Willy Sagnol

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Willy Sagnol

Postprzez Bartek_FCB » 2007-11-26, 14:56

Nawet jesli zostanie to swoim zachowaniem pokazal ze jest ostatnia osoba ktorej warto powierzyc opaske kapitana! W takim wypadku kapitanem zostanie zapewne Lucio, choc ja rozwazylbym jeszcze kandydature van Bommela, ktory charakterem przypomina mi troche Effenberga.
Bartek_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-07-23, 21:20
Lokalizacja: Brzeg
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez DamKam » 2007-11-26, 15:37

Dziwna sprawa. Przecież on miał zostać kapitanem. Hmmm... szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć. Choć z drugiej strony, po tak długiej przerwie na pewno będzie mu bardzo ciężko przebić się do składu.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez upek » 2007-11-26, 16:38

Bartek_FCB napisał(a): choc ja rozwazylbym jeszcze kandydature van Bommela, ktory charakterem przypomina mi troche Effenberga.

zes sie deczko zagalopowal :lol: :lol:
jesli kapitan to tylko Lucjusz ...
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Bartek_FCB » 2007-11-26, 16:53

upek napisał(a):zes sie deczko zagalopowal


Dlaczego tak twierdzisz?
Bartek_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-07-23, 21:20
Lokalizacja: Brzeg
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Mars » 2007-11-26, 17:41

Moim skromnym zdaniem Sagnol oprócz fantazji swojej dziewki, poprostu obawia się o miejsce w składzie. Taki zawodnik jak Sagnol nie powinien tak postępować, ale w sumie to mamy mocne boki obrony, chociaż wiadomo w przypadku kontuzji ktoregos z nich moze byc niezaciekawie. Ale w sumie pod nieobecnosc Williama sobie jakos radzilismy.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Krasus » 2007-11-26, 18:44

Odejdzie Sagnol i Lahm i nasze wspaniałe w tej chwili boki obrony stracą 2/3 swojej jakości. Lell, Gorlitz (wypożyczony, ale ciągle nasz) a nawet na razie Jansen nie dorastają tym dwóm do pięt.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Serek_ » 2007-11-26, 19:22

Krasus napisał(a):Odejdzie Sagnol i Lahm i

Nie wierze by zarząd puścił obu tak bez niczego ... jesli już do tego dojdzie to na 100% bedzie zakupiony ktoś na ich miejsce. Co sie tyczy Sagnola to totalnie go teraz nie rozumiem ... musi stać za tym coś więcej.
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Willy Sagnol

Postprzez upek » 2007-11-26, 19:30

Bartek_FCB napisał(a):
upek napisał(a):zes sie deczko zagalopowal


Dlaczego tak twierdzisz?

bo porownywanie Bommela do Effenberga jest dla mnie przesada ... Bommel nie ma polowy charyzmy ktore mial Stefan. To tak jakby porownac Lella do Lizarazu bo Lell tez jest fajter ...
nie ta klasa ... w ogole ile miales lat jak Effe gral w Bayernie :?: 9 ? i mowisz mi o jego charyzmie ? wiedziales w wieku 9 lat co to charyzma :> ? :d
Ostatnio edytowano 2007-11-26, 19:31 przez upek, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Willy Sagnol

Postprzez PhilippLahm » 2007-11-26, 19:31

Bardzo dziwna sytuacja... Nie umiem zrozumiec zachowanie jakie prezentuje Willy.
Przeciez mial byc kapitanem naszej druzyny, mowil ze zostanie do konca kariery i deklarowal milosc do bayernu. I co nagle mu sie odmienilo? Niewierze w to :( ale teraz napewno nie zasluguje na opaske kapitana...
PhilippLahm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-02-07, 12:06
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Bartek_FCB » 2007-11-26, 20:39

upek napisał(a):wiedziales w wieku 9 lat co to charyzma


Zapewne nie ;)

upek napisał(a):i mowisz mi o jego charyzmie ?


Nie prawie ci przeciez moralow :lol: A o tym jakim Effe bym zawodnikiem wiem miedzy innymi z opowiadan starszych kumpli kibicow FCB ;) A poza tym ogladalem stare mecze z udzialem Effenberga i van Bommel swoim zachowaniem na boisku czasami przypomina mi te zachowania Effenberga.Ale to tylko takie moje spostrzezenie ;) Poza tym wiadomo od dawna ze Mark to gosc z charakterem.Ponadto byl kapitanem w PSV a to tez o czyms swiadczy.Zauwazylem u niego cechy przywodcze i dlatego mysle ze bylby dobrym kandydatem na kapitana.Nie musisz sie ze mna zgadzac ;) pozdro
Bartek_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-07-23, 21:20
Lokalizacja: Brzeg
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Krasus » 2007-11-26, 20:43

no, kto jak kto ale van Bommel to charyzmę ma :P

fajnie by było, gdyby za jakieś 10 lat okazało się że Kroos ma taki charakter jak Kahn ;)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Serek_ » 2007-11-26, 21:27

Willy Sagnol will weg - und Uli Hoeneß legt dem abwanderungswilligen Verteidiger keine Steine in den Weg. "Wir haben sowieso zu viele Spieler", kommentierte der Manager des FC Bayern München. Ein Abschied des französischen Nationalspielers zur Winterpause scheint demnach immer wahrscheinlicher.

Kein Zweifel: Die Führungsriege von der Säbener Straße treibt die Planspiele vorsichtshalber voran. Momentaner Stand: Will Sagnol gehen und stimmen die Konditionen, wird die Vereinsspitze wohl Grünes Licht geben. "Falls Willy in vier Wochen immer noch weg will, müssen wir uns zusammensetzen", kündigte Hoeneß im "kicker" ein konkretes Gespräch mit dem 30-Jährigen zur Winterpause an. Angeblich sollen der französische Erstligist Olympique Marseille und auch der englische Meister Manchester United an einer Verpflichtung Sagnols interessiert sein.

Nachdem sich der Nationalspieler nach der Bundesliga-Partie gegen Energie Cottbus zu seinem Wechsel-Wunsch geäußert hatte, brach über ihn ein Schwall von Unverständnis herein. Zur Erinnerung: Sagnol war wegen eines Knorpelschadens im Knie für mehrere Monate außer Gefecht gesetzt und tastete sich zuletzt bei den Bayern-Amateuren in der Regionalliga an seine alte Form heran. Für einen Bundesliga-Einsatz reicht es momentan offenbar noch nicht.

"Man muss nicht so ein Theater machen"

Deswegen watschte ihn Teamkollege Oliver Kahn auch gleich ab. "So geht es natürlich nicht. Man muss sich heranarbeiten. Wenn man sieben Monate verletzt war, muss man nicht so ein Theater machen und alle verrückt machen", polterte der Münchner Torhüter.

Theater - genau das können Hoeneß, Rummenigge und Co. nach den zurückliegenden stürmischen Wochen am wenigsten gebrauchen. Hoeneß betonte: "Hier bricht nichts zusammen, wenn ein, zwei im Winter gehen. Wenn Willy wirklich mit einem Verein kommt, müssen wir das tun." Der Bayern-Vorstand ließ den Franzosen gleich am Montag zum Rapport antreten. Über den genauen Inhalt des Gesprächs ist nichts bekannt, fest steht aber, dass Hitzfeld in der momentanen sportlichen Situation - die Münchner liegen gerade einmal einen Punkt vor Bremen an der Spitze - kein Risiko eingehen kann. "Wir können nicht experimentieren, jetzt, wo wir um jeden Zähler kämpfen müssen", stellte der Bayern-Coach klar.

Zeichen stehen auf Abschied

Die Bayern-Führung ist auch gerade deswegen bemüht, dem Wirbel um Sagnol nicht zusätzliche Brisanz zu verleihen. "Ich kenne doch den Willy. Er ist ein extrem emotionaler Mensch. Gestern will er weg, heute will er bleiben und morgen will er verlängern", sagte Hoeneß über den Abwehrspieler. Doch gerade die Offenheit, mit der Sagnol über seine Pläne zuletzt sprach, legt den Verdacht nahe, dass die Zeichen dieses Mal tatsächlich auf Abschied stehen. In der französischen Sportzeitung "L'Equipe" beklagte der 30-Jährige, bei den Bayern "etwas in Vergessenheit geraten zu sein". Jetzt steht der Franzose wieder im Rampenlicht - allerdings nicht in sportlicher Hinsicht.


Jednym słowem Uli dał Willemu pozwolenie jeśli ten w zimie dalej będzie pewny tego.

Może jakiś newsman przetłumaczy to ;p ja dziś jestem na prochach przed jutrzejszym zabiegiem w Żorach i jakoś nie mam sił ;/
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Willy Sagnol

Postprzez OSZA » 2007-11-27, 18:39

Jak Sagnol chce odejsc-prosze bardzo-NIkt nie bedzie trzymal kogos,kto marudzi z byle powodu,ale jesli odejdzie do jakiegos potentata grajacego w pucharach- niech jeszcze wystapi w pucharowym meczu w barwach FCB- by w pucharach nie mieli z niego pozytku...
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Krzysiek » 2007-11-27, 18:54

OSZA napisał(a):by w pucharach nie mieli z niego pozytku...

Nie przyszło ci do głowy, że przez takie "obrażalskie" zachowanie dostalibyśmy za niego mniej kasy? :roll:
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Willy Sagnol

Postprzez OSZA » 2007-11-27, 21:28

To jest ironia- komentarz na ta cala sytuacje. Facet spedza w klubie juz 7 lat i raptem teraz mowi,ze jest mu niedobrze,po wielomiesiecznej kontuzji i ciagla zmiana partnerek- niepowazny typ,niepowazny komentarz.
Ja osobiscie licze na to,ze facet sie rozmysli i bedzie gral na 100% dla nas,albo odejdzie za spora kwote- 10 mln euro uwazam,ze mozna go sprzedac,a jesli Man UTD- mozna nawet i 10 mln funtow wyciagnac...
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości