Mats Hummels

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy jesteś zadowolony z powrotu Hummelsa do Bayernu?

Ankieta wygasła 2016-05-15, 20:30

tak, to doskonały transfer
6
100%
tak, chociaż wolałbym jednak innego stopera
0
Brak głosów
nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 6

Mats Hummels

Postprzez upek » 2006-12-19, 14:38

Juz wiemy ze Mats podpisal profesjonalny kontrakt z Bayernem ktory obowiazuje do 2009 roku ... mysle ze 18sto latek ma duze szanse w przyszlosci stanowic z takimi pilkarzami jak Philipp, Andreas czy Bastian o sile naszego zespolu :!: kolejny wychowanek dolacza do kadry .... i mnie to bardzo cieszy...
Chlopak zasluzyl sobie na swoj wlasny temat :d
Co sadzicie o Matsie ?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Mats Hummels

Postprzez Grzechoo » 2006-12-19, 14:39

Sądzę, że niewiele o nim wiem :D Zastanawiam się tylko kiedy pan Magath da mu trochę pograć :P
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Mats Hummels

Postprzez carry » 2006-12-19, 14:47

Spokojnie spokojnie on jeszcze nie jest w kadrze A tylko podpisal zawodowy kontrakt i bedzie nadal gral w Amatorach. Recenzje ma naprawde dobre. Mysle, ze po tym sezonie mozemy go wypozyczyc do jakiegos klubu z Bundesligi lub 2.Budesligi aby nabral ogrania na wyzszym poziomie. (Podobnie mozna zrobic jeszcze z kilkoma innymi mlodymi grajkami..) Jesli dalej bedzie ciezko pracowal to stawiam, ze za jakies 2/3 lata bedzie w kadrze A. :o
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez Tymek » 2006-12-19, 15:09

2, 3 lata? Ja bym go widział co najwyżej za dwa lata. Skoro zbiera takie oceny to trzeba by mu było dać szanse z jakimiś kelnerami, no zobaczymy, licze że stanie się wartościowym graczem.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez DamKam » 2006-12-19, 17:35

Tak naprawdę to poza ty, że wystąpił w meczu z Barceloną to nic o nim nie wiem. Ale miejmy nadzieję, że chłopak wyrośnie nam na gracza pokroju np. Lahma i za niedługo wszyscy będziemy o nim wiedzieć znacznie więcej. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu udanej kariery w Bayernie. Bo chyba nie podpisywali z nim kontraktu dla picu...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez marta » 2007-01-01, 18:25

Ja również nic nie wiem, tyle co przeczytałam o nim parę razy na stronce... Zdaje się być bardzo utalentowany i mam nadzieję, że będzie się rozwijał w dobrym kierunku i kiedyś wzmocni skład Bayernu. :)
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez olek » 2007-01-06, 00:53

Mowiac szczerze, brakuje mi Niemcow w Bayernie na pozycji srodkowego obroncy [inna sprawa, ze malo jest takowych odpowiedniej klasy]. Hummels jest mlody, ma jeszcze wiele czasu. Jednak podpisanie profesjonalnego kontraktu na pewno moze byc dla niego swojego rodzaju wyroznieniem. Mam nadzieje, ze rozwoj tego chlopaka bedzie przebiegal prawidlowo i z czasem dostanie on szanse w pierwszym zespole. Bo bardzo chcialbym zobaczyc jakiegos stopera rodem z Niemiec w podstawowym skladzie Bayernu.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez upek » 2009-01-06, 12:23

Złe wieści dla kibiców Borussi Dortmund. Jeden z treningów z silnym bólem kostki opuszczał obrońca Mats Hummels. Kontuzja prawej kostki wykluczy z gry młodego defensora na dłuższy okres czasu. Jak przekonuje lekarz Borussii Markus Braun, Hummels nie wybiegnie na boisko co najmniej przez najbliższe sześć tygodni. Oznacza to, że 20-letni obrońca nie będzie mógł zagrać w dwóch arcyważnych meczach - z Bayerem Leverkusen w ostatni dzień stycznia i nieco ponad tydzień później z Bayernem Monachium.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Mats Hummels

Postprzez haj » 2009-01-06, 17:19

Hummels się podłożył, żeby nie grać przeciwko FCB na Allianz Arena :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Mats Hummels

Postprzez maradona » 2009-01-08, 21:09

Hummels to przyszłość FCB !! Ma wielki talent !! Jeśli nie stanie się świetnym graczem to będzie jego wina. Mats musi zostać w Bayernie i tyle !! Przedłużyć z nim kontrakt, wypożyczyć na kolejny sezon do Borussi i git. Po wypożyczeniu wraca i walczy o 1. skład :) Chłopak ma 20 lat i w tym momencie ważne są regularne występy, które zapewnia mu BVB :P W jego osobie martwią mnie jego kontuzje. Nie wiem czy to przez lekarzy BVB (pamiętamy ciągłe kłopoty Kuby) czy poprostu jest kontuzjogennym piłkarzem [pamiętam, że kiedyś pauzował ok. 2 miesięcy z nogą w gipsie, bo kontuzji nabawił się schodząc ze schodów ]. Mats = Bayern !! :) Pozdro
"Wir sind Bayern, wir gewinnen"
maradona
Bawarczyk
 
Posty: 24
Wiek: 32
Dołączył(a): 2008-11-11, 08:47
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez PeKs » 2009-02-06, 23:09

Ogromna strata, i mam przeczucie że już niedługo będę za nim płakać. Breno + Hummels to mogła być obrona marzeń. Jeszcze rok, dwa.
PeKs
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 419
Dołączył(a): 2007-02-23, 22:54
Lokalizacja: Kufstein/München
Online: 3m 39s

Re: Mats Hummels

Postprzez carry » 2009-02-07, 03:08

jesli okaze sie tak ogromna strata jak mowisz, sadze ze trafilby do nas z powrotem.. chodz nie sadze, by sie okazal kiedys jakims genialnym obronca.
ja tam licze, ze Breno powoli zacznie udowadniac, ze jest taki zajebisty jak o nim mowiono.
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez haj » 2009-02-07, 11:41

Ile razy widzieliście Hummelsa w akcji, że uważacie, iż to będzie ogromna strata dla FCB? Dobra gra w barwach BVB nie obliguje zawodnika do gry w pierwszym składzie Bayernu, w szczególności na tak odpowiedzialnej pozycji jaką niewątpliwie jest środkowy obrońca. Ja go widziałem w co najwyżej 3-4 meczach, ale większego wrażenia na mnie nie zrobił.

Z kolei jeśli chciał się przenieść do Dortmundu droga wolna. Nie ma odwagi walczyć tutaj o miejsce - jest przegrany. Nigdy nie będę szanował piłkarzy, nawet wychowanków, jeśli uciekają z Monachium wymuszając sprzedaż bez uprzedniej walki o pozycję w składzie. Bo jeśli w drugiej części sezonu pokazałby się z zadowalającej strony to z dobrymi kartami mógłby rozpoczynać przygotowania do następnego sezonu, tyle że w barwach bawarskiego klubu. A tak to przestraszył się i poprosił o transfer, więc się w ogóle nie dziwie, że działacze się na to zgodzili. Gdybym ja miał dostać kilka baniek za zawodnika, który nie rokuje na przyszłość bojąc się rywalizacji, nie wahałbym się ani przez chwilę.

Niektórych lament za dobrym obrońcą mnie dziwi, bowiem tak czy inaczej w najbliższych 24 miesiącach nie zobaczylibyśmy tego zawodnika w składzie Bayernu. Mamy dwóch pewniaków na centrum defensywy - Micho i Lucio. Im Mats nie byłby w stanie zagrozić, a wątpie aby był w stanie podważyć pozycję pierwszego rezerwowego Daniela. A jeśli się rozwinie i będzie gwiazdą Bundesligi to i tak trafi do Monachium. Taka kolej rzeczy.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Mats Hummels

Postprzez carry » 2009-02-07, 12:16

ze wszystkim sie zgadzam w zupelnosci. mialem okazje kilka razy zobaczyc tego chlopaka w BVB i gral poprawnie, przesadzony jest nieco zachwyt nad tym chlopakiem.
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Mats Hummels

Postprzez KoRnKage » 2009-02-07, 12:46

haj, Masz rację, co nie zmienia faktu, że jest to kolejny talent, opuszczający FCB.

Fakt faktem, mamy Lucio, Micho, Daniela i śmiem twierdzić lepszego od Matsa Breno :) na dzień dzisiejszy, zbędnym luksusem byłoby trzymanie go w składzie :)
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron