Willy Sagnol

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Willy Sagnol

Postprzez Akarin » 2008-04-08, 17:50

Wrócił do treningów z drużyną po kontuzji.
Obecnie nadrabia zaległości z ostatnich (prawie) 3 tygodni :wink:
Akarin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 493
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-05-17, 14:59
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 10d 15h 31m 56s

Re: Willy Sagnol

Postprzez wojtas69 » 2008-04-08, 19:13

Podobno Valencia jest zainteresowana pozyskaniem Sagnola. U nich na prawej obronie występuje albo Miguel, albo nominalny napastnik Angel Arizmendi. :P
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że działacze hiszpańskiego klubu chcą złożyć ofertę opiewająca na kwotę 2 mln euro :shock:
Nie wiem, czy to błąd na skysports.com, czy może faktycznie tak nisko cenią Francuza.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Willy Sagnol

Postprzez KoRnKage » 2008-04-08, 19:22

Moje gratulacje dla Pilka.pl

Zawsze uważałem ich za słaby serwis, ale za newsa o Sagnolu i za kwotę 2 mln euro można im tylko pogratulować. Ścierwo nad ścierwami :lol:
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Akarin » 2008-04-08, 22:41

Morda KornKage.

Pilka.pl sama nie generuje newsów, czyż nie prawda?
Newsy są jedynie tłumaczone z zagranicznych serwisów, lub z ASInfo. Powinieneś to wiedzieć, więc nie obarczaj serwisu za to, że ktoś inny generuje newsy.

KoRnKage napisał(a):Ścierwo nad ścierwami

[']


wyrazaj sie kolego ... ostrzezenie
upek



Upek, wiedziałem, że dostanę ostrzeżenie, ale naprawdę krew mnie zalewa jak ktoś, znający się na pisaniu newsów, pisze takie głupoty, obciążajac cały serwis za przetłumaczonego newsa.

Pozdrawiam i miłej nocy :wink:

no ja rozumiem, ale jednak wyrazenie ' morda ' skierowane w kogos troche obrazliwe jest :P ale zgadzam sie ze Korn przesadzil ...
rowniez pozdrawiam :-P ;)
upek
Ostatnio edytowano 2008-04-08, 22:57 przez Akarin, łącznie edytowano 2 razy
Akarin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 493
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-05-17, 14:59
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 10d 15h 31m 56s

Re: Willy Sagnol

Postprzez KoRnKage » 2008-04-09, 07:05

Twoja racja ma 80% racji bytu. Dlaczego "tylko" tyle??

Odpowiedź jest łatwa:

Akarin napisał(a):Pilka.pl sama nie generuje newsów, czyż nie prawda?


Prawda, ale wybiera te, które chce publikować.
Nikt im nie narzuca wyboru, nie przystawia lufy do skroni i karze pisać, to, czy siamto.
Wybór materiału to ich własne "widzi mi się". Czy powoływanie się w tym przypadku na SkySports.com jest wiarygodne?

Spoko, piszą o zainteresowaniu Valecii, jednak sumę jaką miałby kosztować ten piłkarz, wymyślili sobie ot tak.

Gdzie jest wiarygodne źródło?? Gdzie jest próba skonfrontowania piłkarza, kogoś z jednego z tych klubów? Nigdzie...


Dla kontrastu patrz na newsa ze strony bildu:
http://www.bayern.munchen.pl/index.php?id_newsa=2969

Porównaj konstrukcję newsa, zobacz jak oni piszą, skąd maja info i na co sie powołują!!

Myślisz, że ja piszę takie posty jak powyższy bez zastanowienia??
"Och Michał miał ochotę, to se maznął głupiego posta" - Czy tak o tym pomyślałeś??

Ja za Twoją reakcję nie czuje sie urażony. zmusiła mnie do przedstawienia mojego zdania w sposób bardziej składny, bo niestety nie załapałeś tego, czemu wcale się nie dziwię.

Czy teraz bardziej to rozumiesz i dalej karzesz mi zamknąć mordę??
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Adams » 2008-04-09, 08:20

Jeśli chodzi o newsy związane z FcB na pilce.pl, to naprawdę, niekiedy wydaje mi się, że robią z igły widły. Luca Toni już chyba 3 razy odchodził od nas po tym sezonie :lol: :lol:
Generalnie dobrze, że jest taka strona, gdzie bądź co bądź bardzo dużo newsów na temat piłki jest skumulowane na jednej stronie ;)

No ale koniec offtopu :P Cały news to jakaś ściema i nie ma co do tego wracać ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Grzechoo » 2008-04-30, 14:56

AC Milan zamierza sprowadzić latem Willy Sagnola. Jak donosi niemiecka prasa klub z Mediolanu chce "odmłodzić" nieco linię defensywy i zastąpić w niej doświadczonego już 37-letniego Brazylijczyka Cafu [fot] właśnie obrońcą Bayernu Monachium.

31-letni Sagnol nie prezentuje ostatnio wysokiej formy a także popadł w konflikt z trenerem Bayernu Ottmarem Hitzfeldem. W klubie występuje od 2000 roku. Czy doniesienia te się sprawdzą przekonamy się w najbliższym czasie.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Willy Sagnol

Postprzez haj » 2008-04-30, 15:13

klub z Mediolanu chce "odmłodzić" nieco linię defensywy


:lol: :lol: :lol:

Willy'ego w takiej dyspozycji można puścić, bo jest on gorszy aktualnie niż Lell po powrocie z Koeln, a teraz to Francuz jest pragnienie, a Christian Sprite ;)

Zresztą za swoją formę Sagnol został odsunięty od składu na mecz w St. Petersburgu ;p
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Serek_ » 2008-04-30, 15:25

haj napisał(a):Zresztą za swoją formę Sagnol został odsunięty od składu na mecz w St. Petersburgu


Został odsunięty za to samo prawie co Demichelis :P ... po meczu z VfB ponarzekał w prasie, że Ottmar go wystawił w pomocy ... mówił, że to tak jakby dac Luce to obrony itp. Więć 'Generał" się z leksza wkurzył :D
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Willy Sagnol

Postprzez upek » 2008-04-30, 15:40

Serek_ napisał(a):
haj napisał(a):Zresztą za swoją formę Sagnol został odsunięty od składu na mecz w St. Petersburgu


Został odsunięty za to samo prawie co Demichelis :P ... po meczu z VfB ponarzekał w prasie, że Ottmar go wystawił w pomocy ... mówił, że to tak jakby dac Luce to obrony itp. Więć 'Generał" się z leksza wkurzył :D

ja bym mu nagrode dal a nie odsunal ze skladu ... ktos mowi jak jest i dostaje kare ... takie a myslalem ze tak to tylko w Polsce :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Grzechoo » 2008-04-30, 17:39

upek napisał(a):ktos mowi jak jest i dostaje kare ...


Na publiczne krytykowanie swoich decyzji żaden trener sobie nie pozwoli. Takie zachowanie jest wielce nieprofesjonalne i psuje atmosferę w zespole.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Willy Sagnol

Postprzez upek » 2008-04-30, 17:50

Grzechoo napisał(a):
upek napisał(a):ktos mowi jak jest i dostaje kare ...


Na publiczne krytykowanie swoich decyzji żaden trener sobie nie pozwoli. Takie zachowanie jest wielce nieprofesjonalne i psuje atmosferę w zespole.

nieprofesjonalne to jest wpuszczanie obroncy na pomoc podczas gdy na lawce siedzi nominalny pomocnik ktory na pewno zrobi wiecej niz obronca.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Willy Sagnol

Postprzez borok » 2008-04-30, 18:47

Ale obronca szczegolnie skrzydlowy powinien dobrze grac do przodu bo to samo robi na obronie wiec nie widze tu problemu,a co do rezrwowych pomocnikow to mogl by ich wpuszczac.
borok
Bawarczyk
 
Posty: 20
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-07-07, 12:53
Lokalizacja: gliwice
Online: 0s

Re: Willy Sagnol

Postprzez Grzechoo » 2008-04-30, 19:30

upek napisał(a):nieprofesjonalne to jest wpuszczanie obroncy na pomoc podczas gdy na lawce siedzi nominalny pomocnik ktory na pewno zrobi wiecej niz obronca.


To nie zmienia faktu, że publiczne skrytykowanie decyzji trenera to najgorsze, co mógł zrobić w tej sytuacji Sagnol. Takie sprawy omawia się w cztery oczy.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Willy Sagnol

Postprzez upek » 2008-04-30, 22:35

Grzechoo napisał(a):
upek napisał(a):nieprofesjonalne to jest wpuszczanie obroncy na pomoc podczas gdy na lawce siedzi nominalny pomocnik ktory na pewno zrobi wiecej niz obronca.


To nie zmienia faktu, że publiczne skrytykowanie decyzji trenera to najgorsze, co mógł zrobić w tej sytuacji Sagnol. Takie sprawy omawia się w cztery oczy.
to jest zrozumiale, tego nie powinno sie wywlekac przy takich mediach jakie sa, czekajacych na sensacje. Ale rozumiem Willy'ego ;) moim zdaniem dobrze zrobil :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości