Sadio Mané

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Sadio Mané

Postprzez Matifcb » 2022-11-18, 11:45

Dokładnie dwa fakty. Że akurat u nas największą kontuzja. Sprawdzałem specjalnie i wcześniej ledwo co łapał. Fakt że git że tyle czasu wolnego teraz
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Sadio Mané

Postprzez mancipium » 2022-11-19, 09:54

Pamiętajmy, że to bardzo religijny i przywiązany do swojej ojczyzny zawodnik. Bardzo dużo działa w Senegalu aby tamtejsi obywatele mieli lepszą przyszłość. Taka kontuzja i brak możliwości gry na mundialu w sytuacji, w której dla niego to na pewno ważniejsze niż mecz z PSG może mocno go psychicznie zdołować, a bez psychiki nie ma dobrej gry.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Sadio Mané

Postprzez dmagio » 2023-04-13, 09:51

Jeśli oceniać transfer to wszystko wskazuje na to że trafi do grupy zawodników jak Breno.
U Mane początek obiecujący,a później runęło .Po kontuzji totalne nic.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 40m 5s

Re: Sadio Mané

Postprzez Matifcb » 2023-04-13, 10:35

Gorzej niż breno bo ile kasy
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Sadio Mané

Postprzez baymann9 » 2023-04-13, 13:31

Liczę, że sporo odzyskamy na sprzedaży.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 36s

Re: Sadio Mané

Postprzez Recit » 2023-04-13, 14:20

Wątpię, typ nic sobą nie reprezentuje, do tego metryka robi swoje. Kto ma kupić takiego kolesia za dobry hajs? Może jedynie klub z Arabii lub MLS, bo w Europie to zagra w jakimś aspirującym średniaku.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Sadio Mané

Postprzez grejfrut » 2023-04-13, 14:50

Mane poza kadrą na sobotni mecz. Czyli co? Będzie out czy pokazówka? Jednak wykluczenie z meczu przed rewanżem z City raczej oznacza, że i na środę nie będzie brany pod uwagę.

Cóż, miał być gwiazdą, wygrywać po 5-0, strzelać gole, a okazało się, że Bundesliga jednak go przerosła.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 9s

Re: Sadio Mané

Postprzez Recit » 2023-04-13, 15:01

Mam wrażenie, że nie przerosła go Bundesliga, a Julian nie wiedział co z nim zrobić. Typ ma raptem 174 cm wzrostu i wg Transfermarkt jest przede wszystkim lewym skrzydłowym, a u nas głównym pomysłem było robienie z niego 9tki. Z Sabitzerem było to samo, dobry piłkarz, ale Nagelsmann oczekiwał od niego rzeczy, do których nie do końca się nadają.

Potem kontuzje, frustracje, wypad z MŚ, więcej frustracji i jest jak jest.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Sadio Mané

Postprzez Bayern fun » 2023-04-13, 17:31

Jak dla mnie powinien grzać ławę do końca sezonu. Koleś to jakieś nieporozumienie, gra gorzej niż junior a zachowuje się jak wielki gwiazdor.

Wziąć za niego tyle ile daliśmy i nara, niech się panoszy gdzie indziej.

Afrykańskie media ( :lol: ) donoszą, że Mane uderzył Sane bo ten nazwał go ... "czarnym go.wnem". Może jeszcze dałoby radę w to uwierzyć, gdyby nie taki jeden mały szczegół:

Obrazek

Ale to żadna nowość, murzyni zawsze w konfliktach zasłaniają się rasizmem, a że w Senegalu nie znają ojca Leroya to spłodzili taką plotę :573:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Sadio Mané

Postprzez kejdzu » 2023-04-14, 09:37

Po ostatnich zajściach+postawa na boisku to zawieszenie jest najlżejsza karą. Powinni mu torby na lotnisko zawieźć i spakować w samolot back to UK. Miałem nadzieję że nas wzmocni a póki co to jedynie wprowadza chaos bo o jakości nie ma co pisać :]
kejdzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-11-08, 09:27
Lokalizacja: Racibórz // Salzburg
Online: 20h 27m 39s

Re: Sadio Mané

Postprzez Recit » 2023-04-14, 11:08

W ogóle to jest ciekawe, że ciężko się do Hassana przypieprzyć, bo transfery poza Sarrem są fajne, ale czynniki ludzkie sprawiają, że coś nie gra. Przecież Mane to był pewniak. Dobry mental, profesjonalne podejście, zdrowie, lubiany... i taki klops.

A Blind? Co się z tym gościem dzieje? Ja wiem, że metryka, ale tacy ludzie grają doświadczeniem. Gość był w kadrze na MŚ raptem pół roku temu! Sabitzer też grał u nas jak amator, a to jednak piłkarz przynajmniej solidny, taki, jakiego potrzeba żeby łatać dziury. Prawdę mówiąc żałuję, że poszedł, wolałbym jego niż Leimera.

To pokazuje, że ogólnie nie ma pewniaków jeżeli chodzi o transfery. Z młodymi wiadomo jak jest, ale taki Mane to przecież teoretycznie nie powinien mieć żadnych problemów. Osobiście nic nie wiem co tam się dzieje, ale mam wrażenie, że Julian to (cenzura) bo Mane to topowy skrzydłowy, a on chciał brać z wahadłami z Mane na 9tce. Ale to tylko takie moje bzdurzenie.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Sadio Mané

Postprzez kejdzu » 2023-04-14, 18:52

Recit napisał(a):W ogóle to jest ciekawe, że ciężko się do Hassana przypieprzyć, bo transfery poza Sarrem są fajne, ale czynniki ludzkie sprawiają, że coś nie gra. Przecież Mane to był pewniak. Dobry mental, profesjonalne podejście, zdrowie, lubiany... i taki klops.

A Blind? Co się z tym gościem dzieje? Ja wiem, że metryka, ale tacy ludzie grają doświadczeniem. Gość był w kadrze na MŚ raptem pół roku temu! Sabitzer też grał u nas jak amator, a to jednak piłkarz przynajmniej solidny, taki, jakiego potrzeba żeby łatać dziury. Prawdę mówiąc żałuję, że poszedł, wolałbym jego niż Leimera.

To pokazuje, że ogólnie nie ma pewniaków jeżeli chodzi o transfery. Z młodymi wiadomo jak jest, ale taki Mane to przecież teoretycznie nie powinien mieć żadnych problemów. Osobiście nic nie wiem co tam się dzieje, ale mam wrażenie, że Julian to (cenzura) bo Mane to topowy skrzydłowy, a on chciał brać z wahadłami z Mane na 9tce. Ale to tylko takie moje bzdurzenie.


Początkowo też byłem happy że Mane zagra u nas ale im dalej w las tym ciemniej...Pierwsza myśl była że chyba z kimś mu było nie po drodze skoro Liverpool się to pozbywa i fajnie że jest u nas . Teraz widać powody były inne.
Blind ? Zapchajdziura która nie działa. Minuty pokazują jaki jest lichy.To już wolałem Tolisso.
Puenta - nazwiska nie grają .
kejdzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-11-08, 09:27
Lokalizacja: Racibórz // Salzburg
Online: 20h 27m 39s

Re: Sadio Mané

Postprzez alien666 » 2023-04-14, 18:58

kejdzu napisał(a):
Recit napisał(a):W ogóle to jest ciekawe, że ciężko się do Hassana przypieprzyć, bo transfery poza Sarrem są fajne, ale czynniki ludzkie sprawiają, że coś nie gra. Przecież Mane to był pewniak. Dobry mental, profesjonalne podejście, zdrowie, lubiany... i taki klops.

A Blind? Co się z tym gościem dzieje? Ja wiem, że metryka, ale tacy ludzie grają doświadczeniem. Gość był w kadrze na MŚ raptem pół roku temu! Sabitzer też grał u nas jak amator, a to jednak piłkarz przynajmniej solidny, taki, jakiego potrzeba żeby łatać dziury. Prawdę mówiąc żałuję, że poszedł, wolałbym jego niż Leimera.

To pokazuje, że ogólnie nie ma pewniaków jeżeli chodzi o transfery. Z młodymi wiadomo jak jest, ale taki Mane to przecież teoretycznie nie powinien mieć żadnych problemów. Osobiście nic nie wiem co tam się dzieje, ale mam wrażenie, że Julian to (cenzura) bo Mane to topowy skrzydłowy, a on chciał brać z wahadłami z Mane na 9tce. Ale to tylko takie moje bzdurzenie.


Początkowo też byłem happy że Mane zagra u nas ale im dalej w las tym ciemniej...Pierwsza myśl była że chyba z kimś mu było nie po drodze skoro Liverpool się to pozbywa i fajnie że jest u nas . Teraz widać powody były inne.

Podobne można oceniać transfery np. Sane i Cancelo. W jednym zespole piłkarz się pogubił, a w drugim odpali. Nie ma reguły. A przepraszam, jest reguła; u nas raczej odrzuty nie odpalają.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Sadio Mané

Postprzez Recit » 2023-04-14, 20:43

Ale Liverpool się nie pozbył Mane z tego co pamiętam. Oni go chcieli, on chciał nowe wyzwanie. Coś jak Lewy. Cancelo został natomiast cancelowany przez Pepa i w sumie widać, że bez niego sobie radzi dobrze :D

Czy w Bayernie nie odpalają odrzuty? Robben był odrzutem. I Gnabry. W pewnym sensie de Ligt jest.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Sadio Mané

Postprzez alien666 » 2023-04-14, 20:52

Porównujesz Robbena do Cancelo i Sane?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości