Claudio Pizarro

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Grzechoo » 2005-11-26, 18:21

No i Pizarro dał dzisiaj kolejny popis skutecznej gry :D Dwie bramki i zwycięstwo nad Mainz. Brawa dla Claudio i oby tak dalej! :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez zborek » 2005-11-26, 19:50

Pizza wraca(możę nawet już wrócil do wielkiej formy).Znowu dwie bramki Pizzy przesądziły o zwycięstwie nad Mainz.Oby tak dalej.Brawo Claudio.


:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez DamKam » 2005-11-26, 21:05

Brawo brawo :!: Oby tak dalej :D
Ale trzeba powiedziec ze w dzisiejszym meczu przy pierwszej bramce znakomita asysta popisal sie Roy :!: Bardzo ladnie wylozyl pilke Claudio ktory dopelnil tylko formalnosci :wink: Druga bramka padla po ladnej wrzutce Szwaniego w pole karne i straceniu pilki glowa przez Pizze :!:

oldzia napisał(a):A ja sądze że DamKam dzisiaj sobie zmieni avantar

Jak widac Roy pozostal na swoim miejscu :P
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez piotraldinho » 2005-11-27, 09:46

W kolejnym meczu kolejne dwa gole Pizarro :D . Bardzo dobrze - widac ze w dobrej formie podczas sredniej formy Makaaya (mam pewne odczucia ze to jest moze 60% na co go stac :roll: ) . Claudio był zawsze dobry i mam nadzieje ze w kolejnych meczach bedzie to pokazywał :D !!!
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-27, 23:39

Znowu dwie bramki Pizzy przesądziły o zwycięstwie nad Mainz.Oby tak dalej.Brawo Claudio.

wolałbym żeby Makaay grał tak jak Pizza, Bo dawno Bawarczyk nie był królem
strzelców Bundesligi,chociaż kto wie niekoniecznie Makaay musi nim zostać królem, lecz
Pizza
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2005-11-28, 00:41

Ze Claudio jest bardzo przydatnym, a moze wrecz powinieniem napisac "esencjalnym" zawodnikiem naszego klubu nie trzeba juz chyba nikogo przekonywac!! :569: :)
Bardzo mnie cieszy fakt, ze znow powrocil stary dobry Pizza, ktory juz 2 raz w niedlugim odstepie czasu pokazal, ze moze zadecydowac o wywiezieniu przez Bawarczykow 3 punktow z meczu!! :)
No no no... Claudio nam sie rozkreca! Ne pozostaje nic, jak tylko zyczyc mu dalszych sukcesow na arenie krajowej i miedzynarodowej (Reprezentacja + CL) :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-29, 16:09

No nie Pizarro znowu szaleje!!!! 2 bramy nieźle . Już niedlugo wygryzie ze skladu Makaaya!!!!! Żartowalam oczywiście

pizza strzela coraz więcej a Makaay coraz mniej chyba odwracają się role obydwu
napastników :wink:
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Grzechoo » 2005-11-29, 17:17

fcbayern16 napisał(a):
No nie Pizarro znowu szaleje!!!! 2 bramy nieźle . Już niedlugo wygryzie ze skladu Makaaya!!!!! Żartowalam oczywiście

pizza strzela coraz więcej a Makaay coraz mniej chyba odwracają się role obydwu
napastników :wink:


Jeżeli do klubu nie zostanie sprowadzony zaden wartościowy napastnik, Pizarro już wkrótce może być najlepszym napastnikiem Bayernu! Roy Makaay ma już swoje lata (30 bodajże) i juz lepszy nie będzie - możemy jedynie liczyć na jego dobrą dyspozycję. A Claudio jest w piłkarskim "średnim wieku" (25 lat ma chyba) i może się jeszcze sporo nauczyć, rozwinąć.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-29, 17:28

Pizarro już wkrótce może być najlepszym napastnikiem Bayernu! Roy Makaay ma już swoje lata (30 bodajże) i juz lepszy nie będzie

Jeżeli Makaay będzie grał słabo to pwenie działacze FCB ściągną jakiegoś
klasowego napastnika mowa o Lukasie Podolskim którego chce również Barca
a jeżeli Poldi nie wypali,to będzie wielka szansa dla rezerwowych napastników
FCB m.in dla Guereero.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez olek » 2005-11-29, 17:40

A Claudio jest w piłkarskim "średnim wieku" (25 lat ma chyba)


ma 27 lat ale wg mnie nadal lapie sie do 'sredniego wieku' :P

klasowego napastnika mowa o Lukasie Podolskim


podolski na razie jakims klasowym napastnikiem nie jest musi sie jeszcze wiele nauczyc nabrac wielu doswiadczen aby sie takowym stac jednak na pewno to wielki talent i nadzieja niemieckiej pilki i uwazam ze powinien jak najszybciej trafic do bayernu nie tylko dlatego aby nadal sie rozwijac ale takze dlatego iz bayern naprawde potrzebuje teraz dobrego napsatnika (chociaz osobiscie wolalbym toni'ego z violi ;) )

wydaje mi sie ze magath powienien jak najszybciej dac szanse jpg w meczu o stawke (bl badz cl - wg mnie lepiej bs) od pierwszych minut makaay'owi wyraznie od dluzszego czasu nie idzie i wydaje mi sie ze trener powinien dac mu do zrozumienia ze jego pozycja w pierwszej 11 jest zagrozona co wg mnie dobrze wplyneloby na dyspozycje holendra
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Simin » 2005-11-30, 02:06

wydaje mi sie ze magath powienien jak najszybciej dac szanse jpg w meczu o stawke (bl badz cl - wg mnie lepiej bs) od pierwszych minut makaay'owi wyraznie od dluzszego czasu nie idzie i wydaje mi sie ze trener powinien dac mu do zrozumienia ze jego pozycja w pierwszej 11 jest zagrozona co wg mnie dobrze wplyneloby na dyspozycje holendra

Zgadzam sie! Rowniez uwazam, ze takie posuniecie Mahatha daloby duzo do myslenia Makaayowi i moze by wtedy Holender zmadrzal!! :wink: Niestety prawdopodobienstwo takiego ruchu oscyluje w granicach 0,0!! :lol: Szkoda, ze nie jest tak, ze w pilke graja aktualnie lepsi pilkarze (chodzi mi o forme)... :(
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-30, 18:26

a Pizza zaszalał, nie dość że się (upił) 1.1 promila po meczu z mainz to jeszcze zabrali mu prawko jazdy, ciekawe czym teraz będzie jeżdził na mecze bo chyba nie pieszo
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez olek » 2005-11-30, 19:03

przez pizza mowil ze nie mial 1,1 promila alkoholu we krwi chociaz ludzie po pijanemu mowia rozne rzeczy ;) alkohol jest dla ludzi jak dla mnie nei ma zadnej sensacji a co do dojazdow na treningi mysle ze jego zonka czy tam narzeczona ma prawko :D
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez killy » 2005-11-30, 19:26

Ludzie spokojnie, 1.1 promila to jest praktycznie dla wiekszosci nieodczuwalana dawka(moze ze 2 piwka), trzeba go zrozumiec wypil 2 piwka i pojechal do domu, gdyby byl jakims przyglupem to nachlal by sie tak ze z auta nie mogl by
wyjsc. Zeby tylko takie problemy z zawodnikami byly to bym sie cieszyl. Zobaczcie sobie w innych klubach: cpun Mutu i Mijajlovic, zboczeniec Van Persie i Ronaldo, rozrywkowy Rooney.

ps.ciekawe-u nas za jazde po pijaku zabieraja dozywotnio prawko, w Niemczech jak widac uzaleznione jest to od stanu zatrzymanego - FAJNIE :D
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Claudio Pizarro

Postprzez Scholli » 2005-11-30, 19:28

fcbayern16 napisał(a):a Pizza zaszalał, nie dość że się (upił) 1.1 promila po meczu z mainz to jeszcze zabrali mu prawko jazdy, ciekawe czym teraz będzie jeżdził na mecze bo chyba nie pieszo
no na mecze pewnie będzie jeździł tak jak to zawsze było do tej pory czyli autobusem... :P
a poza tym Pizarro ani nie miał tych 1.1 promila a ni też nie stracił prawa jazdy (jeśli wierzyć oficjanej stronie Bayernu - "„Dies stimmt nicht, der Wert war geringer“, stellte Pizarro am Mittwoch klar. Der Bayern-Stürmer rechnet lediglich mit einem Bußgeldverfahren.")
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron