Bernd Dreher

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Bernd Dreher

Postprzez McLaren » 2006-03-10, 17:14

Dreher to bardzo solidna firma jak na swój wiek. Jestem pełny podziwu, że wciąż jest w kadrze takiego klubu jak Bayern. W akcji wiele razy go nie widziałem, ale bardzo go cenię, bo co oglądam mecz z jego udziałem to spisuje się w nim fantastycznie. Wspomniany mecz z Legią na Łazienkowskiej w wakacje był popisem tego weterana. Fajnie jak pograłby jeszcze pare sezonów, bo go lubię. W klubie byłby potrzebny, bo wciąż jest niezłą alternatywną, jeśli nie może broniń Oli Kahn. Ale obecnie wyścig o miano rezerwowego dość zdecydowanie wygrywa Rensing, m.in z racji wieku, bo jest o wiele młodszy.
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Re: Bernd Dreher

Postprzez Simin » 2006-03-12, 00:56

jak pograłby jeszcze pare sezonów,

Oj nie nie... TEMU PANU JUZ DZIEKUJEMY!! :569:
Rozumiem, ze masz sentyment do graczy, ktorzy byli w kadrze z 2001 (widac chocby po avatarze :wink:) ale Dreher ze swoja czterdziestka na karku juz nic wiecej nie zdziala w profesjolanym futbolu (przynajmniej jako gracz)
Zreszta... nie mozna powiedziec by zrobil kariere przez duze "K"!!
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Bernd Dreher

Postprzez McLaren » 2006-03-12, 13:30

Simin napisał(a):
jak pograłby jeszcze pare sezonów,

Oj nie nie... TEMU PANU JUZ DZIEKUJEMY!! :569:
Rozumiem, ze masz sentyment do graczy, ktorzy byli w kadrze z 2001 (widac chocby po avatarze :wink:) ale Dreher ze swoja czterdziestka na karku juz nic wiecej nie zdziala w profesjolanym futbolu (przynajmniej jako gracz)
Zreszta... nie mozna powiedziec by zrobil kariere przez duze "K"!!


Tak tylko z sentymentu napisałem, wiadomo, że i tak by nie grał regularnie, ale od czasu do czasu, awaryjnie mógłby wyjść w składzie. Równie dobrze, mógłby już zakończyć karierę i zająć się czym innym w klubie, np. na dobre trenerką bramkarzy. Za to Bayern powinien wtedy kupić sobie jakiegoś 3 perspektywistycznego bramkarza, żeby był ktoś jeszcze w obwodzie obok Kahna i Rensinga. :)

Zgadzam się, że kariery by nie zrobił, bo nigdy zresztą nic wielkiego nie osiągnął, ale mimo podeszłego wieku, wciąż potrawi bronić, a to się ceni, ale z tymi sezonami to mi chodziło, jeszcze z rok, może półtora, bo w końcu nie więcej. ;-)

Popatrzmy na Gianluce Paglliuce - to jest bramkarz, bardzo podeszły wiek jak na piłkarza i wciąż potrawi bronić naprawdę bardzo dobrze!

Pozdrawiam
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Re: Bernd Dreher

Postprzez Simin » 2006-06-16, 02:39

Jak podaje Transfermarkt Bern oficjalnie zakonczyl juz na dobre (miejmy nadzieje :P) kariere gracza!! Ponadto z Bayernu odszedl inny bramkarz - Jan Schlosser - ciekawa sytuacja wsrod goalkeeperow nie powiem sie nam zrobila!! W seniorskiej kadrze znajduje sie jednynie 2 (wiadomo, ze Kahn i Rensing) i za bardzo nie ma widokow na 3!! Czyzby mial to byc ten Kraft?
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Bernd Dreher

Postprzez olek » 2006-06-16, 02:42

Na razie nam nie potrzeba 3 dobrego bramkarza. Mamy Kahn i Rensinga, a jezeli zajdzie taka potrzeba, mozna na mecz powolac Krafa, ale on w kadrze pierwszego zespolu chyba jeszcze nie jest potrzebny. No chyba ze do tych wymogow odnosnie liczby Niecow i wychownakow w skladzie.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości