Willy Sagnol

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Willy Sagnol

Postprzez Simin » 2005-08-22, 03:07

Otoz wlasnie na pewnym serwisie sportowym wyczytalem takie oto rzeczy:
(dam linka - bedzie prosciej) oto on:
http://footballmsn.skysports.com/list.a ... el=germany

sorry ze tak ale nie umiem tak jak np. max, ze jest napisane link i po kliknieciu na to wlacza sie odpowiednia stonka!! :(

No! Ale wracajac do sprawy... nie od dzis wiadomo, ze Sagnol bardzo cisnal zarzad, zeby zainteresowali sie przedluzeniem jego kontraktu - w dodatku jak mozemy przeczytac w tym artykule, zagrozil, ze jezeli nie dostanie POWAZNEJ podwyzki (widze ze z transfermarktu znikly pensje pilkarzy :cry:) to wyniesie sie z Alianz Arena!! :569:
Powiedzial tez ze dzialacze nie maja co liczyc na to, ze rzuca grozby na wiatr i opusci Bawarie jak nie dostanie podwyzki!!
Magath powiedzial, ze woli by Francuz opuscil Bayern niz psul stosunki finansowe w zespole!!
Co myslicie??
Wg mnie Willy jest bardzo pewnym punktem naszej obrony i de facto nie ma u nas na dzis zawodnika ktory moglby go ewentualnie Z POWODZENIEM zastapic - liczeze Lahm pojdzie jednak na lewa obrone!! Ottl jeszcze zupelnie nie gotowy, choc niezle sie zapowiada - dlatego jezeli Sagnol odejdzie trzeba bedzie kogos niechybnie kupic!!
Moznaby przemyslec 2 razy cala sprawe przed podjeciem decyzji, bo Willy prezentuje ostatnio dobra forme i jest pewnym punktem druzyny!!
Tylko ze takimi gadkami psuje morale - pewnie stwierdzil, ze jak Balli wolno to jemu tez!!!:569: Z jednej strony ma racje, ale z drugiej kim on jest zeby straszyc zarzad!! :569:
Oczywiscie, ze bylaby to duza strata, tymbardziej ze zdazylismy sie juz przyzwyczaic do jego gry i ciaglych wypadow pod bramke :P ale jednak tak nie mozna! Sam juz nie wiem co o tym sadzic!! Powinien zostac, to nasz zespol by nie ucierpial - przedstawie to w ten sposob, bo watpie, zeby Uli & Co kupili kogos lepszego za relatywnie tanie pieniadze...


kliknij w opcje 'edytuj' i zobacz jak to zrobilem ;)
Max
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Lmollu » 2005-08-22, 07:51

Sposób jest taki: Willy musi poczekac, dostanie niemoralna propozycje i pozniej ja zaakceptuje albo nie. Jak ja zaakceptuje to bedzie super, a jak nie to bedziemy sie wtedy martwic :D Na razie nie ma powodow do paniki. Wiem z "doswiadczenia", ze takie grozby pilkarzy czesto sš na wyrost. Pamietacie jak Willy straszyl odejsciem rok temu? I co z tego wyszlo? Zupelnie nic. Hargreaves nie raz mowil o odejsciu do Anglii, a jak przyszla oferta z Tottenhamu to ja odrzucil. Ja na razie czekam az dzialacze podejma z nim rozmowy i wtedy zobaczymy jaka naprawde jest sytuacja.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez DamKam » 2005-08-22, 09:25

Moim zdaniem sytuacja nie jest wcale taka zla jak o niej sie pisze :!: Sagnol chce po prostu walczyc o wyzsza pensje co jest calkiem normalne, a Bayern chce nie zwiekszac pilkarzowi pensji co rowniez jest raczej normalne :wink:
Jestem pewny ze tak jak mowi Lmollu: Sagnol z podwyzka czy bez i tak zostanie w FCB :D Valencja wlasnie kupila sobie Miguela za nie mala kase (8 mln euro) wiec Sagnola juz na bank sobie odpuscili...
Moim zdaniem Willy zostanie w FCB. A jak nie, to ja nie bede robil tragedii- to ze jest dobry to nie znaczy ze jest nie do zastapienia- na pewno Hoenes by kogos znalazl na jego miejsce :wink: O to raczej sie nie martwie...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Luke » 2005-08-22, 09:28

Przedewszystkim zarzad nie moze sobie dac naskoczyc na glowe, bo zrobi nam sie z AA Santiago Bernabeu i pilkarze powiedza ze nie beda trenowac po polamia sobie paznokcie u stóp :lol:

Ale Z Sagnolem to jest powarzna sprawa, bo jest to podst. gracz rep. Francji, król asyst, ma dobre wrzutki i zadko popelnia bledy w def. jest graczem naprawde klasy swiatowej i nie znam obecnie klubu na swiecie w którym nie znalazlo by sie dla niego miejsce w pierwszej 11. Ja bym go chcial zatrzymac za wszelka cene, szczególnie ze moze odejsc za darmo, takiego gracza sie od tak nie oddaje, wiec jezeli chce podwyzki to powinien ja dostac, ale wszystko w granicach rozsadku, jezeli bedzie dalej rzucal swoje grozby lub rzadal astronomicznej sumy, to zarzad nie powinien sie uginac i poprostu pozwoli mu odejsc, na prawa strone mamy wielu zawodników, moze grac tam Brazzo, taki talent jak Goerlitz, nie mówiac juz o Lahmie, nawet kiedys mówil, ze lepiej czuje sie na prawej niz na lewej obronie, wiec Lahm przejdzie na prawa strone, a na lewa kupi sie np. Dede i mysle, ze nasza formacja az tak bardzo sie nie oslabi :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Willy Sagnol

Postprzez piotraldinho » 2005-08-22, 09:29

Sagnol to znakomity zawodnik i Bayern nie powinien sie go pozbywac . Powinni mu porzadny kontrakt dac , ale znow nie taki , zeby to była naprawde wielka podwyzka ... A przy okazji to jak grałem w FM-a to własnie Sagnola do Valencii sprzedalem :-P , ale za 25 mln euro :mrgreen: ... Jakby Bayern tyle dostał to zapewne by puscil :wink: .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Grzechoo » 2005-08-22, 10:34

Sagnol ma jeszcze wiele przed sobš, pokaże jeszcze jak się gra w piłkę, dlatego Bayern narazie nie powinien się go pozbywać. Może za 2-3 sezony jak Francuz bedzie chciał odejœć to go puszczš, ale narazie NIE MA PRAWA odchodzić :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Willy Sagnol

Postprzez fcbayern16 » 2005-08-22, 16:10

no ja bym nie chciał żeby Willy od nas odchodził
on w każdym sezonie ma tyle asyst......
mam nadzieję że FCB pszedłuży z nim kontrakt
bo jest bardzo wartoœciowym zawodnikiem.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Simin » 2005-08-22, 16:42

Dokladnie! Willy zawsze ma duzo asyst i wg mnie chyba najlepsze wrzutki z druzyny - na spolke z Bastianem :wink: A jest to przeciez pilkarz formacji defensywnej, wiec tymbardziej wypada go zatrzymac!!
Luke -> ja tam nie wierze w zadnego Goerlitza - starczy juz tych mlodych talentow w druzynie!! Poza tym jak zespol bedzie za mlody, a po ewentualnym (:() odejsciu Willego tak bedzie, to nie bedzie umial sie zgrac!!
Bastian, jeszcze bedzie Guerrero, pewnie Podolski, Lahm i moze Ottl to juz zbyt wiele mlodzieniaszkow na tak wielki zespol jak FCB!!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Luke » 2005-08-22, 17:04

Simin napisał(a):Luke -> ja tam nie wierze w zadnego Goerlitza


Jak nie wierzysz to nie widziales jak gral na poczatku zeszlego sezonu, nawet mój kuzyn kibic Realu powiedzial, ze jest dobry, ja go jaknajbardziej widze jako nastepce Sagnola
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Simin » 2005-08-22, 17:11

Luke napisał(a):
Simin napisał(a):Luke -> ja tam nie wierze w zadnego Goerlitza


Jak nie wierzysz to nie widziales jak gral na poczatku zeszlego sezonu, nawet mój kuzyn kibic Realu powiedzial, ze jest dobry, ja go jaknajbardziej widze jako nastepce Sagnola

No przyznam, ze nie widzialem!! :( -> niestety nie mialem mozliwosci :( Ale chyba nie zaprzeczysz, ze nadmiar mlodych graczy w druzynie grajacych w podstawowym skladzie raczej nie wrozy niczego dobrego, bo bedzie to zbior indywindualnosci, z ktorych Felix raczej niczego zadowalajacego w krotkim czasie nie zlozy!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez haj » 2005-08-22, 17:14

Simin o czym Ty gadasz? :shock:

Bozesz Ty moj... A kogo on mial w VFB Stuttgart? :shock: samych starych czy co?

Pelno bylo mlodych pilakrzy i jakos nie trudno bylo mu zrobic druzyne ktora ogrywala Manchester United czy stworzyc druzyne jedna z lepszych w Niemczech :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Grzechoo » 2005-08-22, 18:38

Simin ma po częœci troche racji. Młodzi zawodnicy sš jeszcze nieukształtowani, niedoœwiadczeni. Ale po pewnym czasie nabierajš potrzebnych im cech do dalszej gry w piłkę i można z nich stworzyć naprawde bardzo interesujšcy zespół - tak jak wspomniał wczeœniej o tym Haj
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Max » 2005-08-22, 19:05

ten news juz lekko przeterminowany ;) ale warto podyskutowac :)
moim zdaniem sagnol walczy o pensje i watpie w jego odejscie (tak jak przedmowcy ;) ) a magath walczy o kase dla klubu i pewnie chetnie zatrzymalby sagnola :) i tak pewnie bedzie :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Simin » 2005-08-23, 03:25

Grzechoo napisał(a):Simin ma po częœci troche racji. Młodzi zawodnicy sš jeszcze nieukształtowani, niedoœwiadczeni. Ale po pewnym czasie nabierajš potrzebnych im cech do dalszej gry w piłkę i można z nich stworzyć naprawde bardzo interesujšcy zespół - tak jak wspomniał wczeœniej o tym Haj

Wlasnie o ten aspekt mlodosci mi chodzilo!! :569:
I nie wiem dlaczego Haj mnie nagle tak zaatakowal... :( :roll:
Nie mowie ze musza byc wszyscy starzy(w znaczeniu DOSWIADCZENI)ale zeby byla ich conajmniej POLOWA zespolu, bo tak to przeciez zanim oni sie zgraja, poznaja na dobre zwyczaje panujace w Bayernie itd to druzyna zdazy stracic duzo punktow!! O TYM GADAM HAJ!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Luke » 2005-08-23, 08:20

Nie no Simin, nie mozesz mówic, ze na mlodym zespole nie mozna zbudowac, zgranej i dobrze funkcjonujacej druzyny, bo mozna, co pokazal Felix prowadzac Studgart jak to zaznaczyl Haj, kolejnym przykladem jest Chelsea, w ktorej doliczylem sie raptem 3 pilkarzy którzy przekroczyli wieku 30 lat (W tym Crespo który ma równe 30 i jakis bramkarz który grzej lawe).

Zreszta doswiadczony graczy mamy w Bayernie odpowiednio duzo, bo tacy tez sie przydaja, gracze szczególnie w formacji obronnej i pomocy, gracze którzy maja odpowiedni pomysl na rozegranie pilki i rozbicie lini rywala i którzy moga pelnic funkcje przywódcze. Takich graczy mamy wielu Ballack juz nie najmlodszy, Makaay tez za niedlugo 31, Ze Roberto 31, Ismael za niedlugo 30, Lucio 27, Lizarazu 35, Kahn 36 , to nie sa doswiadczeni pilkarze ? O Schollu juz nie mówiac

Wg. mnie mamy nawet ZA DUZO doswiadczonych pilkarzy i zarzad jest tego swiadomy, jak myslisz dlaczego chca kupic Podolskiego ?

A Goerlitz jest podobnym typem gracza, jest mlody, wskutek czego ma lepsze warunki fizyczne niz starsi gracze, jest Niemcem, a nie od dzis wiadomo, ze Niemców w Bayernie za duzo nie ma, i jest graczem Niemieckiej rep. a takich w Bayernie zawsze sie mile widzi, jezeli Andreas utrzyma forme sprzed kontuzji, a Sagnol odejdzie to jaknajbardziej widze go jako nastepce, a nawet jezeli nie odejdzie, to kto wie czy Goerlitz, nie powalczy z Willym o miejsce w pierwszej 11
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości