Mark van Bommel

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Mark van Bommel

Postprzez Luke » 2006-08-26, 16:28

Tutaj wszystko o nawym nabytku Bayernu :wink:

Ja bardzo cieszę się, że Bayern jeszcze sproawodził jakiegoś zawodnika do pomocy i to tak klasowego jak Van Bommel, miejmy nadzieje, że w Bayernie się odrodzi i będzie godnym następcą Efenberga :D
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Mark van Bommel

Postprzez Lmollu » 2006-08-26, 16:43

Bardzo dobrze, że tak szybko sprawa się rozwiązała i to na dodatek we właściwym kierunku :D Cieszę się, że van Bommel przychodzi. 6 milionów euro to bardzo przystępna cena. Z nim nasza pomoc będzie silniejsza.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Mark van Bommel

Postprzez haj » 2006-08-26, 16:56

No no zobaczymy jak ten zawodnik będzie grał w Bayernie - mam nadzieję, że pomoże w uporządkowaniu gry w środku pola. Cieszę się że Bawarczycy ściągnęli dosyć znaczące nazwisko w europejskiej piłce.

PS. Gratulacje dla grejfruta który po mecz z Barca zarzucał działaczom iż nic nie robią aby wzmocnić zespół :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mark van Bommel

Postprzez dominik_fcb » 2006-08-26, 17:27

Mim zdaniem duzo brakuje mu do Ballacka.
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Mark van Bommel

Postprzez Max » 2006-08-26, 17:37

Jestem bardzo zadowolony z tego transferu.
"Hoeness podkreślił, że przyjście van Bommela nie wiąże się z odejściem Owena Hargreavesa do Manchesteru United" - i bardzo dobrze! :D
Środek pola Hargreaves & van Bommel to może być bardzo ciekawy duet, miejmy nadzieję, że z ich współpracy wyniknie wiele dobrego.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Mark van Bommel

Postprzez carry » 2006-08-26, 17:37

Kocham nasz zarzad :P To byl swietny transfer. Wyczekali, az on sie przekona, ze w Barcy nie ma dla jego miejsca w peirwszym skladzie i kupiono go za bardzo mala sume.
Jesli pokaze mniej wiecej to co w PSV to bedzie genialnie :!:

Ale kurde jakos jeszcze niedowierzam, ze pozyskanie Van Bommela bez zadnych plotek o jego transferze do nas stalo sie faktem :twisted:

YES, YES, YES
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Mark van Bommel

Postprzez shadow7 » 2006-08-26, 17:37

Ciesze się na tą wiadomość, bo dzięki temu mamy nowego lidera. Już niedługo będziemy mieli bardzo ale to bardzo dobrą drugą linie:

Schweinsteiger---------------------------------------------------Deisler

--------------------Van Bommel------------Hargreaves----------------

Oczywiście jak Basti wróci do pełni formy i nie złapie kolejnej kontuzji. Mam nadzieje, że Holender pokaże nam się jako raczej następca Effenberga niż Ballacka. Na pewno ma zdolności przywódcze i mam nadzieje, że pokaże je nam w swoich występach w Bayernie.

EDIT:
I zastanawiam się z jakim numerem zagra. Czyżby z 13??
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Mark van Bommel

Postprzez Firo » 2006-08-26, 18:22

dominik_fcb napisał(a):Mim zdaniem duzo brakuje mu do Ballacka.


A moim zdaniem jest do niego znacznie lepszy. Fakt ze nie strzela tylu bramek , ale gra ! Ballack nie gral szczerze mowiac tylko strzelal gole. Napastnikow mamy tylko nie ma kto poukladac gry , mam nadzieje ze Mark spelni oczekiwania.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Mark van Bommel

Postprzez Grzechoo » 2006-08-26, 18:28

MAMY W KOŃCU ROZGRYWAJĄCEGO! :D Ktoś uporzadkuje grę środka pola, będzie podawał, rozgrywał, wypracowywał bramki... aaach, powinno być dobrze. Wydaje mi sie, że sam zawodnik sprawdzi sie w Bundeslidze. Nie chcę w popadać ani szerzyć euforii, ale naprawdę ciesze się z konkretnego rozgrywającego. Ale mimo wszystko trzeba przyznać - nasza linia pomocy wymaga jeszcze kilku wzmocnień.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Mark van Bommel

Postprzez haj » 2006-08-26, 18:35

Kilku? Ja bym powiedział, że wystarczy nam stabilny prawo-skrzydłowy i z takim składem naprawdę można jechać do najlepszych w Europie (oczywiście w formie). Deislera z meczu z Juve w Monachium biorę w ciemno na tamtą pozycję, ale zanim osiągnie taką dyspozycję na pewno trochę minie.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mark van Bommel

Postprzez dominik_fcb » 2006-08-26, 19:04

Firo napisał(a):
dominik_fcb napisał(a):Mim zdaniem duzo brakuje mu do Ballacka.


A moim zdaniem jest do niego znacznie lepszy. Fakt ze nie strzela tylu bramek , ale gra ! Ballack nie gral szczerze mowiac tylko strzelal gole. Napastnikow mamy tylko nie ma kto poukladac gry , mam nadzieje ze Mark spelni oczekiwania.


Nie no może trochę przesadziłem mówiąc że dużo mu brakuje do Michaela bo to dwa inne style.Mark dobrze rozgrywa,ale uważam że Ballacka nierobił tego źle,no i strzelil dla nas bardzo wiele ważnych i ładnych bramek takich jak ta z Milanem na Allianz-Arenie.A jeszcze dodam że Mark może się niezałapać do podstawowej jedenastki znając naszego genialnego taktyka Mr.Felixa Magatha i jeszcze powiem :P że fajnie by byłogdyba Van Bommel grał z numerem 13 :D
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Mark van Bommel

Postprzez Grzechoo » 2006-08-26, 19:07

haj napisał(a):Kilku? Ja bym powiedział, że wystarczy nam stabilny prawo-skrzydłowy i z takim składem naprawdę można jechać do najlepszych w Europie (oczywiście w formie). Deislera z meczu z Juve w Monachium biorę w ciemno na tamtą pozycję, ale zanim osiągnie taką dyspozycję na pewno trochę minie.


Uważasz, że mamy dobrych zastępców? Karimi, dos Santos, Salihamidzic - czy to są twoim zdaniem zawodnicy, którzy mogliby zastąpić któregoś z podstawowych ofensywnych pomocników na dłuższą metę?
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Mark van Bommel

Postprzez dominik_fcb » 2006-08-26, 19:24

Karimi-wpisz se w google video Ali Karimi i obejżyj z nim filmiki,chłopie jak on by miał pewne miejsce w składze i zaufanie od Magatha to by on był drugim Ronaldinho,alej jest Dos Sabtos,a co ty o nim wiesz :P zagrał może ze 100 minut(nielicząc sparingów)jakby był do kitu to by Uli go tu niesprowadzał.Ostatni jest Hasan,może i brak mu odpowiedniej techniki,ale nadrabia to swoją walecznością,no i jest bardzo udniwersalny;)
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Mark van Bommel

Postprzez haj » 2006-08-26, 19:54

Grzechoo napisał(a):
haj napisał(a):Kilku? Ja bym powiedział, że wystarczy nam stabilny prawo-skrzydłowy i z takim składem naprawdę można jechać do najlepszych w Europie (oczywiście w formie). Deislera z meczu z Juve w Monachium biorę w ciemno na tamtą pozycję, ale zanim osiągnie taką dyspozycję na pewno trochę minie.


Uważasz, że mamy dobrych zastępców? Karimi, dos Santos, Salihamidzic - czy to są twoim zdaniem zawodnicy, którzy mogliby zastąpić któregoś z podstawowych ofensywnych pomocników na dłuższą metę?


Ale żadnego zawodnika nie kupuje się z myślą, że będzie "zastępował podstawowego piłkarza na dłuższą metę". Ja przynajmniej o takim czymś nie słyszałem. Jeżeli mielibyśmy sprowadzać 2-3 zawodników na ławkę to już lepiej kupić 1 do pierwszego składu.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mark van Bommel

Postprzez H.Fei-tzu » 2006-08-26, 19:55

Jestem zadowolony, wreszcie poczyniono odpowiednie kroki i Bayern wzmocnił środek pola.
Mark imponował mi grą w PSV gdzie większość piłek rozdzielał, nie było to tak imponujące jak szybka gra Barcelony dlatego być może nie mógł się tam odnaleźć. Myślę, że teraz ciężar rozgrywania spocznie na właściwych barkach i transfer będzie korzystny dla Nas i samego piłkarza.
Ostatnio edytowano 2006-09-24, 14:23 przez H.Fei-tzu, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Metal Thrashing Mad!
Obrazek
H.Fei-tzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2005-12-04, 14:38
Lokalizacja: krąg popleczników
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron