Mehmet Scholl

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Simin » 2006-04-19, 01:36

No co do Scholla to wiadomo jaki jest Mehmet - wprost nieoceniony!! :P Swietny gracz, pomimo wieku - az chcialoby sie powiedziec, ze z nim jak z winem - im starszy tym lepszy! :wink: Co do reprezentacji, to nie jest to najglupszy pomysl, ale mysle, ze raczej niemozliwy do zrealizowania... :( a szkoda w sumie, bo jako joker i zarazem zywa legenda moglby duzo wniesc do jej gry! :569: I co najwazniejsze... wygrac niejeden meczyk - tak jak ten z Arminia - przeciez to co sie dzialo przed jego wejsciem mozna okreslic smialo jako tragifarse... :cry:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez haj » 2006-04-22, 09:51

www.bayern.munchen.pl napisał(a):Poza tym Kalle wyjaśnił, że chciałby, żeby weteran Mehmet Scholl podpisał kolejny kontrakt ze swym obecnym klubem, który obowiązywałby piłkarza na kolejne 12 miesięcy.

"Moje zdanie jest takie - byłbym szczęśliwy, gdyby pozostał z nami na jeszcze jeden rok. Będziemy z nim o tym rozmawiać" powiedział Karl-Heinz.


Sytuacja z Mehmetem coraz bardziej się na klaruje. Super byłoby, gdybytaki piłkarz został u nas na kolejny rok, tym bardziej, że nie wiadomo jak do składu wprowadzi się jakiś (nowy?) zastgępca Ballacka, który będzie wprost zmuszony do objęcia tej pozycji w Bayernie.

Scholl to zawodnik drugiej połowy, a tacy piłkarze to również skarb dla każdego trenera ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez DamKam » 2006-04-22, 10:28

Bardzo dobrze, że nasz czołowy działacz jakim jest bez wątpienia Rummenigge ma podobne zdanie do nas i chce przedłużyć umowe z Mehmetem :D Teraz niech tylko Scholl się zdecyduje i będzie gitara 8) Z warunkami umowy pewnie nie będzie żadnych problemów, więc jestem optymistą w tej kwestii...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez rudolphinho » 2006-04-22, 22:18

Moi zdaniem Mehmet na 100% zgodzi sie na kolejny sezon w Bayernie.... on kocha ten klub a na dodatek jest w swietnej formie!!!

P.S. Mehmet=Joker, i to własnie dlatego Bayern zdobedzie kolejne mistrzostwo BL.
Tylko Felix ma takiego Jokera w swojej talii!!!
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2006-04-24, 20:52

no to Mehmet nie pojedzie na mistrzostwa :( w sumie znając podejście Klinsiego żadna niespodzianka... ale jak widzę w tej szerokiej kadrze Hutha a nie ma mijesca dla Scholla to normlanie mnie :565: (wogóle jak tego patałacha zabierze na mistrzostwa to chyba jeszcze raz rozważę czy aby na pewno kibicować Niemcom...)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez mario_mk » 2006-04-25, 19:27

Scholli napisał(a):no to Mehmet nie pojedzie na mistrzostwa :( w sumie znając podejście Klinsiego żadna niespodzianka... ale jak widzę w tej szerokiej kadrze Hutha a nie ma mijesca dla Scholla to normlanie mnie :565: (wogóle jak tego patałacha zabierze na mistrzostwa to chyba jeszcze raz rozważę czy aby na pewno kibicować Niemcom...)


no tutaj akurat sie nie zgodze bo Scholl nie jest obronca tylko pomocnikiem wiec tutaj to porownanie jest do bani ale zgodze sie z jedna rzecza ze uzasadnienie Klinsiego jest do ........... lepiej przygotowani a przepraszam czy on nie widzial jak przygotowany jest Scholl ?? facet zapiep........ na boisku az milo a on mowi ze nie jest przygotowany ?? kurcze coraz mniej lubie tego faceta i zaczynam sie martwic o druzyne Niemiec na MŚ ale obym sie mylil
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez carry » 2006-04-25, 19:45

No musze przyznac, ze po cichu liczylem na wyjazd Scholla. Jednak kazdy wie jak sie skonczylo. Rozwalilo mnie uzasadnienie Klinsmanna. Po co dla dżokera takie przygotowanie fizyczne niewiem. Tak jak Mario napisal wcale nie jest tak zle z kondycha Scholliego. A moze Klinsi stawia Pakerow. Moze mowi, ze Scholl jest za slaby fizycznie i nei bierze go za to na MŚ zeby zrobic miejsce Huthowi :wink:

Czyzby jakas dyskryminacja bawarczykow w reprezentacji Niemiec :?: :551:

Kto bedzie nastepna ofiara :?:

O tym i innych filozofiach Jurgena dowiemy sie w kolejnym odcinku serialu pt. ''Na kogo postawi Klinsi?''



:wink:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2006-04-25, 21:57

mario_mk napisał(a):no tutaj akurat sie nie zgodze bo Scholl nie jest obronca tylko pomocnikiem wiec tutaj to porownanie jest do bani
nie jest do bani... bo Scholl na swojej pozycji gra znakomicie, a Huth... trudno powiedzieć co on tam robi :? nie pamiętasz jego występu w Chelsea w zeszłym sezonie CL przeciwko nam? przecież on był naszym 12 zawodnikiem na polu! jak w tej wstępnej grupie może być miejsce dla takiego Hutha a nie ma dla Scholla?! :569:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez mario_mk » 2006-04-25, 22:08

chodzi o to ze porownales pomocnika do obroncy a wedlug mnie taki Scholl nie moze wejsc do kadry za Hutha wlasnie z tego powodu - musialby wejsc za jakiegos pomocnika a nie za obronce tylko o to mi chodzilo
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Scholli » 2006-04-25, 22:48

mario_mk napisał(a):chodzi o to ze porownales pomocnika do obroncy a wedlug mnie taki Scholl nie moze wejsc do kadry za Hutha wlasnie z tego powodu - musialby wejsc za jakiegos pomocnika a nie za obronce tylko o to mi chodzilo
no a mi nie chodziło o to, żeby Scholl wszedł tam za Hutha tylko o filozofię Klinsiego wg. którego Scholl jest za cieńki a Huth jest ok... :573:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez mario_mk » 2006-04-26, 00:12

nie no oki ale mogles to wlasnie napisac w ten sposob w to bylaby odpowiednia argumentacja :> nie ma sie co sprzeczac wiemy o co chodzi :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Sajmon » 2006-05-09, 12:49

Mehmet Scholl już bardzo dużo lat jest zawodnikiem drużyny, która 20 razy sięgnęła po Mistrzostwo Niemiec. Myślę, że w meczu z Borussią Dortmund zobaczymy go na murawie Alianz Arena od pierwszych minut meczu :640: Niemiec zawsze grał bardzo dobrze w meczach Bayern'u. Strzelał bardzo ważne bramki dla naszego zespołu (nawet w tym sezonie).
http://img246.echo.cx/img246/8179/schw4ni.gif Bastian SCHWEINSTEIGER przyszłość Bayernu Monachijskiego!!!
Sajmon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2006-02-12, 13:34
Lokalizacja: z Katowic
Online: 0s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez olli » 2006-05-10, 17:51

www.bayern.munchen.pl napisał(a):Jak donosi polski serwis internetowy Onet.pl niemieccy kibice domagają się od Jurgena Klinsmanna wysłania powołania na MŚ 2006 do pomocnika Bayernu Monachium, Mehmeta Scholla. Na razie bardzo dobrze ta sztuka im wychodzi - ankietę podpisało już 175 tys. obywateli.

Organizatorami owej akcji są dwaj studenci - Frank Enders i Sebastian Glemser, którzy planują przekazanie w piątek petycji o nazwie "Mehmet dla Niemiec" w siedzibie Niemieckiej Federacji Piłkarskiej (DFB) selekcjonerowi reprezentacji narodowej.

Przypomnijmy - Mehmet Scholl zrezygnował z gry w barwach narodowego zespołu Niemiec tuż przed MŚ 2002 w Korei j Japonii z osobistych powodów. Jednak jego rola w zespołach, w których grał była nieoceniona - to za jego 'kadencji' Bayern wygrał osiem razy Bundesligę, dwa razy pojawił się w finale Ligi Mistrzów, z czego jeden wygrał, wywalczył także Puchar UEFA, zaś wraz z reprezentacją Niemiec w 1996 roku na angielskich boiskach wywalczył Mistrzostwo Europy. Dla swojego kraju zagrał 36 razy i strzelił 8 goli.

Fajnie gdyby się udało. Osobiście uważam że Scholl potrafił by zrobić więcej dobrego dla Niemców w ciągu ostatnich 30 minut, niż większość niemieckich gracz przez cały mecz :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez haj » 2006-05-10, 22:24

Widać, że kibicom leży na sercu naprawdę dobro reprezentacji Niemiec, a nie ślepe wdrażanie w życie swoich nietrafionych ideologii ;)

Nie sądzę, aby ta petycja cokolwiek dała, bo gdyby Jurgen zmienił zdanie to wydaje mi się, że respekt względem kadrowiczów mógłby ulec pogorszeniu, a temu Klinsi chce chyba najbardziej zapobiec.

No ale inicjatywę jak najbardziej popieram i jestem "za" ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Mehmet Scholl

Postprzez Sajmon » 2006-05-11, 07:01

Gdyby Mehmet został powołany do Reprezentacji, wtedy nie musilibyśmy się martwić o jego formę po MŚ, ponieważ jak będzie grał np. 30 minut w meczu to utrzyma dobrą formę do meczy w następnym sezonie w Bayernie. Jestem podobnie jak haj ZA aby tak właśnie się wydarzyło. No, ale decyzja należy do selekcjonera Klinsmanna, a nie do Nas :!:
http://img246.echo.cx/img246/8179/schw4ni.gif Bastian SCHWEINSTEIGER przyszłość Bayernu Monachijskiego!!!
Sajmon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2006-02-12, 13:34
Lokalizacja: z Katowic
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron