Lucas Hernandez

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Arti » 2020-05-30, 19:52

Zmieniony w przerwie dzisiejszego meczu, ponieważ narzekał na problemy z przywodzicielem... :573:
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 816
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 13h 53m 42s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Luke » 2020-06-15, 18:46

Kilka różnych źródeł donosi, że Hernandez stał się celem numer 1 PSG na wzmocnienie obrony. Falk potwierdził. Szczerze? Jeśli szejk mimo wirusa ma kasę, to przy 60 mln na stole sprzedawał bym i jeszcze im posłał kosz z owocami. Lucas to w pace Flicka niczym ciało obce i za dobrą kasę nie ma co czekać aż w końcu odpali. Przedłużyć kontrakt z Alabą i mamy już zawodnika, który ogarnia środek i lewą jednocześnie. Davies może na stałe zająć się lewą stroną, a za kasę z Hernandeza kupimy Upamecano i jeszcze nam zostanie. Dla mnie sytuacja win-win.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Matifcb » 2020-06-15, 21:21

Wszystko wygląda extra... Tylko jednak jak nazywać że coś jest win jeśli wtopimy 20baniek w tak krótki czas.
Wiadomo że wirus bla bla ceny spadają i dobrze jest te 6 dych brać za kalekę.. wolałbym 7 z przodu :D 70melonow niech szejki dają raz że francuz a dwa ah oh mistrz wielki. Dla mnie nietrafiony do tej pory, jakiś taki wogole cicho ciemny 0 mia san mia, Bawaria.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez scholli7 » 2020-06-15, 21:21

I kasa wtedy na Havertza by się znalazła ;) jestem również za.
Miejąc nawet na uwadze ,że prędzej czy później Sule nam wróci do składu linię defensywy można ciekawie zbudować
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Luke » 2020-06-15, 22:08

Matifcb napisał(a):Wszystko wygląda extra... Tylko jednak jak nazywać że coś jest win jeśli wtopimy 20baniek w tak krótki czas.
Wiadomo że wirus bla bla ceny spadają i dobrze jest te 6 dych brać za kalekę.. wolałbym 7 z przodu :D 70melonow niech szejki dają raz że francuz a dwa ah oh mistrz wielki. Dla mnie nietrafiony do tej pory, jakiś taki wogole cicho ciemny 0 mia san mia, Bawaria.


No niestety, ale Lucas był kupiony w zupełnie innej sytuacji. Wtedy rzeczywiście potrzebowaliśmy stopera, który może być jednocześnie alternatywa dla Alaby. Nikomu się wtedy nie śniło, że Davies tak odpali na lewej obronie a Alaba zmieni się w jednego z najlepszych stoperów na świecie. Stracone 20 mln to akurat jeszcze spoko wyjście z tej sytuacji, bo teraz mamy rezerwowego z prawdopodobnie astronomiczna pensja...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez bartek959 » 2020-06-15, 23:02

Nie chce mi się wierzyć, że gość z kontraktem do 2024 kupiony rok temu za 80 mln (co jest naszym rekordem transferowym) nagle po jednym sezonie odejdzie do PSG (które już wydało ponad 50 mln na Icardiego).

Flick na konferencji powiedział, że widzi w Lucasie duży potencjał i chce mieć go w składzie, ale był nieobecny przez kontuzje na treningach taktycznych i po prostu potrzebuje ogrania/rytmu, a stracony czas zostanie nadrobiony. Nic dodać, nic ująć.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez mancipium » 2020-06-16, 09:01

bez przesady z tym alaba jako jednym z najlepszych stoperów. Jeszcze nie zagrał przeciwko dobremu napastnikowi.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Luke » 2020-06-16, 10:24

mancipium napisał(a):bez przesady z tym alaba jako jednym z najlepszych stoperów. Jeszcze nie zagrał przeciwko dobremu napastnikowi.


To samo możesz powiedzieć o Daviesie :P Też jeszcze nie gral przeciw Messiemu ani Ronaldo ale jak się spisuje każdy widzi :wink:

bartek959 napisał(a):Nie chce mi się wierzyć, że gość z kontraktem do 2024 kupiony rok temu za 80 mln (co jest naszym rekordem transferowym) nagle po jednym sezonie odejdzie do PSG (które już wydało ponad 50 mln na Icardiego).

Flick na konferencji powiedział, że widzi w Lucasie duży potencjał i chce mieć go w składzie, ale był nieobecny przez kontuzje na treningach taktycznych i po prostu potrzebuje ogrania/rytmu, a stracony czas zostanie nadrobiony. Nic dodać, nic ująć.


A ile to razy Guardiola wyznawał miłość Sane w ostatnich miesiącach? :P Hansi to tak jak Pep miły facet, który autorytet buduje na empatycznym podejściu do zawodników, przecież nie powie "jeśli Davies i Alaba zachowają obecną formę nie ma dla niego miejsca w składzie". Fakty mówią same za siebie. Hernandez trenuje już z drużyną od lutego. Jesli po takim czasie taki Boateng gra a nie on, to znaczy, że należy się nad chłopakiem zastanowić. W kolejnym sezonie wróci Suele, który jako podstawowy gracz reprezentacji Niemiec i praktycznie tak jakby nowy stoper nie wierzę, że usiądzie na ławie. Na stoperze może grać jeszcze Pavard, który na pewno dostanie też konkurencję na prawą obronę, więc częściej będzie okazja do grania w środku. Do tego jest szansa wyciągnięcia Upamecano z rokiem kontraktu no i nie wiem czy z obecną dyspozycją nie przedłużą z Boatengiem kontraktu o rok. Nie licząc Martineza Hernandez jest obecnie naszym najsłabszym stoperem i najsłabszym lewym obrońcą, a podejrzewam, że jego pensja jest astronomiczna. Nie mówię, że należy go sprzedawać za wszelką cenę, ale myślę, że jeżeli zainteresowanie PSG jest konkretne (a biorąc pod uwagę reakcję Falka myslę, że jest), to nasz zarząd nie odrzuci tej opcji zupełnie tylko zrobi sobie kalkulację: Taka i taka będzie różnica między pensją Upamecano i Hernandeza, tyle i tyle stracimy ma różnicy między odstępnymi i wtedy podejmą decyzję. Może być, że w ostatecznym rozrachunku strata ekonomiczna wcale nie będzie taka duża. Do tego dochodzi też argument czego chce sam piłkarz, bo biorąc pod uwagę, że niemieckiego to on ni w ząb, to myślę, że wcale nie byłby tak przeciwny przenosinom do stolicy własnego państwa...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez bartek959 » 2020-06-16, 16:22

Falk: Bayern planuje przyszły sezon z Lucasem w kadrze.

Wg transfermarkt opuścił w tym sezonie 19 meczów (118 dni). Sytuacja z wirusem nie pomogła w treningach drużynowych, a Boateng gra raczej dlatego, że jest prawonożny, poprawił formę a jak już wiemy Flick nie lubi zmieniać na siłę czegoś, co dobrze działa. Sytuację Lucasa oprócz kontuzji i braku rytmu okrutnie skomplikował Davies i pomysł Flicka z przesunięciem na stopera Alaby (który tak naprawdę zajmuje jego miejsce). Moim zdaniem dopiero po jego regularnym graniu będzie można oceniać czy to wtopa transferowa i na miejscu zarządu tak szybko bym się go nie pozbywał - to uniwersalny, dynamiczny, nowoczesny obrońca (pasujący do pary z taką wieżą typu Sule/Upamecano) który jeszcze może sporo dać zespołowi.

bartek959 napisał(a):Do tego dochodzi też argument czego chce sam piłkarz, bo biorąc pod uwagę, że niemieckiego to on ni w ząb, to myślę, że wcale nie byłby tak przeciwny przenosinom do stolicy własnego państwa...

viewtopic.php?p=343147#p343147
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Luke » 2020-06-16, 17:58

bartek959 napisał(a):Falk: Bayern planuje przyszły sezon z Lucasem w kadrze.

Wg transfermarkt opuścił w tym sezonie 19 meczów (118 dni). Sytuacja z wirusem nie pomogła w treningach drużynowych, a Boateng gra raczej dlatego, że jest prawonożny, poprawił formę a jak już wiemy Flick nie lubi zmieniać na siłę czegoś, co dobrze działa. Sytuację Lucasa oprócz kontuzji i braku rytmu okrutnie skomplikował Davies i pomysł Flicka z przesunięciem na stopera Alaby (który tak naprawdę zajmuje jego miejsce). Moim zdaniem dopiero po jego regularnym graniu będzie można oceniać czy to wtopa transferowa i na miejscu zarządu tak szybko bym się go nie pozbywał - to uniwersalny, dynamiczny, nowoczesny obrońca (pasujący do pary z taką wieżą typu Sule/Upamecano) który jeszcze może sporo dać zespołowi.

bartek959 napisał(a):Do tego dochodzi też argument czego chce sam piłkarz, bo biorąc pod uwagę, że niemieckiego to on ni w ząb, to myślę, że wcale nie byłby tak przeciwny przenosinom do stolicy własnego państwa...

viewtopic.php?p=343147#p343147


Wiesz, jako ktoś kto ma 95% rodziny w Niemczech mogę Ci powiedzieć, że "zwroty używane w futbolu" to zdecydowanie za mało żeby czuć się swobodnie w obcnym państwie. Nie mówię też, że bardzo chce odejść bo nie radzi sobie z językiem, bo nie znam sytuacji, ale myślę, że to na pewno ma znaczenie jeśli kategorycznie nie wyklucza transferu.

Dodatkowo. Guess what? This happend:

https://www.transfermarkt.de/kouassi-en ... w9Y2hVd3ZY

Według kilku niezależnych źródeł właśnie sprowadziliśmy jeden z największych talentów środkowej obrony w Europie, o zgrozo z PSG... :lol: Po je bana sytuacja. Ponoć Paryżanie są wściekli, że sprzątnieliśmy im dzieciaka z przed nosa, z którym chcieli przedłużyć kontrakt. Wartość według transfermarktu 11 mln, więc raczej nie do amatorów...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez bartek959 » 2020-06-16, 19:10

Ale skąd wiesz że on ni w ząb nie mówi po niemiecku/nie potrafi podstawowych zwrotów nie-piłkarskich, rozmawiałeś z nim? :P Nie trzeba znać perfekcyjnie języka żeby czuć się swobodnie w obcym państwie. Chodziła kiedyś plota że Bale podobno nie potrafi do dziś się przywitać po hiszpańsku :D

Ciekawe te doniesienia, ale sugerujesz że 18 latek który zagrał 6 meczów w dorosłej piłce będzie zagrożeniem o miejsce w składzie dla mistrza świata sprowadzonego za taką kasę? Wątpię, aczkolwiek to ponoć wielki talent. Zresztą Mai też takim miał (ma?) być, ale jak dotąd coś nie pykło - nawet gdy był zdrowy to na stoperze w ciężkich przypadkach i tak grali ludzie z pierwszego składu.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Luke » 2020-06-16, 20:34

bartek959 napisał(a):Ale skąd wiesz że on ni w ząb nie mówi po niemiecku/nie potrafi podstawowych zwrotów nie-piłkarskich, rozmawiałeś z nim? :P Nie trzeba znać perfekcyjnie języka żeby czuć się swobodnie w obcym państwie. Chodziła kiedyś plota że Bale podobno nie potrafi do dziś się przywitać po hiszpańsku :D



Biorąc pod uwagę, że Bale miał niegdyś powiedzieć: "Jeśli inny klub, nie zapłaci mi tyle ile Real, to zostaję tu i będę dalej grał w golfa", to raczej to czy czuje czy nie czuje się dobrze w Madrycie nie jest tu argumentem decydującym :lol:

bartek959 napisał(a):Ciekawe te doniesienia, ale sugerujesz że 18 latek który zagrał 6 meczów w dorosłej piłce będzie zagrożeniem o miejsce w składzie dla mistrza świata sprowadzonego za taką kasę?


Nie wiem :P Wiem, że wygryzł go z lewej strony 19-latek, który jeszcze jakiś czas temu grał w MLS, która jest gdzieś na poziomie niemieckiej ligi młodzieżowej, a ze środka gość, o którym ważny działacz powiedział rok temu, że ma sobie znaleźć inny klub :P
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez bartek959 » 2020-06-25, 22:12

bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez Luke » 2020-06-26, 10:57

bartek959 napisał(a):https://twitter.com/GabrielStachFCB/status/1276259230643781639?s=19
https://www.dieroten.pl/art/show/lucas- ... Umxwmwbrnk

To apropo ostatniej dyskusji o nauce języka niemieckiego :P


Jako osoba, która na codzień w pracy posługuje się dwoma językami obcymi czekam na jakiegoś linka z tego wywiadu (na fcb.tv trzeba mieć abonament) :P. Na przykładzie naszego (już niedługo mam nadzieję :P ) Prezydenta, stwierdzę, że "Dis is, Dis is..." to trochę za mało, żeby stwierdzić, że ktoś się czuje swobodnie w obcojęzycznym towarzystwie :P
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lucas Hernandez

Postprzez mancipium » 2020-11-04, 09:40

* Lucas Hernandez's game by numbers against Salzburg:

◉ Most touches (103)
◉ Most total duels (19)
◉ Most tackles (5)
◉ Most take-ons completed (3)
◉ =Most fouls won (3)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości