Mehmet Scholl

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Mehmet Scholl

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-15, 21:26

napisz co sšdzisz o naszym dżokerze mehmecie shollu.

Dla mnie Mehmet jest bardzo ważnym zawodnikiem dla FCB
zawsze gdy wchodzi na murawę, nie potrzebuje dużo czasu
na zdobycie gola,nieraz strzelał bardzo ważne bramki dla FCB
np. z chelsea no cóż jego bramka nie pomogła w awansie
do następnej rundy, ale ważne że wygraliœmy w pięknym
stylu.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Grzechoo » 2005-10-19, 12:42

Mehmet Scholl jest dobrym, solidnym i bardzo doœwiadczonym piłkarzem, od którego młodzież może się bardzo dużo nauczyć. Może być zastępcš dla któregoœ piłkarza w razie jakiejœ kontuzji. Tak na marginesie - był kiedyœ moim ulubionym piłkarzem :wink: ale to się zmieniło, gdy przerzuciłem się na bramkę :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Simin » 2005-10-21, 19:04

No co tu napisac o Schollu??
HMMM.... - TEMAT RZEKA!!! :569:
Idol dla niejednego kibica, super zawodnik, wysmienity wykonawca wolnych i roznych, wierny i waleczny dla swego ukochanego klubu, wporzo jako czlowiek(wiem z mediow OF KORZ :P), legenda FCB, dobry technicznie, jak na swoj wiek swietny i ogolnie bardzo dobry pilkarz!!
Strzelil juz zdaje sie ponad 100 bramek w lidze dla FCB!!! :569:
To wyczyn na ktory Makaay zdaje sie poczeka dosc dlugo, jak utrzyma sie jego forma... :(
Ogolnie - jeden z moich ulubionych pilkarzy - dobry duch w FCB podobnie jak Hasan czy Kahn!! :569:
Niech gra jak najdluzej jesli bedzie w obecnej formie(szkoda, ze juz raczej nie starcza kondychy na caly mecz, ale joker wysmienity!!)
:569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2005-10-22, 01:58

jedna rzecz która jeszcze bardziej mnie do niego przekonała niż jakiekolwiek popisy z piłkš... po tylu kontuzjach, które praktycznie nie pozwoliły mu na zrobienie kariery na miarę jego możliwoœci on zawsze miał serce żeby powrócić do gry i grać z takim samym zaangażowaniem jakby nic się nie stało... wielkie serce dla piłki nożnej i wielkie serce dla Bayernu (patrz Ballack i ucz się - pod tym względem do pięt mu nie dorastasz)... wsio! :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez haj » 2005-10-22, 08:07

wielkie serce dla Bayernu (patrz Ballack i ucz się - pod tym względem do pięt mu nie dorastasz)


A R. Calmud powiedział dla gazety, ze wie, iż Michael oddal serce Bayernowi - oczywiscie wazne sa czyny, a nie slowa, ale Wy juz podwazacie jego autorytet w sposob haniebny tylko dlatego, ze zastanwia sie nad swoja przyszloscia. Powiedzial jakiej konkrety? Nie, a juz jest afera co to on nie robi :roll: zreszta rozdmuchana przez prase...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2005-10-22, 14:51

A R. Calmud powiedział dla gazety, ze wie, iż Michael oddal serce Bayernowi
no właœnie - Calmund to powiedział, nie Ballack...
tylko dlatego, ze zastanwia sie nad swoja przyszloscia. Powiedzial jakiej konkrety? Nie, a juz jest afera co to on nie robi zreszta rozdmuchana przez prase...
skoro zastanawia się już nad tym od roku to znaczy, że nie widzi swojej przyszłoœci koniecznie w Bayernie... a co do prasy - skoro jej spekulacje sš tak rózne od jego stosunku to dlaczego nie zabierze głosu?
ale Wy juz podwazacie jego autorytet w sposob haniebny
ja nieczego nie podważam... obojętnie jaka będzie jego decyzja, zresztš twierdziłem tak zanim ten cały cyrk się rozpoczšł: dla mnie Ballack nigdy nie dorówna ani charakterem, ani wkładem w grę Bayernu takim graczom jak np. Effenberg, Lothar, Scholl czy Kahn - jest to moja subiektywna ocena i nie widzę w tej kwestii pola do dyskusji
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez haj » 2005-10-22, 15:32

no właœnie - Calmund to powiedział, nie Ballack...


Nie mam powodow aby jemu nie wierzyc, a sam Calmund nie ma powodow aby klamac. To jest jego opinia a wydaje mi sie ze on zna go bardzo dobrze.

skoro zastanawia się już nad tym od roku to znaczy, że nie widzi swojej przyszłoœci koniecznie w Bayernie...


gdyby nie widzial to by powiedzial ze odchodzi. Zastanawia sie po prostu nad przyszloscia - gdzie tu jest jakas insynuacja do checi rozstania sie z bawarskim klubem?

dla mnie Ballack nigdy nie dorówna ani charakterem, ani wkładem w grę Bayernu takim graczom jak np. Effenberg, Lothar, Scholl czy Kahn


z trzema ostatnimi sie zgodze w 100% - zas z pierwszym bym polemizowal (oczywiscie chodzi o wklad w gre, bo charakter kazdy ma inny), ale jak sam napisales z Twojej strony nie ma zadnej ochoty aby pogadac na ten temat.

Pozdro
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-22, 20:22

dla mnie Ballack nigdy nie dorówna ani charakterem, ani wkładem w grę Bayernu takim graczom jak np. Effenberg, Lothar, Scholl czy Kahn

Ballack ma jeszcze dużo czasu żeby im dorównać o ile zostanie w FCB
pszecież ma dopiero 29 lat jest w œwietnej formie, więc jeszcze pogra
kilkanaœcie sezonów. a jak skończy karierę to wtedy będzie go
można ocenić.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Max » 2005-10-22, 21:25

nie oszukujmy sie ballackowi do scholla jeszcze daleko i wolalbym uniknac tego typu porownan, jak misza spedzi w bayernie chociaz polowe z tego co mehmet to bedzie mozna podyskutowac
to co dla bayernu zrobil scholl to jest cos niesamowitego i wielki szacunek mu sie nalezy za powroty po kolejnych urazach, i to ile razy po nich wracal na 'szczyt'
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez haj » 2005-10-23, 09:37

Max o czym Ty prawisz? ;)

Ballackowi brakuje do Scholla moze tylko w przywiazaniu do Bayernu, bo wklad w obecny Bayern Michael ma tak samo duzy, jaki mial Mehmet czy Effe w we wczesnijeszych latach.

Scholl jest moim jednym z najbardziej lubianych zawodników (patrz avatar :P), ale Ty zamiast obiektywnoscia kierujesz sie sympatia, dlatego tez rozumiem poniekad Twoj wpis 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez DamKam » 2005-10-23, 10:40

Dla mnie Mehmet Scholl to wrecz wzor do nasladowania praktycznie we wszystkich aspektach :D Jest wierny klubowi, nie jest gwiazdorkiem, nie pcha sie do skladu rekami i nogami itp.
Ja osobiscie bardzo lubie Scholla... przede wszystkim za to ze kocha Bayern i jak gra to zawsze na maxa :!: No i trzeba przyznac ze od wielu lat nie schodzi ponizej pewnego (dobrego) poziomu mimo iz swoje lata swietlnosci ma juz za soba :wink: Dochodza wiesci ze ma on zakonczyc kariere po zakonczeniu tego sezonu i Bayern ma mu zrobic wielkie pozegnanie- oczywiscie popieram ta inicjatywe :!: Choc nie wiem czy nie pogral by jeszcze troche... moze kolejny rok- ale tutaj decyzja powinna nalezec do Scholla :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2005-10-23, 11:18

ale jak sam napisales z Twojej strony nie ma zadnej ochoty aby pogadac na ten temat
mi nie chodzi o to, że nie mam ochoty... tylko o to, że w powyższym porównaniu nie kieruję się obiektywnš ocenš tych graczy, tylko subiektywnš ocenš tego jak ja widzę relację zawodnik-klub... ja to widzę tak, ktoœ inny inaczej i nie ma tu po prostu o czym dyskutować :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Max » 2005-10-23, 11:38

haj napisał(a):Max o czym Ty prawisz? ;)

Ballackowi brakuje do Scholla moze tylko w przywiazaniu do Bayernu, bo wklad w obecny Bayern Michael ma tak samo duzy, jaki mial Mehmet czy Effe w we wczesnijeszych latach.

Scholl jest moim jednym z najbardziej lubianych zawodników (patrz avatar :P), ale Ty zamiast obiektywnoscia kierujesz sie sympatia, dlatego tez rozumiem poniekad Twoj wpis 8)
w swoich postach zawsze staram sie byc obiektywny a w poprzednim poscie po prostu zgubilem ten cytat:
Scholli napisał(a):wielkie serce dla piłki nożnej i wielkie serce dla Bayernu (patrz Ballack i ucz się - pod tym względem do pięt mu nie dorastasz)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez haj » 2005-10-23, 12:26

no jak tak to chyba jest juz wszystko wyjasnione 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez ILU » 2005-10-30, 18:55

W Bayernie powoli kończy sie pewna era Effenberga Mattheusa Elbera Tarnata ITD. do tej ery jeszcze zaliczamy Kahna Lizarazu i Scholla. dla mnie ten ostatnio to idol i jest mi bardzo smutno na mysl ze juz ta resztka zawodnikow przestanie wychodzic na boisko. Mysle ze dla kazdego prawdziwego kibica FCB Ci ludzie pozostana w sercach nawet jesli przestana grac......
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości