Christian Lell

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Christian Lell

Postprzez Żaba » 2006-07-09, 19:52

Ilość rodowitych Monachijczyków w drużynie Bayernu Monachium staje się coraz liczniejsza. Po Philippie Lahmie i Andreasie Ottlu do tego grona dołącza Christian Lell, który po dwuletnim okresie wypożyczenia do 1. FC Koeln - wraca do stolicy Bawarii.

- Zostałem tutaj świetnie przyjęty. Czuję się tak, jakby stąd nigdy nie odchodził - powiedział 21-letni obrońca. W minioną środę Lell spotkał się na Saebener Strasse ze swoimi "starymi, dobrymi" kumplami. Wszystkich ucieszyła moja obecność- dodał.

W ten sposób w kadrze pierwszego zespołu znów mamy trzon drużyny Bayernu, która w 2001 roku zdobyła Mistrzostwo Niemiec Juniorów B, a rok później kategorii A. Obok Lella grali w niej - Lahm, Michael Rensing i Bastian Schweinsteiger. Dwa lata występowali też wspólnie w zespole amatorskim prowadzonym przez Hermanna Gerlanda, który w sezonie 2003/2004 wygrał Regionalligę (trzecią ligę niemiecką).

Za kadencji trenera Ottmara Hitzfelda Lell debiutował też w pierwszej drużynie. Rozegrał wówczas 4 spotkania w Bundeslidze i jedno w DFB-Pokal. Następnie został na dwa sezony wypożyczony do 1. FC Koeln, które wówczas występowało w 2. Bundeslidze. W pierwszym sezonie Kozły awansowały do najwyższej klasy rozgrywkowej, a Lell rozegrał 16 meczów. Z kolei w minionym sezonie Christian zagrał w barwach Koeln 26 spotkań.

Lell, którego rodzinny dom stoi całkiem niedaleko od siedziby Bayernu na Saebener Strasse, chciałby odegrać w klubie, w którym występował przed wypożyczeniem do Koeln 11 lat, możliwe największą rolę. Jego kontrakt w Monachium jest ważny jeszcze przez rok i o dłuższe pozostanie nie będzie łatwo zważając na silną konkurencję w zespole.

- Nie mówię, że chcę stać się graczem podstawowej jedenastki. Jednak chciałbym jak najbardziej rozwinąć się tutaj trenując. Będę zawsze gotowy do gry - zapowiada Lell.

Takie wyznanie na pewno cieszy trenera Felixa Magatha. Zarówno szkoleniowiec jak i menedżer Uli Hoeness chcą dać szansę Lellowi.

Młody prawy defensor dowiedział się już od kolegów, czego może się spodziewać po przygotowaniach w Bayernie. - Słyszałem, że to będą "piękne" przygotowania. Jednak, kiedy moim trenerem był Gerland - przeszedłem niezłą szkołę. To są trenerzy, którzy lubią dawać wycisk.


Dla mnie sprawa jest prosta - albo Lell przez rok pokaże że warto przedłużyć z nim kontrakt albo po sezonie sie żegnamy. Bardziej wydaje mi sie to drugie no ale nie bede go skreslał odrazu :P
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Christian Lell

Postprzez Mars » 2006-07-09, 20:05

Dla mnie sprawa jest prosta - albo Lell przez rok pokaże że warto przedłużyć z nim kontrakt albo po sezonie sie żegnamy. Bardziej wydaje mi sie to drugie no ale nie bede go skreslał odrazu


Czemu niby Lell ma odejsc? Moze byc zmiennikiem Lahma. Moze go zastapic w przypadku kontuzji. Chyba ze kogos kupia na lewa rezerwe jeszcze za niego. Bo chyba Bayern ma tylko dwoch teraz nominalnych lewych obroncow
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Christian Lell

Postprzez Żaba » 2006-07-09, 20:06

Mars99 napisał(a):
Dla mnie sprawa jest prosta - albo Lell przez rok pokaże że warto przedłużyć z nim kontrakt albo po sezonie sie żegnamy. Bardziej wydaje mi sie to drugie no ale nie bede go skreslał odrazu


Czemu niby Lell ma odejsc? Moze byc zmiennikiem Lahma. Moze go zastapic w przypadku kontuzji. Chyba ze kogos kupia na lewa rezerwe jeszcze za niego. Bo chyba Bayern ma tylko dwoch teraz nominalnych lewych obroncow


Po 1 jest slaby a po 2 to prawy obronca :)
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Christian Lell

Postprzez Adams » 2006-07-09, 23:25

Żaba napisał(a):
Mars99 napisał(a):
Dla mnie sprawa jest prosta - albo Lell przez rok pokaże że warto przedłużyć z nim kontrakt albo po sezonie sie żegnamy. Bardziej wydaje mi sie to drugie no ale nie bede go skreslał odrazu


Czemu niby Lell ma odejsc? Moze byc zmiennikiem Lahma. Moze go zastapic w przypadku kontuzji. Chyba ze kogos kupia na lewa rezerwe jeszcze za niego. Bo chyba Bayern ma tylko dwoch teraz nominalnych lewych obroncow


Po 1 jest slaby a po 2 to prawy obronca :)


A po 3 Ottl jest lepszy ;) Chociaż nigdy nic nie wiadomo, co wyrośnie z Lella-życzę mu jak najlepiej :)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Christian Lell

Postprzez upek » 2006-07-10, 08:06

ejjj no :d nie skreslajcie go od razu :d moze wpadnie w zyciowa forme i bedzie gral zamiast Williego ? :shock: teraz to ja przesadzilem i to znacznie :d ale tak na serio moze byc z niego cos ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Christian Lell

Postprzez DamKam » 2006-07-10, 09:47

Ja bym go tak szybko nie skreślał :wink: Chłopak jest młody i kto wie, co z niego wyrośnie. Wiadomo, że nie możemy się spodziewać niewiadomo czego, bo zapewne nie pogra sobie za dużo... ale mam nadzieję, że będziemy mieć z niego choć trochę pożytku :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Christian Lell

Postprzez Lmollu » 2006-07-10, 10:49

Ja tam w niego nie wierzę. Nie lubię jak mamy w kadrze takich graczy :D Niby w niczym nie przeszkadzają, ale też nie pomagają. Tak samo było z tym całym Rauem. Niby wielki talent - kompletnie zmarnowany. Lell nawet za taki talent nie uchodzi, także nie spodziewam się, żeby został w Bayernie na dłuższy czas. Zobaczymy co z tego będzie, ale ja jestem skeptisch :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Christian Lell

Postprzez Mars » 2006-07-10, 13:12

no tak strony mi sie pojemylily, ale on chyba tez moze grac na lewej, tak mi sie wydaje. Chyba ze jest tylko prawym obronca to wtedy mozna go sprzedac, bo na prawej jest jeszcze Gorlitz, ale ten to chyba w szpitalu cale zycie spedzi...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Christian Lell

Postprzez upek » 2006-07-10, 16:23

Lmollu napisał(a):Ja tam w niego nie wierzę. Nie lubię jak mamy w kadrze takich graczy :D Niby w niczym nie przeszkadzają, ale też nie pomagają. Tak samo było z tym całym Rauem. Niby wielki talent - kompletnie zmarnowany. Lell nawet za taki talent nie uchodzi
talent to nie wszystko :P ciezka praca < a u Magatha to akurat na brak ciezkiej pracy nie moga narzekac :d :P > prowadzi do sukcesow :P talent to niewielki procent :P ha :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Christian Lell

Postprzez Max » 2006-07-22, 13:41

Jeśli nie uczyni wyraźnych postępów w nadchodzącym sezonie to trzeba będzie się rozstać, ja wyżej cenię Ottla i Gorlitza.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Christian Lell

Postprzez Scholli » 2006-07-23, 01:07

a to Lell jest bocznym obrońcą?? ja myślałem, że on na środku obrony w koziołkach grał... :?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Christian Lell

Postprzez Firo » 2006-07-23, 09:35

Max napisał(a):Jeśli nie uczyni wyraźnych postępów w nadchodzącym sezonie to trzeba będzie się rozstać, ja wyżej cenię Ottla i Gorlitza.



Ottla napewno bo to dobry chlopak. Gorlitz ? hmm do konca nie wiem co ten chlopak potrafi widzialem go bodaj w jednym meczu i wiekszego wrazenia na mnie nie zrobil. Dla mnie to w razie kontuzji w obronie pierwszym wchodzacym bedzie Ismael / Ottl dopiero pozniej reszta ale nie wydaje mi sie zeby Lell mogl zagrac na boku gdzie wiadomo ze moze grac i Bastian i Hasan i ostatecznie Owen.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Christian Lell

Postprzez Żaba » 2006-07-29, 12:45

Firo napisał(a):
Max napisał(a):Jeśli nie uczyni wyraźnych postępów w nadchodzącym sezonie to trzeba będzie się rozstać, ja wyżej cenię Ottla i Gorlitza.



Ottla napewno bo to dobry chlopak. Gorlitz ? hmm do konca nie wiem co ten chlopak potrafi widzialem go bodaj w jednym meczu i wiekszego wrazenia na mnie nie zrobil. Dla mnie to w razie kontuzji w obronie pierwszym wchodzacym bedzie Ismael / Ottl dopiero pozniej reszta ale nie wydaje mi sie zeby Lell mogl zagrac na boku gdzie wiadomo ze moze grac i Bastian i Hasan i ostatecznie Owen.


Gdy Gorlitz gral jak Sagnol byl kontuzjowany to mowilo sie ze Willy moze miec problemy z zalapaniem sie do skladu bo Andy gral tak dobrze, ale potem kontuzja i....
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Christian Lell

Postprzez KoRnKage » 2007-02-26, 20:14

Christian Lell w sobotę zagrał pierwszy mecz w pełnym wymiarze w barwach Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec pokonali VfL Wolfsburg 2:1. Kilka godzin później obrońca Bawarczyków został zatrzymany przez policję - pisze jeden z niemieckich dzienników.

Lell udał się w sobotę wieczorem do jednej z dyskotek. Tam pokłócił się jednak ze swoją przyjaciółką. Świadkowie zdarzenia wezwali policję.

"Christian Lell kłócił się na ulicy ze swoją przyjaciółką. Uderzył ją, tak, że ta odniosła lekkie obrażenia. Lell został zatrzymany, a ponieważ był pod wpływem alkoholu został zabrany na badanie krwi" - powiedział jeden z policjantów. Po wypełnieniu wszystkich formalności został wypuszczony do domu.

Rzecznik prasowy mistrza Niemiec już zapowiedział, że Ottmar Hitzfeld, trener Bayernu wyciągnie surowe konsekwencje.


To ja już tego Pana nie lubię, damski bokser to świnia, nie człowiek! Jeśli to się będzie powtarzać, to powinien on wylecieć z klubu....
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Christian Lell

Postprzez upek » 2007-02-26, 20:41

koRnKage napisał(a):
Christian Lell w sobotę zagrał pierwszy mecz w pełnym wymiarze w barwach Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec pokonali VfL Wolfsburg 2:1. Kilka godzin później obrońca Bawarczyków został zatrzymany przez policję - pisze jeden z niemieckich dzienników.

Lell udał się w sobotę wieczorem do jednej z dyskotek. Tam pokłócił się jednak ze swoją przyjaciółką. Świadkowie zdarzenia wezwali policję.

"Christian Lell kłócił się na ulicy ze swoją przyjaciółką. Uderzył ją, tak, że ta odniosła lekkie obrażenia. Lell został zatrzymany, a ponieważ był pod wpływem alkoholu został zabrany na badanie krwi" - powiedział jeden z policjantów. Po wypełnieniu wszystkich formalności został wypuszczony do domu.

Rzecznik prasowy mistrza Niemiec już zapowiedział, że Ottmar Hitzfeld, trener Bayernu wyciągnie surowe konsekwencje.


To ja już tego Pana nie lubię, damski bokser to świnia, nie człowiek! Jeśli to się będzie powtarzać, to powinien on wylecieć z klubu....

szczerze mowiac ... juz bym go wywalil .... :? moze taki przyklad bylby przestroga dla gwiazdorow ... albo sie jest zawodowcem albo wybierasz bujne zycie ..... heh tak mi sie Pizarro przypomina ..
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości