonier88
 

Re: Claudio Pizarro

Postprzez oldzia » 2005-11-26, 17:11

No nie Pizarro znowu szaleje!!!! 2 bramy nieźle . Już niedlugo wygryzie ze skladu Makaaya!!!!! Żartowalam oczywiście ;) A ja sądze że DamKam dzisiaj sobie zmieni avantar :lol: :wink: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 2005-11-26, 17:16 przez oldzia, łącznie edytowano 1 raz
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-26, 17:14

własnie Pizza strzelił 2 bramki może zaliczy hattricka w dzisiejszym meczu. :wink:
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2005-11-26, 17:44

oldzia napisał(a):No nie Pizarro znowu szaleje!!!! 2 bramy nieźle . Już niedlugo wygryzie ze skladu Makaaya!!!!! Żartowalam oczywiście ;)


A czemu nie? :P ja bym nie mial nic przeciwko, aby w jakims spotkaniu postawiono na peruwianski duet :P Mysle ze jak na razie Makaay nie jest na tyle efektywny, aby nie moc go zastpiac Guerrero, ktory pokazal juz w Bielefeldzie ze potrafi grac w pilke i to nie tylko w obrebie 5 metrow od bramki.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Max » 2005-11-26, 17:54

Simin napisał(a): nie jest to juz ten sam Rudolphus :P co w zeszlym sezonie :(
no nie do konca:P
w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu makaay zdobyl 7 bramek w bundeslidze, w tym sezonie ma juz 7, w cl natomiast jest troche gorzej ale runda sie jeszcze nie skonczyla wiec nie ma jakiejs przepasci pomiedzy dyspozycja roya w tym i poprzednim sezonie (no chyba zeby porownac koncowke poprzedniego z poczatkiem obecnego ale to sie raczej mija z celem:P)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości