Thomas Kraft

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Thomas Kraft

Postprzez marcin_fcbm » 2011-04-09, 16:53

Potencjał mamy ogromny no ale potrzeba nam trenera i dwóch dobrych obrońców. Neuer ostatnio w LM też przy bramce Stanko sie nie popisał.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Thomas Kraft

Postprzez Scholli » 2011-04-09, 16:54

Cejmi napisał(a):Przez nie ogranego bramkarza być może w tym sezonie stracimy szanse na LM
Ty naprawdę w to wierzysz? :lol:

bo dziś gdyby nie Kraft to Norymberga by się nie podniosła, do tej bramki zupełnie kontrolowaliśmy mecz grając słabo.
to chyba inny mecz oglądałeś, w tym co ja oglądałem to Bayern z każdą minutą grał coraz słabiej a FCN zaczynało coraz śmielej sobie poczynać - bramkę straciliśmy przez Krafta, to fakt, ale punkty straciliśmy przez całą drużynę, od której, w przeciwieństwie do Krafta, można wymagać więcej...

Kraft jest młodym bramkarzem i jak każdy młody bramkarz popełnia i zapewne będzie popełniać błędy jeszcze przez jakiś czas - tylko my jesteśmy Bayern, powinniśmy mieć na tyle klasowy zespół, że bez problemu nadrobiłby te błędy a tu często ten młody chłopak prezentuje się lepiej od reszty drużyny a Wy jeszcze chcecie zwalać na niego porażki... :roll:
to, że przyjdzie Neuer to za mało, ale jeśli to wg. zarządu ma być jakiś plan przebudowy całej drużyny to niech tak będzie, ale w tej chwili pozycja bramkarza na pewno nie jest decydująca jeśli chodzi o to jak się drużyna prezentuje...
Ostatnio edytowano 2011-04-09, 16:54 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Thomas Kraft

Postprzez pablo » 2011-04-09, 16:54

szimi napisał(a):Najlepsze. Ale się okaże czy na dłuższą metę.

Najlepsze na dzien dzisiejszy. To jest dla Bayernu najwazniejsze, my nie mozemy opierac skladu na mlodych graczach i czekac az sie ograja, nabiora doswiadczenia. Bayern potrzebuje jakosci i doswiadczenia odrazu, juz teraz. A co bedzie pozniej to sie zobaczy, poczekamy, ocenimy. Liczy sie najblizszy sezon, zdobycie mistrzostwa, walka o wygranie LM a w tym napewno bardziej pomoze nam Neuer niz Kraft. Ten kto tego nie widzi jest poprostu ignorantem i upartym czlowiekiem. To, ze moze kiedys Kraft bedzie swietny to mnie nie interesuje. Moze za kilka sezonow bedzie swiatny, ale nawet wtedy nie bede zalowal bo wiem, ze podjelismy najlepsza decyzje dla Bayernu. Ale moze jednak przceniamy troche jego talent i mozliwosci ? Tego nie mozemy w tej chwili stwierdzic, a Bayern ni moze pozwolic sobie na to zeby przekonywac sie o tym na wlasnej skorze.
Scholli napisał(a):to, że przyjdzie Neuer to za mało, ale jeśli to wg. zarządu ma być jakiś plan przebudowy całej drużyny to niech tak będzie, ale w tej chwili pozycja bramkarza na pewno nie jest decydująca jeśli chodzi o to jak się drużyna prezentuje...

Pelna zgoda. Neuer nie jest lekiem na cale zlo. Ale nie dyskutujemy nad tym. Oceniamy tylko zasadnosc pozyskania Neuera. Ja uwazam, ze jest nam potrzebny ale oczywiscie sa wazniejsze braki do uzupelnienia. Co do tego nadrabiania strat, naprawiania bledow i silnego zespolu to rowniez sie zgadzam. Tak jak napisalem wczesniej wtedy moznaby dyskutowac czy zostawic Krafta. Reali sa jednak inne i to poprostu nie jest dobry czas dla tego mlodego, zdolnego bramkarza.
Ostatnio edytowano 2011-04-09, 17:00 przez pablo, łącznie edytowano 2 razy
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Thomas Kraft

Postprzez Cejmi » 2011-04-09, 16:56

marcin_fcbm napisał(a):Neuer ostatnio w LM też przy bramce Stanko sie nie popisał.

Nie popisał się? Wybił piłkę na 50 metr. To jest błąd? Zupełni inna sprawa że Dejanowi wyszedł strzał życia. Takie rzeczy się zdarzają, ale uznawać to za błąd to jakieś nieporozumienie wg. mnie.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1737
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 16m 13s

Re: Thomas Kraft

Postprzez trocky » 2011-04-09, 17:01

Cejmi napisał(a):Nie popisał się? Wybił piłkę na 50 metr. To jest błąd? Zupełni inna sprawa że Dejanowi wyszedł strzał życia. Takie rzeczy się zdarzają, ale uznawać to za błąd to jakieś nieporozumienie wg. mnie.

właśnie czytałem gdzieś w tygodniu na jakimś serwisie, że Neuer w Europie ma teraz ksywkę "Pan 50 metrów" :-D
on już w tym sezonie 3 bramki puścił z połowy boiska hehe
najgorsze jest to, że nie potrafi wcale grać na przedpolu, a te jego durne wybiegi daleko poza pole karne to parodia, kilka razy został już za to ukarany
no ale ok wszyscy robia z niego boga
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Thomas Kraft

Postprzez grejfrut » 2011-04-09, 17:05

Nikt nie powie, że Neuer zawinił przy bramce Stankovica - jak? Jak już ktoś napisał, wybił piłkę na 50 metr, przeciął lot piłki, która zmierzała do Milito (chyba) i ten wyszedł by sam na sam. To, że Stanković uderzył niesamowicie to już inna sprawa, żaden piłkarz Schalke jemu nie przeszkadzał.

Kahn też miał kilka interwencji, chociażby jedną z Schalke, gdzie wybiegł i wybił piłkę wślizgiem spod nóg Smerfa. Piłka trafiła do naszego gracza, ale jakby wpadła pod nogi innego Smerfa, który oddał by niesamowicie precyzyjny strzał to byłoby to błąd? Absolutnie nie.

Błędem była ta jego bramka chyba z Frankfurtem i nie usprawiedliwia go to, że Gekas nie trafił w futbolówkę :lol:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 48m 21s

Re: Thomas Kraft

Postprzez Mariusz10 » 2011-04-09, 17:12

trocky napisał(a):
Cejmi napisał(a):Nie popisał się? Wybił piłkę na 50 metr. To jest błąd? Zupełni inna sprawa że Dejanowi wyszedł strzał życia. Takie rzeczy się zdarzają, ale uznawać to za błąd to jakieś nieporozumienie wg. mnie.

właśnie czytałem gdzieś w tygodniu na jakimś serwisie, że Neuer w Europie ma teraz ksywkę "Pan 50 metrów" :-D
on już w tym sezonie 3 bramki puścił z połowy boiska hehe
najgorsze jest to, że nie potrafi wcale grać na przedpolu, a te jego durne wybiegi daleko poza pole karne to parodia, kilka razy został już za to ukarany
no ale ok wszyscy robia z niego boga


O czym Ty piszesz, co miał zrobić nie wybiegac i dopuścic do akcji sam na sam? haha smieszne, dobrze się spisał, miał pecha. Nikt nie pokrył Stankovicia, a temu wyszedł cudowny strzał, ot tyle.
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: Thomas Kraft

Postprzez pablo » 2011-04-09, 17:16

trocky napisał(a):
Cejmi napisał(a):Nie popisał się? Wybił piłkę na 50 metr. To jest błąd? Zupełni inna sprawa że Dejanowi wyszedł strzał życia. Takie rzeczy się zdarzają, ale uznawać to za błąd to jakieś nieporozumienie wg. mnie.

właśnie czytałem gdzieś w tygodniu na jakimś serwisie, że Neuer w Europie ma teraz ksywkę "Pan 50 metrów" :-D
on już w tym sezonie 3 bramki puścił z połowy boiska hehe
najgorsze jest to, że nie potrafi wcale grać na przedpolu, a te jego durne wybiegi daleko poza pole karne to parodia, kilka razy został już za to ukarany
no ale ok wszyscy robia z niego boga

Widzisz, Neuer przyzwyczajony jest do tego, ze w tym sezonie odgrywa ogromna role w Schalke i musi czesto ratowac druzyne. Obrona Schlake to zlepek przecietnych graczy, graja w tym sezonie naprawde slabo i takie pilki za plecy obroncow przeposzczaja dosc czesto a Neuer musi ratowac sytuacje. Nie jest to normalne bo i poziom obrony Schalke jest jaki jest, gdyby obrona byla lepsza i Neuer nie musialby w kazdym meczu stawac na glowie zeby pomoc druzynie to takich bledow popelnialby zdecydowanie mniej. Moglibyscie tez zwrocic uwage na to ile razy w tym sezonie ratowal druzynie tylek takimi desperackimi wyjsciami. Napewno takich udanych wyjsc bylo kilkanascie. Oby to nie weszlo mu w krew bo te wyjscia sa naprawde ryzykowne i zaden bramkarz nie poinien robic tego tak czesto.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Thomas Kraft

Postprzez wojtas69 » 2011-04-09, 17:20

tak jak nie rozumiałem obrońców Neuera jak puścił tę bramkę w lidze, tak teraz nie rozumiem jego przeciwników, którzy winią go za bramkę z Interem

wtedy była jego ewidentna wina i nie tłumaczy go to, że ktoś tam w piłkę nie trafił :wink:

natomiast w meczu z Interem ubiegł Milito, wybił piłkę w okolice środka pola, a to że zaspali tam jego koledzy, to już inna bajka :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Thomas Kraft

Postprzez marcin_fcbm » 2011-04-09, 17:25

Jakie sam na sam skoro obrońca Schalke był już przy Milito? wtf
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Thomas Kraft

Postprzez trocky » 2011-04-09, 17:31

nikt mnie nie przekona, Neuer za bardzo pajacuje na tej bramce, wybiegając na 20-25 metr
nie kojarze za dużo rywali Scjalke ale kojarze bramki i wiem, że w tym sezonie dostał już kilka bramek za kołnierz z połowy boiska albo wybiegał za pole karne gdzie napastnik go omijał i strzelał do pustej
to nie jest wina obrony Schalke
po prostu Neuer nie umie grać na przedpolu, jest nadpobudliwy w tym wychodzeniu
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Thomas Kraft

Postprzez pablo » 2011-04-09, 17:50

trocky napisał(a):nikt mnie nie przekona, Neuer za bardzo pajacuje na tej bramce, wybiegając na 20-25 metr
nie kojarze za dużo rywali Scjalke ale kojarze bramki i wiem, że w tym sezonie dostał już kilka bramek za kołnierz z połowy boiska albo wybiegał za pole karne gdzie napastnik go omijał i strzelał do pustej
to nie jest wina obrony Schalke
po prostu Neuer nie umie grać na przedpolu, jest nadpobudliwy w tym wychodzeniu

Tak to jest z glupimi bramkami i kiksami bramkarzy - zapadaja w pamiec. Nie pamieta sie za to albo nawet nie widzialo sie bo nie oglada sie meczy ile razy dany bramkarz ratuje druzyne w bardzo trudnych sytuacjach. Neuer praktycznie w kazdym meczu jest zmuszony do wychodzenia daleko przed pole bramkarskie i wiekszosc jego wyjsc jest udana. Tylko, ze tych niema potem w newsach na stronach internetowych :wink: Faktycznie Neuer troche za czesto wychodzi z bramki ale nie moge zgodzic sie z tym, ze nie umie grac na przedpolu. On dobrze czuje gre, wychodzi zdecydowanie i szybko. A to, ze obrona Schalke doposzcza do tak wielu takich sytuacji to nie jego wina, wiekszosc bramkarzy stalaby w tych wszystkich sytuacjach spokojnie w bramce, czekajac na pewna stracona bramke, zeby nie ryzykowac, zeby potem nie bylo na mnie. Taka asekuracyjna postawa napewno skonczylaby sie wieksza iloscia straconych bramek. Czasami warto podjac ryzyko, moim zdaniem tymi swoimi kozackimi wyjsciami uratowal Schalke sporo punktow i to sie liczy.
Ostatnio edytowano 2011-04-09, 18:44 przez pablo, łącznie edytowano 1 raz
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Thomas Kraft

Postprzez Scholli » 2011-04-09, 17:54

a ja już mam dość tej dyskusji Kraft vs Neuer tu nie ma co ich porównywać bo to są zawodnicy na całkowicie innym etapie swojego rozwoju piłkarskiego (aczkolwiek określanie Neuera najlepszym bramkarzem świata uważam za "lekką" przesadę, ale już mniejsza o to)

dobra, niech przyjdzie Neuer, jedna pozycja na której mogą wyniknąć potencjalne błędy zostaje załatana - pozostaje jeszcze 10 - bo tyle (z chwilowymi przebłyskami) w tym sezonie zawiodło graczy z podstawowego składu i niech zarząd na tym się skupi a nie na plakatach kibiców :twisted:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Thomas Kraft

Postprzez Krzysiek » 2011-04-09, 18:55

No i dobrze, Kraft zawalił, ja nadal uważam że zasługuje na szansę, zwłaszcza w świetle tego, że nie tak dawno prawie cały sezon mógł się u nas ogrywać taki jeden Rensing.

Thomas jest naprawdę bardzo dobrym bramkarzem z zadatkami na klasę światową. Pozdrawiam wszystkich, którzy po kilku zawalonych spotkaniach zawodnika dwudziestodwuletniego i to grającego na tak newralgicznej pozycji jak bramka najchętniej by wyje.bali. Jakoś po pierwszym meczu z Interem nie było pierdzenia że "macie swojego Krafta". Nadal stoję przy swoim, że Thomas powinien grać w przyszłym sezonie, a gotówkę trzeba przeznaczyć na stopera i bocznego obrońcę, a nie na golkipera Schalke, którego btw cena jest wg. mnie nieadekwatna do umiejętności.
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Thomas Kraft

Postprzez dejvid320 » 2011-04-09, 19:51

Zaraz zaczną się głosy, że tą bramkę nie straciliśmy przez Krafta, tylko przez Neuera! W końcu skoro tyle się gada o tym, że jest o klasę lepszy od Thomasa, to czemu Kraft nie ma się od niego uczyć? Kraft po prostu chciał wszystkim udowodnić, że w cale nie jest gorszy od Neuera.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości