Claudio Pizarro

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Claudio Pizarro

Postprzez zborek » 2005-11-05, 20:09

Nareszcie zaczšł też strzelać Pizza!.Dla niego była to dziœ 2 bramka w tym sezonie.Mam nadziejężę wróci do formy z poprzedniego sezonu i znowu bęzie bombardować bramki rywali.


:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez killy » 2005-11-05, 21:26

w meczu z Werderem moim zdaniem byl najlepszy na boisku, stwarzal najgrozniejsze sytuacje, sam strzelil bramke, mial rowniez asyste, mysle ze w takiej dyspozycji Pizza jest graczem klasy swiatowej, szkoda tylko ze dojscie do formy zajmuje mu tak dlugi okres czasu.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez DamKam » 2005-11-05, 21:31

killy napisał(a):w meczu z Werderem moim zdaniem byl najlepszy na boisku, stwarzal najgrozniejsze sytuacje, sam strzelil bramke, mial rowniez asyste, mysle ze w takiej dyspozycji Pizza jest graczem klasy swiatowej, szkoda tylko ze dojscie do formy zajmuje mu tak dlugi okres czasu.

Zgadzam sie w 100% :!: Widzialem tylko skrot ale widac bylo ze byl po prostu najlepszy w naszym zespole :) Po kontuzji i powrocie do skladu widac ze Pizza walczy za dwoch i jakby chcial pokazac swoja wartosc po dlugim niebycie...
Wogole juz w meczu z Juve bardzo mi imponowal swoja gra i zaangazowaniem :569: Oby tak dalej :564:
Mysle ze smialo mozna powiedziec iz: WRACA WIELKI PIZZA :521:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Max » 2005-11-06, 00:26

trzeba powiedziec ze pizarro zagral naprawde dobry mecz, gol i asysta
byly okazje na kolejne trafienia, niestety niewykorzystane
taki duet napastnikow mi sie podoba: roy skupia na sobie uwage obroncow, mimo to zdobywa bramki; pizza cofa sie, rozgrywa asystuje i tez strzela :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez grejfrut » 2005-11-06, 08:18

DamKam napisał(a):
killy napisał(a):w meczu z Werderem moim zdaniem byl najlepszy na boisku, stwarzal najgrozniejsze sytuacje, sam strzelil bramke, mial rowniez asyste, mysle ze w takiej dyspozycji Pizza jest graczem klasy swiatowej, szkoda tylko ze dojscie do formy zajmuje mu tak dlugi okres czasu.

Zgadzam sie w 100% :!: Widzialem tylko skrot ale widac bylo ze byl po prostu najlepszy w naszym zespole :) Po kontuzji i powrocie do skladu widac ze Pizza walczy za dwoch i jakby chcial pokazac swoja wartosc po dlugim niebycie...
Wogole juz w meczu z Juve bardzo mi imponowal swoja gra i zaangazowaniem :569: Oby tak dalej :564:
Mysle ze smialo mozna powiedziec iz: WRACA WIELKI PIZZA :521:


On był wielki w tym meczu !! :569: grał bardzo ale to bardzo dobrze ;) coœ pokoiwał strzelił gola zaliczył asyste no tez mam nadzieje ze WRACA STRAY WIELKI PIZZA :) to moje mazenie ;) :564:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 24s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Grzechoo » 2005-11-06, 10:40

Pizarro łapie formę :D :D :D Jest to coraz bardziej widoczne w kolejnych meczach Peruwiańczyka. W meczu z Werderem popisał się bramkš i asystował (skrót ze spotkania jest za krótki, abym mógł okreœlić na jakim poziomie grał) przy bramce Makaay'a :wink: Możnaby rzec, że również dzięki niemu Roy przełamał swš złš passę nie strzelenia gola od około 1100 minut.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2005-11-08, 01:09

Wreszcie raca MOJ CZLOWIEK!! Oba Sigi jakie mialem na tym forum sa z nim!! :wink: :P
Wiedzialem, ze jak dostanie szanse, to ja wykorzysta!! Jednym slowem mozna rzec, ze wracamy do normalnego stanu rzeczy powoli... Roque swietnie zaczyna... a i tak konczy Pizza!! :wink: (i to jak :) )!!
Strzeli jeszcze z 10 bramek w tym sezonie podejrzewam!! OBY TAK DALEJ CLAUDIO :wink:
P.S. Typ napastnika takim jak jest Pizza mi 100 razy bardziej odpowiada niz styl Makaaya - szuka, gdzie tylko wetknac noge i zbiera za to cale laury!! No ale cuz - tak ten swiat jest zbudowany, ze jedni (Pizza) musza zasuwac jak dzikie rexy, zeby inni (Roy) mogli zgarnac cala chwale... :(
Ale z drugiej strony rownie znakomita wiadomoscia jak powrot do wielkiej formy Pizzy jest gol Rudolphusa!! :) :wink:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Scholli » 2005-11-08, 04:07

Wreszcie raca MOJ CZLOWIEK!!
ej! oddaj mi i innym Pizarro - nie zabieraj najlepszych zabawek dla siebie! :P

Typ napastnika takim jak jest Pizza mi 100 razy bardziej odpowiada niz styl Makaaya - szuka, gdzie tylko wetknac noge i zbiera za to cale laury!!
ale mamy tylko jednego takiego napastnika... i tu powraca temat Podolskiego... ;-)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2005-11-08, 09:27

Typ napastnika takim jak jest Pizza mi 100 razy bardziej odpowiada niz styl Makaaya - szuka, gdzie tylko wetknac noge i zbiera za to cale laury


Trzeba umiec sobie znalezc - napastnicy typu Pizarro maja mniej rozwiniety takowqy instnkt dlatego tez skupiaja sie na dopracowaniu dryblignu i grze z tylu, szukajac tam swoich mozliwosci ;) Poza tym zawsze byli cenieni bardzo napastnicy typu Makaay, Van Nistelrooy, Koller czy Inzaghi ktorzy potrafili genialnie - jak nikt inny ustawic sie na rowni z obroncami i wyjsc w odpowienim tempie zostawiaja pilkrzy w tyle, albo pokazac sie w najlepszym momencie pomocnikowi aby odegral. A laury zbiera bo na to zasluguje - napastnika rozlicza sie za bramki, a Makaay przez ostatnie lata robil to swietnie, takze na pochwaly zaslugiwal jak najbardziej.

i tu powraca temat Podolskiego...

Jak bumerang :D:D:D:D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2005-11-19, 21:51

Hehe ale Claudio dzisiaj dal popis!! :) 2 brameczki i 3 punkty w kieszeni dzieki jego grze!! :) Cieszy mnie to niezmiernie trzeba przyznac!! :569: :)
Widac, ze chlop sie wkreca w gre i coraz lepiej mu to idzie!! :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Pietras » 2005-11-19, 23:11

Pizarro pozytywnie mnie zaskoczył. Po slabym początku sezonu w jego wykonaniu znów gra bardzo dobrze. Pomogła mu w tym nieco kontuzja Santa Cruza, ale dostał szansę i ją wykorzystał. Cieszy mnie jego dobra postawa i mam nadzieje, że będzie nadal strzelał zarówno w Bundeslidze jak i Champions League :)
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez haj » 2005-11-19, 23:36

coz tu mozna mowic? claudio jest teraz w bardzo dobrej formie i co najwazniejsze swietnie ja pozytkuje (dwa gole w Bielefeldzie, bramka i asysta z Werderem). Trzymam kcuki za niego aby dalej prezentowal sie tak dobrze, bo naprawde go na to stac.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Scholli » 2005-11-20, 00:29

Pizarro jest świetnym napastnikiem jest tylko jedno ale... większość meczy jakie rozegrał w barwach Bayernu były poniżej jego umiejętności - gdyby zawsze potrafił przywołać to wszystko czym bozia go obdażyła nie byłby gorszy od Makaay'a a może i lepszy, bo z pewnością o wiele więcej potrafi zrobić z piłką u nogi niż Roy... no, ale może teraz wkońcu się przełamał ostatecznie - czekam na to odkąd u nas zawitał i mam nadzięję że się doczekałem... :)
tak jeszcze myślę, że gdyby Bayern zdecydował się na ściągnięcie Podolskiego to duet Pizza-Podolski byłby wielce produktywny nie tylko z przodu, ale i w ofensywnej pomocy, a w takiej sytuacji Ballack mógłby ostatecznie zostać... (i ja to mówię?! ;-) )
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez piotraldinho » 2005-11-20, 08:42

No , brawa dla Claudia :D . Dzieki jego grze , kolejne wazne 3 pkt :D . Dobrze , ze sa w skladzie Bayernu zawodnicy , ktorzy sami potrafia odwrocic wynik meczu :P Claudio potwierdził takze ze jest bardzo dobrym strzelcem i ze nalezy mu sie obecnie podczas kontuzji RSC miejsce w skladzie :D .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Roqe » 2005-11-20, 09:03

Super! Bardzie sie ciesze ze Pizarro odnalaz forme z przed roku :) i to w takim momencie kiedy Santa Cruz ma kontuzje a nadal w słabej formie jest Makaay
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości