Mehmet Scholl

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Mehmet Scholl

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-30, 20:48

Glupio się robi jak ktoœ odchodzi z FCB
kończy się wtedy era jakiegoœ piłkarza
nigdy nikt tego kogoœ nie zastšpi nawet jeżeli
będzie grał lepiej, to nigdy nie będzie taki sam. :cry: :cry: :cry: :cry: :|
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez dmowski » 2005-11-05, 12:06

wszyscy się z czastm potrafiš "wypalićc"i nie ma co gadać wtedy musi ich zastšpić ktoœ w tej hwili lepszy!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
dmowski
 

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Simin » 2005-11-05, 14:07

wszyscy się z czastm potrafiš "wypalićc"

Nie uwazam, zeby Scholl sie wypalil!! Do dzis jest najlepszym jokerem Beyernu i jak juz wchodzi na boisko, to pokazuje kawal dobrego futbolu!!:569:
Scholl jest jedynym zawodnikiem w FCB. ktory moze sobie praktycznie am przedluzyc umowe - powie, ze jeszcze chce mu sie grac w pilke, to mu przedluza kontrakt!! Wiec nie uwazam, jakoby sie "wypalil"!! To, ze ma juz swoje lata wcale nie musia to oznaczac!! :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-27, 23:49

Nie uwazam, zeby Scholl sie wypalil!! Do dzis jest najlepszym jokerem Beyernu i jak juz wchodzi na boisko, to pokazuje kawal dobrego futbolu!!

Jak wejdzie na boisko to zawsze rozkręca druzynę i przeważnie zawsze strzela
bramki zaraz po wejściu albo popisze się fenomenalną asystą np.z chelsea
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez PiotrekFCB » 2005-12-27, 18:51

Scholl jest jednym z moich ulubionych pilkarzy FCB mimo swojego wieku potrafi wszystko szkoda że coraz częściej ma kontuzje bo gra świetnie i powinien zawsze wchodzić z rezerwy albo wychodzić w 11
PiotrekFCB
 

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Liga » 2005-12-27, 23:33

Mehmet Scholl zawodnik króry szczyt formy ma za sobą jednak w roli jokera może być bardzo mocnym punktem w drużynie.
F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE
Liga
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-12-23, 19:41
Lokalizacja: Mielno
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Simin » 2006-03-06, 02:47

Swietny gol z HSV! Widac po tym jak wchodzi Scholl jak sie wzmacnia sila ofensywna Bayernu! :569:
Jest to czlowiek legenda, ktorego kibice w Monacium uwielbiaja - wiec moze zaciekawi ich fakt, ze tym samym po strzeleniu przez niego gola wyprzedzil samego Uliego Hoennesa w liczbie zdobytych goli!!!!!!!! :569:
Uli mial ich 111 a Scholl ma aktualnie 112 i zajmuje 6 miejsce wsrod najlepszych strzelcow w historii Bayernu!! Chwala mu za to i niech nam gra jak najdluzej!! :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez haj » 2006-04-15, 19:02

Stary, ale jary - to hasło chyba najlepiej oddaje przydatność Mehmeta dla Bayernu. Dzisiaj znów wniósł wiele ożywienia do gry Bawarczyków i nie dość, że siał postrach w obronie Armini, to trafił do siatki rywala, pokazując iż uderzenie z daleka pozazdrościć mu moga o wiele młodsi koledzy, nie tylko z zespołu ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2006-04-15, 19:45

no i znów Scholl musiał ratować tyłki nierobom :P szkoda, że długo sobie już nie pogra... gdyby tak możnaby go odmłodzić albo sklonować... :roll: teraz przynajmniej mogę zawsze liczyć, że zagra - jak wchodzi na boisko to serce mi się raduje jeszcze bardziej niż zwykle przy grze Bayernu... hieh... cóż to będzie jak go już nie będzie... :567: ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Lmollu » 2006-04-16, 08:54

Nie mam wątpliwości: powinni przedłużyć z Schollem kontrakt do 2007 roku. Na pewno nie możemy na nim budować zespołu, ale w szerokiej kadrze taki piłkarz jak Mehmet zawsze się bardzo przyda. Zwłaszcza w Bundeslidze, gdzie potrafi pociągnąć zespół. Liga Mistrzów to już dla niego zbyt wysokie progi...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2006-04-16, 23:09

Lmollu napisał(a):Nie mam wątpliwości: powinni przedłużyć z Schollem kontrakt do 2007 roku.
a nie przedłużyli/zapowiedzieli, że przedłużą?! ups... przyśniło mi się? :shock: kto zna dobrego psychoanalityka? ;-)

tak sobie przypomniałem: http://mehmet-fuer-deutschland.de/ :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez mario_mk » 2006-04-18, 11:26

ujme to tak - dla mnie facet jest z innej bajki i jak dla mnie az prosiloby sie podpisac z nim kontrakt jeszcze na jeden sezon bo moze sie taki pilkarz przydac a do tego przeczytalem przed chwila newsa o byc moze prawdopodobnym powolaniu do reprezentacji na MŚ he he to by dopiero bylo :D Scholl na MŚ do boju
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Tymek » 2006-04-18, 11:44

Panowie ja rozumiem Wasz entuzjazm, wywołany przez świetną dyspozycje Mehmeta, przedłużyc z nim kontrakt to nie powinnna byc łaska, ale priorytet dla włodaży FCB. Jednak co do reprezentacji mam pewne wątpliwości, jak wiemy Mehmet to człowiek bardzo podatny na kontuzje, a taki turniej to trwa miesiąc-gdzie (jak licze) niemcy zajdą daleko mecze będą rozgrywane częsciej niż co tydzień, i nie wiadomo czy Scholk wytrzyma, z drugiej natomiast strony przyda się tym , młodziakom, taki "tata" i motywator w postaci Mehmeta. No tu decyzja należy do Klinsiego.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez mario_mk » 2006-04-18, 11:52

to akurat ze mecze sa co 3 dni to nie jest problem bo ja nie widze go w pierwszym skladzie ale takiego jokera jak w Bayernie i to byloby fajne bo jakby zostal powolany to dla niego byloby sliczne ukoronowanie reprezentacyjnej kariery i zapierdzielalby wydaje mi sie jeszcze bardziej niz normalnie w bundeslidze gdzie pokazuje sie z dobrej strony ale to jest tylko moje zdanie i kazdy moze miec inne :D o to przeciez chodzi
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez DamKam » 2006-04-18, 11:56

Moim zdaniem Scholl powinien znaleźć się w kadrze Niemiec na Mundial. Nie musi grać regularnie, od pierwszej minuty ale np. tak jak w Bayernie, czyli wchodząc jako dżoker, gdy jest taka potrzeba. Już nie raz pokazał swoją moc i mam nadzieję, że Klinsman to doceni. Na pewno Mehmet byłby bardzo szczęśliwy, gdyby mógł zagrać chociaż kilkanaście minut na MŚ.

Co do jego kończącego się kontraktu z FCB:
Moim zdaniem wszystko powinno zależeć od niego. Jeżeli czuje się na siłach (a myślę, że tak) to powinien nie kończyć jeszcze kariery i przedłużyć swoją umowę o rok. Myślę, że Bayern bez problemu by to zaakceptował. A jeżeli będzie chciał zakończyć już swoją przygodę z piłką to Bayern powinien zrobić mu wspaniałe pożegnanie i zaproponować jakąś posadkę w klubie. Wydaje mi się jednak, że Mehmet ma cały czas ochotę na grę w piłkę i jeszcze conajmniej jeden sezon będzie do dyspozycji Magatha. Ale jak będzie to się przekonamy...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości